Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mar az éhség!Egyszerűen,állandóan éhes vagyok. Mit tegyek? fórum

Mar az éhség!Egyszerűen,állandóan éhes vagyok. Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
3. bano
2009. jan. 30. 13:44

Ha nagyon éhes vagy ,próbálj meg lagalább a kalóriákra figyelni, és egyél többször keveset,nem jóllakásig,csak ne érezz éhséget.

Ha az agyadban is kicsit rendet teszel és nem figyelsz állandóan a diétára,akkor sokkal könnyebben fog menni.(Nem csak okoskodni szeretnék,most én is pont ezt teszem!)

Kitartás !!!!!!! :)))

2. Pirosalma (válaszként erre: 1. - Nőci1)
2009. jan. 30. 13:44

Szia!


Ha drasztikus fogyókúrás étrendet tartasz, akkor lehet az az oka. Hány kg és milyen magas vagy? Milyen az étrended most?


Nyugodtan ehetsz 17 óra után is, nem az a lényeg, hogy mikor, hanem hogy mit és mennyit eszünk, ez határozza meg a fogyást vagy a hízást.


Egyéb esetben lehet pszichés (stressz, bánat stb.), esetleg gyógyszermellékhatás.

2009. jan. 30. 13:39

Sziasztok.

Egyszerűen,állandóan éhes vagyok.Nem tudom mi van velem ,de mint egy bab,kívánom az ételt,sajtot,húst,szalonnát,hát kb-3-óránként. Ha nem küldök le valamit ,akkor rosszul vagyok, vagy remegek ,vagy addig teszek ,veszek míg hamm-bekapok egy ,zsömlét valamivel! Iszok sok teát,hátha elveszi étvágyam iszok sok vizet ,de nem megy,és jönnek a kilók! Eldöntöttem agyamban ,kell fogyni 17-óra után nem eszek,hát egyszerűen beteg vagyok,fáj a gyomrom ,folyik a nyálam ,ha nem eszek. Ez mi lehet??betegség vagy,csak megváltozott a szervezetem? Ha van ötlet segítsetek. köszike.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook