Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méhszájseb gyógyítása, tapasztalatok? fórum

Méhszájseb gyógyítása, tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
39. pmjudit (válaszként erre: 37. - 79c4a8a7a1)
2008. nov. 5. 15:02

Gondolom nekem is a kórházban fogja megcsinálni, ma a magán rendelésére megyek...ja Veszprémbe. Bár mi Várpalotán lakunk.

A nyári vérezgetés nekem is együttlét utáni napon volt, ezt a mostani pedig szerintem stressz váltotta ki.

De így nem maradhat az tiszta sor.

Jó volt leírni, köszi a segítséget, este remélem okosabb leszek.

Fél 7-re megyek hozzá -nem volt már időpont.

2008. nov. 5. 15:00
Ja, és nem került egy fillérbe sem, csak a köcölékek, amiket felírtak hozzá.
2008. nov. 5. 14:59
Én pécsi vagyok, nem magánorvosnál, hanem szakrendelőben csinálták. Aha, szóval akkor nem veszélyes annyira a vérzés. Kicsit én is véreztem két alkalommal és pont összebújás után, nem is tudtam mire vélni, de utólag gondoltam, hogy ennek a tünete volt.
36. pmjudit (válaszként erre: 35. - 79c4a8a7a1)
2008. nov. 5. 14:53

Pecsételően, ill. még annyira sem.

Csak rózsaszín néha kicsit erősebben, van amikor teljesen jó.>A betét nem lesz olyan.

Neked hol csinálták?

35. 79c4a8a7a1 (válaszként erre: 34. - Pmjudit)
2008. nov. 5. 14:50
Biztos minden rendben lesz. Én is nagyon féltem, leginkább a fájdalomtól. Kérdezgettem is mindenkit, hogy milyen ez. De nyugtatgattak, hogy nem fog fájni. Volt olyan ismim, akinek már többször is volt. Mondjuk nekem azt mondták az orvosnál, hogy a gyógyszertől is lehet, de biztos nem mindenkinél ettől van. És egyfolytában vérzel? Vagy csak pecsételően?
34. pmjudit (válaszként erre: 32. - 79c4a8a7a1)
2008. nov. 5. 14:45

Köszönöm, kicsit megnyugtattál. Remélem rám is vmi ilyen viszonylag egyszerű dolog vár.


De azért nagyon parázok. És vérzek egy kicsit...

2008. nov. 5. 14:42
a (ez lemaradt) bocsi
32. 79c4a8a7a1 (válaszként erre: 30. - Pmjudit)
2008. nov. 5. 14:41
Nem semmi bentalvás nem volt, lábon távoztam. Tudod az ilyen dolgok futószalagon mennek... :) Viccet félretéve, velem nagyon készségesek voltak, pontosan elmondtak mindent, sőt kaptam egy fénymásolt papírt, amin rajta volt a 10 parancsolat, hogy mit szabad, mit nem, az előbb amiket írtam. Nagyjából olyan mint egy vizsgálat, csak 3 percig tart a kezelés (ezt komolyan órával mérték), úgyhogy rendesen mehetsz haza után.
31. pmjudit (válaszként erre: 29. - Cikicakk)
2008. nov. 5. 14:24
Persze megyek a dokihoz, csak szeretném tudni ki hogyan élte meg, miként zajlott stb.
30. pmjudit (válaszként erre: 28. - 79c4a8a7a1)
2008. nov. 5. 14:23

Köszönöm. Pontosan ilyen írásokra vagyok kíváncsi.

Ambuláns volt a dolog, vagy kellett egyet bent aludni?

2008. nov. 5. 14:01
Sziasztok! Nekem is volt méhszájsebem,de nekem a spirál miatt lett.Mivel ez még 30 évvel ezelőtt volt,nekem levették a spirált, a méhszájsebemet meg leégették.Szerencsére azóta nincs vele gondom.Neked én is azt ajánlom,hogy feltétlen az orvosra hallgass,mert itt mi leírjuk a mi esetünket, de két ember,két betegség sem egyforma.
28. 79c4a8a7a1 (válaszként erre: 27. - Pmjudit)
2008. nov. 5. 13:54
Szia! Nekem tavaly volt. Rákszűréskor vette észre a doki, hogy van, de addig nem kezelhette le, amíg nem jött meg a rákszűrés eredménye. Amikor egy hónap múlva visszamentem és az eredmény jó volt, na akkor csinálta a méhszájseb fagyasztást. Azt hozzá kell tennem, hogy különösebb tünete nem volt azt kivéve, hogy 2x kicsit vérezgettem (csak úgy). Szóval felfekvés az asztalra, aztán elővett valami pisztoly formájú műszert és nekilátott a dolognak. Kicsi hidegséget éreztem, de semmi fájdalom. Az egész 3 percig tart. Utána kaptam egy algopirint, ha görcsölni kezdenék. Elmondták az asszisztensek, hogy két hétig no sex, aztán kellett elkezdenem irrigálni. Kiváltottam a receptet, ami egy kancsó+gumicső meg a hozzátartozó műanyag izé, amit magamba kellett tuszkolni, plusz egy flaska tejsav, amit a vízben oldva kellett lecsurgatni minden este fürcsikor. A piros napokat kivéve, mert akkor nem szabad. Ja, és ezt 2 hónapon keresztül. Tampont használni nem szabad. Majd ha lejárt a két hónap és elmúltak a piros napok, kellett visszamennem, hogy bekukkantson, mi újság. Minden rendben volt. Nekem nem voltak görcseim, sem közti vérzésem a kezelés közben, csak kicsit bővebb folyás. Hát ennyi!
27. pmjudit (válaszként erre: 26. - 9df60c3431)
2008. nov. 5. 13:18

Figyelj, legközelebb olvass mielőtt hülyeségeket írsz.


Ha olvastad volna tudnád, ma lett panaszom és ma estére már be is jelentkztem a dokihoz.


Olyanok véleményét és tapasztalatait szeretném megismerni akiket már érintett a téma, arra vagyok kíváncsi, ,hogyan alakult a gyógyulásuk, hogy mire számíthatok.


Erre te leírtad, hogy neked még nem volt.

26. 9df60c3431 (válaszként erre: 6. - Pmjudit)
2008. nov. 5. 12:02

Nem poénkodom..de ha szerinted ez vicces volt..

De mi lenne ha hoxázás helyett a nőgyógyásszal tárgyalnád meg a bajaidat?


Ha valakinek valami baja van első, hogy elmegy a nődokihoz, bár itt ez nem divat úgy látom..


Sok sikert

25. krissy789 (válaszként erre: 15. - Csutkababa)
2008. nov. 5. 10:16

Szia!

Megírnád konkrétan, hogy melyik termékkel kezelted magadat? (Ha úgy érzed, hogy reklámnak minősül, akkor priviben.)

Köszi :)

2008. nov. 5. 10:12
Köszi csajok, kicsit megnyugtattatok. Bár továbbra is be vagyok ....
2008. nov. 5. 10:00
Sajnos nekem is van de én kezelem, vettem irrigátort meg teafaolajat és minden este csináltam, de a doki leállitott elég hetente 1 v 2 szer.de eleinte sűrűbbennekem kezd mulni, azt irták a rákszűrésben p2 de lassan gyakorlatilag a méhnyakrák kockázata gyakorlatilag kizárható
22. 94e6ec2939 (válaszként erre: 21. - Pmjudit)
2008. nov. 5. 09:56
Igy van. Ne panikolj, az orvos tudja, mit kell tenni. Egy csomo modszer a birtokukban van. Szerintem Neked csak annyi a dolgod, hogy ne hanyagold el. A leirtak szerint nem is hanyagolod el, ugyhogy innentol bizd magad az orvosokra...
2008. nov. 5. 09:52

Kikönyörögtem egy időpontot ma este megyek.

Bármi van, legalább lát doki.

20. Csiga78 (válaszként erre: 19. - Pmjudit)
2008. nov. 5. 09:49
Szerintem akkor ne izguljál.Mikor elment az első,akkor már látta a doki,hogy van és nem túl szép,rá másfél évvel csinálta meg.Bár én azt is hallottam,hogy szüléssel helyrejön,nálam ez mégsem vált be:):(
19. pmjudit (válaszként erre: 18. - Csiga78)
2008. nov. 5. 09:47

Hát remélem, hogy nincs elhanyagolva.

Az első babámat 2002-ben szültem, utána lett a seb.Az akkori dokim -aki külföldre ment, ezért járom most másikhoz - azt mondta, hogy ha akarunk még egy babát addig nem kell megcsinálni.

Azóta 2007-ben megszületett a kicsi, rákszűrésen voltam 2007 májusban és idén augusztusban, a panaszommal együtt.


Ha ma nem sikerül bejutnom a rendelésre, hétfőn megyek, de nagyon izgulok.

2008. nov. 5. 09:41

Szia!


Nekem 20 évesen mondta először a doki,de nem foglalkozott vele.Aztán megszültem a picit és mondta a magánorvosom,hogy meg kell csinálni,mert csúnya,sőt elég sok gyulladást is okozott a szervezetemben(fájt a repedés,hullott a hajam és még pár apró dolog).Tavaly nekem is lefagyasztotta,de sajn azt mondta,hogy későn lett "elcsípve,így ha már nem akarunk több babát ajánlatos lenne plasztikáztatni:(


Én igazából attól félek,hogy akinek megcsinálták állítólag nehezebben esik teherbe.Nekünk mindkettő(sajna abból egy elhalt) elsőre összejött,így majd még ezt a jövő dönti el,de szerintem is keresd fel az orvost,mert sok más gyulladásnak is lehet a méhszájseb a hátterében.

Nem szeretnélek ijesztegetni,így ne idegesísd magad ezen,mert ha már nagy gond lett volna,akkor mondta volna az orvos,mikor utoljára voltál nála:)))

2008. nov. 5. 09:26

Nem tudom elérni az asszisztensnőt.

Igazából du. 5 óra után lehet időpontot kérni, de ma akkor már rendelés van.

Mindenesetre próbálkozom. Legközelebb hétfőn van maszekja a dokinak.

2008. nov. 5. 09:22

Nekem fiatalon volt 5 forintos nagyságú. Vagy ecseteléssel gyógyította volna meg vagy lézeres műtéttel. Nem mentem vissza hozzá mert nagyon nem szimpatikus férfi volt. 3 hónap múlva találtam egy nekem szimpi nőcit na jó nem vittem túlzásba akkor a keresést de addigra magától elmúlt, hál'istennek.

De nekem nem volt semmilyen tűnete szerintem mindenféle képen menj dokihoz nehogy más is legyen belőle.

2008. nov. 5. 09:02

sziasztok,

a mehszajsebet nem szabad elhanyagolni, mert nagy baj is lehet belole.

nekem is volt,es nem is tudtam rola, meert nem volt tunete, csak szimpla kontroll vizsgara menntem amikor kiderult.

a cicckafark tea az jo, es mas termeszetes alapanyagu gyogynoveny keszitmenyek is.

nekem az aloe vera termekektol elmult 6 honap alatt teljesen.

nem hittem a fulemnek, amikor a doki azt mondta, elmult.

de azota evente megyek kontrollra, es rakszuresre.eppen mostanaban esedekes a vizsga.

nem szabad elhanyagolni, mert a baratnom huszon par evesen vesztette el a mehet,ki kellett neki venni, mert soha nem jart nogyogyaszhoz,es nagy baj lett belole.

szoval, irany a doki.

2008. nov. 5. 08:50

Szóval szerintek is menjek.

Hát igen, végülis mire várok, csak idegeskedek.


Majd kicsit később kérek időpontot, éppen ma van a doki magánrendelése, remélem beférek még.

2008. nov. 5. 08:42
En kb 15 eve elek mehszajsebbel, evente jarok rakszuresre. Azt mondja a doki, hogy o latja, ha muteni kell... Mindenkeppen beszeld meg orvossal.
2008. nov. 5. 08:41
Nekem is van méhszájsebem,nekem ugy 5 éve fagyasztották ami egyátalán nem volt még kellemetlen sem.Azóta hol van,hol elmúlik de kezelés nélkül nem hiszem hogy gyógyul,én cickafark teát ittam amikor a rákszürésem p2-es lett ami nem rossz eredmény viszont állandó gyulladásom volt amit már a végén az orvos nem is kezelt,nekem ajánlották ezt a teát és be is vált nálam!!!
2008. nov. 5. 08:36
Menj el, mindenképp!
2008. nov. 5. 08:31

Az a gond, hogy időnként vérzik.

Augusztusban votlam dokinál, akkor volt minimális véres váladékom a menstruáció után egy héttel.

Megvizsgált, azt mondta, hogy kontakt vérzés, mert szüléskor y alakban repedt a méhszáj és az próbál helyezkedni.Rákszűrést is csinált és azt mondta, hogy ha nem múlik el a vérzés vagy gyakran lesz meg kell csinálni.


Ma ismét vérzett picit.Ismét mesi után egy héttel. nem tudom elmenjek-e , vagy várjak még.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook