Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megkeressem az exbarátomat a holmimért? fórum

Megkeressem az exbarátomat a holmimért? (beszélgetős fórum)


1 2
33. jucika33 (válaszként erre: 28. - Liliom10)
nov. 5. 07:34
Biztos, mert összefutottam pár hete a gyerekeivel véletlenül és rákérdeztem, hogy van. Nem jelezték, hogy baj lenne.
32. jucika33 (válaszként erre: 31. - Kannanana)
nov. 5. 07:30
Hát így lenne egészséges. Személyes beszélgetés, őszinteség, cuccok vissza. Nem lenne bonyolult. Így szépen le lehet zárni és menni tovább.
nov. 4. 19:56

adja le valahol a cuccod, esetleg egy barátnak (ha fontosak a holmik)

ha nem, akkor ne kínozd magad

a hozzáállása viszont nagyon nem szimpatikus, mindig úgy szakítottam, hogy mindent összeszedtem addigra és odaadtam a másiknak... olyan volt, hogy nem kaptam valamit vissza, de ami fontos volt, annak utánamentem

30. Sirga (válaszként erre: 24. - Jucika33)
nov. 4. 19:47

Amit írtál, az alapján nem gondolnám, hogy van benne lelkiismeret. Viszont - magamat ismerve - vissza akarnám kapni a holmijaimat. Talán a lezárásban is segítene. Tőle válaszra - miértre - már nem tartanék igényt. Úgy érezném, ennél többet érdemlek, illetve ő nem érdemelt meg engem. Számomra a a viselkedése nem tűnik egyenesnek, elfogadhatónak.

Ugyanakkor tudom, hogy azoknak van igazuk, akik azt mondják: hagyd a csudába a cuccaidat. De nem vagyunk egyformák, engem az nem hagyna nyugodni. :)

29. Bichi (válaszként erre: 23. - Jucika33)
nov. 4. 17:45
Megbíztál egy férfiben, aki 1 év után azt sem mondta, hogy miért van vége, csak többet nem válaszolt az írásodra? Hát igazán optimista ember vagy... Egyébként már másnap odamentem volna, mert azt hittem volna, esetleg meghalt, mert ez annyira szürreális, már ha tényleg ezt történt. Ha meg látom, hogy ni-ni, mégis él, akkor már el is hoztam volna a dolgaimat :DDDDD
28. liliom10 (válaszként erre: 8. - Jucika33)
nov. 4. 17:41
Biztos, hogy él még ? Sajnos, ez is átfutott az agyamon.
27. vigyefene (válaszként erre: 26. - Kacsahercegno)
nov. 4. 17:37
Akkor még nem tudta amit most tud.
nov. 4. 17:36
Én megkeresném, felnőtt emberek vagytok, nehogy már ne lehessen értelmes módon elintézni egy ilyen tranzakciót, meg annyira cikis legyen hogy ne lehessen kibírni...... Mondjuk beszélgetni meg jópofizni biztos nem akarnék, de úgy veszem ki hogy te inkább ezért kontaktálnád, és nem főleg a cuccokért, ebben az esetben lehet jobb hagyni a francba. Ha nem akarja személyesen akkor foxpost 🤷‍♀️ Nehogymár nekem azért kelljen új cuccokat vennem, mert egy pasas ilyen gyerekes módon eltűnik velük... De ez csak én vagyok, tudok nagyon ragaszkodni még a ruháimhoz is :D Mondjuk pont emiatt biztos nem vártam volna 3 hónapot, de még 3 hetet sem. 😅
25. vigyefene (válaszként erre: 24. - Jucika33)
nov. 4. 17:06
Ha találkoztok, kicsit feszélyezett lesz a helyzet.
nov. 4. 17:04
Mindenesetre köszönöm a hozzászólásokat. Azt hiszem, marad az, hogy vagy semmit sem csinálok , vagy elviszem az övét a munkahelyére. Ha van benne egy kis lelkiismeret, jelentkezik.
23. jucika33 (válaszként erre: 21. - Bichi)
nov. 4. 16:56
Azért, mert megbíztam benne. Ő mondta, hogy majd jön.
22. jucika33 (válaszként erre: 20. - Epresturmix)
nov. 4. 16:56
Természetesen. Az csak egy része a lezárásnak.
21. Bichi (válaszként erre: 18. - Jucika33)
nov. 4. 16:54
Ha érték van nála, akkor meg miért vártál eddig? Én már másnap elmentem volna... Egyébként ha tudod hol dolgozik, kisérd haza, vedd a cuccaid, és ennyi...
nov. 4. 16:50
Te is tudod, hogy nem a cuccaidért mennél. 😜😎
19. Józsibirka (válaszként erre: 12. - Jucika33)
nov. 4. 16:04

Amúgy, értem, mit érezhetsz , mire gondolsz,

jószivű vagy, az van, 👍


Túl jó...🙂

18. jucika33 (válaszként erre: 15. - Globus)
nov. 4. 15:53
Ettől tartok én is, pedig ami nála van, az nem egy teljesen értéktelen valami, nem ruhaféle. Én őt egy becsületes, kissé szerencsétlen, döntésképtelen emberkének ismertem meg. Nem akart senkinek rosszat. Nagyon furcsa az egész számomra. Nem rá vall.
17. andi6020 (válaszként erre: 1. - Jucika33)
nov. 4. 15:51
Lépj inkább tovább.
16. Enissa (válaszként erre: 9. - Józsibirka)
nov. 4. 15:50
Így gondolom én is.
15. globus (válaszként erre: 14. - Jucika33)
nov. 4. 15:49
Ha elköltözött, akkor a holmidnak valószínűleg annyi.
14. jucika33 (válaszként erre: 11. - Globus)
nov. 4. 15:47
De, már az is felmerült bennem. De attól az én cuccomat nem kapom vissza, csak az övé kerül hozzá, ha beadom pl. a portán.
13. 8a5caeb182 (válaszként erre: 5. - Vigyefene)
nov. 4. 15:47
Utólag annak már semmi értelme se lenne. Ha akarta volna, elmondja. Simán megfutamodott...
12. jucika33 (válaszként erre: 9. - Józsibirka)
nov. 4. 15:46
Azon vagyok, csak nehezen megy. Soha korábban ilyen nem történt velem. Mindig volt magyarázat, sőt, rendszerint én szakítottam a férfiakkal, de mindig személyesen megbeszéltem velük. Nem hagytam ilyen elvarratlan szálakat.
11. globus (válaszként erre: 10. - Jucika33)
nov. 4. 15:45
Munkahelye sincs?
10. jucika33 (válaszként erre: 7. - Globus)
nov. 4. 15:44
És elküldeném, de elköltözött ismeretlen helyre.
9. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Jucika33)
nov. 4. 15:44
Haggyad a p csába!
8. jucika33 (válaszként erre: 5. - Vigyefene)
nov. 4. 15:44
Igen, nekem is ez a problémám. Ha őszintén, néhány mondatban elmondja, mi volt a baj, könnyebben le tudom zárni és nyitottabb lennék más férfi felé, aki már a közelemben van. Azt tudom, hogy anyagi gondjai lettek, és nem sokat beszélt róla. De csak ezért nem hiszem, hogy szakított volna, bár furcsa ember, ki tudja.
7. globus (válaszként erre: 1. - Jucika33)
nov. 4. 15:42
Posta. Foxpost, ahogy tetszik.
6. Bichi (válaszként erre: 3. - Jucika33)
nov. 4. 15:42

Hát a leírásod alapján ő sem akar semmilyen kapcsolatot veled. Én ha nem lenne nála semmilyen pótolhatatlan, tuti felé sem néznék.

Nem értem miért lezáratlan, hiszen lezárta, le sem tojik téged...

nov. 4. 15:41

Az én véleményem pedig az, hogy az ilyen dolog úgy a legjobb, ha meg van beszélve.

Ameddig nincs, töröd a fejed rajta, h vajon téged hibáztatott-e valamiért, vagy más oka volt. De az is lehet h vele történt valami, amiről nem szívesen beszél.

Pl. ha én követtem el hibát, arról tudni akarok, mert valószínűleg változtatásra van szükség.

nov. 4. 15:33

Ne keresd meg, vegyél új holmit.

Már csak a lelki beked miatt is.

De persze azt csinálsz amit akarsz. Mondtam már így búcsút a kedvenc farmer dzsekimnek pl.

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook