Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Meg lehet csinálni! fórum

Meg lehet csinálni! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Meg lehet csinálni!

1 2 3 4 5
2011. szept. 28. 22:07
gratulálok, nagyon ügyes vagy :) örülök, hogy vannak még emberek a világban, akik nem csak panaszkodni tudnak, hanem tesznek is valamit a probléma ellen!
2011. szept. 28. 21:05
Gratulálok és további sok sikert!
2011. szept. 28. 21:04

Gratulálok!

Azért remélem az exed meglát az utcán, és a fejét fogja, hogy miért is hagyott el. De ez a te szerencséd, mert most van egy sokkkkal-sokkkkal aranyosabb párod!!!

21. Abibee
2011. szept. 28. 20:25

Ügyes vagy!Örülök Neked(Nektek)!

Jó kis cikk!

2011. szept. 28. 20:24
Én is gratulálok. Már most is nagyon csinos lettél, és ha eddig ment, menni fog még az a pár hiányzó kiló is a célig.
2011. szept. 28. 20:06
Először is gratulálok neked ehhez a nem mindennapi teljesítményhez,és további sikereket kivánok neked az életben.Örülök hogy találtál egy hozzád illő párt és, hogy még idejében megszabadultál az előzőtől.
2011. szept. 28. 19:13
Nekem is nagyon tetszett a cikk. ♥
2011. szept. 28. 17:39

Szia,

Nagyon jó, hogy megosztottad ezt a cikket. Az ilyen lányok, hölgyek, mint te követésre méltóak a túlsúllyal küzdőknek. Én is vallom hogy fejben kell eldönteni és menni fog, kicsi változtatásokkal is. Lehet több idő, de szerintem jobban megéri. Kitartást a további célod eléréséhez, csak így tovább :) és fel a fejjel, aki rosszindulatú megjegyzéseket nem kell meghallgatni.


Aki pedig még küzd, csak így tovább, meg lesz az eredménye :)

16. Ageeca (válaszként erre: 14. - Molyka)
2011. szept. 28. 17:03

falcngate, Ő egy nagyon kedves lány, és itt tag a Hoxán :) Ő segített elindulni!! :)


Köszönöm mindenkinek az elismerő szavakat! Igen, a változások általában az ilyen és ehhez hasonló dolgok miatt következnek be :)


Szerencsére 1 éve rámtalált a szerelem, egy nagyon édes, helyes pasi személyében! Nagy közöttünk a szerelem, és érezni hogy a másik fél tényleg szeret, nincs szebb a világon :)


Persze itt a 31 kgnál nincs még stop! Azon vagyok, hogy a 70 kg alá kerüljek első körben, másodikban pedig 65 kg-t szeretném elérni! :)


Szép napot!:)

2011. szept. 28. 16:20
Szívből Gratulálok ehhez a nem kis eredményhez!!! Nagyon ügyes és erős vagy!!! :)
14. Molyka
2011. szept. 28. 15:45

Gratulálok. Én még küzdök. :)

Mi az a falcngate?

13. Gumicsirke (válaszként erre: 12. - Évibabba)
2011. szept. 28. 15:39
Szerintem főként ez adhat löketet..legalábbis nekem is ilyesmi adott, szerintem a nagy változások mindig vmi hasonlók miatt történnek:DD
2011. szept. 28. 15:37
Gratulálok! Csak így tovább! és még nagyobb elismerés, hogy egy nehéz magánéleti időszak kellős közepén sikerült ezt véghez vinned!!:)
2011. szept. 28. 14:49

Gratulálok, nagyon ügyes vagy!:) Több mind 30kg-ot fogyni...nem semmi...:)

Nagyon csini lettél...:)

10. bujuli
2011. szept. 28. 14:05

Gratulálok, és egyben sajnálom, hogy a barátod ilyen körülmények között hagyott ott, de ugyanakkor te is tudod, hogy akkor ennyit is ért!!!

Nagyon ügyes vagy, kívánom, hogy megtaláld, amire szíved mélyén vágysz és légy mindig boldog.

2011. szept. 28. 13:36
Csuda csinos lettél. 31 kg-ot fogyni...ez igen!
2011. szept. 28. 13:35

GRATULÁLOK!!!!!!!!

Nagyon ügyes és kitartó vagy.

Én is ebben a cipőben járok, de még csak most próbálok fejben eldönteni mindent, hogy hogyan is kezdjem el.

2011. szept. 28. 13:29
Nagyon ügyes vagy!!!!Gratulálok!!!!:)
2011. szept. 28. 13:27
Elismeresem neked, dontes es akaratero szukseges mindenhez. Te megcsinaltad...!
2011. szept. 28. 13:19
Gratula kis druszám! Én is ilyet akajoook :)))
2011. szept. 28. 13:19

Gratulálok Neked Drága és igenis MEG CSINÁLTAD !!!

Nagyon büszkék vagyunk Rád :)

Köszönjük,hogy megírtad a cikket :) Tanulságos volt a számomra ismét :) Rá ébresztettél egy két dologra, köszönöm :)

És további sok sikert :)

♥♥♥

2011. szept. 28. 13:19
Gratulálok :)
2011. szept. 28. 13:15
Itt is gratulálok neked, kissé el is érzékenyültem a cikken, nem tudom miért, de a lényeg, hogy legyél büszke magadra, és ne foglalkozz a rosszakarókkal!
2011. szept. 28. 13:08
Ebben a cikkben ismét egy sikertörténetről lehet olvasni. Leírom az én fogyási sikeremet, hogyan adtam le 31 kg-ot, hogyan számoltam le a régi életemmel. Ezt a cikket gyorsan írtam meg, velős, tömör, lényegre törő (szerintem). Féltem megírni, hisz sok ismerősöm panaszkodik a rosszakarói miatt. Véleményem szerint csak azok tudnak kötekedni, akik nem tudtak eredményt elérni fogyás területén, és abban lelik örömüket, ha másokat bánthatnak. Ha nekik így jó, tegyék! Mi, akik már lefogytunk, tudjuk mit tettünk meg, és büszkék lehetünk magunkra!

Ugrás a teljes írásra: Meg lehet csinálni!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook