Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Meghalt a kutyám fórum

Meghalt a kutyám (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
804. 782fb70168 (válaszként erre: 803. - Andi6020)
2013. febr. 2. 13:07
Istenem... Nemar!!! Mennyi idős? Ez tuti?
803. andi6020 (válaszként erre: 802. - 782fb70168)
2013. febr. 2. 13:05
Az egyik yorkimnak agydaganata van. :'(
802. 782fb70168 (válaszként erre: 801. - Andi6020)
2013. febr. 2. 12:33
Miért Andi?????;(
2013. febr. 2. 11:36

Lassan, de biztosan, kb 1-2 hónap, én is itt leszek. :(

A 2-4 hónapból, amit a kutyámnak "jósoltak", már másfél letelt.

800. Csillakné Marica (válaszként erre: 799. - 782fb70168)
2013. febr. 2. 00:28

Szia!

Azért, mert egy gonosz, rosszindulatú, basáskodó, mindenkit eltaposó,kiégett ember. Minket gyererkeit sem szeretett soha. Négyen vagyunk testvérek, de egy beszélgetés álkalmával kiderült, hogy egyikőnk sem emlékszik olyan esetre , hogy ha sírtunk az ölébe vett volna ,vagy megsimogatott volna ,de olyanra sem, hogy Isten ments megpuszilt volna bármelyikőnket is. Szerinted ez milyen anya? És a legnagyobb bánatomban mit várhatok tőle? Éngem ezzel a cselekedetével annyira megbántott, hogy ha túlélem esetleg ,még a temetésére sem megyek el!!!!!! Tőlem ezt érdemli csupám !!!!

799. 782fb70168 (válaszként erre: 798. - Csillakné Marica)
2013. febr. 2. 00:18
Szia! Őszinte reszvetem!!!!! Borzasztó !! Nagyon sajnálom a kutyádat!!! Miért akarna kiasatni??? Huuuuu de gonosz!!! Bocsi.. Ne hagyd! Miért baj neki h a kertben van??
798. Csillakné Marica (válaszként erre: 784. - _Ecci_)
2013. febr. 2. 00:07

Sziasztok!

4hónapja meghalt a Shih-tzu kiskutyám 9 éves volt. Nem tudom feldolgozni míg életem végéig (62 éves vagyok) sem!Olyan önzetlen , odaadó szeretetet még senkitől sem kaptam soha, és nem is fogok.Ismertem minden rezdülését és Ő is az ennyémet.Olyan okos volt, hogy csaknem megszólalt.Ezt a fájdalmat nem lehet elmondani. amit azóta érzak mióta elment.A kishugom udvarán lett eltemetve, de a gonosz, érzéketlen anyám,azt üvöltözi, hogy kiássa onnan a drága kiskutyámat.Megjegyzem semmi köze a házhoz, csak ott lakik a hugomnál!! Ez az ember az aki még embert sem szeretett igazán nem állatot! Szerinte Én nem vagyok normális, hogy ennyire szeretem még most is a kiskutyámat.Minden nap megsíratom, a lakás tele van a fotóival, nincs olyan nap, hogy ne gyujtanák érte gyertyát.Iszonyú fájdalmat érzek a hiányától, remélem , ha meghalok Ő fog majd elém szaladni ugan úgy mint mikor még velem volt!!

797. sutyek
2013. jan. 26. 22:28
A MI KIS jacki kutyusunk most 2013 január 24 -én volt egy éve hogy meg halt 14 évet volt velünk.Mi nem tudjuk felejteni.Kertben helyeztük örök nyugalomba.Az időjárás engedi minden nap gyertya ég a sírján.Én minden nap meg látogatom ezt az oldalt.Nem írok mindig csak azért csodálom hogy vannak még olyan emberek akik szeretettel emlékeznek meg kedvencükről.Őszinte részvétem minden sorstársamnak.Zsolt tudom mit érzel.Kívánom hogy agyász után találj magadnak másik kedvencet aki megint család tággá válik.A német vizslád meg ne feledd soha.
2013. jan. 17. 09:58

A drága, gyönyörű német vizslám 16 év után ment el tegnap előtt.


El kellett altatni, mert nagyon szenvedett, agyi problémái voltak, és karácsony napja óta nem volt magánál..a karjaimban ment el az örök vadászmezőkre


Nagyon fáj, 16 év hosszú idő, vele nőttem fel, végig jártuk magyarország hegységeit, erdőit; és 16 év alatt igazi családtag, barát lett.

795. M-agika (válaszként erre: 794. - Ilu24)
2013. jan. 16. 13:46

Biztos, hogy sosem felejtjük el. Ez nem is kérdés.. borzasztó, amikor kimegyek, nem ugrál már örömében és nem vár minket :( Akkora életet és vidámságot vitt a házba, hogy szavakkal kifejezhetetlen.

Épp azt beszéltük itthon, hogy annyira túlpörögte magát, hogy szinte háromszoros életet élt. Talán emiatt élhetett kevesebbet, gyakorlatilag ő kiélte magát. Csak nagyon nehéz :(

Nem akarok ebbe belemenni, mert tudom, hogy megoszlanak a vélemények, de hiszek a lélekvándorlásban.. és ez tud csak most megnyugtatni, hogy visszajönnek ők még, és talán következő alkalommal nem mennek el ilyen korán.

Mindegy, mi van, mi lesz.. csak azt kívánom, bárhol is vannak, bárhova is kerülnek, a legjobbat kapják mindenből. Mert azt érdemlik :((

794. ilu24 (válaszként erre: 793. - M-agika)
2013. jan. 16. 00:19
Szia! Az én kutyám is ilyen váratlanul halt meg, és én sem értem,hogy miért:S teljesen átérzem az egészet. Korábban írtam is erről. Azóta is mindennap eszembe jut. Valamivel már jobb,de soha nem fogom elfelejteni. Nem is szeretnék új kutyát. A te kutyádnak és az enyémnek is sajnos csak ennyi adatott meg a Földön, de amíg itt voltak addig vigyáztak ránk és mérhetetlen nagy és őszinte tiszta szeretet adtak és nagyon sok mindenre megtanítottak:) Őrizd meg a szívedben egy szép emlékként.
793. M-agika
2013. jan. 14. 20:02

Sziasztok!

Van itt valaki? :(

Az én kutyusom tegnap halt meg. Szívrohama volt 4 évesen :( Azóta egyfolytában sírok, a szüleim is és mindenki. Nem értjük, hogy egy ilyen egészséges, eleven, jókedvű kutya hogy tud ilyen fiatalon távozni? Mivel érdemelte ezt ki szegénykém? :(

Egyszerűen felfoghatatlan :((

792. Rex1201
2012. dec. 4. 14:49
Sziasztok! Nagyon szomorú vagyok, mert az én Rex drágám szombaton itt hagyott bennünket! 2 éves és pontosan nyolc hónapos volt! Nem látszott semmi baja, mert ha valami volt vele akkor rohantunk orvoshoz ,de ez szerintem természetes! Azon a napon megkapta szokásos reggeli adagját még ugrált és játszott, de aztán az egyik pillanatról a másikra összeesett! Én sírtam csak sírtam, de nem kelt fel és olyan tehetetlennek éreztem magam! Az orvos már csak azt tudta megállapítani, hogy megállt a szíve, mert szívnagyobbodása volt! Bárhol olvastam ez a német juhász kutyáknál nem gyakori betegség, de ő mégis ebbe halt bele! Nem tudom felfogni, hogy nincs többé! Mivel nagyon nehéz és látom hogy nem vagyok ezzel egyedül, ezért gondoltam megosztom veletek fájdalmamat!
791. Tundi99 (válaszként erre: 790. - 782fb70168)
2012. nov. 28. 04:43
Szia! Miután megvettük, kiderült, szivbeteg.Óvtuk, széltől, mindentől.Sokat volt beteg. Juliusban ivartalanitatni kellett, mert a doki megijesztett, hogy a hasüregében vannak a kis golyói, és elrákosodhat.Amit átéltem, nem kivánom senkinek, annyira féltem, fel kel e az altatásból.És rá két hónapra elveszitettük, egyik napról a másikra, egy nap alatt 3-szor voltunk orvosnál, szerintem a keringése.Borzalmas!
790. 782fb70168 (válaszként erre: 770. - Tundi99)
2012. nov. 14. 02:11
Szia! Van ITT par yorkis..erdekes.. Nagyon sajnalom Ami veletek is tortent... Miert halt meg?
789. 782fb70168 (válaszként erre: 786. - _Ecci_)
2012. nov. 14. 02:05
Minel elobb vegyetek masik kutyat,tudom h sose fogogod a kutyidat elfelejteni de lessz egy masik kutyus aki ugyanugy FoG szeretni tèged .....
788. 782fb70168 (válaszként erre: 784. - _Ecci_)
2012. nov. 14. 01:59
Szia! Ez borzaszto!!! Tudom min MESZ at, majusban vesztettem el à Yorkimat Lisat, es meg mindig mindennap gondolok Ra!!!! Nemakartam maSik kutyat,csak a parom eroltette, mert h akkor megbolondulok! Ugyanonnan hoztuk az En dräga Mollymat, imad engem,es ènis ot! Nemgondoltam,h valaha En megegyszer igy fogok imadni 1kutyat.. Es ugyanugy imädom...nagyon sajnalom!
787. sutyek
2012. okt. 31. 20:14
ECCI.Nem könnyű elviselni,tudom.De nem akart Ő fájdalmat okozni neked.Sajnos mi kutya barátok ilyenek vagyunk.Emlékezz az együtt töltött szép napokra .Kívánok neked vigaszt azzal hogy Ő hozzá hasonló társat hozol majd ha ott tartasz.Én együtt érzek veled.Ma vittem ki két gyertyát a sírjára mert mi itthon temettük el.De Őt el ne felejdsd.
786. _Ecci_ (válaszként erre: 785. - Sutyek)
2012. okt. 28. 22:24

Kedves sutyek,

soha, de soha nem tudnám elfelejteni. Minden pillanatban rágondolok és őt keresem. Vesztettem el családtagot az évek folyamán, nem is keveset, de ekkora ürességet soha nem éreztem. Az életemet odaadtam volna érte :( borzalmas :( ráadásul munkanélküli vagyok, így sajnos lefoglalni se tudom magam :( reggelente úgy kelek fel, hogy a testemen vágásszerű karmolásokat találok. Sokan azt hiszik, hogy beteges, de tényleg nem bírom nélküle :(

785. sutyek
2012. okt. 28. 22:08
Ecci....Vágj bele de csak 2-3 hónap után.Tudom milyen érzés mi is pont így jártunk csak a mi Westink 14 év után halt meg.Sajnos le állt a veséje.Meg tettünk mindent de nem tudták meg menteni.Mi is három hónap után hoztunk társat a másik kutyusunknak mert Ő is és Mi is letargiába estünk.Ved rá magad hozz társat a másik kutyusodnak És Őt soha ne felejds el.........
784. _Ecci_
2012. okt. 28. 18:50

Sziasztok,


igazából ez hosszú lesz....

Csütörtökön elvesztettük yorki "kislányunkat", Szaffit. Tavaly ilyenkor ivartalanításon és egy köldöksérv műtéten esett keresztül. Valószínűleg nem a legmegfelelőbb szakembert választottuk. A héten egy nagyon jó állatorvos megműtötte ismételten, mivel a az előző után a belső hasfala nem lyukas lett. Miután feltárták kiderült h a belei egymással is össze voltak nőve. Másnap délutánra teljesen legyengült és rohantunk vissza vele. Az orvos megtett érte mindent de sajnos itt hagyott minket :(


A kapcsolatunkat azzal tudnám jellemezni, hogy a részem volt, mintha egy lelken osztoznánk. Van még egy kutyánk, de ő a páromra hasonlít és hozzá is kötődik.


Szaffi fantasztikus volt! A barátaim is kutyások, de ő is azt mondják, hogy soha nem találkoztak még egy ennyire különleges aprósággal.


Kevesebb szőre volt mint a fajtabelieknek és ici-picit az orra is hosszabb volt.


Ha a labdát eldobtam akkor szabályosan sikoltozva rohant utána, ha a másik kutyut, Gizmot rendeztem a séta előtt akkor szintén leverte a hisztit és harapta a hámot, nem kellett rá póráz, mert soha nem tágított a közelemből, ha fürödtem akkor is a labdáját hozta és addig csinálta a balhét amíg el nem kezdtem dobálni neki, jutalomfalatot mindig felvitte az ágyra és fogyasztás előtt rituális táncot járt körülötte majd kétszer rávakkantott és megette :) ha valamit akart toporzékolt!!! Párom nem engedte fel az ágyba, de Szaffi mindig türelmesen megvárta míg elalszik és már kúszott is be a takaróm alá :) lefekvés előtt pedig lánylétére megszexelte a lábamat. Igazából a furcsaságait reggelig tudnám sorolni, de ami a legfontosabb, hogy egy percre se hagyott magamra, mindenhova követett.


Vesztettem már el sok családtagomat akiket szerettem, de ilyen mély ürességet és gyászt soha nem éreztem.


Barátaim arra biztatnak, hogy vágjak bele még egy törpébe, de félek... ti mit tanácsoltok?


Plusz van még egy beteges elképzelésem... kicsit fogékony vagyok a spirituális dolgokra. Lehetséges, hogy a lelke más kutyában visszatalálna hozzám? Tehát érdemes várni? Annyira szeretnék ismételten vele lenni... szeretném hinni, hogy újra egymásra találhatunk. Baráti társaságunkba már történt ilyen. Az új kutyus az előző halála napján született és mind a két kutya pont ugyanolyan!!! Kinézetre is meg viselkedésre is. Pedig ez azért is érdekes, mert az előző kutyus szőre eltért a fajtabeliekétől és az új is pont ugyanúgy más!! Ti mit gondoltok?


Köszönöm a válaszotokat

2012. okt. 22. 14:59
Sziasztok! Nekem nem kutyám van, hanem hörcsögöm, és tudom, hogy nem összehasonlítható a kettő. Nekem Norcó az első háziállatom. 2 éve és 3 hónapja van velem. Mellettem alszik a kis kalitkájában, ismerem minden mozdulatát. Együtt vacsizunk, pihenünk, játszunk. Tudom hogy ez nem normális ragaszkodás egy ilyen pici állatnál, de mindennél többet jelent nekem! 2 hónapja láttam, h nem ok valami a fülével, elvitte, háziorvoshoz, aki el akarta altatni, nem engedtem. Átmentünk másikhoz. Ő szurizza, kinyomja minden nap a füléből a gennyet, ugyanis tályogos a füle:( Most vettem észre, hogy átterjedt a nyakára is. Alig lát ki már az egyik szemén. a fejecskéje tályogos része 2× akkora. Étvágya az nagyon nagy, mászkál is intenzíven. A lényeg, hogy érzem, hogy nagyon beteg, és állandóan sírok, ismeretlen ez a nagyon mély, elviselhetetlen fájdalom. Megtettem mindent, hogy meggyógyuljon, de szegény sorvad el :'(
782. Tundi99 (válaszként erre: 780. - Pannontunder)
2012. okt. 14. 07:37
Nagyon sajnálom!
781. Tundi99 (válaszként erre: 779. - Pannontunder)
2012. okt. 14. 07:34
Tudom miről beszélsz.A szivem szakad meg.Sehol nem érzem jól magam, és állandóan bőgök.
780. pannontunder (válaszként erre: 772. - Tundi99)
2012. okt. 11. 19:16
Őszinte részvétem. Nekem is tegnap előtt este hunyt el a kiskutyám szintén szivbetegségben. Egy hónapja derült ki, hogy mennyire beteg, és az orvosi ellátás ellenére is elvesztettük..
2012. okt. 11. 19:15

Sziasztok!!!

Óriási fájdalmam van, kedden este elhunyt 13,5 éves yorkshire terrier szeretett kiskutyám. 5 hetes kora óta volt velem. Soha nem volt beteg, mig egy hónapja egyik napról a másikra felfujodott. Olyan volt szegénykém, mint aki labdát nyelt. Elvittük orvoshoz, majd mondták, hogy nem működnek a szivbillentyűi, ha a gyogyszert amit adtak neki szedi rendesen, elélhet még akár másfél évet is. Ez volt szeptember 4-én. Október 9-én este 8 órakor lehunyta szemét, és az örök kutyamezőre távozott :(. Hiába szedte a gyógyszert rendesen, hiába vittük le, hogy elvégezze a dolgát nem segitettt rajta. Nagyon nagy űrt hagyott maga után, siratjuk éjjel-nappal. Olyan volt mint a gyerekem..

köszönöm hogy meghallgattatok..

778. sutyek
2012. okt. 10. 18:12
Nekünk január 24 halt meg 14 évesen Jackie kutyusunk.Férfi létemre máig sem tudom el engedni.Nagyon szeretem a kutyákat.Ők azok akik ha ötször elmegyek otthonról akkor annyiszor örülnek ahányszor haza megyek.Istenem minden sorstársamnak őszinte részvétem.
777. Tundi99 (válaszként erre: 774. - Mothertiger)
2012. okt. 9. 16:01
Jajj, Istenem, de szomoru:(
776. Tundi99 (válaszként erre: 773. - Turkkati)
2012. okt. 9. 15:54
Köszönöm:(
775. 388b941089 (válaszként erre: 774. - Mothertiger)
2012. okt. 3. 14:45
nagyon-nagyon sajnálom Édes.. :'(((
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook