Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megérdemlem fórum

Megérdemlem (beszélgetős fórum)


11. sanyinak (válaszként erre: 1. - Roberto9)
2022. okt. 7. 21:56

Szánalomból úgysem marad senki melletted.

Egy férfi erős és nem siránkozik.

10. andi6020 (válaszként erre: 1. - Roberto9)
2022. okt. 7. 18:53

Szánalmas.


Mi a fórum célja?

9. globus (válaszként erre: 8. - Fincsi5)
2022. okt. 7. 18:34
🤣🤣🤣
2022. okt. 7. 18:21
16-17 évesen éreztem ilyet, félévente más fiú miatt, és halálosan komolyan gondoltam, hogy én az életben nem fogok mást szeretni. Anyám hosszú hálóingjében, magassarkújában álltam az egész alakos tükör előtt, és sírtam, őszintén, cigivel a kezemben játszottam a dráma hősét.😍
7. Amaunet (válaszként erre: 1. - Roberto9)
2022. okt. 7. 17:42

"szeret-e már annyira, hogy meghaljon miattad, mert én épp azt teszem,"


Gondolod, hogy ezzel célt érhetsz? Zsarolással?

Ennyire tartod magad, az életed?


Az idő halad, az élet zajlik, jönnek még új szerelmek.

6. globus (válaszként erre: 1. - Roberto9)
2022. okt. 7. 17:23

Süt belőle az önsajnálat, valamint magad ostorozása.

Jobb lett volna hallgatni, mert ebből csak szánalmat szűr le, ami nem éppen vonzalmat keltő erő. Légy férfi!

5. Soufflet (válaszként erre: 1. - Roberto9)
2022. okt. 7. 17:05
Egyszer majd felnosz.
2022. okt. 7. 17:02
Igen.
3. libikóka (válaszként erre: 1. - Roberto9)
2022. okt. 7. 16:38

A végére besikeredett egy kis mondatka,,aminek kicsit olyan íze van mintha ,rá akarnál ijeszteni.

Azt én sem tudom mi lenne a kérdésed.

2022. okt. 7. 16:28

Mi a kérdés?

Megirtad, kicsit hosszúra sikeredet. Legközelebb nem dobd el magadtól akit szeretsz és ő viszont szeret.

2022. okt. 7. 16:07
Sziasztok. Ezt írtam utoljára az exemnek: "Mindig mindenkit eldobtam magamtól, akit kicsit is szerettem, aztán mindig sírtam utánuk. Te lehettél volna a második és az utolsó igazi szerelem, és még Téged is egy másik, nálam jobb karjaiba taszítottalak... Valahol örülök, hogy segítettem és hogy most boldog vagy, de őszintén azért nyilván annak tudnék, ha velem akarnál az lenni. De megértelek, találtál nálam jobbat, illetve nem hiszed, hogy ennyire meg tudtam változni a hiányod miatt. Soha senkit nem szerettem még ennyire - ma már elkezdtem írni Rolandnak, hogy megtudjam, szeret-e már annyira, hogy meghaljon miattad, mert én épp azt teszem, és ha még nem, akkor engedjen vissza hozzám, de aztán nem küldtem el, ez már tényleg szánalmas próbálkozás lett volna, ha nem akarsz, úgysem leszel velem, szánalomból meg ne is legyél - és soha senkinek nem nyíltam meg ennyire, de értem, hogy késő. 🥲🥲🥲 Szeretném, hogy tudd, hogy bármi is történik velem, az abszolút csak az én hibáim következménye. Remélem, boldog leszel, megérdemled. 😗"

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook