Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » MBT - Az anti cipő fórum

MBT - Az anti cipő (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
1149. 1366d1807f (válaszként erre: 1148. - Emagdi)
2009. jún. 24. 10:41
Enyém is bírja, egész télen más nem is volt rajtam.
1148. emagdi (válaszként erre: 1145. - Szimba)
2009. jún. 24. 09:42
én októberben vettem az enyémet, én is hordom hóban-esőben szinte minden nap, és még az enyém is bírja (kopp-kopp) :))))
1147. emagdi (válaszként erre: 1143. - Tot-hek)
2009. jún. 24. 09:41

1. nekem is feltűnt már. szerintem az lehet az oka, hogy talán szabadabb árazási lehetőséget kaptak az egyes mbt pontok (pl az egyik boltban adott cipő már kifutó modell, a másikban lehet hogy még teljes áron árulják)

én valami ilyesmit tudnék elképzelni.


2. lehet, hogy így próbálnak több vevőt becsalogatni, manapság az outlet nagyon menő dolog, az ember azt hiszi ott majd olcsón tud vásárolni:))) (aztán lehet, hogy a 25 féle cipőből van 2 akciós, a többi nem akciós, de ha már egyszer bement az ember, lehet, hogy megtetszik neki valamelyik teljes árú modell)


3. én nem vennék másolatot. (még ryn-t sem). amúgy múltkor láttam az utcán egy hölgy lábán egy ryn szandált, szerintem az mbt szebb (és valahogy olyan furcsán is ment benne az a hölgy)

1146. szimba (válaszként erre: 1143. - Tot-hek)
2009. jún. 24. 05:58

1. nem tudom, de engem is zavar

2. passz

3. még nem hallottam róla

1145. szimba (válaszként erre: 1144. - Tot-hek)
2009. jún. 24. 05:57
ezt én is emagditól tudom, ha még jól emlékszem arra, amit mondott: a cipőnyelvbe van írva, hogy hol gyártották. akkor a régi széria, ha még Svájcban. mondjuk az enyém már új, de semmi baja lassan másfél éve, se szenzorral se semmivel, pedig nem ápolom, és hóban-sárban-esőben ezt hordom, napi 12 órákat volt folyamatosan a lábamon.
1144. tot-hek (válaszként erre: 1115. - Szimba)
2009. jún. 24. 02:27

és mi van konkrétan beleírva a nyelvébe?

és ott honnan tudom hogy új vagy régi a talp?

1143. tot-hek
2009. jún. 24. 02:25

Kérdésem lenne, örülnék ha válaszolnátok:


1. Miért nem látok-találok árakat most az MBT magyar oldalán?

[link]


2. Miért alakultak OUTLET-té a boltok? és miért jó ez az MBP Ponthoz képest?


3. Hallottam már a RYN-ről de most itt egy újabb koreai koppintás, a Masai Hang ten, erről mit lehet tudni? azon túl, hogy honlapjuk sincs, és ez is az internetes áruházakból érte el hazánkat?

[link]

1142. emagdi (válaszként erre: 1141. - Virkina)
2009. jún. 22. 19:39

azért a hegymászás a kutyákkal is jó edzésprogram!:)))

főleg ha süt a Nap is hozzá!

1141. virkina
2009. jún. 22. 19:33

gondoltam a kangoora, de sajnos az nálunk csak 1 helyen van, és olyan helyen van a fittness terem, hogy kocsival megközelíthető, az meg estig nincs otthon, így esélyem nincs eljutni.

Egyenlőre marad a hegyről le hegyre fel a lányommal és a 2 kutyával. Egyébként a kangoo nagyon tetszik.

A másik hibája ennek az edzésnek, hogy maga a belépő drága és plusz minden alkalommal + 700 Ft a használati díj a cipőért. nekem meg alkalmanként nem nagyon van 1500 Ft, egy edzésért sajnos.

1140. emagdi (válaszként erre: 1139. - Virkina)
2009. jún. 21. 21:06

én is olvastam (a mostani wellness magazinban), de szeritnem ez inkább olyan reklám szagú dolog, mintsem effektíve hatásos valami. mármint úgy értem, hogy edzésből már annyi fajta van, ez az mbt ahhoz nem hiszem hogy sokat hozzá tud rakni.


menj inkább kangoo-zni:))))

1139. virkina
2009. jún. 21. 20:17
Olvastam, hogy Katus Attila már speciális MBT cipőhöz való tornát csinál,kihasználva az adottságokat és sajátosságokat, amit a cípő nyújt. és nyilvános órákat tart Pesten. Sajnos ÉN vidéki vagyok, de ha esetleg megjelenik DVD-megveszem, az biztos.
1138. emagdi (válaszként erre: 1135. - 8f453e64f1)
2009. jún. 21. 19:44

korábban valaki írta, hogy gerincsérve volt (azt hiszem) és annak nem tett jót.

de szerintem olvass vissza:))

1137. Kenza23 (válaszként erre: 1134. - Szazala)
2009. jún. 21. 16:00
örülök:) Jó a videó? Mutatott valami újat?:) Nekem sokat!
1136. csillag85
2009. jún. 20. 10:18
Nekem csak pozitív van! :D
2009. jún. 18. 18:59

Sziasztok!

Kérdezni szeretném, hogy van-e olyan, aki negatív hatását érezte az MBT viselésének? Ha van, mi volt az?

Köszi előre is!

1134. szazala
2009. jún. 16. 13:29
Megtaláltam!:)Szerintem ne fáradj a feltöltéssel,de azért köszönöm a szándékot!!!
1133. szazala (válaszként erre: 1132. - Kenza23)
2009. jún. 16. 11:27
Nekem szuper,szinte a hagyományosban már nem is tudok járni!(hozzá kel tennem,hogy én sajnos extrémen el vagyok hízva,és borzalmas térdfájással élek)Hosszú idő óta ebben a szandiban tudtam hosszabb távot elgyalogolni.Megnézem a honlapot a videóval kapcsolatban,aztán majd jövök:)
1132. Kenza23 (válaszként erre: 1130. - Szazala)
2009. jún. 15. 23:48

szia!


Megpróbálom feltölteni egy nyilvános megosztóra a DVD-t. Remélem sikerül! ma már nem tudom,de holnap megpróbálom! A honlapon is találtam egy hazsnos videót, tulajdoléppen a dvd mása. A dvd 9 perces,a az MBT honlapján található videó meg kb 4 perc, de szinte azonos a kettő! Ha sikerrel jártam írok privátot:) Hogy megy a járás amúgy? Hogy érzed magad az MBT.cipődben?

1131. Kenza23 (válaszként erre: 1129. - Emmavayet)
2009. jún. 15. 23:45
köszönöm szépen a tanácsodat! ma volt rajtam hosszabb időre a cipő! Kimondhatatlanul jó érzés volt! a normál cipőkkel ellentétben az MBT-ben nem fáj a begyulladt sarkam. A zsibbadás is megszünt! Nagyon nagy öröm, hogy nem fáj a sarkam:))Aprókat léptem ahogy írtad, mert előzőleg normális hosszú lépésekkel mentem, tényleg jobb így!
1130. szazala
2009. jún. 15. 15:08

Én olyan kivételes helyzetben vagyok,hogy ingyen lábbelim van,cserében részt veszek egy teszten.A lányom gyógytornász,Ő tesztel,és tanítgatna,ha lenne ideje.Sajnos 130 km választ el bennünket,nagyon ritkán és rövid időre találkozunk.

Tőlem messze vannak az MBT pontok,ritkán járok városban.Fel tudod tölteni a dvd-t?Megköszönném!

1129. emmavayet (válaszként erre: 1128. - Kenza23)
2009. jún. 15. 00:41

Szia Kenza!


DVDt bármely MBT pontban ingyenesen kérhetsz. Elméletben jár vásárláskor, gondolom elfogyott, és ezért nem kaptál.

A talpégés teljesen normális dolog, nem kell tőle megijedni! A talpizmok intenzív munkája az oka.

Nagyon fontos az izomzatot fokozatosan hozzászoktatni az új igénybevételhez, ezért ha elfáradtál bújj ki az MBT-ből, majd vedd fel néhány óra múlva, nehogy izomlázad legyen.

Az első 2 hétben napi 1-2 órával lehet növelni az előző napi teljesítményt, de ez is egyénfüggő, kinek mennyire edzett az izomzata.

Járás során arra kell figyelned, hogy mindig a sarokszenzor közepére érkezz, és onnan gördülj végig az egész talpszerkezeten. Apró léptekkel kell haladni. Eleinte szokatlan lehet, de hamar bele lehet rázódni!


Remélem szeretni fogod, és sok örömöt okoz majd!

1128. Kenza23 (válaszként erre: 1127. - Szazala)
2009. jún. 15. 00:04

szia:)


igen zárt a cipő.Egy " kis" üzletben vettük az arénában, sokan voltak bent éppen. Kinéztem a modellt, felpróbáltam amit kihoztak, azt mondták jól megyek, majd fizettem.2 percben elmondták az állást, meg a menést,a garanciát stb.Valszeg kezdő volt az instruktor is mert a számlázásnál is segítettek Neki.Én csak a tisztitást stb.t kérdeztem:) DVD-t kaptatok? Ha nem, ha gondolod átküldöm..Neked is sok örömet,és boldog járást kívánok az MBT-ben:)

1127. szazala
2009. jún. 14. 23:52

Érdekes,hogy nem kaptál elegendő infót!!


Zárt cipőt vettél?Nekem szandálom van,de "csak"izomlázam volt az első napokban.

Sajnos én nem tudok okosat mondani,mivel szintén kezdő:)Nem üzletben vettem,a lányomtól kaptam,és egy gyorstalpaló kiképzést:)a járással kapcsolatban.Mondjuk szívesen megnéznék azért egy dvd-t.Remélem sok örömed telik majd benne!

1126. Kenza23
2009. jún. 14. 17:26

sziasztok


Tegnap kaptam meg életem első MBT cipőjét.Sajos az üzletben talán helyhiány miatt is, nem kaptam elegendő infót. Szeretnék ezért itt kérdezni Tőletek. Ma is,és tegnap is 30 percet hordtam a cipőt.Zsibbadt égett a talpam kb 20 perc után, este amikor alváshoz készülődtem, a vádlimban furcsa " bizsergést" éreztem. Gondolom ez normális dolog az új járás miatt.Az lenne a kérdédem ezek a dolgok arra utalnak ,hogy helyesen használom az MBT.t? DVD.ről tanulnék járni..remélem jól csinálom és nem azért ég meg bizsregem a talpam egy idő után , mert nem jól megyek..

1125. 58e24d9fd2 (válaszként erre: 1124. - Emmavayet)
2009. jún. 9. 14:51

Szia Emma!


Köszönöm szépen a válaszodat. Este azt hiszem ki is próbálom a pánt tisztítását.


Üdv,

Orsi

1124. emmavayet (válaszként erre: 1123. - 58e24d9fd2)
2009. jún. 9. 13:06

Szia Orsi!


A Kisumu tökéletes választás! :) A talpát erre a célra kapható habbal kell takarítani, ami úgy működik mint pl. a Vanish szőnyegtisztító! Bármely cipőboltban beszerezhető. Ha a pánt koszos, azt szappanos vízzel, óvatosan, fogkefével keféld át.


Üdv,Emma

1123. 58e24d9fd2 (válaszként erre: 1120. - Emmavayet)
2009. jún. 8. 12:24

Szia emmavayet!


Volna egy kérdésem. Nekem Kisumu Blue szandálom van, amit szeretek. Csak hamar koszolódik és az volna a kérdés, hogy mivel lehet hatékonyan tisztítani?

A nubukradírral nem sokra mentem eddig.

Köszi a választ.

Orsi

1122. f90dd60189 (válaszként erre: 1120. - Emmavayet)
2009. jún. 7. 22:39

Szia!

Köszi a választ, de jó lett volna hamarabb beszélni vele! :(

Nem is gondoltam ,hogy lehetnek rossz modellek, azt hittem mind tuti. Ezek szerint a habarit nem csak én nem tudtam rendesen beállítani, ráadásul nejlonzokni nélkül meg rendesen feltöri a sarkam oldalt, csak akkor nem ha lazára állítom. Akkor viszont oda a teljes hatás.. Húúú, ennyit a szép új modellekről. :(

1121. 1366d1807f (válaszként erre: 1116. - Mancinéni)
2009. jún. 7. 12:09

Tudod, én azt vettem észre, hogy ha az ember tisztában van legalább a saját betegségével, akkor könnyebben tud vigyázni magára és az orvosok sem tudják átvágni.


Igen, azt jól teszed, hogy melegen tartod a derekadat. Nekem még a térdeimet is melegen kell tartani, mert nem szabad az izületeknek megfázni. Ezt nekem tavaly egy kínai természetgyógyász mondta, aki megszabadított a csípőfájdalmaimtól. És igaza van, mert ha leülök és betakarom a térdeimet (mint az öregek a fotelban), akkor nem fáj annyira és azóta jobb is a térdeimnek.

1120. emmavayet (válaszként erre: 1119. - F90dd60189)
2009. jún. 6. 22:39

Szia Chris!


Az új talpszerkezet annyiban különbözik a régitől (elméletben), hogy az 5 rétegből kettőt összeolvasztottak, ezáltal vékonyabb lett, így közelebb vagy a talajhoz, ezért furcsa elsőre. 3% az izommunka különbség a régi szerkezet javára. Sajnos rossz modellt választottál (szerintem), mivel Habari nem fogja rendesen a lábad, ezáltal lötyöghet benne, ezért sem érzed azt, mint pl. a zárt Voidnál.

Én az MBTnél dolgozom, mindenkinek a régi szerkezetet ajánlom.

❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook