Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


9225. nagy49éva (válaszként erre: 9215. - Turkkati)
2011. aug. 10. 04:30

Kedves Kati !

Nagyon szép a fiatal pár! Jó látni ilyen családot.

Sok Boldogság és szeretet kisérje a családot az élet rögös útján.

Éva

9224. BorcsaKati (válaszként erre: 9223. - Szisziági)
2011. aug. 9. 21:27

Szia Ági!

Tényleg már én is akartam kérdezni Tőled, hogy milyen krémet használsz pontosan, írd már meg privibe és hogy szerinted mire jó. Nekem semmilyen változókori tűnetem sincs hálistennek, még menzesz előtünetem sincs, nem feszül, nem görcsöl stb. Egyedül a pattanásaimtól őrülök meg, teljesen kipattogzódtam, gondolom ez a hormon változás miatt lehet, azthittem majd eláll idővel, de már kezdem unni. Szerinted ezek a krémek jók lehetnek erre?

köszi:bk.

9223. szisziági (válaszként erre: 9217. - Bd8173c33c)
2011. aug. 9. 21:01

Szia Juda!

Az egy hormonkrém , ha jól tudom? Változókori tünetekre vagy mire használod-használnád?

Én hasonló alkalmazású krémet használok, de nem ezt.

Írj többet ,és ha tudok válaszolok!

Ági

9222. szisziági (válaszként erre: 9215. - Turkkati)
2011. aug. 9. 20:58

Szia Kati!

Köszi a beszámolót és a képeket is!

Tényleg nagyon szépek és ünnepélyesek voltatok,csak gratulálni tudok ismét!!A torta és a dekoráció különösen ötletes,tetszik !

Az a jó kis sárga sportkocsi a hátatok mögött honnan volt?? A férjem autószerelő és engem is megfertőzött az autómánia:))

Most már szusszanj egy kicsit , nemsokára kezdődik a móka a suliban..

Én is ugyanúgy érzek ,már meg tudok tartani egy tesifoglalkozást-szuper!!

Pusz: Ági

9221. Ann64 (válaszként erre: 9215. - Turkkati)
2011. aug. 9. 20:28

Szia Kati!

Gratulálok az ifjú párnak!

Legyenek nagyon boldogok!

A szülők pedig nagyon büszkék lehetnek!

Nagyon ügyes szervező vagy megérdemled a pihenést.

2011. aug. 9. 19:24

Katikám, nagyon helyes kis családod van, büszke lehetsz rájuk, gyönyörű az ifjúpár is, Te pedig igazán csini anyuka voltál. Megérte a sok fáradozást, tényleg mesés volt a terasz diszítése is.

Mégegyszer minden jót Nektek.

BK.

9219. BorcsaKati (válaszként erre: 9215. - Turkkati)
2011. aug. 9. 18:59

Szia Katikám!

Kiragadtad a lényeget: szép volt és nagyon boldogak, ez a fontos, hiába esik v. fúj, ha az ember a szerettei között van minden széppé válik. Örülök, hogy Te is jól bírtad, gondolom feltöltötte a lelked, megkaptad a pozitív energiát.

Várjuk majd a képeket, szeretnénk látni a boldog örömanyukát és kis családját. (Ne izgulj az én képeim se általam kerültek fel:) ... mire valók a gyerkőcök?)

Pihenj sokat iskola kezdésig,azért nem kis munka egy esküvő szervezés.

Puszi:BKati

9218. BorcsaKati (válaszként erre: 9214. - Zsó1961)
2011. aug. 9. 18:50

Szia Zsó!

Örülök, hogy azért javulgatsz. Gondolom akkor a sérved miatt nem érzed még ott "lent" teljesen rendben a dolgokat. Ha jól tudom a sérv miatt sem lehet emelni, úgyhogy duplán vigyázz magadra, a nehezét hagyd nyugodtan a férjedre.

Pihengess sokat, élvezd az életet (tejszínhabbal!)

Puszo:BKati

2011. aug. 9. 18:28

Sziasztok!

Van esetleg köztetek olyan, aki divigélt használ?

9216. turkkati (válaszként erre: 9214. - Zsó1961)
2011. aug. 9. 09:34

Szia Zsó!

Örülök, hogy erősödsz!

További jó gyógyulást!

Puszi: Kati

9215. turkkati (válaszként erre: 9209. - BorcsaKati)
2011. aug. 9. 09:30

Sziasztok Bkati és Ági!

Nagyon szép volt, az idő is kegyes volt. A polgári szertartás alatt esett, de tető volt a fejünk fölött, mikor a templomba indultunk, elállt és utána jó idő volt. Nem volt nagyon hideg, ez azért volt jó, mert az étterem teraszán voltunk. Nagyon szépen feldíszítették, kellemes volt. A menyasszony gyönyörű, a vőlegény elegáns volt, és nagyon boldogok.

Jól bírtam, bár választásom sem volt, valahogy én lettem a "főnök", a pincérek is nekem jelentettek.

Néha szurkált a hasam, de nem volt vészes.

Lassan letelik a szabadságom, kezdődik a tanítás, várom már. Végre nem kell azon aggódnom, hogy a betétem nem tart ki 1 tanórán:).

Köszönöm a gratulációt, átadom a fiataloknak. Ha sikerül (nem vagyok a számítógép ördöge:))), töltök fel képeket.

Puszi: Kati

9214. zsó1961
2011. aug. 9. 08:31

Sziasztok Lányok!


Itt vagyok nem vesztem el csak nem volt jó a modemünk de már lecserélték( most digitális és gyorsabb is a net:-))))

Ági: Tényleg már szépen gyógyulgatok tegnap voltam 4 hetes.Már dolgozgatok is egy kis főzés, mosógép bepakolás, portörlés stb.De nagyon örülök, hogy ezeket is meg tudom csinálni.A férjem még azért sokat segít.

Helló Borcsakati


Igazából, tényleg jól érzem magam:-)A hasam még fájdogál, illetve nem is azt mondanám, hogy fáj hanem olyan érzés mintha alulról ki akarna pottyanni belőlem minden.Na ilyenkor fekszem le egy picit. Az még jól esik ilyenkor. A hajolás helyett kényelmesebb a guggolás stb.

Két hét múlva megyek a hat hetes kontrollra és egyúttal megbeszéljük a következő műtétet.Ugyanis a hólyagsérv műtét majd még most lesz kb. októberben.De az már ehhez semmi.Szerintem tényleg

kell 6 hét ahhoz, hogy teljesen meggyógyuljunk.

Turkkati: Hellóka hogy vagy? Várjuk beszámolódat.

Tegnap benéztem az oldalra de nagy csend honolt a lapon.Jó lenne megint sokszor összejönni itt a

Hoxán.

Sziasztok puszi mindenkinek.

Adri kitartás már csak 1 hét és eljön a Te napod is.

9213. Adri761022 (válaszként erre: 9210. - BorcsaKati)
2011. aug. 8. 22:11

Szia Kati!


Köszönöm Neked is a biztató szavakat!

Szép estét!

Üdv:Adri

9212. Adri761022 (válaszként erre: 9211. - Szisziági)
2011. aug. 8. 22:10

Szia Ági!


Neked is köszönöm a biztatást.

Szép estét.

Üdv:Adri

2011. aug. 8. 21:25

Sziasztok!

Zsó de jó újra látni,gondoltunk rád,remélem ,hogy minden OK és szépen gyógyulgatsz!


Turkkati én is várom a beszámolót,hadd örüljünk veled:)


Kedves "új lányok" Adri és Agenske!

Ti még előtte vagytok, de már nem sokáig,hamar eltelik az a pár nap.

Mellettetek vagyunk lélekben,meglátjátok ,hogy minden úgy lesz veletek is mint ahogy leírtuk!

Napról napra egyre jobb:)


Szia Fourbaby!

Örülök, hogy jók lettek az eredményeid!Vigyázz magadra,és igyad a gyógyteákat ha érzed,hogy használ!Remélem hogy szépen lassan felszívódik az a bevérzés a hasadból!

Mindenkinek üdv:

Ági

2011. aug. 8. 21:06

Szia Adri!

Én is köszöntelek a csapatban. Ne félj a műtéttől, kibírható, Nekem a gerinc érzéstelenítés volt a legszörnyűbb, de mindent ki lehet bírni, gondolom 3 szülés után már nem fognak újat mutatni Neked sem. Utána tényleg az 1 nap és éj a kínlódás, amíg az érzéstelenítőtől helyre jössz. Viszont másnap reggel már azon csodálkoztam, hogy nem fáj semmim, utána már szépen alakultak a dolgok. Nagyon fontos, hogy előztte lelkileg rendezd magadban a dolgokat, ne emészd magad, látod sajna nem vagy egyedül. Utána legalább 1 hét kifekvés minimum kell. A 2 héttől már szép lassan fogsz tudni csinálni ezt azt, úgy hogy semmit nem emelsz.

Készülj fel, olvasgass vissza itt, hisz már mindenféle eset előfordult a fórumon, de nyugodtan kérdezz is szívesen segítünk.

Puszi:B.Kati

2011. aug. 8. 20:50

Szia TurkKati!

Látom a boldogságot és a megkönnyebbülést a szusszanásodon, remélem sikeresen túl vagy mindenen. Mégegyszer gratulálok és sok boldogságot kívánok az ifjú párnak. Ha van időd azért mesélj részletesebben is és azt is hogy Te, hogy bírtad?

Puszi:BKati

2011. aug. 8. 20:44

Szia Zsó!

Örülök, hogy itt vagy,hiányoztál. Tényleg kezdtünk aggódni miattad, olyan hirtelen eltűntél.

Hogy vagy részletesebben? Nálad lassan alakulnia kellene a gyógyulásnak, remélem nincs semmi más gond. Pihenj amíg lehet, fizikailag is és lelkileg is próbálj rendbe jönni.

Puszi:BKati

9207. Adri761022 (válaszként erre: 9206. - Ann64)
2011. aug. 8. 17:38

Szia Ann64!


Neked is köszönöm a biztatást.Már túl lennék az egészen,nagyon rossz ez a várakozás.

Szép napot:Adri

9206. Ann64
2011. aug. 8. 17:27

Szia Adri!

Köszöntelek a csapatban!

Ne aggódj minden rendeben lesz.

Zsó részletesen leírta mire számíthtasz.

Otthon már sokkal jobb lesz, de vigyáznod kell magadra.

A játékszabályokat betartod hamar rendbe jössz.

Nekem hasi vágásom van Te hamarabb felfogsz épülni!

Bármi kérdésed van írj nyugodtan.

9205. Adri761022 (válaszként erre: 9200. - Zsó1961)
2011. aug. 8. 12:09

Szia Zsó!


Nagyon köszönöm a tejszínhab nélküli információkat,nagyon sokat segítettél.Köszi a jó tanácsokat is.

Szép napot!!!:)

Üdv:Adri

9204. turkkati
2011. aug. 6. 21:49

Sziasztok!

Megjöttem.

Mindenkinek minden jót!

2011. aug. 6. 14:39

Sziasztok!


Nagyon köszönöm mindenkinek a biztató szavakat ,nagyon jól esik,így már nem is félek annyira.Bár nagyon jó lenne túl lenni az egészen ,nagyon rossz ez a várakozás.

Nagyon kedvesek és aranyosak vagytok,örülök,hogy rátaláltam erre az oldalra.

Szép napot mindenkinek.

Üdv:Adri

9202. zsike1964 (válaszként erre: 9197. - Adri761022)
2011. aug. 6. 12:18

Szia Adri :)


Nekem is olyan műtétem volt, ne félj nem lesz semmi gond. Csak az első napok nehezek de aztán naprol napra jobban leszel. Külső vágásod nem lesz de azért nagyon kell majd vigyázni nehogy megerőltesd magad. Ha valamire kiváncsi vagy nyugodtan irjál. Kellemes hétvégét és nagyon jo egészséget kivánok.

Zsike

9201. agenske (válaszként erre: 9198. - Zsó1961)
2011. aug. 6. 09:24

Szia Adri, nekem is volt egy conisatiom 7 éve, de 2 éve visszatértek a rossz eredményeim... Most mirigyben terjedéssel látnak elváltozást...nagyon úgy néz ki, hogy hüvelyi úton történő méheltávolítás áll előttem. 15én jön haza a dokim, és akkor megmondja, hogyan tovább.

35 éves vagyok, 3 gyönyörű gyermekkel...nekem egy a fontos, hogy egészségben felnevelhessem őket! Rettegek attól, hogy addig szűrögetnek míg késő lesz, nekem már megváltás ez a műtét. Nem beszélve a tünetekről...

Látom hasonló múltad van neked is...mi történt a conisatio után, hogy mégis el kell távolítani a méhedet? Várom válaszodat, addig is vigyázz magadra!

9200. zsó1961 (válaszként erre: 9199. - Adri761022)
2011. aug. 6. 09:16

Szép reggelt!


Tejszínhabbal, vagy anélkül kéred a véleményem:-)?

A tejszínhab nélküli változat.

A műtét utáni első nap úgymond a "legrosszabb".

Akkor még fáj ott belül minden...De a második nap már lényegesen jobb.Rengeteg folyadékot igyál az nagyon fontos és ha tudsz sétálgassál sokat.Az nagyon jó egyrészt nem gyengülsz le, másrészt beindul a bélműködés...Ez pedig nagyon fontos.

Hát arról, hogy el tudod-e látni a három leányzót háááát... nem.Az a lényeg az első időben, hogy ne terheld meg magad gondolok itt az emelés, hajolgatásra.Nem szabad.Nekem azt mondta a doki, a főzőkanalat sem emelhetem meg.Sokat segít a férjem: Főz, takarít, mos:-))))

Az első héten a lányom volt itt Ő főzött és látott el mindennel.

A kórházban igazából nem sokáig voltam. Hétfőn operáltak és csütörtökön délután haza engedtek.

Ja egy-két jó tipp, hogy mit vigyél magaddal a kórházba: sok víz, bubimentes,(fél literes üveg azt könnyen tudod kezelni) papír WC ülőke, nedves törlőkendő a műtét után hasznát veszed felfrissít.

Ha valami eszembe jut majd még megírom.

Ha ez jó hosszú lett.Elköszönök majd még jelentkezem szép napot Neked: Zsó

9199. Adri761022 (válaszként erre: 9198. - Zsó1961)
2011. aug. 6. 07:49

Szia Zsó!


Köszönöm a biztató szavakat.Engem Pécsen fognak műteni a szülészeti klinikán,itt is nagyon rendesek és kedvesek.Itt csinálták a conisatiomat is.Attól nem is félek milyenek lesznek a dokik,meg a nővérek,hanem magától a műtéttől,meg az utána következő napoktól,meddig kell kórházba lenni,nagyon fáj-e utána,hogy tudom ellátni a családom,férjem és a 3 leányzom stb...

Mindent köszönök,jobbulást

Szép napot :Adri

9198. zsó1961 (válaszként erre: 9197. - Adri761022)
2011. aug. 5. 20:43

Szia Adri !


Pontosan ugyan úgy voltam mint Te. A "Fórumos"

lányok tartották bennem a lelket és adtak erőt napról napra.Engem július 11-én operáltak ugyan úgy mint majd Téged fognak.Bp-en a Szent Imrében műtöttek és nagyon örülök, hogy itt végezték el műtétet.A dokim is és az nővérek is nagyon rendesek voltak. Én addig voltam nagyon "zizi" még el nem jött a műtét napja.Nálam még kicsit cifrázva is lett a dolog, ugyanis a dokim felhívott a műtét előtt 2 nappal, hogy a hőségriadó miatt elmarad műtét.De minden esetre hétfőn reggel telefon, ha mégis megcsinálják menjek és én leszek az első. Így is lett mire beértünk már várt a műtős fiú.Nem volt ám idő

izgulni meg ilyesmi... Mire észbe kaptam túl voltam mindenen.

Te is túl leszel rajta, és nem sokára ezen az oldalon fogsz bátorságot adni azoknak akik még

ugyan úgy izgulnak mint Te most.

Nagyon -nagyon kedves itt mindenki én nagyon örülök, hogy itt vannak Nekünk a LÁNYOK.

Sorolhatnék fel neveket, de akkor nagyon hosszú

listát kéne írnom:-)))

Fel a fejjel mi itt vagyunk kérdezz bármit.

Szép estét Neked üdv:Zsó

2011. aug. 5. 18:22

Sziasztok!Üdvözlök mindenkit!


Én most regisztráltam erre az oldalra,mert nagyon tetszettek az írásaitok.Én még nem vagyok túl a műtéten,hanem majd csak 16-án csinálják.Nekem hüvelyen keresztül veszik ki a méhemet ,a petefészkeimet még bent hagyják.Őszintén megvallom félek a műtéttől és attól is mi lesz utána,bár Titeket olvasva kicsi bátorságot kaptam.

Mindenkinek szép napot és jó egészséget kívánok:Adri

2011. aug. 5. 09:23

Sziasztok!


Szertnék azért jót is írni és mégegyszer megköszönni a leveliteket.

Vissza jött a szövettan, hál Istennek jó lett, voltam kontrolon ugyan 5 hetesen, mert szabira megy a doki, rendben van a seb de a bevérzés miatt véralvadék még mindig van a hasamban, 1 év is míg felszívódik azt mondta.

Valakinek mondtak már ilyet, nem tudom hova tenni?

A felfujódásom meg a gyomrom picit jobb, a gyomor tea keverék összekeverve fehérakác virág teával ami jó a savra segített valamennyit.


mindenkinek jó egészséget


Anna

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook