Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megint ujabb adók jönnek? fórum

Megint ujabb adók jönnek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
34. cskata (válaszként erre: 31. - Akác56)
2008. ápr. 26. 15:14

én egy szóval sem mondtam, hogy bárki szeretne ilyen adót fizetni - szerintem nem is lesz belőle semmi.. valaki fejéből valahol kipattant egy hamvában holt ötlet és még mielőtt bármi történt volna, mindenki fél infók miatt pánikol..


és politikai felhangja azért van, mert eddig még szinte minden hozzászóló így vagy úgy, de politizált..

(kormány szidása = politizálás.. errefelé legalábbis, de lehet hogy Nálatok nem..:))

33. natina (válaszként erre: 30. - 9bc47feccc)
2008. ápr. 26. 15:14

Miért járnának dolgozni, ott a segély családi pótlék, még ha megkeni is alaposan a gyerekét még fogyatékos is lesz. Arra is jár pénz.

De aki ledlgozta a 42 évét azt is nyúzzák, vagy aki dolgozik és kell a munkájához a gép??

32. 9bc47feccc (válaszként erre: 28. - 6c4fb2f974)
2008. ápr. 26. 15:11
Most olvastam,hogy 700 000 vállalkozó van minimálbéren bejelentve.Ezek nem esznek,nem isznak egész évben,hogy évente egyszer elmehessenek Balira 3 hétre a családdal nyaralni,ugyan már,ne nézzenek már hülyének minket...Mindjárt sírva fakadok.
31. akác56 (válaszként erre: 22. - Cskata)
2008. ápr. 26. 15:09

Kb.három millió magyar netező van.Szerinted hány %-a szeretne adót fizetni?

"politikai felhangja van"?-szerinted miért?

30. 9bc47feccc (válaszként erre: 27. - Natina)
2008. ápr. 26. 15:08
Igen,lehet,hogy akiknek semmijük azok járnak a legjobban? Nekik semmire nincs gondjuk,se internet,se nyakkendő,se kanapé,se semmi,éjszaka járnak dolgozni,oszt jól van.A költségvetés meg le van sz@rva.
2008. ápr. 26. 15:08
Egy újabb lehetőség a népszavazásra...
28. 6c4fb2f974 (válaszként erre: 20. - 9e7527505c)
2008. ápr. 26. 15:05
Az államkasszát azoknak az adócsalóknak a vagyonával kellene feltölteni, akik minimálbér körül vannak bejelentve , kapnak gázártámogatást, nagyértékű autón mennek segélyért, nem fizetnek TB-t, járulékokat.Ma Magyarországot kb 1 millió adófizető tartja el (ezt a jegybankelnök cikkében olvastam).Ezen kellene változtatni, és nem vizitdíjat meg más hülye adókat kitalálni.A szlovákoknál, cseheknél bejött a kisebb adókulcs, csak náluk gondolom nem kell ennyi ingyenélőt eltartani...
27. natina
2008. ápr. 26. 15:03

Egyszerűbb ha felgyújtaja az ember a lakását és se kanapé adó se net adó,ruha is benn ég nincs semmi

hülyeség. Majd az aluljáróban fizetünk helypénzt, hogy legyen hol aludni. Felháborító!

26. 9bc47feccc (válaszként erre: 19. - 8a5d74d8da)
2008. ápr. 26. 15:01
Ezek után mi leszünk az egyetlen ország,ahol bevezetik,hogy nyakkendő nélkül ülhetnek a honatyák,és honanyák a padsorokban.De legalább nem lesz nyálas a nyakkendőjük,ha alvás közben csorog a nyáluk,mikor áremelésekről álmodnak.
25. cskata (válaszként erre: 23. - 9bc47feccc)
2008. ápr. 26. 15:01
ha esetleg a szolgáltatódnak nagyobb lesz a fizetendő adója, akkor szerinted azt nem fogják rádverni..? azt is Te fogod megfizetni..
24. fb3d790ac9 (válaszként erre: 23. - 9bc47feccc)
2008. ápr. 26. 15:01
Egy csónakban evezünk!E-mail-ben jön a levél,hogy fizessünk,de csekk még ebben a honapban nem jött!Kicsit kinos,januárban 2 hétre kikapcsolták a netet,véletlenül,minden hátralék nélkül:(Ugyanaz van nekünk is,a telcsit mi se használjuk,mert mobilunk van,de kell hozzá a vezetékes,amit azért fizetünk,hogy legyen net.szóval nevetséges......
2008. ápr. 26. 14:56
Jaj,boccs,elfelejtettem a kérdésre válaszolni,én 6990 Ft-ot fizetek a T-comnak 1Mbites korlátlan sávszélességért,hát,akkor mit akarnak még ,még ezt is megadóztatni? Fizessen a szolgáltató a haszna után nagyobb adót,most is rátettek a 6990-re majd 1500-at karbantartás címén,a telefont nem is használom,mi a fészkes fenéért tesznek még rá ők,mikor sokszor nincs is kapcsolat,itt látom a leden,hogy kialszik,és nincs connect,akkor miről beszélünk? Már megint felhúzom magam,ha erről kezdek beszélni.Más ezért 2000,- forintot sem kér,persze ott pluszba jön a telefonvonal díja,de,amit ezek művelnek ebben az országban,az elképesztő.meg kellene nézni,hogy tőlünk nyugatra mennyiért szolgáltatnak,nem lerabolnak,hanem szolgáltatnak,és itt mennyi sarcot húznak le a proletárról.Ami itt megy,az elképesztő,siralmas,szánalmas,és szomorú,ez nem piacgazdaság,ami itt megy,hanem vadkapitalizmus,és ezektől az istennek sem tudunk megszabadulni,pedig már nagyon ideje lenne.
22. cskata (válaszként erre: 19. - 8a5d74d8da)
2008. ápr. 26. 14:56

persze, mert mindent csakis a miniszterelnök találhat ki egy személyben..:DDDD


egyébként ez sztem rövid életű tudásbázis lesz.. márcsak a politikai felhangja miatt is..

2008. ápr. 26. 14:51
Menjenek a francba!A kanapéadóról hallottatok már?Mert hogy ilyet is terveznek!:(
2008. ápr. 26. 14:51

Sziasztok!Szerintem kanapéadó, internetadó és társaikra lehetett számítani a népszavazás után.

Az államkasszát fel kell tölteni, nem?Ha nem vizitdíjjal akkor mással.

Én személy szerint inkább fizettem volna a vizitdíjat.Mert ha belegondoltok, a népszavazással adtunk a sz*rnak egy pofont.Ráadásul a népszavazás költségait sem a kormány fizette ki hanem, mi adófizetők.

,

2008. ápr. 26. 14:47
Gondolja gyurcsány papa hogy nem akartok vizit díjat fizetni? Tessék akkor ezt fizetni. Fogadjunk hogy ő találta ki..
2008. ápr. 26. 14:45
El mennek a jó ....édesanyjukba,ki az a primitív bunkó,aki ilyet kitalál.Hát,persze,hogy ezt Magyarországon kell elsőnek kitalálni,nem is lennénk magyarok,ha nem mi találnánk ki.Persze ezek a cégek már nem magyar kézben vannak,mi csak fizetünk,ők meg kaszálják a hasznot,és viszik ki keletre,nyugatra,északra,meg délre.Velünk mindent meg lehet etetni,el kellene már hajtani ezt a tehetségtelen bandát is a rákba,ami itt élősködik a nyakunkon,és valami olyat tenni a helyükbe,aki ért is valamihez,nem csak dumál,és új adókat talál ki.De majd jön a nyakkendőadó,meg a fejkendőadó,meg megnézik majd milyen bugyi van rajtad,ha csipkés,akkor fizetsz,ha nem csipkés,akkor meg azért fizetsz.Ezek megszavaznak mindent,mint az több biztosítós rendszert,aztán majd megszavazzák,hogy az még sem jó,csiki-csuki.Lesz itt még hadd-el hadd,majd most jön a rizsáremelés,csak 30 %-al emelik,ahogy hallom,de nem politizálok,mert nem értek hozzá,és nem is teszem sosem.Én csak ezt a kis országot féltem...ezektől.
17. Gaby01
2008. ápr. 26. 14:43
Elég okos volt az illető... Na és a nyakkendőadó??? :D Kegyetlen...
2008. ápr. 26. 14:34
Remélem, nem szavazzák meg! Mindnyájan fizetünk érte havonta! Miért fizessünk még adót is? nem tudom, kinek az agyából pattant ki ez az "okos"gondolat!
2008. ápr. 26. 14:27
InterNEtadó? Mia véleményed róla?
14. winny
2008. ápr. 14. 13:57

Szia!

Most,hogy bezárták a diliházat látszik,hogy mennyi dilis van.DDDDDDDDDD

Ilyen őrült törvényt normális ésszel nem lehet kitalálni.

13. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 9. - Winny)
2008. ápr. 13. 16:35
Most beparáztam mert tavaly zártam be a virágboltom és selyem valamint művirág még akad bőven a garázsban....most akkor naggggyonmegadóztatnak?
12. era06
2008. ápr. 13. 16:20

Kúltúra része az is, hogy angol WC használok. Most akkor fizetek adót WC csésze után? Akkor márt a kúltúrált ember ki is törli,lesz papír adó?? RÁadásul a kezemet is használom kell!!!

Az utcán pisilni kúlturálatlanság, tehát NEM adóköteles!!!!!

2008. ápr. 13. 15:18
Kanapédó, internetdó, művirágdó? :) Hajaj, ez már több mint aggóDó :):):)
10. 9bc47feccc (válaszként erre: 4. - Ccd9bb7d17)
2008. ápr. 13. 15:15
Amire lelehet ülni,és TV-t nézni,gépezni,sörözni,fradimeccset nézni,az mind a kultúra fogalomkörébe tartozik,legyen az fatuskó,kiskosár,vagy sámli,vagy egy rozsdás bili,ha megveszed,fel lesz számítva a kultúrális járulék,mese nincs.
9. winny (válaszként erre: 1. - 9bc47feccc)
2008. ápr. 13. 14:14

Tudod én azt nem értem,hogy a művirág,hogy került fel a listára? A kultúra részét képezi?

A kanapé is ilyen.Akinek nincs az nem kultúrált ember?

2008. ápr. 13. 14:06
2008. ápr. 13. 14:03
En igenyelnem majd a poruljaradekot :)
2008. ápr. 13. 13:52
Ha már nézed a TV-t,az a "kultúra bizonyos elemét hordozza",nem biztos,de lehet,és ha még ezt ülve teszed ráadásul,az már szintén a kultúráltság szintjét növeli,tehát fizetni kell érte,a kanapé árába fogják beleszámítani,mint a cd lemezed árába,amit megveszel.Gondolom lesz majd egy intézet,amit úgy fognak hívni,hogy "Eladott kultúrális eszközökből befolyó összegek hivatala",röviden "EKEBÖH",és majd ők eldöntik,hogy mi legyen a befolyó összegekkel.A többi majd menet közben alakul.
2008. ápr. 13. 09:46
és ha én " kultúrálisan nem ülök le, akkor is megadóztat??? én honnan tudja meg egyáltalán, hogy van-e kanapém?? vagy hoz házkutatásit??
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook