Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Más gyereke is hisztizik, ha nem értitek meg, amit mutogatni akar? fórum

Más gyereke is hisztizik, ha nem értitek meg, amit mutogatni akar? (beszélgetős fórum)


1 2 3
9. trapiti (válaszként erre: 1. - Sunflower82)
2016. máj. 7. 23:31
Az hülyeség hogy azzal akarod motiválni hogy diekt nem érted. Amúgy szerintem érthető ha a gyereket zavarja hogy nem értik... az én lányom ilyenkor kiabált. De ahogy elkezdett beszélni ez megszűnt.
8. zebracsikó (válaszként erre: 6. - Ee76744249)
2016. máj. 7. 22:44

bezzeganya :)


Neked ezt dobta a gép. Nem feltétlen nevelés kérdése. Vannak erősebb akaratú, impulzívabb gyermekek

7. Cucicsillag (válaszként erre: 3. - Sunflower82)
2016. máj. 7. 22:39

Nalunk ez a korszak annyira rovid ideig tartott, hgy nem is igazan hagyott nYomot ;)

Majd jon a tesoval ugyanez :D


"Szeretem" mikor mondjak, hgy "anya mindig tudja,mire gondol a gyermeke" haaaat, nem egyertelmu. A kodfejtes meg majd alakul. Ne izgulj ezen.

Sorolhatnam,nalunk mi valt be, de ez mindenkinel mas ;)

2016. máj. 7. 22:35
Hálisten nekem gőzöm sincs mi az a hiszti 3 gyereket nevelek soha egyik sem hisztizett soha életében így neveltem őket...
2016. máj. 7. 22:09

Van akarata, de még ne tudja kifejezni pontosan. Lesd, mit szeretne, szemébe nézve (szemkontaktus nagyon fontos) rövid mondatokban magyarázz, kérdezd meg tőle, amikor pl. a ropit kéri, hogy "a ropit szeretnéd?" Várd meg a választ, erősítsd meg a szót/kifejezést: "tessék, itt a ropi".

Hamarosan ő is megtanulja és kimondja majd a szavakat.

2016. máj. 7. 22:05

A gyerek csak csalódik Benned, ha nem érted meg, amit szeretne.

Ettől nem fog hamarabb beszélni. Hülyeség, mikor azt mondják az anyukának, hogy "csinálj úgy, mintha nem értenéd, akkor majd kénytelen lesz beszélni"

3. Sunflower82 (válaszként erre: 2. - Cucicsillag)
2016. máj. 7. 22:04

Köszi :)


Az anyaaaa már megy neki. Szorgalmasan gyakorolja reggeltől estig :D

2. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Sunflower82)
2016. máj. 7. 22:00

2 ev tavlatabol mar nem igazan emlexem...

De asszem, igen :D Most kezdoooodik,anya :)

Epp besztunk egy barinommel,hgy ilyenkor jonnek azok a korszkok, hgy "errol nem volt szo"

Elkezd majd beszelni is, aztan meg jon sorban az ellenkezes es tarsai.

Kitartaaas!

2016. máj. 7. 21:54

1,5 éves a kislányunk és még nem beszél, csak szavakat mond (mármint folyamatosan nem beszél).

Ha valamit mutogat, közben a maga nyelvén mondja a magáét és én nem értem, akkor egyből hiszti van.

Gondolom ez egy kicsit motiválja majd, hogy rendesen megszólaljon a későbbiekben.


Nálatok is van/volt ilyen? Mennyi ideig csinálta a gyereketek?


Köszi a válaszokat!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook