Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megkeressem az exbarátomat a holmimért? fórum

Megkeressem az exbarátomat a holmimért? (beszélgetős fórum)


1 2
2023. nov. 4. 15:31
Ja, és nem haraggal váltunk el, nem volt veszekedés, vagy vádaskodás. Csak én azt éreztem, hogy jobb, ha nincs köztünk ezek után semmilyen kapcsolat.
2. 8a5caeb182 (válaszként erre: 1. - Jucika33)
2023. nov. 4. 15:31
Engedd el...
2023. nov. 4. 15:28
Tapasztalat és tanács kéne, mert most kicsit bizonytalan vagyok. Az ex barátom három hónappal ezelőtt, hirtelen, értelmes magyarázat nélkül szakított velem. Az egész lezáratlan maradt, egy félbehagyott messenger beszélgetés volt az egész (egy év után). Azt írta, hogy majd eljön a holmijáért és elhozza az enyémet is. Na én ezt három hónapja várom. Ő azóta teljesen felszívódott, én nem kerestem (bár majd beledöglöttem). Most azért már eszembe jutott, hogy talán mégis nekem kellene megkeresnem őt, mert így soha nem lesz normálisan lezárva az ügy (ő mindig nagyon passzív volt amúgy is). De a saját sebeimet sem akarom felszaggatni, amik egyébként sem gyógyulnak íly módon megfelelően. Kinek van tapasztalata ilyen ügyben?
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook