Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt, szerelmes a férjem, és gyereke is lesz :-( fórum

Megcsalt, szerelmes a férjem, és gyereke is lesz :-( (beszélgetős fórum)


6. 7130b15964 (válaszként erre: 5. - Jay néni)
2007. aug. 1. 07:47
Az a baj, hogy ez az üzenet már időszerűtlen:( Arról nem is beszélve, hogy még folytatni is szeretné. Vagy abbahagyná (amit nem akar), akkor megbocsátható? Most mi legyen?
5. Jay néni (válaszként erre: 1. - Pall mall)
2007. aug. 1. 07:41

Ha már a vallásról és az egyházi esküvőről beszél akkor ezúton küldöm neki a 7. parancsolatot:

"Ne paráználkodjál. (Az eredetiben: Ne légy házasságtörő.)"

2007. aug. 1. 07:41
Szia! Szóval, nem irigyellek, és tudom, hogy elválni bűn, és nem is jó dolog, de ebből már nagyon kicsi az esély, hogy lesz valami. Én azt mondom, érvénytelenítsd a pappal a házasságot, és kezdj új életet, ha nem akarsz második lenni. Sajnálom, hogy megtörtént Veled, és kitartás!
3. 7130b15964 (válaszként erre: 1. - Pall mall)
2007. aug. 1. 07:29

Még, ha muzulmánok lennétek érteném is. Mondjuk akkor kérnie sem kellene a beleegyezésedet...


Nekem már a megcsalás is sok, de azért megértem, hogy két gyerekkel az ember megfontolná, hogy adjon-e egy esélyt a család egységének (bár nem tudom, hogy az eljátszott bizalmat vissza tudná-e szerezni).


De ez a másik gyerek és még, hogy másba szerelmes, de titeket is meg akar tartani, sőt még te támosgasd ebben az egészben. Nagyon önző kérés!


Nem irigyellek!!!:(


A vallás erre mit mond? Beszélj erről egy pappal, hátha tud segíteni visszanyerni a lelkibékédet, akkor talán könnyebben tudsz dönteni! Bár, el nem tudom képzelni, hogy mivel lehetne most megnyugtatni...

2007. aug. 1. 02:43
Tudom, hogy éjszaka van, és kevesen vagyunk online, de hátha valaki olvassa... a naplómban mindent leírtam, ha valakit érdekel, és segíteni szeretne...
2007. aug. 1. 01:36

Soha nem hittem volna, hogy ilyen szituációba kerülök :-( Öt éve boldog házasságban élek. Vagyis azt hittem... Van két szép, egészséges gyerekünk. A kicsi októberben lesz egy éves. Ma este a férjem bevallotta, hogy novemberben találkozott valakivel, aki gyerekkori szerelme volt, és hónapok alatt viszonyuk lett. Megcsalt. Ami jobban fáj, hogy szerelmes, és nem belém. Extra hab a tortán, hogy márciusban születik meg a harmadik gyereke, akinek a fentiekből következik, hogy nem én leszek az anyja. Mindezek után közli velem, hogy szeret, és velem akar élni, viszont szeretné, pontosabban kéri, hogy támogassam őt abban, hogy a másikat és a gyerekét segítse.

Ehhez hozzátartozik, hogy katolikusok vagyunk, egyházi esküvőnk volt, és szerinte a jóban rosszban című fejezetből most ez a rossz.


Szerintetek? Nem tudom mit csináljak... egyelőre undorodom tőle. A legrosszabb, hogy magát a megcsalást meg tudnám bocsátani, de azt, hogy gyereke lesz, és hogy a másik nőbe szerelmes, azt nem tudom. Segítsetek lécci!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook