Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt, szerelmes a férjem, és gyereke is lesz :-( fórum

Megcsalt, szerelmes a férjem, és gyereke is lesz :-( (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2007. aug. 3. 15:57

LEmaradtam,,,TAlálkozol a nővel?

uh.......

275. cskata (válaszként erre: 258. - Berdor)
2007. aug. 3. 15:55

Szerintem, itt senkinek nem KELL erőlködni azon, hogy bármit is bebizonyítson Pall Mall-nak a saját férjéről! Hiszen nála senki nem ismeri jobban a történetét és a jelenlegi helyzetét..

maximum lehet (és van is) itt olyan, aki járt már hasonló cipőben, de attól még nem lett senki sem szakértő, hiszen minden ember másként reagál le helyzeteket és nincs két ember, aki ugyanazt gondolja és lépi azonos szituációban..


Ez az ő élete és az ő problémája - úgy oldja meg, ahogyan a jelen lelki állapotában tudja és sikerül! Ha jól, akkor jól - ha nem, akkor tanul belőle!

Nem tudom, mi értelme "számonkérni" rajta, hogy tegnapelőtt még mérges volt, ma meg már esetleg enyhült a dühe... egy olyan lelkiállapotú ember, mint amilyen ő most, egyszer optimistán, másszor pesszimistán áll a helyzetéhez.. néha bízik a pozitív végkifejletben, majd úgy érzi semmi esélye már semmire.. szegénynek most olyan lehet a lelki állapota, mint a hullámvasút..:(


Szóval amíg nem döntött, addig felesleges őt győzködni bármiről is.. miután döntött, akkor meg már nem lesz érdemes..

274. Icus (válaszként erre: 273. - Tanti)
2007. aug. 3. 14:25

Nem tudom, miért kellene saját topik? Nem mondhatjuk el a véleményünket, hogy mit hogy éltünk meg, mert te véletlenül idetévedtél és olvastál pár hozzászólást. Többen elmondtuk, hogy jártunk, hogy oldottuk meg a problémánkat.

Az okos ember más kárán is tanul. Nekem meg ez a véleményem.

273. tanti
2007. aug. 3. 14:19

Pall mall!

Ami itt folyik, az már méltatlan Hozzád és a problémádhoz, hisz Te még az érzelmi döntésig sem jutottál el, de itt már a vagyonotokon osztozkodnak a kibicek, egyéni problémáikkal jönnek elő ahelyett, hogy saját topikot nyitnának a megcsaltak és megcsalottak.


Zárdd le a francba ezt a topocot és naplódban adj hírt arról, hogyan alakult az életed.

Azt ne feledd, hogy az életed csak olyan lesz, amilyennek Te írányítod.

2007. aug. 3. 14:13

Mára ennyi voltam, indulnom kell a nagyért az oviba.


Holnap nem tudom, hogy lesz-e alkalmam jönni, de mindenképpen jelentkezem, amint tudok.


Köszi mindenkinek a jó szót, tapasztalatot és a meghallgatást...

271. fe20557d00 (válaszként erre: 269. - Icus)
2007. aug. 3. 13:58
:-)aranyos a történettel a célzásod!De a mi kapcsolatunk szerelemmel indult!Sokáig küzdött értem,mert nekem nem kellett az elején..inkább azt éreztem amikor már mindenünk meglett esküvő,házasság,gyerek....már nem voltam annyira érdekes,vonzó.Persze ő szeretett,de már elmúlt az ami az elején a lángolás.Én lettem a biztos háttér.Szokták mondani is hogy biztos háttérrel tudnak a pasik is nagylegénykedni!És ő pont ez a típus amiről írtál hogy nehezen tud nemet mondani az örömöknek.Tényleg szerencsés vagy hogy ilyen rendes férjed van.Talán nekem is jut majd ilyen ember:-)
270. Icus (válaszként erre: 269. - Icus)
2007. aug. 3. 13:46
Ja, az előzmény, voltak a férjemmel többször sörözni beszélgetni esténként. A férjem legkésőbb 10-11-kor haza jött. Ő csak hajnalban. A szorakozó helyen lévő lányoknak nem tudott nemet mondani. A férjemet ez pedig nem érdekelte, mondta neki : Otton vár az asszony, én inkább haza megyek, menjél te is inkább haza a barátnődhőz. És az unokaöcsém csak bologatott, de nem ment haza sosem.
269. Icus (válaszként erre: 265. - Fe20557d00)
2007. aug. 3. 13:42

Igen, ebben igazad van . szerencsém van, hogy ilyen "emberem" van. Unokaöcsém 78-as születésű, 1 év van állandó barátnője. Azt mondja elveszi feleségül is. Szereti, ennél jobb aranyosabb nőt nem is kivánhatna magának, de igazából nem szerelmes, és ő nem bír ellenállni a kisértésnek. Jó képű jó kiállású srác, kisértés meg van bőven.

Azt mondja, valamelyik, nap : Én úgy irigyellek benneteket, olyan jó nektek. Ennyi év után is szeretitek egymást, figyeltek egymásra.

268. Icus (válaszként erre: 263. - Pall mall)
2007. aug. 3. 13:34
Nem, kaland sem lett belőle, mert engem időben figyelmeztettek rá. Igy időben tudtam "válltani".
2007. aug. 3. 13:32
Mint már írtam nem dolgoztam!Otthon rend,tisztaság,minden nap szint főztem neki,voltunk nyaralni,vártuk babát,teljesen normál terhesség tehát semmi nem akadályozott minket hogy együtt legyünk sexuálisan..Én nagyon boldog voltam ő is azt mondta.Ki gondol ilyen helyzetbe arra hogy van valakije??Persze amikor már egyre jobban belemelegedett a csajba én is kezdtem érezni dolgokat!Csak mentem szülni...így totál nem arra figyeltem.
266. fe20557d00 (válaszként erre: 262. - 7e433abb8e)
2007. aug. 3. 13:21
Neked sem könnyű akkor most:-(
265. fe20557d00 (válaszként erre: 261. - Icus)
2007. aug. 3. 13:21
Tehét nem hanyagoltam ilyen téren soha,de az új az új!!És sokszor ettől lesznek még aktívabbak!
264. fe20557d00 (válaszként erre: 261. - Icus)
2007. aug. 3. 13:17
Nekem meg erre sajnos az a sztorim hogy mi végig együtt voltunk a terhességem alatt!!Sőt mivel nem dolgoztam már nem voltam fáradt...esténként majdenm minden nap!!Úgy hogy volt mellettem valakije!!Na?Szerintem megnőtt az étvágy csak,hogy neki két nő jár!:-(
263. pall mall (válaszként erre: 261. - Icus)
2007. aug. 3. 13:10
nem emlékszem mit írtál... a férjed kalandjának lett következménye? (gyerekre célzok)
262. 7e433abb8e (válaszként erre: 261. - Icus)
2007. aug. 3. 13:07
hmm.
261. Icus (válaszként erre: 238. - Pall mall)
2007. aug. 3. 13:06

Én mind a két gyermekemmel veszélyeztetett terhes voltam, végig feküdnöm kellett. Hol a korházban infúzióval, hol otthon, "felpocolt ágylábakkal".


Csak magammal foglalkoztam. A férjem, kivolt teljesen, de nekem nem szólt semmit. Egyszer szomszédasszonyom, akivel összejártunk, mondja nekem: Te, Icus, ne csak magaddal foglalkozz, van neked férjed is kicsit figyelj rá jobban. Mire én: De, hát én veszélyeztett terhes vagyok. Erre megkérdezte a 3 gyermekes szomszédasszonyom: És? A férjednek is vannak igényei, csak te vagy eltiktva a szextől ő nem. Attól, hogy kedves vagy hozzá, simogatod még nem lesz semmi bajod.


Igaza volt.


Mint, utólag kiderült nem véletlenül hívott félre beszélgetni, mert a férjem már másfele nézelődőtt. Mivel alakalom mindig adódig. Utólag, bevallotta ő is, időben változtam meg, amivel őt is észretérítettem. Ehhez kellett egy 3 gyermekes szomszédasszony aki már sok mindent mefélt és nyitott szemmel járt.

260. Ági28 (válaszként erre: 256. - Icus)
2007. aug. 3. 13:01
Hát gratulálok a 20 év utáni szeretethez! Így tovább!
259. 7e433abb8e (válaszként erre: 258. - Berdor)
2007. aug. 3. 13:01

hat igen...elolvasva a hozzaszolasodat erre csak egyet mondok: ugy latszik letezik olyan...igazi erzelmek.

ez az, hogy lassan mar barmit megtehet a masik es megis mindig megbocsat az ember.

csak az a gaz a dologban, hogy egyvalamit elfelejt az ember, hogy neki is vnnak erzesei...es a pillanatokat amelyben naponta el es kozben azt erzi: nem boldog.

258. berdor (válaszként erre: 246. - Pall mall)
2007. aug. 3. 12:46

Ne haragudj, de egy kicsit olyan érzésem van, hogy mi most itt hiába "erőlködünk" azon, hogy bebizonyítsuk neked mennyire szemét dolgot tett/tesz veled a férjed és a legjobb ha azonnal elküldöd, ahogy telnek a napok, meg az órák Te kezdesz neki már most megbocsátani. Szóval azt érzem, hogy mondjuk tegnapelőtt még nagyon mérges voltál, tegnap már egy kicsit enyhültél, ma meg már azt írod, hogy tulajdonképpen akármit is tett Te szereted, blablabla....

Meg kell mondjam nagyon jó aknamunkát végzett a férjed, hogy ennyi idő alatt úgy fordítsa a dolgokat, hogy lassan Te érzed magad egy szemét embernek, aki akár fel is rúghatja Isten előtt tett esküjét!


FIGYELJ!!!!! Ne hagyd magad! Minden az a perc lebegjen előtted amikor megtudtad ezt az egész szörnyűséget. Azt a fájdalmat amit akkor éreztél bármikor újra érezheted ha valaha is újra bízol benne. Ez amin most keresztül mentél lassan nagyon lassan egyhül, már nem fog fájni, de ha újra bízol benne, akkor bármikor érezheted ezt a kínt.

Akiben meg nem lehet bízni, azzal együtt élni sem szabad, ergo el kell vállni!!!!!!!!!!!!

Nagyon sok erőt kívánok és ne hagyd, hogy megenyhülj egy két kedves szavától. Innentől ő már szerepet játszik és úgy fogja forgatni a lapokat, hogy NEKI jó legyen. Neked pedig soha nem lesz jó mellette, mert akkor sem Rád gondolt amikor megtette!!!!!!

2007. aug. 3. 12:43

na..de ez most nem tema...csak ugye nem szeretnek hulyen nezni fel ev mulva.

megmondom: felek ettol


es pontosan azert, mert tudom, hogy nem tudnek elfogadni helyzeteket.

256. Icus (válaszként erre: 240. - Ági28)
2007. aug. 3. 12:43
Igen, mint irtam, már lassan 20 éve férjnl vagyok és a mai napig nagyon szeretem. Ő tudott erről a dologról, és az ő szerelme nagyon sokat segített nekem.
255. 7e433abb8e (válaszként erre: 253. - Ági28)
2007. aug. 3. 12:42

Problemak vannak en ezt erzem. A masik azt mondja nincs.

Nem tudom mit tegyek, mert a masik azt mondja azert vannak mert en csinalom oket. Pedig korabban is hasonlo helyzet volt.

Valami, amit nem lehet megmagyarazni, de van...es az okokat mar masok is irtak...de azok utolag irtak le...amikor kitudodott...az a baj ezzel.

Addig persze egyvalami jon: gyanusitjuk a masikat es fantaziavilag stb.

Meg: bizalom hianya.

Persze, csak azt felejtik el, hogy kurva nagyot valtoztak az elmult idoszakban.


Ezt minden hulye eszreveszi, valaki elobb...valaki utobb.

Nem tudom, hogy megcsaltak-e. Azt allitjak nem, de megvaltoztak a dolgok es hiaba probalom elhinni, hogy talan a bizalmatlansagom vezet ehhez...valamiert a masik most, koltozes utan egy uljunk le normalisan megbeszelni kezdemenyezes utan egyet mond: elege van...stb.


Igen, csak kozben a masik is letezik, hiszen itt elek en is.

Hozza kell tegyem: szakitas eseteben en megyek, hiszen en jottem hozza...nem kozosen, vagy o hozzam.

2007. aug. 3. 12:40

nekünk is van már egy közös gyerekünk és beszélünk rola milyen jo volna még egy de félek én is hogy háttérbeszorulunk és hanyagolni fog minket és nem lesz kedve hozzám érni...

nem teljesen normális de tényleg ma már odáig jutottunk hogy addig izgalmas egy nő ameddig nincs közös gyerek hisz akkor már ugy is az övék...

253. Ági28 (válaszként erre: 247. - 7e433abb8e)
2007. aug. 3. 12:39
Te menj el? Ő csalt meg? Nem úgy kellene h ő csalt meg ő menjen el?
2007. aug. 3. 12:38
bar nalunk nincs gyerek...de 2 honappal ezelott meg tervben volt.
251. 7e433abb8e (válaszként erre: 249. - 29f8245603)
2007. aug. 3. 12:37

igen, hiszen en jottem ide.

bar hozzateszem en kulfoldon vagyok

250. Ági28
2007. aug. 3. 12:37
Basszus!!!! Hogy a fészkes f*szba lehet ekkor bőr a pofáján egy pasinak, h a terhes felséget megcsalja! Jaj csajok! Teljesen elkeserítetek! Már tehrbe sem merek seni! Na nem mintha most ez lenne a program. Mégis hogy a francba gondolják ezt? Egyre többilyet hallok! Ez nem valami vírus a pasiknál??? Igaz én vagyok a nő, és ezért gondolom így, de én nem akarnám mgecsalni a közös gyerekünkkel terhes asszonykámat! Megfájdult a fejem!
249. 29f8245603 (válaszként erre: 247. - 7e433abb8e)
2007. aug. 3. 12:36
te menj el?
248. pall mall (válaszként erre: 241. - Reenee)
2007. aug. 3. 12:36
mindketten 32
247. 7e433abb8e (válaszként erre: 245. - Fe20557d00)
2007. aug. 3. 12:35
Nalunk eppen a nem beszelunk fazis van...es hogy menjek el
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook