Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


9102. Ann64
2011. júl. 22. 16:22

Ma voltam a dokinál sikerült végre randiznunk.

Megvizsgált mindent rendben talált de még 10 napig böjtölni kell a sexel kaptam hüvely flóra visszaállító kúpot.

Azt mondta szeretné ha minden 100% lenne.

Ennyit bőjtölni ez már nagyooooon sok!

Aranyos volt, fél év múlva találkozunk.

9101. tandrea66
2011. júl. 22. 16:00

Sziasztok!


Köszönöm a bíztatást, sokat segít, mert így magamban elég nehéz ezeket egyedül eldönteni, hogy mi normális, mi nem. Ilyenkor meg egy kicsit hajlamos az ember pánikolni :(


Szép napot és gyógyulást mindenkinek :)

9100. Rezeda63 (válaszként erre: 9095. - Tandrea66)
2011. júl. 22. 15:27

Szia!

A 11. nap tájékán szerintem egyáltalán nem kivételes, ha időnként húz az ágy:) Sőt az is természetes, hogy az egyik nap nagyon jól érzed magad, a másik napon kevésbé. Én két hetes műtöttként egy reggel úgy ébredtem, hogy azt éreztem a "hegyet is elbírnám húzni" Nekiálltam egy kicsit takarítani!!!!!! Utána két napig fel sem bírtam kelni. Szentségeltem is magamban...... hogy lehetek ennyire hülye!!!!!!!

Úgy hogy nyugi és javulgass. Csak lassan megy, és hullámvölgyekkel tarkítva!

Üdv. Rezeda

9099. Rezeda63 (válaszként erre: 9096. - Benita anyuka)
2011. júl. 22. 15:22

Szia Benita!

Így már érthetőbb!!!! Köszi! Bár igyekszem nyomon követni kivel mi történik, de ez a Te eseted kimaradt, illetve emlékszem, hogy volt valami komplikáció, de nem tudtam, hogy mi.

Jobbulást, és kitartást!!!! Rezeda

9098. turkkati (válaszként erre: 9095. - Tandrea66)
2011. júl. 22. 13:43

Szia!

Türelem, a szédelgés a hidegfront hatására is lehet. Ha nem esik jól felkelni, maradj ágyban! Az első három hétben szerintem ez természetes. Pihenj, ha rosszul érzed magad, holnapra jobb lesz.

A has fájdogálása is része a "csomagnak", ez is természetes, vannak jobb napok, és vannak rosszabbak. Holnap megint jobban fogod érezni magad:).

9097. Benita anyuka (válaszként erre: 9095. - Tandrea66)
2011. júl. 22. 13:22

Szia!:o)

akkor te még nagyon az elején vagy...

Sajnos így lesz egy darabig ez az ingadozás...

Hol jobban leszel,hol szarabbul....

De hidd el nem fog sokáig tartani!!!!És csak erre gondolj!!

Nagyon sokat kell pihenned és ne emelj semmit!!!!!Az tilos!!!

Nekem a babámat alig engedték emelni...3kg!!!!!

Vigyázz magadra és igyál sok folyadékot!!!Meg persze egyél is!!Mert csak így tudsz fel erősödni!!Ne hagyd,hogy le gyengítsen ez a helyzet!!!Erős vagy!!!!!!

Kitartás!!!!Puszi Eszter

9096. Benita anyuka (válaszként erre: 9093. - Rezeda63)
2011. júl. 22. 13:17

Szia Rezeda!

Ez a műtét súlyosságától függ,hogy mivel varrnak össze!!:O(

Én először a császárnál felszívódós cérnával lettem összevarrva...majd 2 nap után kb:5 cm-es hosszban szét vált!!!!!

Azt mondta a doki nincs gáz Betadin oldattal kezeljem majd az össze húzza!!!!!(MARHA)

Na mindegy!!!Ezt sajnos nem tudtam ki várni,mivel következő héten volt ugye a második műtétem ami életbe vágó volt,mivel majdnem el patkoltam!!

Tehát 1,5 hét alatt 2-szer lettem felvágva és ez miatt már más cérnát azaz erősebb cérnát használtak nemcsak a külső hanem a belső varratra!!

Nekem a műtét után 6-7 napra meg is volt a varrat szedésem....de mivel még tele vagyok belső varrattal....csak így tud ki jönni...mert a szervezet ki dobja!!

Nem mindenkinek!!!:O)

Nekem sajnos igen.....

szia

9095. tandrea66 (válaszként erre: 9079. - Benita anyuka)
2011. júl. 22. 12:56

Szia

Ma vagyok 11 napos, azért ezt egy kicsit sokallom, vagy nem sok?

Tegnap és tegnapelőtt egész jól voltam, de ma valahogy nem igazán. Szédülök ha felkelek, pedig csak a kórházban az első és második napon szédülgettem csak és a hasam is fáj megint :(

9094. Rezeda63 (válaszként erre: 9072. - Benita anyuka)
2011. júl. 22. 12:01

Szia Benita!

Én is szenvedő alanya voltam a pánik jellegű betegségnek a műtétem után. Nagyon meg tudlak érteni. Sajnos Nekem nem volt aki segítsen, mert a szüleim már nem élnek, de szakember segítségét igénybe vettem. Mostanra tartok ott -több egy éve- hogy már nem visel meg ez a betegség. Nekem azt mondta az orvos, hogy a hormonháztartással kapcsolatos változások miatt alakult ki.

Üdv Rezeda

9093. Rezeda63 (válaszként erre: 9071. - Benita anyuka)
2011. júl. 22. 11:56

Szia Benita!

Nem értem Én ezt a varrat problémát. Hátnem mindenütt egyforma módot használnak???? Ha nem akkor ezt is figyelembe kell vennie a betegnek. Van ahol kiszedik a varratot, van ahol egyáltalán nincs szükség ilyenre! Mitől függ????????

Nekem nem volt ilyen gondom, mert hüvelyen keresztül műtöttek. De elgondolkoztató.

Üdv Rezeda

9092. turkkati (válaszként erre: 9077. - Benita anyuka)
2011. júl. 22. 11:29

Szia Eszter!

Kérj segítséget!

Fiatal vagy nem érdemes lelkileg szenvedni, hatenni is lehet ellene. Amin átmentél testileg, at gondolom nagyon befolyásolja az életedet, talán fehőtlenül a kicsikédnek sem tudsz örülni. Szerencsés vagy, hogy a párod melletted áll! Biztos neki sem könnyű. Tedd meg az ő, és a gyerekek kedvéért!Ne add fel, és ne maradj a padlón!!!

Mi szívesen meghallgatunk, de csak laikus tanácsot tudunk adni, egyikünknek sincs kellő szakértelme ehhez.

Fel a fejjel!

Puszi: Kati

9091. turkkati (válaszként erre: 9083. - Erikpipi)
2011. júl. 22. 11:23

Kedves Erikpipi!

Köszönöm, és jól esett, hogy velem örültetek!

Puszi:Kati

9090. turkkati (válaszként erre: 9085. - BorcsaKati)
2011. júl. 22. 11:21

Kedves Borcsakati!

Köszönöm a gratulációt. Remélem igazad lesz, ez az év továbbra is csak örömöt hoz!

Puszi:Kati

9089. turkkati (válaszként erre: 9086. - Szisziági)
2011. júl. 22. 11:19

Köszönöm gi kedves soraidat!

Így van a gyerekeink boldogsága a legfontosabb, ha nem akart a fiad főiskolára menni kár eröltetni.

A nagy lányom szociálpszichológusnak tanult, 2 évig dolgozott a szakmájában, de nem volt a helyén, nem volt boldog. Elvégzett 1 kereskedelmi tanfolyamot, dolgozik a saját boltunkban és tanít felnőtteket kereskedelmi ismeretekre, szeptembertől már heti 25 órában. a kisebbik nem akart diplomát szerezni, csecsemőgondozónak tanult, közben gyógymasszőrnek is tanul a svédmasszőr végzettsége megvan, 1 év múlva meg lesz a gyógymasszőri is. A kicsi álma az egyetem.

Be kell járniuk a saját útjukat, mi csak támogathatjuk őket és izgulhatunk értük.

Jövő szombaton esküvő, és a műtét ellenére ez az év eddig nagyon pozitív.

Puszi:Kati

9088. nagy49éva (válaszként erre: 9071. - Benita anyuka)
2011. júl. 22. 04:17

Szia Benita !

Szépséges családod van, gratulálok, hogy ilyen szeretet teljes környezetet tudtál kialakítani! Mindig szeretem volna több gyermeket, de sajna csak egy van a sors így döntött. A szeretet teljes családodból meríts erőt, mert Neked is adott az élet nem kevés problémát. Most már csak jobb lehet ami nincs az már nem fájhat. Sajnálom, hogy nem a legjobb orvosok kezébe kerültél, de hidd el vannak még lelkiismeretesek. A gyermekeid csillogó szemében is láthatod az irántad érzett szeretett ami őszinte érzelem. Sok-sok erőt kívánok és még több szeretett kapjál lelked erősítéséhez. Éva

9087. szisziági (válaszként erre: 9077. - Benita anyuka)
2011. júl. 21. 22:21

Kedves Eszter!

Nagyon szomorú ami veled történt és történik még mindig...Az együttérzésünkkel tudunk csak támogatni,most szükséged lesz minden erődre...

A családod jó hogy mindenben melletted áll, kérlek hallgass rájuk, próbálj meg bármilyen külső segítséggel túllépni ezeken a borzalmas dolgokon..

Gyere írj, ha megnyugtató szavakkal segíteni tudunk!

Valaki itt mindig meghallgat..

Sokkal boldogabb napokat kívánok neked:

Ági

9086. szisziági (válaszként erre: 9082. - Turkkati)
2011. júl. 21. 22:07

Gratulálok!!

Nagyon ügyes a fiad,megérdemli hogy mindenki üdvözölje innen a fórumról is:))

További sikereket kívánok a diplomáig neki!!

Az én nagy fiam nem volt ilyen ügyi, de egyáltalán nem szomorkodik, mert utólag bevallotta, hogy ő nem is akart főiskolára menni..Csak megpróbálta...Ő a gyakorlati tárgyakból sokkal jobb és már az iskolát is kiválasztotta ahol technikumot tud végezni...

Így én sem vagyok csalódott, hogy látom a

megkönnyebbülését,és a kitűzött céljait.

Ez sem ide tartozott, de jólesett leírni!!

9085. BorcsaKati (válaszként erre: 9082. - Turkkati)
2011. júl. 21. 21:31

Szia Katikám!

Gratulálok a fiadnak. Veled örülünk mi is. Látod ez az év mostmár csak örömöt és boldogságot hozz Neked!

Puszi:Borcsak.

9084. erikpipi (válaszként erre: 9083. - Erikpipi)
2011. júl. 21. 21:29
Mármint ez nagy öröm nektek. :DDD
9083. erikpipi (válaszként erre: 9082. - Turkkati)
2011. júl. 21. 21:12
Ide tartozik, ez is öröm nektek:))) Gratula a fiadnak!
9082. turkkati
2011. júl. 21. 20:57

Sziasztok!

Nem ide tartozik, de szeretném megosztani Veletek.

A fiamat FELVETTÉK A MISKOLCI EGYETEM MÉRNÖKINFORMATIKA SZAKÁRA!!!!!:)))))

Boldog vagyok!

9081. erikpipi (válaszként erre: 9075. - Ann64)
2011. júl. 21. 20:13
Nem írtad, voltál dokinál?
9080. erikpipi (válaszként erre: 9075. - Ann64)
2011. júl. 21. 20:12

:)))))))


Még jó, hogy nem tél van, akkor jöhetne a tundrabugyi:DDD


Nekem is van, nagyon kényelmes, tartja a hasam. Még, jó, hogy nem szabadultam meg tőle, mintha tudtam volna, hogy szükségem lesz még rá.

Lehet veszek én is + ban, az sosem árt.:)

9079. Benita anyuka (válaszként erre: 9078. - Tandrea66)
2011. júl. 21. 19:35

Szia!:O)

Ne aggódj tuti,hogy attól van!Nekem is el tartott egy pár napig,hétig!!!:o(

Mikor műtöttek??

9078. tandrea66
2011. júl. 21. 19:29

Sziasztok!


Köszönöm szépen a válaszokat és megpróbálok türelmes lenni,de sajnos azt nem rólam mintázták :(

De tényleg minden nap jobb és egyre több dolog megy.


Gyógyulást és szép napot mindenkinek!


Még valami amit meg szerettem volna kérdezni, hogy a katétertől lehet még egy kicsit görcsölő érzés ha pisilek? Mert valaki azt mondta, hogy az attól van, de remélem is nem valami fertőzés:S

9077. Benita anyuka (válaszként erre: 9074. - Ann64)
2011. júl. 21. 19:29

Szia Ann:O)

Hát még ez semmi...csak nem írtam le a részleteket!!

A családom vigasztal ahogy írod...senki más...próbálok erős lenni de sajnos nem mindig sikerül...

Szinte mindennap be villan...valami kis tárgy...vagy tett mindig eszembe juttatja...

Sajnos..A férjem és a szüleim nagyon sokat segítenek,hogy ezt át vészeljem...Igaz anyukám nagyon messze van tőlem.Majdnem 300km választ el tőle.

Ezért a férjem az,aki mindig meg hallgat és vigasztal..próbál rá beszélni az orvosra de sajnos még ebbe nem akarok bele menni..

Tudom,hogy nem jó ez így de sajnos nem tudok mit tenni...nagyon frissek még azok a borzalmas pillanatok..

Majd meg próbálok ide jönni többször :O)

Köszönöm..

9076. szofi99 (válaszként erre: 9072. - Benita anyuka)
2011. júl. 21. 18:46

Szia Eszter :) Anyukám is igy hivják :)


Azért ezt a sebet csak meg kellene mutatni orvosnak, és mindenképpen kellene külső segitséget kérned a mütét feldolgozásához. Nem csak pszihok léteznek. Sokat segithetne egy kineziológus is, lépjél a saját és a családod érdekében, hidd el megéri..

9075. Ann64
2011. júl. 21. 18:26

Erikpipi

Voltam a LIDL-ben vettem bugyit!

Remélem kényelmes lesz kimostam, holnap kipróbálom.

9074. Ann64
2011. júl. 21. 18:25

Szia Benita!

A hideg is kirázott ahogy olvastam a sorid min kellett átesned!

Egyedül ezt nem tudod feldolgozni kérj segítséget.

Vigasztaljon ott vannak a kis gyönyörűségeid akik a mosolyukkal gyógyítanak.

Vigyázz nagyon magadra, ha úgy érzed könyebb ha leírod a gondolataid mi itt vagyunk, megpróbálunk segíteni.

9073. Benita anyuka (válaszként erre: 9066. - Popova4)
2011. júl. 21. 17:31

Szia Drága!!:O)

Köszönöm,hogy eszedbe voltam:O)

Sajnos ott tartok még mindig,hogy nem akar gyógyulni....

Leírom:December 15-én született meg a kislányom Olívia

akit császárral hoztam a világra...majdnem el véreztem...

Rá egy hét múlva ismét fel vágtak mert újból el kezdtem vérezni elég intenzíven...be gyulladt a méhem...ezért el kellett távolítani....

Huuuu.....Pedig csak írom....de már be remegtem....nem bírok róla beszélni,írni....ne haragudj...

szóval ezért vágtak 2*

Köszönöm neked a jó kívánságot...rám fér!!!:O)

Puszi Eszter

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook