Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


16911. lenvirág (válaszként erre: 16909. - Picurka1968)
2012. dec. 10. 13:17
Szia, már régen írtam, de olvaslak Benneteket! Szerintem nem szabadna 8 hét után vérezned, mivel ilyenkorra a belső varratok is meggyógyulnak. Nyugodtan hívd fel az orvost, egyáltalán nem ciki, csak mi érezzük ezt kellemetlennek, náluk ez természetes, ez is hozzátartozik egy nőhöz.
2012. dec. 10. 13:12
Nekem azt mondta a doki hogy mütét után 4 héten lehet sex!! Furcsálotam ,de azt mondja ez a karácsonyi ajándék tőle:))-megengedi -habár én tartok ettöl ,ugyan nekem még mindig van olyan barnás váladék de azt mondta az orvos hogy ez még természetes,és 6 hétig elnézve!!De szeríntem Picur nyugodtan kérdezd meg a dokit-biztos fog valami megnyugtató választ mondani és nem ciki!!
16909. Picurka1968 (válaszként erre: 16908. - Gombszem)
2012. dec. 10. 12:51
Én holnap leszek 8 hetes,ez volt a tesztelés műtét után!:))Hát,így sikerült,de már elmúlt a vérzés,a hasam viszont érzem még kicsit.De tök ciki,hogy ezért felhívjam a dokit.
16908. gombszem (válaszként erre: 16904. - Picurka1968)
2012. dec. 10. 12:38

Én még nem tartok ott :( sajna.. :P

De gőzöm sincs, h mitől lehet??????

De én előre tartok majd tőle.....

Lehet, h valami kis erecske megpattant....????

Téged mennyi ideje műtöttek???

16907. cicaaa65
2012. dec. 10. 12:07
Esetleg egy kósza varrat? Vagy azok már felszívódtak mind?
16906. Picurka1968 (válaszként erre: 16905. - Ibab)
2012. dec. 10. 11:50
Nem maradt meg a méhszáj,és nem igazán tudom,miért volt ez.Bár arra gondoltam,hogy esetleg túl hevesek voltunk,vagy a fene se tudja.
16905. ibab (válaszként erre: 16904. - Picurka1968)
2012. dec. 10. 11:44
Nem szabadna vérzésnek lennie,szerintem a biztonság kedvéért kérdezd meg a dokid, vagy nézesd meg, hogy minden rendben van-e.Nem tudom elképzelni, hogy honnan jöhet vér..méhszájad megmaradt??
2012. dec. 10. 11:41
Na,mindegy,kiírom ide a gondomat,bár kicsit ciki,de hátha tud segíteni valaki.Szóval tegnap "elveszítettem a szüzességem",mármint a műtét óta ez volt az első akció.Csak épp véreztem utána,meg fájt a hasam,de ez mára megszűnt.Tapasztalt valaki hasonlót?Mitől lehetett ez,vagy mit csináljak?
2012. dec. 10. 10:45

Na,itt vagyok ám,el sem vesztem!talán meg is gyógyulok!Köszi mindenkinek az energiát!

Gombszem,állj a sarkadra,és rakd helyre a családot!!!És ez minden lábadozóra vonatkozik!

2012. dec. 10. 09:18
Sziasztok szép reggelt mindenkinek!!!Olvasom a házidokit, engem is berendelt most vagyok 2 hetes ,gondolom látni szeretné hogy vagyok és ehhez mérten fogja adni a táppénzt,-lehet jövőhéten már kiszor!!-kinézem belöle .Ja és a szuri nekem itthonra 30 db van ebböl 10 már beadva!! Picurom jobbulást és pihenj sokat C-vitamin és sok tea!!Gombbszem ne hagyd magad tudom könnyűezt mondani de légy erős! Kitartás csajok szép napot!!
16901. gombszem
2012. dec. 9. 23:08

Mindenkinek köszönöm a vigasztalást!!!

Non jól esett!!!! Elkeseredtem, azt hittem csak én családtagjaim ilyenek!!!!

Na de majd lesz valahogy!!!!

De hatalmas ölelés mindenkinek!!!!!

Arra is rájöttem sokkal érzékenyebb és lelkileg naon megviselt vagyok!!!! Ez biztos még a műtét miatt van.....??????...


Picurkám gyógyulsz már???? Ugye jobban vagy már?????

16900. liliom103 (válaszként erre: 16893. - Gombszem)
2012. dec. 9. 20:57
Ne keseredj el sajnos ilyenek ezek a pasik.Az én párom is azt kérdezte,hogy a műtét után ( hasi) este már haza is jöhetek? Mondtam is neki,hogy a műtősfiú hazáig fog tolni,hogy a vacsorát me csináljam. Vigyázz magadra és kíméld magad,csak észreveszik ha elfogy a kaja és a tisztatányér Jobbulást kivánok:Kriszta
16899. maggi67 (válaszként erre: 16894. - Picurka1968)
2012. dec. 9. 17:32

Picurka! Küldök egy kis gyógyító energiát!

puszi:-)

16898. cicaaa65
2012. dec. 9. 17:29

A nap jelmondata :


A pesszimista a sötétséget látja az alagútban, az optimista a fényt az alagút végén, a realista a közelgő vonat lámpáit, a mozdonyvezető pedig három idiótát a síneken...

16897. ibab (válaszként erre: 16893. - Gombszem)
2012. dec. 9. 13:38
Kedves Gombszem, engem csak az vígasztal a te esetedben, hogy azt írod:"ezt MÉG nem mondták ki", de lehet, hogy ez nem így van,csak egyszerűen férfiak akik nem tudják hova tenni ezt a dolgot, mármint azt, hogy neked időre és gyógyulásra van szükséged.Gondolod, de még nem hallottad tőlük azt, hogy nem szívesen teszik. Légyszi ülj le velük és mondd el nekik, hogy mi a történet veled.VERBÁLISANés ne gondolatátvitellel:_)))).Hülyén hangzik, mert tudják, de nem látják,mert jól vagy és nem látszik rajtad.Ez valahol jó:-) Hidd el, ha elbeszélgettek erről a műtétről és annak a következményéről,hogy mi történik ha nem vigyázol magadra, nagyon le fognak döbbenni.Nem azért nem tesznek semmit,mert nem szeretnek, hanem azért,mert pasik egyszerűen.Imádni való de rém egyszerűen gondolkodó pasik. Nem tudják felfogni(mert nem látják) a történteket.Egy pasi csak akkor tud megijedni és mindent megtenni, ha vért lát.Tisztelet a kivételnek. De egy jó beszélgetés nagyon sok mindenre gyógyszer tud lenni.Sörözzetek egyet,borozzatok, vagy amit akartok, de nekem az jön le.hogy nekik nem tiszta a sztori,világosítsd fel őket és kérdd(!) meg őket, hogy segítsenek.Ők ilyenek,ne szégyellj kérni!! Ha ennek ellenére sem változnak(amit nem hiszek) akkor ültesd le őket a youtube elé és keress ki valami jó kis műtéti filmet a hüvelyi méheltávolításról(hysterectomia per vaginalis. Jobb,mint a Pókember c. film,az biztos célhoz ér.De idáig nem kell eljutni, fő az őszinte kommunikáció és nyugi,relax,semmi caps look!!!Mert látom az írásodból, hogy borzasztó ideges vagy, de ez senkinek,főleg neked nem kedvez a gyógyuláshoz.puszillak sokszor és néha ne szégyelld mutatni, hogy gyengébb vagy a kelleténél, pihizz ,aludj, olvass, le van szarva a házimunka,hagyd a dagadt ruhát másra.Ha igy teszel sínen leszel,mint József Attila :-D
16896. maggi67 (válaszként erre: 16893. - Gombszem)
2012. dec. 9. 09:14

Drága Gombszem!NE SÍRJ!

Oszd ki őket,úgy hogy legyen lelkiismeret furdalásuk,csendben de velősen...Gondolom nagyon nehéz lehet,de olvastam vissza a fórumban,hogy sokan vannak akiknél hasonló volt az otthoni reagálás..Azt hiszem szerencsésnek mondhatom magam,mert nekem a fiam,és a férjem is már túlzásba viszi az aggódást...(bár Ők is a műtét előtt úgy viselkedtek,mintha ez csak egy múló fejfájás lenne)Most úgy érzem,hogy miattam nem mutatták ki a félelmük,mert mióta itthon vagyok ragyog a lakás,és ha csak mozdulok,már ugranak:-)

Tarts ki! és osszd ki Őket:-))

Puszikállak!És ölellek!

16895. d6a6db9804 (válaszként erre: 16893. - Gombszem)
2012. dec. 9. 08:27

Drága gombszem, azt hiszem nem vagy egyedül ezzel a problémáddal. Valószínüleg annak van nehezebb dolga a családjával, akik rendesen elkényasztették a drágákat. Nálunk sincs ez másként. Mióta hazaértem a következő napon már ebédet főztem. Pakolgatok, teszek veszek. De, takarítani nem vagyok hajlandó!!! Azt látom figyelmeztetni kell a körülöttem lévőket, hékások...! :-) Aztán mindenki észbekap.

Sokan mondják, ha mi nem vigyázunk magunkra, más se teszi. Ezért nyugodtan piszkáld őket, nekik is jobb lesz, ha tökéletesen gyógyulsz!!!

16894. Picurka1968 (válaszként erre: 16890. - Gombszem)
2012. dec. 8. 22:24
Sajnos nem megy ez a gyógyulás ennyire gyorsan,de azért alakul.Feküdtem jó sokat,meg szedegetek ezt-azt,aztán csak lesz belőlem valami.
16893. gombszem (válaszként erre: 16892. - Maggi67)
2012. dec. 8. 22:24

Én hogy vagyok.... néha görcsölgetek....olyankor többet pihenek...de a mai napom az nem volt túl jó.... mert

Curva nehéz az élet......

Olyan nehéz megállni , h kíméljem magamat, a drágáim / uram és fiam/ semmit nem csinálnak meg ha nem kérem meg őket!!!! Akkor is pofákat vágnak, vagy beszólnak, h majd. és majd... vagy csak egyszerűen látni rajtuk, h nem szívesen teszik... vagy éppen, h


UGYAN MIÉRT NEM CSINÁLOM MEG MAGAMNAK, HISZ EZ NEM IS OLYAN NAGY DOLOG!!!!!!


Nem mondják ezt, csak ez jön le......

NAGYON ELEGEM VAN,,,,, JÓL KIBŐGTEM MAGAMAT..... ÉS MOST PEDIG KIÍROM MAGAMBÓL.... MERT MÁR NEM BÍROM ELVISELNI!!!!!!


ELEGEM VAN!!!!!!

FELBOSSZANTANAK ÉS NEM SZÓLOK ÉN SEMMIT... CSINÁLOM AZT AMI JÖN......

ELEGEM VAN ÉS KÉSZ!!!!!! :-((((


Nem szeretek én még kérlelni sem senkit!!!!!

Látni nem látni rajtam semmi, nincs is nekem semmi bajom!!!!! / nem mondta senki, csak ezt érzem!!!/

16892. maggi67
2012. dec. 8. 15:21
Hál'Istennek jól vagyok:-)Bár nagyon vigyáznak rám itthon,kiszolgálnak stb..ma először kimozdultam(kocsival) egyedül...Remélem így marad! Megyek januártól Kriston féle intim tornára...Neked is jobbulást!Jól Vagy?
16891. gombszem (válaszként erre: 16875. - Maggi67)
2012. dec. 8. 13:00

De jó...én is szeretnénk... csak mindig korlátokba ütközök!!!!

Te már / hálistennek/ nagyon jól vagy!!!??????

Csak nem minden dolgozgatsz már??????

16890. gombszem (válaszként erre: 16888. - Picurka1968)
2012. dec. 8. 12:58

Picurka!!! Gyógyulást drágám...én már nem is írok tanácsot, mert már annyit kaptál, h meg is gyógyultál!!!!! :PPP

De szívemből kívánom, h így is legyen!!!! Gyógyulást!!!!

16889. sügi 71
2012. dec. 8. 12:41

Sziasztok!

Rég voltam már...

Kicsit megijedtem.Februárban volt a méheltávolításom.A belső varrat végénél tömegességet tapintok.Ez normális lehet?

2012. dec. 8. 09:16
Megértem a reggelt,csak vacakabbul vagyok,mint tegnap.Lemegyek a gyógyszertárba,aztán spuri vissza az ágyba!Ígérem,meggyógyulok,remélem gyorsan!Puszi nektek,és ki ne menjetek ebben a csúnya időben!
16887. liliom103 (válaszként erre: 16880. - Picurka1968)
2012. dec. 8. 07:49
Szia Picurka! Látod-látod nem olyan hasznos biciklivel járni dolgozni.ebben a hidegben!Vagy tévedek? Mielőbbi gyógyulást kívánok,pihenj sokat,még az ágyból se kelj ki!!
16886. csenge 70 (válaszként erre: 16880. - Picurka1968)
2012. dec. 7. 21:56

légyszíves túlélni a betegséget!Nem szúrhatsz ki velünk sem!hiányoznál az oldalról,sajnálhatnánk,sirathatnánk!

Szerintem extra mennyiségű c vitamin 3-4 napig (napi 1ooomg elosztva)sok meleg folyadékkal,hagyma tea,méz,hársfa tea mézzel köhögés ellen.sós vizes toroköblítés naponta többször nagyon hatékony,jól végig tisztítja a garatot,lemossa a váladékot,éjszakára próbáld meg a meleg palackot a mellkasodhoz,betekarózni vele.(anyukámtól tanultam régen,ha nincs termo tasakod,üres müanyag üditős üveget megtöltök legalább 5o-6o fokos vízzel,jól becsavarom a kupakot,és puha kendőbe csavarva oda teszem ahol melegíteni szeretném magam. Mivel a meleg vérbőséget okoz,jó a légcsőhöz tenni oldalra fekve.egyébként ez jó felfázásra is,hólyaghoz tenni,vagy a lábunkhoz megfázáskor,vagy ha hideg az ágyad.én tegnap is egy meleg macis tömlővel aludtam,mert elakart fagyni a lábam.ha a takaró alatt ,marad a palack reggelig tartja a meleget. érdemes kipróbálni. Mielőbbi gyógyulást kívánok,vigyázz magadra!

16885. ibab (válaszként erre: 16855. - Cicaaa65)
2012. dec. 7. 21:51
nyihháááááá:-D:-D:-D
16884. csenge 70 (válaszként erre: 16876. - Bya70)
2012. dec. 7. 21:40
vérhigítót a kórházban minden nap a hasamba,itthon még 1o napig a férjem szúrkálta.úgy látom a mennyiség kórház függő.szerintem nem kellemes,én reggelente féltem picit tőle .néha nagyon csipett,bekékült a helye itt-ott.lassan neked is elfogy. Jó érzés az utolsó!minden jót neked!
2012. dec. 7. 20:52
Köszönöm!Kúrálom magam gyógynövényes cuccokkal,aztán csak megmaradok!
16882. maggi67 (válaszként erre: 16880. - Picurka1968)
2012. dec. 7. 20:45

Picurkám!Meg fáztál:-(Gyógyulj meg gyorsan!

Csak lázas ne legyél,mert akkor lehet hogy influenza...Vigyázz Magadra! Sok puszi!Hagyma tea,-sós vízzel gargalizálj,hátha még segít!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook