Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsaltak, megaláztak...mit tegyek? fórum

Megcsaltak, megaláztak...mit tegyek? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Megcsaltak, megaláztak...mit tegyek?

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2009. aug. 31. 16:29
Szomorú történet.Én azok közé a nők közé tartozom akik nem viselik el az ilyen megalázást.Én lépek,és elhagyom,mert onnantól,hogy megingott a bizalom már semmi sem lesz olyan mint régen,és úgy nem lehet élni,boldognak lenni.Én elhagytam a férjemet,mert rájöttem,hogy találkozott 1-2 alkalommal egy csajjal,és állítólag nem történt semmi,csak egy csók,de ennek ellenére nem engedte,hogy felhívjam a csajt és megkérdezzem mi közük egymáshoz.Ez a lényegen nem változtatott.Fogtam az akkor még csak 7 hónapos kisfiunkat,és eljöttünk.Ezen kívűl az előzmények is hozzájárultak ehhez,de ha csak ez lett volna akkor is eljöttem volna.Ahogy írtad,hogy azóta semmit nem érzel szinte iránta,meg ilyenek,nem tudom meddig lehet így élni.De így boldog nem hiszem,hogy lehetsz.Minden jót kívánok neked,kitartást,és erőt bárhogy is döntesz.
2009. aug. 31. 16:28
Sajnálom a történteket, de nagyon szépen leírtad. Állítólag 3 férfiból 2 csinál ilyet a felesége mellett, bár ez gondolom nem vigasztal téged. Nem lehet mit tanácsolni. Ha még szeretnéd..talán érdemes lenne rendbe hozni, de így csak azt kívánom találd meg a boldogságot újra mielőbb.
2009. aug. 31. 16:12

Végig sírtam a cikked.Kívánom,hogy leld meg a lelki békédet és soha de soha ne engedd senkinek hogy bántson.Gondolj a gyerekeidre és szerezz minél több barátot akár itt a Hoxán is,és élvezd az életet.

Minden jót kívánok Neked!!!

2009. aug. 31. 16:03
Nagyon nagy volt köztünk a szerelem, és tudom, hogy mások számára ez hihetetlen, de soha egy hangos szó nem esett köztünk. Ez a szerelem még egészen tavaly márciusáig lángolt, nem változott át még ennyi idő után sem szimpla szeretetté és megszokássá. Bennem legalábbis lángolt, és úgy vettem észre, hogy benne is.

Ugrás a teljes írásra: Megcsaltak, megaláztak...mit tegyek?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook