Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » MBT - Az anti cipő fórum

MBT - Az anti cipő (beszélgetős fórum)


159. Moge (válaszként erre: 155. - Andi79)
2008. jún. 4. 18:30

Szia!


Küldenél egy képet?

címem: inom08@gmail.com

2008. jún. 4. 11:07

Sziasztok !

Én is készülök MBT-t venni. Sajnos a munkám miatt csak otthon délutánonként és hétvégeken, szabadsádon tudom majd viselni.

Szerintetek akkor érdemes venni, ha nem egész nap viselem ? Azért Benneteket kérdezlek, mert nyilván az eladó azt mondja, hogy igen. Viszont itt a fórumon már sokan viselitek és vannak tapasztalatok.

Ezen kívül , mit javasoltok, szandált vagy azt az elől zárt, hátul nyitott variációt vegyem ?


Előre is köszönök minden segítséget.

M

157. supreme (válaszként erre: 109. - 7130b15964)
2008. jún. 3. 14:21
amerikai barátomnak modtam nézze meg mibe kerülnek kint. átszámolva 44000 ft körül vannak, erre jön még ugye a szállítás és már is ott vagyok mintha itt vettem volna meg
156. andi79
2008. jún. 3. 13:35
Elfelejtettem megirni az elérhetőségeimet: szalaiandi@yahoo.co.uk, vagy 70/2041208
155. andi79
2008. jún. 3. 13:34
Eladó egy Május 23-án 52500 Ft-ért vett 39-es Kaya Navi tipusú MBT cipő. Egyszer 50 percet volt rajtam, de sajnos a méret nem jó rám, es a talpan mar latszik, hogy utcan hordtak (ezert nem tudom viszzavinni). Garanciával,DVD-vel,papirokkal.Ár:48 000 ft. Kérésre kuldok képet!
154. emagdi
2008. jún. 2. 11:02
Egy hónapon belül már a második? Most akkor neked ennyire nem jöttek be ezek a cipők, vagy valahonnan "szürkeimportból" hozod?:)
153. MayKay
2008. máj. 31. 21:26

Hi


Tegnap vettem 1 sport mbt-t. 41 és 2/3-os méretben. 17 vok és ez a méret pont passzol a talpamhoz , de félek ha egy kicsit nőni fog akkor már szorítani fog. Mit gondoltok, kicseréljem 1el nagyobbra? Bár azt is hallottam hogy kisebb lesz az ember talpa, mert megnöveli a boltívét.

Kössz a válaszokat!

152. lill
2008. máj. 31. 20:14

Sziasztok!


kb másfél hónapja használok MBT szandit és imádom :o)

Anya vette magának kettőt tavaly, amolyan rohangászós cipőnek, aztán sportcipő is elkelt neki, végül a túrabakancs, mert sokat megyünk hegyetmászni. Aztán én is kedvet kaptam és vettem. Nagyn szeretjük őket, igazából nem volt egyikünknek sem olyan egészségügyi problémája, hogy olyan hihetetlen változást észleltünk volna, inkább csak nagyon kényelmes. Viszont mondják, hogy a cipő nagyon jó rossz izületekre, nem érőlteti nagyon a térdet stb. gerincproblémákra is nagyon jó.

2008. máj. 31. 19:59
sziasztok, ha erre jár még valaki (MBT cipőben, vagy sem:-)...szóval én is netes szörfözés kapcsán bukkantam erre a cipőre. Még januárban eltört a jobb lábam (sípcsont teteje), 8 hétig gipszelték. Azóta többkevésbé már járok, járnék rendesen, de a bal bokám, sarkam az új -és sajna, valószínűleg-nem optimális terheléstől teljesen begyulladt, szóval most a bal lábamra sántítok. Hátproblémáim is voltak, amiket a rossz járás miatt nem szeretnék "visszakapni". Akik használjátok, mit szóltok, éppen gyógyuló térddel és mérsékelten bedagadt bokával (fájó sarok maitt) javasolnátok a cipőt?
2008. máj. 19. 18:48
ÁÁÁÁÁ, nem mondod... Bakker, miért nem 38-as a lábam :(((((((
2008. máj. 13. 16:50

Sziasztok!


Nekem is van, nagyon sokat segített. én már több mint 2 éve hordom. Sokat fájt a lában és azóta szerencsére nincsenek ilyen problémáim és a bőrkeményedések is elmúltak.

Most vettem egy szandit és még egy teljeskörű állapotfelmérést is kaptam mellé.

148. szimba (válaszként erre: 146. - Emagdi)
2008. máj. 11. 09:39

Hát, én is remélem!

Épp az jutott eszembe, hogy nekem életemben egy cipőt sikerült elszaggatnom, igaz, az Converse volt, úgy 15 éve (vettem vagy 10e forintért...). Na annak kilyukadt az orra kb. két év alatt, pedig nem is sportolni hordtam. Sok éve viszont szinte csak kínaiban vett cipőim vannak, de még egyet se sikerült elszaggatnom, pedig nem is csak 1-2 évig hordom őket. Hát csúnya lenne, ha most épp ez meg tönkremenne...

147. gabima (válaszként erre: 142. - Emagdi)
2008. máj. 11. 09:37
Februárban vettük, nem tudom, hogy mikori gyártmány.
146. emagdi (válaszként erre: 145. - Szimba)
2008. máj. 11. 07:47

ez már a tavaszi kollekció, szóval új darab.

remélem hogy csak jó tapasztalatod lesz vele!

én is szeretnék egy ilyen cipőt, de betojtam attól, hogy hamar tönkremehet (azért ötven rugós cipőt nem vehet az ember minden hónapban).


nagyon várom a további tapasztalataidat, hogy hogyan segített a cipő!!!

145. szimba (válaszként erre: 138. - Emagdi)
2008. máj. 10. 20:39
nekem épp a Barbara Stone van :-)
144. szimba
2008. máj. 10. 20:35

Sziasztok!

Én is most vettem a cipőm, kedden. Lehet, hogy "placebo", de komolyan azt érzem, hogy már kevésbe fájnak a lábaim. Jó érzés járni benne. Sőt kolléganőimnek még tetszik is.

Megpróbálok utánanézni, mikori gyártmány lehet, mert egy kicsit most megijedtem.

143. rózi70 (válaszként erre: 142. - Emagdi)
2008. máj. 10. 20:29

Szia!

A férjemnek és nekem is most vettünk, de sajnos még nem tudok mondani semmit. Férjem 1 hónapja, én pár napja használom. Egyik barátnőm decemberbe vette, azóta szinte állandóan ez van rajta, ő nem panaszkodott.

142. emagdi (válaszként erre: 141. - Gabima)
2008. máj. 10. 19:18

igen, de az 2007 novembere utáni gyártmány?

merthogy azokkal van a gond. (akkor cserélték le állítólag a teljes gyártást, beszállítókat stb)

141. gabima
2008. máj. 10. 12:36
A 12 éves fiamnak van ilyen cipője, egész nap ez van rajta, csak akkor húz másikat, ha biciklizni megy. Mint általában a kisfiúk, egyáltalán nem vigyáz a cipőre, de azon kívül, hogy az orra kicsit lekopott, (kövek rugdosása, stb.) tökéletes állapotban van a cipő.
140. emagdi
2008. máj. 10. 08:21

látom nem jár erre senki:(


engem még mindig foglalkoztat a cipő vásárlásának gondolata, de elég aggasztó olvasni, hogy a minőséggel alábbhagytak az új modellekkel kapcsolatosan.

itt egy link, levél egy korábban mbt cipőket árusító kereskedőtől:

[link]


amúgy tegnap voltam a sugárban, eredetileg a postára mentem, de mivel ezren voltak előttem, gondoltam amíg sorra kerülök megnézem az ottani mbt cipőboltot.

hát, épp valami vevő háborgott ott, hogy szétjött a cipője, a bolt meg gondolom nem akart garanciát vállalni, mert ezen ment a vita...

hát, valahogy ez sem győzött meg...

próbára meg ugye nem volt lehetőség, mert az eladó csaj ezer decibellel ordította le épp a reklamáló vevő fejét (mondjuk az is hasonlóan válaszolt), szóval nem ért rá egyéb érdeklődőkkel foglalkozni (bár nem is mertem volna hozzászólni ezek után:)))


valakinek esetleg tapasztalata a tavaszi cipőkkel kapcsolatosan?

139. emagdi
2008. máj. 3. 19:37

kicsit utánaolvastam a neten különböző fórumokban, és sajnos azt látom, hogy 2007 év vége óta, illetve az új tavaszi kollekciót illetően sokan (köztük kereskedők is) azt mondják, hogy a minőség nagyon silány lett. :(((

Állítólag 2007 novemberében változott a menedzsment, az a Karl akárki aki kitalálta ezt a cipőt eladta a bizniszt, és az új vezetők olcsóbb beszállítókkal szerződtek, és a cipők minősége azóta pocsék: leváló, elkopó talpak, stb.


ez most elbizonytalanított kicsit...

138. emagdi (válaszként erre: 137. - Emagdi)
2008. máj. 3. 16:17

végignéztem a neten az összes modellt, ami a legnormálisabban néz ki az még a "barbara stone" és a "kaya navy" modellek szerintem, de azért munkába ezek is elég merészen hatnának.

a munkacipők között sem igazán illik semmi mondjuk egy kosztümhöz, de még nadrághoz sem :((((


na, lehet hogy holnap elmegyek az arénába, és megnézem a való életben is hogy néznek ki ezek a cipők:)) hátha valamelyik megtetszik.

(kár hogy nem járhatok sportcipőben éjjel nappal, mert viszont a sportcipőik egész jól néznek ki)

137. emagdi
2008. máj. 3. 15:43

gondolkodtam én is ilyen cipőn, de sajna mind olyan otrombán néz ki (nagyon nagyok). jó lenne, ha valami sikkesebb modellt is gyártanának, mert ezeket a mostani modelleket elég furcsa lenne munkába, normális ruhához is hordani (ha meg oda nem, akkor meg nincs sok értelme:((

ti hogyan oldjátok ezt meg?

136. mazsi88
2008. máj. 3. 13:51
Pár hete megvettem a szandált, nagyon kényelmes. Most már tudom hogy miért dicséri mindenki annyira! Most már gyűjtök cipőre is!
135. starec
2008. ápr. 26. 22:20

Sziasztok!

nagy lelkesedéssel jó' beregisztráltam magam az oldalra aztán észrevettem, hogy lehet nem kellett volna. remélem nem baj. most már mindegy.

amiért így belefutottam az az mbt miatt van.

szóval, már 2 éve hordom van némi tapasztalatom benne.

Azt mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy mihez megy vagy hogy szandál vagy cipő. Ízlés dolga. Tény hogy nem olcsó. ... na de a lényeg: én... azóta nem vettem más cipőt. mert nincs értelme. amióta megvan folyamatosan a lábamon van, jól bírja a strapát, pedig nem is nagyon vigyáztam rá. Szakácsként dolgozom, tehát folyamatosan talpon vagyok, ha néha néha véletlenül, más fajta cipőt veszek fel a nap végére kétszer olyan fáradt vagyok.

- mezitlábas járásom is javult azóta :)

- ritkán veszek fel, más cipőt ha nagyon olyan alkalom van akkor, és azokra az alkalmakra legalább jól emlékszem

- nem mindegyik csúszik esős időben, meg kell nézni a talpát. Ja. ha már nagyon elkopott a talprésze, azt lehet töredék áráért újratalpaltatni, és olyan mintha új lenne.

- simán lehet sőt kell hordani :), mindenhol

- nekem is egy pár van :)) és most fogok venni egyet, mert tényleg lestrapáltam, de még így is magasan jobb a többinél.

köszönettel: starec (:

ui.: nem vagyok mbt-s ügynök, hanem komolyan ennyire bejött

2008. ápr. 17. 07:22

MBT-t használók!


Cipővétel előtt állok,de néhány kérdés megfogalmazódott bennem.


-használat alatt hogyan lehet másféle cipőt viselni?ugye nők vagyunk,és hát szeretünk többféle cipőt váltogatni a ruhatárunkhoz

-tudtok-e mezítláb otthon létezni,járni,vagy akkora a megszokás,hogy cipő nélkül már nem megy

-mi lesz a régi cipőinkkel,mivel kisebb lesz a lábméretünk?

-és mi lesz a drága mbt-vel,amikor "összemegy" a lábunk,és már nagy ránk a cipőnk?

-igaz hogy iszonyúan csúszik vizes,esős időben?így hogyan lehet az utcán hordani,vagy sétálgatni egy plázában?

-mi van,ha csak egy pár cipőm van,amiben dolgozom,és munka után át kell váltanom a "sima" cipőmre?


Várok minden hozzászólást,sziasztok!

133. mazsi88
2008. ápr. 10. 13:56
Sziasztok! Nem tudok dönteni hogy mit vegyek most tavasszal! Szandit v cipőt? A cipő nagyon meleg nyárra? És a Szandi mennyire megy rövid / hosszú nacikhoz? Anyum nemrég vett szandált és nagyon meg van vele elégedve.
2008. márc. 21. 07:18
Lányok! Ez szörnyű, amióta megvettem még nem volt a lábamon más cipő. Ráadásul már megvettem a szandált is nyárra. Láttam a boltban, hogy a férfiaknak újabb divatos cipők érkeztek. Felháborító.
131. d9d8721118 (válaszként erre: 129. - Dzsovanni)
2008. febr. 23. 12:34
Nekem azt mondták ha eltörik kicserélik, ha a garancia le is jár...
2008. febr. 21. 21:37
Sziasztok!Tavaly november közepén vettem egy ilyen "nemcipőt".Azóta nem tudok másban közlekedni...A műtött térdem azóta sem fájt,egész nap bírom az állást(szakács vagyok),lendületesebb lettem.Egész nap ebben dolgozom,nekem nagyon bevált már az első héttől kezdve!Tudom,nem olcsó,de én évek alatt ennél többet költöttem fájdalomcsillapítókra meg sportkrémekre...Üdv.:Kata

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook