Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » MBT - Az anti cipő fórum

MBT - Az anti cipő (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯
189. 1366d1807f (válaszként erre: 188. - Emagdi)
2008. jún. 24. 07:35
Tényleg érdekes!
188. emagdi
2008. jún. 23. 20:25

ez már a harmadik hirdetésed ebben a fórumban.

neked ennyire nem jött be az mbt cipő, vagy valahonnan máshonnan "okosítod" az "egyszer hordott" lábbeliket? :)))

tényleg kíváncsi lennék...

2008. jún. 23. 08:57

Köszönöm mindenkinek. nagyon sokat segítettek!


Jó egézséget mindenkinek!!!

2008. jún. 22. 21:03
Sajnos nem írja fel az orvos, én is megkérdeztem. Ma már még a talpbetétekre sincs TB támogatás, egy sima haránt talpbetét 6.600.- Ft. Ezt sem kell már felíratni. Kár... M
2008. jún. 22. 16:43

pénztárna = pénztárnak

finanszírozzam = finanszírozza

2008. jún. 22. 16:42

Bocsi, ha rosszul írtam, de én nem vagyok tagja ilyen pénztárna, mert nyugdíjas vagyok, de pont úgy van ahogy emagdi írta a 184. alatt.


A TB biztos nem finanszírozzam, mert akkor az eladó mondta volna. Ő kérdezte meg tőlem, hogy kérek-e számlát. Mondom: Minke kéne számla? És akkor mondta, hogy visszafizetik.


Mintha nekem is csökkentek volna a fájdalmaim. A térdeim fájtak nagyon és újabban a jobb csípőm is. Este lefekvésnél van egy kedvenc elalvós pózóm, amiről le kellett szoknom, mert úgy fájt a térdem. 2 napja vettem észre, hogy jééééé, a kedvenc pózomban fekszem és nem fáj a térdem.


Azt mondta nekem az eladó a Sugárban (csak oda menjetek!!), hogy aktív gerincsérvnél nem ajánlott.

183. emagdi (válaszként erre: 182. - Jenei Zsuzsa)
2008. jún. 22. 16:24

ezt sajnos nem tudom, ezt valaki olyan orvossal kellene megbeszélni, aki egyébként gyógycipőket fel tud írni.

de én nagyon minimális esélyt adok neki sajnos, hogy ezt a tb finanszírozná:(((

2008. jún. 22. 15:01

Igen köszi emagdi, most már világos.

tegnap kicsit kába voltam az infúziótól.

tehát akinek nics ilyen pénztára az ki kell hogy fizesse a teljes árat.én közalkalmazott vagyok,az én "cégem" nem fizet.

felíratni sem lehet mondjuk egy ortopéddel?

2008. jún. 22. 15:00
Ez biztos, hogy így van, megerősíthetem.
180. emagdi (válaszként erre: 179. - Jenei Zsuzsa)
2008. jún. 22. 07:44

én úgy értettem az előző hozzászólásokból, hogy a magán egészségpénztárban lehet elszámolni.

ez úgy működik, hogy van egy egészségpénztárad (van több ilyen cég is), oda te, vagy a munkáltatód fizet havonta X összeget, majd ezt a pénzt felhasználhatod egészségügyi termékekre-szolgáltatásokra.

szerintem ilyen egészségpénztárban lehet a cipőt elszámolni.

2008. jún. 21. 21:07

nagyon köszönöm a gyors reagálást emagdi.valószínű én értettem félre.és ez mit jelent?

en csk egyet ismerek , azt OEP-nek híják.

nagyon tájékozetlen vagyok?

elnézést érte, de őpnt ezért fordulok hozzátok.

178. emagdi (válaszként erre: 177. - Jenei Zsuzsa)
2008. jún. 21. 20:02
szerintem egészségpénztárra gondoltak, nem magánnyugdíj pénztárra.
2008. jún. 21. 19:55

Sziasztok!

nekem 32 évesen gerincsérvem van.

szenvedek tőle.

ajánlották az MBT-t.

Mit jelent hogy magánnyugdíjkártyára vehető?

bármilyenre?

visszafizeti?


előre is köszi!

2008. jún. 20. 20:14
Én tavaj nyár elején vetem meg a szandált. Nagyon lestrapált állapotban voltam, nagyon fájtak a térdeim, a derekam stb. ráadásul nyaralás előt álltunk (külföld, ahol órákat menni kell:)Máskor ilyen esetben több pár cipőt (más-más tipus) szadált vittem magammal, most pedig csak ezt és egy speckó papucsot (massipunkt) Tökéltesen birtam az egésznapos csatangolást, olyannyira, hogy estére a bokám sem dagadt be. Bár az első 3-4 napban úgy éreztem, hogy a lábaim tőből simán, érzéstelenítés nélkül le lehetett volna vágni:) Pedig előtte itthon már majdnem egész nap hordtam, de azért közbe-közbe levettem, ott meg nem vettem le. Szóval a fájdalom elmúlt, élmény volt a napi több órás séta. Ősszel megvettem a cipőt is. azóta ebbe a kétféle "járműbe" járkálok és nagyon-nagyon örülök, hogy rátaláltam és megvettem.
175. emagdi (válaszként erre: 174. - Kisstoth)
2008. jún. 20. 18:51
emailt írtál neki? csak mert az látszik, hogy a portálon egyszer járt, amikor feltette a hirdetését. szóval ha itt üzensz neki, akkor nem bizos hogy olvassa. próbáld meg emailben (vagy amilyen elérhetőséget a hirdetésében adott)
2008. jún. 20. 07:39
Sziasztok ! Nem tudja valaki, hogy Fitosrobi eladta már a cipőt, amit kínált ? Mióta feltette, nem lehet elérni, hiába írok neki. Köszi.
2008. jún. 19. 10:57

Na, képzeljétek, én úgy érzem, hogy már egész klasszul megyek benne! A szomszédom erre meg aszonta: Úgy mész, mint egy tojógalamb, milyen cipő ez?


Puff neki...

172. 1366d1807f (válaszként erre: 171. - Kisstoth)
2008. jún. 19. 07:13
igen, kaptam és a számítógépes talpnyomatot id megkaptam. Azt mondta az eladó, hogy 3-4 havonta meg lehet ismételni a szg-es lábvizsgálatot, és akkor majd látszik a különbség.
171. kisstoth (válaszként erre: 170. - 1366d1807f)
2008. jún. 18. 21:50
Kaptál hozzá használati utasítást és DVD-t is ?
170. 1366d1807f (válaszként erre: 169. - PALINGRID)
2008. jún. 18. 17:40
Kíváncsi vagyok, hogy neked mennyire múlnak el a fájdalmaid. Én még nem hordom egész nap, mert még nem szoktam hozzá. Remélem a jövő héten már bírom egész nap.
2008. jún. 18. 10:51

Pénteken vettem MBT cipőt a gyereknek. Már vagy 2 éve ajánlotta egy ortopéd orvos a bokájára, ami állandóan ropog, kiakad, és most eldöntöttem,itt az idő, nosza. Aztán hirtelen felindulásból vettem magamnak is egyet, mert már nem tudok mit kezdeni a derék- és hátfájással. Aztán hirtelen felindulásból vett a kollégám is egyet.

Marha jó érzés. A tegnapi napomat már ebben dolgoztam végig.

2008. jún. 16. 18:21

Na, ma voltam a Sugárban. Nagyon rendes és aranyos volt ez eladólány. Kinyomtatta nekem a szg-es képet (szinesben!) Azt mondta, hogy érdemes 3-4 havonta megcsináltatni, és akkor látjuk a különbséget.


Szépen elmagyarázott mindent. Azt mondta, hogy az első napokban csak 20 percet járjak benne maximum. És hogy fájni fog a lábam, mert most rendeződik vissza a térdizületem meg a csípőizületem. Aztán kb. 2 hét után már 6-8 órát is rajtam lehet. Csak ne adjam fel, ha most az elején fájdalmaim vannak.


A magán egészségbiztosító is támogatja, vagyis ha benyújtod a számlát visszafizeti. Vagy ha van kártyád, akkor azzal is fizethetsz.

2008. jún. 15. 21:25

Most hallottam, hogy a Sugárban is van ilyen bolt és ott is csinálnak szg-es vizsgálatot.

Én is fontolgatom, hogy elmegyek, mert a térdeim nagyon fájnak.

2008. jún. 8. 21:29

Köszi a tanácsot.

Kértem én is a szg. vizsgálatról felvételt, de sajnos "nem tudtak" adni. Hát, elég furcsa hozzáállás.

Írtam az egeszségesviz.hu_ra, hogy ilyenkor mi van, természetesen válaszra sem méltattak.

Akkor irány az Okt23 utca.

Jó éjt mindenkinek és köszi.

165. emagdi (válaszként erre: 163. - Kisstoth)
2008. jún. 8. 10:14

elég furcsa, hogy nem engedték felpróbálni! mindenesetre ilyen helyen nem szabad vásárolni. menj el egy másik üzletbe - mint ahogy itt alább is javasolták - és ott tájékozódj. :)

én is hezitálok már egy ideje, még mindig nem döntöttem kell-e nekem ilyen cipő, lehet hogy elmegyek én is az okt23 utcai boltba, ha ott ilyen sok infót adnak:)

164. 5874a27c63 (válaszként erre: 163. - Kisstoth)
2008. jún. 7. 18:39

Szia!


Furcsállom, hogy nem engedték felpróbálni, én a következőt javaslom: Menj el az Október 23 utca 25 szám alatti MBT OUTLET-be! Ott felpróbálhatod, készítenek INGYENES talpvozsgálatnt, és megmondják, jó-e a problémádra a cipő. Én 2 éve hordom, és a múlt szombati talpvizsgálat eredménye szerint tökéletes a talpam! Pedig a 2 évvel ezelőtti felvétel elég drámai képet mutatott - kinyomtatva elraktam, és vittem a mostanira, így volt mivel összehasonlítani! Szóval szerintem ne add fel!

2008. jún. 7. 11:51

Képzeljétek el, bejelntkeztem az egeszsegesviz.hu-n egy konzultációra, tanácsadásra é cipőpróbára a a Bp.Maros utcai üzletbe. Időpontra mentem. Az üzletben néztek rám, mint a moziban, fogalmuk sem volt mit akarok. Végül is csináltak egy szg-es talpvizsgálatot. Elég rémes lett,. de hogy mi a teendőm, jó e erre a cipő stb. senki sem tudott választ adni.

Most mit csináljak szerintetek ? Az egésztől kicsit elment kedvem, a bizodalmam. Nektek volt ilyen tapasztalatotok ?

Azért nem szeretnék 50.000.- Ftot kidobni, és még csak fel sem próbálhatom ...

Szép napot nektek és köszi a tippeket.

162. kisstoth (válaszként erre: 161. - 416c7ed97f)
2008. jún. 7. 11:10

Köszönöm szépen a tippet. Most azon gondolkodom, hogy mivel én állandóan itthon viselném,papucs helyett, lehet, hogy inkább a szandált, vagy azt az elől zárt, hátul nyitoo modellt kellene választanom ?

Mi a véleményetek ?

Köszike M

161. 416c7ed97f (válaszként erre: 158. - Kisstoth)
2008. jún. 7. 10:33

sziasztok,

végül, hosszas utánaböngészések és mérlegelés után vettem egy cipőt.Sikerült egészségpénztáras kártyára, ami külön jó. Mondta az eladó, hogy óvatosan szoktassam a lábam,(főleg , mert nemrég el volt törve, gipszlevéte, másik lábam meg a bokámnál dagad..)Tegnap előtt olyan nehezen mentem a saját cipőmben, hogy szoktatás ide-v. oda az mbt-ben indultam dolgozni. 3x 1-1,5 órát volt rajtam a cipő, tök jó.Legalábbis a bal sarkam nem fáj benne. Ma izomlázam vana hátamba, lábamba, de nem nagyon erős.szóval jók a kezdeti tapasztalataim.

Szerintem ha naponta valamennyit tudod viselni, az is számít, megdolgoztatja finoman az izmokat, jobb tartásra kényszerít...Én félcipőt vettem, nekem a zárt cipő bevált (nem annyira ortopéd modell..)

2008. jún. 5. 18:07

Szia !


Megvan még a cipő ? Teljesen zárt vagy hátul nyitott ?

Köszi M

❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook