Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megint ujabb adók jönnek? fórum

Megint ujabb adók jönnek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
4. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 1. - 9bc47feccc)
2008. ápr. 13. 09:38

ha én leírom csak úgy könnyedén,hoxa szintén könnyedén kimoderál:))nem politizálunk,fujj politika.....



és ha állok a gép mellett,akkor is kell fizetnem?vagy egy fatuskót behozok és arra ülve nyomom?vannak ez alól kiskapuk?és ha én köztudottan kulturálatlan ember,sőt antikulturista vagyok,miért fizessek kulturadót??

2008. ápr. 13. 09:38

Kik azok a Dók,és mit akarnak,miért jönnek,talán félnem kellene tőlük???:))


Jajjjj,segítséééég!!!:))))))

2008. ápr. 13. 09:36
Most hallom,hogy kultúrális járulék lesz ez a valami,internetre,bútorokra ,művirágokra,és üvegtárgyakra,szóval ami a kultúra része lehet,szóval mindenre.Kedden tárgyalja az orsz.gyűlés,remélem nem szavazzák meg,ez már észbontó,amit ezek megengednek maguknak..
2008. ápr. 13. 09:10
Hallottad,hogy adót akarnak kivetni az internetre,meg még különböző más finomságokon is törik a fejüket? Bevezetik a kanapé adót,mint kultúrális adót,de hogy milyen alapon,még nem sikerült kiderítenem,nyilván abbol a meggondolásból,hogy talán ott ülsz,mikor internetezel,vagy TV-t nézel.Na,ezt add össze,mi a véleményed a témáról,csak úgy könnyeden,politika nélkül kérdezem ! Pedig lenne mondanivalóm,csak betelne a winchester....
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook