Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megbántottam a szerelmem, ezért egyedül szeretne lenni. Visszakaphatom még? fórum

Megbántottam a szerelmem, ezért egyedül szeretne lenni. Visszakaphatom még? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. dec. 6. 14:17
Szerintem, ha szeret vissza megy, de én a helyedben most igenis nyomnám a gombot ezerrel! Vedd le a lábáról! Ha tudod, hol lakik, találj ki valamit, küldj egy csomó virágot, vagy mécsesekből rakj ki valamit az ablaka alá, vagy ilyenek, mi nők oda vagyunk az ilyen dolgokért. És szerintem is jól jön most neked a karácsony, akkor mindenki még jobban vágyik egy belebújós ölelésre. Sok szerencsét! Azért ne menj le kutyába, maradj férfi, ha nem kellesz neki, tanulj belőle és jusson eszedbe a következő lánynál!
16. sanyi83 (válaszként erre: 13. - 68cdf054fc)
2010. dec. 6. 13:32
Nem haragszom :) Sajnos kellett ez, hogy beismerjem én se vagyok olyan übertökélete mint amilyennek gondoltam magam. Remélem az őszinte szeretett segíteni fog neki..
2010. dec. 6. 13:28

Köszönöm a sok hozzászólást :) Minden bűnömet vállalom kivétel nélkül. A büntetést (a szakítást) is. Igyekeztem azt leírni ami rossz volt bennem, de ahog ő is elmondta nekem sok jó dolog is volt bennem. Tudom, fura és ellentmondás egy kicsit de az ő szavaival élve, törődtem vele, sokszor nagyon kedves voltam vele és azt is elviseltem ha hisztizett (ezt is ő mondta) :) . Alapvetően romantikus ember vagyok ezért igyekeztem olyan "ajándékokkal" meglepni amit alap esetben nem szoktunk adni (rajzok..). Sok közös volt bennünk, hasonló érdeklődési körünk volt, hasonló értékrendünk illetve élet terveink. Sajnos ezek mellett sikerült fa**nak lennem is aminek nagy ára van. Ő elmondása szerint nem látta a jövőt vlem mert nem akartam semmit tenni érte. Annyi hozzátartozik azért, hogy sajnos szorongó ember vagyok így a változások nekem nagyon nehezen mennek.


Zaklatni nem szeretném, tiszteletbe akarom tartani a kérését, hogy szeretne egy kicsit egyedül lenni.. Szerintem nem örülne (még) ha találkoznék vele viszont más ötleteket szívessen vennék (már ha van ilyen helyzetre:) )


Én abban bízok csak, hogy még egy esélyt kaphatok tőle, hogy megmutassam milyen is vagyok. (Amúgy meg bármikor hajlandó vagyok változtatni, mert nem ilyen ember akarok lenni..)


Hiszem, hogy aki egyik nap még azt mondja nekem, hogy szeret és kitart mellettem az másnap ha kiborul és szakít akkor nem komolyan hanem pillanatnyi csalódottságból teszi.. :[

14. fiona 40 (válaszként erre: 3. - Sanyi83)
2010. dec. 6. 13:16
Ha vissza talál!!!-de szorítok nektek!Az a szomorú,hogy csak későn jövünk rá, hogy mit veszítettünk el.Nem megszerezni nehéz valakit,hanem megtartani.A kapcsolat olyan ,mint a virág ,ápolni kell folyamatosan,-mert különben elhervad...
2010. dec. 6. 13:16
Miert mindig keson jonnek ra az emberek?Egy kicsit megerdemled, igy tudod csak ertekelni ot.Elegge megbantottad, en a helyebe nemmennek vissza hozzad(neharagudj).
2010. dec. 6. 13:15
Hajrá,huzzal bele,csalodott benned ez biztos es vmiert a csaladjaba is tehat ezért osszeszedte a cokmokot s elment mas varosba uj eletet kezdeni.Azt irod kereste a tarsasagodat,itt az ideje h hajtsal egy kicsit erte,utazz at a masik varosba,nagy csokor virag,ebed,esetleg vacsimeghivas,vagy kavera ,mindegy csak hivd ki vmerre es udvarolj,ugy mint az elejen,vidd el setalni es moziba csinald szt amit szeret,persze vele csinald es osztan uzsgyi haza,hogy ne legyen az az erzete h ranyomulsz,szepen udavrolni,hazakiserni arcrapuszi es haza,hagyd h gondolkodjon el es tudja tusztaba tenni az erzeseit,Mar kisirtad neki magad ugyhogy tobbet nem sirni es nem konyorogni mert csak bohocot csinalsz magadbol,szoval megegyszer csak szepen udvarol,hazakiser,puszi es hazamesz es ezt minel tobbszor ,majd ugyis latni fogod merre alakultok.En szoritok majd ird meg azt is h mi lett:)
11. szitaszivárvány (válaszként erre: 9. - Szeszipuszi)
2010. dec. 6. 13:15

Ebben egyet értek. Úgy gondolják, hogy amíg nekik kényelmes, addig működni fog a dolog és eszükbe se jut, hogy a nőknek is van döntési jogunk.

Viszont a harcolással csak csíján bánnék, mert hamar átmegy zaklatásba, ami viszont nem fogja vissza szerezni a leányót.

10. 3265084553 (válaszként erre: 3. - Sanyi83)
2010. dec. 6. 13:13

A bőrödböl nem tudsz kibújni, legfeljebb ideig óráig tudod megjátszani magad.

Keress mást, aki elfogad ilyennek, vagy éld le az életedet egyedül!

9. Szeszipuszi (válaszként erre: 1. - Sanyi83)
2010. dec. 6. 13:12

Talán a karácsony, az ünnepek hangulata segít neked.

De küzdj érte, harcolj, ne add fel! Érezze, hogy nem csak üres szavak, amiket mondtál neki.

Remélem, ha visszakapod, képes leszel teljes szívvel és odaadással szeretni őt. Sajnos a pasik legtöbbje csak akkor ennyire odaadó, mikor veszni látják a szerelmüket. A biztos kincs tudata elkényelmesíti őket...

8. szitaszivárvány (válaszként erre: 3. - Sanyi83)
2010. dec. 6. 13:12

Ezt ígérte az exem is. És amikor nem hittem neki, akkor meg akart ölni. :-)

No, nem mondom, hogy nálatok idáig faljunak a dolgok, legalábbis remélem, de nem értem, hogy miért kell lesz@rni a másikat és akkor kapálózni, amikor a párod már az összes lehetséges kört lefutotta magában.

7. 81e5170311 (válaszként erre: 1. - Sanyi83)
2010. dec. 6. 13:11
Hadd,hogy gondolkozzon,de miért amikor màr szakitott veled térsz észhez????Elõbb nem tudtàl a beképzeltségedbõl stb.felébredni??Azt mondom megérdemled!
2010. dec. 6. 13:10
Ha magamból indulok ki, a nők sokkal megbocsátóbbak és egy idő után már csak a jóra emlékeznek, már ha volt ilyen! Ha nem sodor az útjába egy figyelmes, kedves srácot, aki szereti, akkor talán van esélyed, de ha másban csak picit is megtalálja azt, ami belőled hiányzott, semmi esélyed...szerintem!
2010. dec. 6. 13:10

Nem biztos, hogy "ennyire" rossz ember voltál, csak nem te vagy az, akire szüksége van.

Nem foglak áltatni, én hasonló dolgok miatt hagytam el a gyermekem apját. Elég volt és kész! A legelején még nem tudtam eldönteni hogyan tovább. Az újrakezdést sem zártam ki, aztán minnél több időt töltöttem nélküle annál jobban éreztem magam. És rámtalált egy új szerelem is. Azóta férjhez mentem és BOLDOG VAGYOK!

Azt, amit az egyik embertől nem kapunk meg autómatikusan és mindent ki kell csikarni belőle, azt egy másik ember tálcán nyújtja felénk és olyankor döbbenünk csak rá, hogy mennyi időt elpazaroltunk és küszködtünk.

Hogy van-e még esélyed?????? Nehéz megmondani. Attól függ, hogy mennyire sokalt be a párod.

2010. dec. 6. 13:09

Én 4 évet rúgtam fel hasonló esetek miatt....túl késő volt....


Neked drukkolok!

2010. dec. 6. 13:07
Annyit még gyorsba hozzá, hogy nem bánom, hogy ez megtörtént mert ennek köszönhetően nyílt ki a szemem és vettem észre magam.. Ha most nem szakít velem, akkor ez csak roszabb lett volna. Így viszont látok és értek mindent és ha egyszer még talán visszatalál hozzám akkor soha többet nem teszek ilyet vele
2. d2299ac778 (válaszként erre: 1. - Sanyi83)
2010. dec. 6. 13:06
Ezt nagyon elb@sztad!De szorítok!Fel a fejjel!
2010. dec. 6. 13:03

2.5 éve voltam együtt a barátnőmmel. Sajnos többször is nagyon bunkó voltam vele, talán el is bizonytalanodtam dolgokban. Amúgy távkapcsolat volt és az elejét leszámítva soha nem mondtam neki, soha nem próbáltam tenni azért, hogy összeköltözzünk. Éjszakában (is) dolgozom így gyakran megfordulok szórakozóhelyeken viszont őt soha nem vittem el magammal:[ Gyakran bántottam szavakkal, bunkón viselkedtem vele. Ő sokat próbált tenni értem, közelbe költözött meg ilyenek. Utóbbi hetekben közölte, hogy neki így már nagyon nem jó a távkapcsolat ezért mondtam neki, hogy tavasszal költözzünk akkor össze. Sajnos ez már kevés volt tőlem ezért pár napja szakított velem. azt mondta nem biztos benne, hogy szeret, vagyis szeret és hiányzom neki de ezt nem bírja már. Sokat szomorkodott miattam és jelenleg tehert lát bennem ezért egyedül szeretne lenni. Sajnos talán túl későn már, de összeomlottam neki és sírva elmondtam, hogy nagyon szégyellem magam, nagyon sajnálom amiket tettem és nagyon szeretem.. elmondtam neki, hogy minden egyes mondatom amiben próbáltam "visszaszerezni" hazugság volt mert nem azért mondtam neki, hogy megteszek mindent amit kér és amire vágyik, hogy neki jobb legyen hanem azért, hogy nekem jobb legyen. Azt mondta, ha a sors úgy akarja akkor újra együt leszünk. Amúgy a szakítás után is minden nap kereste a társaságom, telefonált vagy neten írt bár mindig mondta, hogy nem tudja mi lenne a jó és egyedül szeretne lenni. Sajnos nagyot hibáztam amikor önző módon csak az én "érdekemet" néztem és nem azt amire Ő vágyott. Szégyellem magam minden egyes tettemért amit neki is elmondtam. Megigértem neki, ha a sors úgy akarja, hogy kapjak még egy esélyt akkor soha de soha többet nem viselkedek vele ilyen önző és gonosz módon. Büszkén fogom megmutatni az egész világnak, hogy Ő a legszebb és legjobb ember a földön.


Sajnos neki mindenből sok volt mostanában, otthon is sok rosszat kapott mostanában én pedig nem álltam mellé ezért ma költözött el egy másik városba dolgozni. Azt mondta mindennel és mindekivel szemben (barátok,család,én..)olyan ürességet érez és nagyon szomorú..


Szerintetek vissza talál hozzám? Reménykedhetek valamiben, vagy tényleg ennyire rossz ember voltam vele?


Én 26/f Ő 23/n


köszi a válaszokat előre is

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook