Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsaltak, megaláztak...mit tegyek? fórum

Megcsaltak, megaláztak...mit tegyek? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Megcsaltak, megaláztak...mit tegyek?

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2009. szept. 10. 13:09

Annyit tudok hozzáfűzni, hogy minden szereplőnek tevékeny része van abban, hogy kialakul a háromszög. Nekem meglepő volt, hogy nem csak a klasszikus szerelmi h. létezik, de féltékenységet válthat ki egy hobbi, munka, művészi tevékenység is. És belegondolva, ez így igaz. Ráadásul még olyan is van, amikor valójában nem az illető személyt akarja megkapni a "ragadozó", hanem a saját meg nem élt életét teljesítené ki általa.

Nekem leginkább a kiváltott reakciók és azok hevessége igazolódott be. Rádöbbentem, hogy sokminden, ami velem megtörtént, nem a véletlen műve volt, hanem én alakítottam, tudat alatt, egy nem szokványos háromszöget. Megértettem a célját és tettem is ebben a szellemben, de nagy kínszenvedés volt, míg eljutottam idáig. Ha előbb került volna a kezembe ez a cikk, megspórolhattam volna egy csomó tépelődést, önmarcangolást. Remélem, lesz, akinek segít megérteni önmagát.

2009. szept. 10. 12:34
Nagyon sok igazság van benne, sőt, azt mondhatnám, hogy igen jól leírja a pszichológiai hátteret.
2009. szept. 10. 10:23

hát nem tudom,engem nem győzött meg,nekem csak ez a pár mondat,ami igaznak tűnik,de biztos azért,mert én megcsalva lettem.erre gondolok:

"Végezetül pedig, a háromszög harmadik pontján ott az Árulás Eszköze. Ez az a személy, aki látszólag belép két ember már meglévő kapcsolatába és annak szétdúlásával vagy megváltoztatásával fenyegeti. A háromszögnek ez a szereplője meglehetősen rossz hirű, ugyanis ragadozónak tekintik vagy olyasvalakinek aki megfosztja a másikat szeretett tulajdonától. Ha történetesen ezt a szerepet játsszuk, meglehetősen csekély rokonszenvben részesülünk, a stabil kapcsolatokban élők részéről pedig semennyiben sem, hiszen előttük már felsejlik saját lehetséges jövőjük komor árnyéka."

én csk ezzel értek egyet!

181. nzs2001 (válaszként erre: 176. - Platty666)
2009. szept. 10. 10:11
Szia. Engem is érdekel a cikk, küldd el légyszi az elérhetőségét. Köszi
180. 021a029148 (válaszként erre: 176. - Platty666)
2009. szept. 10. 09:35

Engem is!

Igaz én úgy gondolom, hogy szerelmi háromszögről akkor beszélhetünk, ha már egy ideje tart, ha az egyik fél nem tud lépni, és ezáltal benn tartja a kapcsolatban mind a két másik személyt is. Ezek valóban komoly problémákat feltételeznek, és emiatt nem lép túl egy nem jól működő kapcsolaton, és akár szenved is a háromszögben sokáig. Viszont ha valaki "szimplán" megcsalja a másikat, vagy egyszerűen elhagyja egy másik személyért, akkor én azt nem tekintem háromszögnek, mert ott tulajdonképpen lezárja, vagy legalábbis megpróbálja lezárni az előzőt. (Más kérdés, hogy a régi társ ezt hagyja-e, vagy harcol érte, és megtartja.)

179. 99279bb06f (válaszként erre: 171. - 7eb200cd49)
2009. szept. 10. 09:34

Ha már egyszer a férje észrevette, akkor most már sasolni fog, és nem fog tudni még más néven sem fellépni otthonról.

Jobb lenne egy új partner, aki nem terrorizálja még ilyesmivel is.

178. 99279bb06f (válaszként erre: 176. - Platty666)
2009. szept. 10. 09:32
Szia! Nekem is küld el a címet légyszíves, mert szeretem tudni a dolgok miértjét. Köszi!
2009. szept. 10. 06:31
szia,engem érdekel nagyon,köszi előre is!
2009. szept. 9. 21:55

Sziasztok, Mindenki!

Találtam egy átfogó cikket egy portálon, miszerint a párkapcsolati háromszögek nagyon mélyen lelki eredetűek és hatalmas erővel bírnak. Akit érdekel, priviben megadom az oldal címét. A megcsalt-megcsaló-szerető viszonyban is, meg más háromszögekben (család, munka, barát) fellelhető kapcsolódásokat boncolgatja. Nekem segített megérteni, mi miért volt...

175. baba1977 (válaszként erre: 173. - 7eb200cd49)
2009. szept. 9. 14:27
csak nem..:D
174. 021a029148 (válaszként erre: 173. - 7eb200cd49)
2009. szept. 9. 13:09
Juuujjjjjjjj! : ))
173. 7eb200cd49 (válaszként erre: 172. - Baba1977)
2009. szept. 9. 13:05
lehet,hogy megölte.....
2009. szept. 9. 11:32
elég lett volna jelszót változtatni,ááááá...
171. 7eb200cd49 (válaszként erre: 167. - 2aa9b7fbbc)
2009. szept. 9. 07:21
szia,látom már el is tüntél a hoxáról!azért priviben nekünk megírhatnád az új neved!
2009. szept. 8. 20:35
te vigyázz nehogy gépedre rátegyen egy progit amivel mindent lát..anno enyém igy szedett le minden beszélgetésemet,msn chet..én hülye meg késön vettem észre,hogy vmi mindig itt villog...
169. baba1977 (válaszként erre: 167. - 2aa9b7fbbc)
2009. szept. 8. 20:32
adatlapod/beállitásoknál tudsz ujat csinálni
168. 78826dc958 (válaszként erre: 167. - 2aa9b7fbbc)
2009. szept. 8. 20:28

Meg tudod változtatni a jelszavadat!De olyat keress hogy a férjed ne jöjjön rá!Mert téged járat le!

Nem irigyellek!És nem bántani akarlak!

167. 2aa9b7fbbc (válaszként erre: 166. - Baba1977)
2009. szept. 8. 20:12
segìtsèg!Lehet ùjra regisztràlni vagy ùj jelszòt hasznàlni,mert ehez hozzàfèrt a fèrjem,ès nem biztos,hogy ez jò ìgy.
166. baba1977 (válaszként erre: 161. - 7eb200cd49)
2009. szept. 8. 18:33
ok irnék de mit:D emberröl nem regélek,mert egy f.sz:Dtöbb szót nem érdemel:)
165. 99279bb06f (válaszként erre: 138. - 7eb200cd49)
2009. szept. 8. 13:50

Az élettársammal azóta még egyszer kibékültem. Kerek négy napig tartott, mire rájöttem, hogy vannak mások is az életében. Akkor mondtam, hogy vége, de most már örökre. Szóba sem állok vele.

Mentségemre szóljon, hogy életem legnagyobb szerelme volt, hogy miért, azt ne kérdezd, mert nem tudom a választ.


A ribit néhányszor meg...-te, aztán sms-ben szakított vele. Az azóta is sír, és soha többé nem lesz szerelmes, és soha nem kell már neki senki, és ő egy kívül-belül romlott, és senki sem szereti már többé...és ilyesmiket ír a naplójába.

Kárörvendő vagyok (nem is tagadom), de a ribi barátnőjét is elhagyta az imádott férje egy 18 évesért! Ennek olyan beceneve van majdnem, mint az enyém. Amikor még együtt voltunk, akkor néhányszor mosolyogva ezt a nevet mondta nekem a exem, most már tudom, hogy miért. Mert akkor ismerkedhettek meg.

Nem vertem meg egyiket sem, mert ahhoz egy verőlegény ereje is kevés lett volna, annyian voltak, de viszont elátkoztam! Hatott. Az egyik, aki azután lett terhes, miután elhagyott, de megtudtam, hogy vele is megcsalt ez az órq /maradok ennél, mert szerintem mind az, aki belerondít egy párkapcsolatba/ terhes lett, de mivel az exem hazudott, és azt mondta, hogy nem volt vele akkor mikor mi együtt voltunk, mondtam, hogy majd megtudjuk, mert én elátkozom, és be is jött. A gyereke halva született.


Azért ezeket az órq-kat sem értem. Ha negyed évenként egyszer meg...-li őket valaki, akkor az a férfi se nem a kedvesem, sem nem a párom, hanem simán a szeretőm. Ezt azért írtam, mert ezek az ocsmány nők annyira rondák, hogy mivel egyszer már lefeküdt velük valaki, ezért azt élete végéig párjának tekinti (mivel soha többé tényleg nem fog kelleni senkinek).

Na jól kidurrogtam magam.

164. 2aa9b7fbbc (válaszként erre: 163. - 99279bb06f)
2009. szept. 8. 13:35
Hû,de gàz!Ennyire öreg lennèk?De tènyleg jò,köszönöm!:)
163. 99279bb06f (válaszként erre: 162. - 2aa9b7fbbc)
2009. szept. 8. 13:26

:) = mosoly

:D = nagyobb mosoly (nevetés)

:DDDDDDDDDDD, vagy :D)))))))) = nagy nevetés, hahotázás

(a kettőspont a szem, a " ) " vagy " D "pedig a száj /fordítsd balra a fejed, és akkor látni fogod/.

162. 2aa9b7fbbc (válaszként erre: 161. - 7eb200cd49)
2009. szept. 8. 13:11
Gondolom igen.Harminc èvesen a csaj mèg az anyjàèkkal lakott,biztosan unta màr magàt.Bocsànat,de teljesen amatôr vagyok a jelbeszèdetekhez:amikor egy csomò"D"-t ìr valaki,az mit jelent?
161. 7eb200cd49 (válaszként erre: 159. - 2aa9b7fbbc)
2009. szept. 8. 12:15

szóval,ez egy idióta!innen látni,hogy egy csepp tartás sincs bennük!verés után oda megy nyalni!hihetetlen!nekik ez viszony volt?, vagy csak "éppen arra járt,és beleakadt a farka" Bruce Willis ideillő szavait idézve.

Baba,te meg ne nevetgélj,akár milyen vidám ember is vagy!:-))))inkább írj valamit!

160. baba1977 (válaszként erre: 159. - 2aa9b7fbbc)
2009. szept. 8. 11:35
:DDDDDDDDDDDDDDDDDD
159. 2aa9b7fbbc (válaszként erre: 155. - 7eb200cd49)
2009. szept. 8. 10:10
Hòviràg!Ôszinte rèszvètem,sok erôt neked!Motocsaj,az èn törtènetem àtlagos:szerelem,hàzassàg,gyerek,közös munkahely.A munkahelyen mindenki tudort a kapcsolatròl,csak èn nem.Aranyos kollega felnyitotta a szemem,elèg brutàl mòdon.A többit tutod.Èvekkel ezelôtt törtènt,azòta született mèg egy gyerekünk,mègis minden nap eszembe jut.Nem nyomozgatok utàna ès csak hàromhavonta vàgom a fejèhez.Nem bìzom benne.Azòta beszèltem a csajjal,hogy van az orra.Hab a tortàn,hogy vègtelenül primitìv.Megkèrt,hogy adjak neki munkàt,meg " talizhatnànk?".Hàt hülye ez?!
158. 405fb874de (válaszként erre: 157. - 7eb200cd49)
2009. szept. 8. 09:41

Azért nem tudsz meggyőzni mert ezt az életet én élem én vagyok benne minden nap én érzek meg minden rezdülést! Mindig őszinte voltam magamhoz, néha túl kemény is... Sokmindenen túl vagyok, ilyen, olyan napokon.

Ha a következő tavaszon mégis másik virágra száll, akkor úgy kell neki, mert nyilván nem tudja, mit veszít el... de én tudom, hogy tudja és ezért nem fogja ezt tenni. Amúgy ki tudja, lehet, hogy én szállok másik virágra.


A 10 év még messze van! Nem tervezünk ennyire előre, legalábbis én nem! Sose tudni, mit hoz az élet! Az pedig, hogy mennyi a korkülönbség a két gyerek közt... én vagyok az egyetlen, akinek semmi köze hozzá! :) Nemigaz? Majd az apja elmagyarázza neki és mivel okos kislányom van, eldönti, hogy mit kezd vele...

157. 7eb200cd49 (válaszként erre: 156. - 405fb874de)
2009. szept. 8. 09:33
hagyjuk ezt a fenébe,szerintem,téged úgysem lehet meggyőzni,éld a kis életed,ahogy eddig is,örülj,hogy most pont nálad"lakik",és kész!csak ne feledd,ő könnyen száll egyik virágról a másikra,nehogy a jövö tavasszal a másik "virág"tetszen neki jobban.kíváncsi lennék tizenegynehány év múlva hogyan fogjátok ezt a gyerekeknek előadni?főleg a furcsán rövid korkülömbség végett!!!
156. 405fb874de (válaszként erre: 146. - 7eb200cd49)
2009. szept. 8. 09:17

Azért ez nem egészen van így. :) Hallottam már ilyet, de egy részt, tényleg felületesen olvastad el a naplómat, másrészt meg egyáltalán nem közösködök. :)

Tény, hogy nem az 1. vagyok az életében, mert a 2., de előttem csak a munkája van és a kislányunk. :) Amit nem bánok. Jó, néha zavar, hogy sokat dolgozik, de inkább ez, mint sok más!


És amúgy "istennőnek" tart, ahogy itt írta valaki. Nincs ezzel gond, a tenyerén hordoz, mindig visz, mindenhová. Isteni vele a szex is, figyel rám. Ilyet csak az a pasi tud, aki imádja, szereti a partnerét! A naplómból ez is kiderül, csak akadnak problémáink, ami szerintem minden kapcsolatban van.


A csaj és anyuka meg próbálkoznak... hadd próbálkozzanak! Mint írtam, a Zuram hárítja, elég ügyesen.


A kérdéseidre válasz:

-Nem tudja lecserélni a számát, mert céges telefont használ, nem tudná megoldani.


-Van önbecsülésem, nagyonis, de itt másról is szó van ám! :) Az önbecsülést nekem kell érezni, nem másoknak látni. :)


-Én nem versengek érte, mert elküldtem, ő akart visszajönni. Versengeni a másik akar...


-Azért fizet gyerektartást, mert mikor elküldtem, elintéztük és úgy maradt. Ami nem is baj, mert a fizetésével ő gazdálkodik, de az élethez a feltétel így megvan, ami alap és biztos, nem kell kéregetnem...


-A csajjal egyébként pont ilyen kapcsolatban van, küldi a pénz és néha- nem kéthetente, mert még pici a gyerek- vasárnaponként meglátogatja.


Különben voltam a te álláspontodon is, pakoljon és menjen! 2 évvel ezelőtt... De elhiheted, bár gondolom, nem voltál ilyen helyzetben, hogy most ezerszer nyugodtabb vagyok... Néha nem a pillanat számít, hanem a végeredmény.

155. 7eb200cd49 (válaszként erre: 154. - 2aa9b7fbbc)
2009. szept. 8. 09:13
ÖRÜLÖK NEKED!végül is elérted amit akartál.nincs kedved megosztani velünk a te történetedet?igazán kíváncsi vagyok rá,minden eset tanulságos!!!:-)))
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook