Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Május 16: Kezdjük a fogyit! Akik megszabadulnának pár kg-tól! fórum

Május 16: Kezdjük a fogyit! Akik megszabadulnának pár kg-tól! (beszélgetős fórum)


88. Macilány (válaszként erre: 87. - R-é-k-a)
2011. máj. 16. 18:13

Sziasztok!

Én eddig ma 3 db almát ettem... minden nap szoktam fél órát bicajozni, de ma ezt is kihagyom... minden második gondolatom az, hogy holnap PÁRIZSIT ehetek :):)

Sok sikert nekünk!

2011. máj. 16. 17:59

Helló:) Ki hogy halad? Én épp most vacsorázok még gyors 6 óra előtt, ja meg tornáztam is egy órát.

Ti edzetek valamit? :)

86. Skittles (válaszként erre: 85. - Barbye123)
2011. máj. 16. 15:12
Nagyon ügyes vagy:) menni fog. ha ilyen keveset eszel, akkor igyál jó sok folyadékot. én is túl vagyok az ebéden, de már a vacsin jár az eszem, 6ra tervezem, hogy vacsorázok, és utána már csak víz
2011. máj. 16. 14:41

eddig nekem is sikeres a nap.... bár a reggelit kihagytam... :(

ebédre ettem: két szeletke barna magos kenyérkét.... meg egy kis felvágott paprika...

vacsi mi lesz még nem tudom.... :(

84. barbye123 (válaszként erre: 48. - 65ee7f8f80)
2011. máj. 16. 14:24

hát teljesen igazad van.... én is mepróbálok odafigyelni....

nem jó mikor a mérleg nem moccan de át kell vészelni mert el fog az indulni.... csak kitartás.... én is úgyérzem hogy rettenet erővel rendelkezem..... de majd meglátjuk....

mindig keveset.... aztán valami lesz...max megtanulunk egészségesen enni és élni!


De az biztos hogy időt kell magunknak adni... mert ezek a kilók nem 3 nap alatt halmozódtak fel...

kitartás a lényeg.... :)

83. 65ee7f8f80 (válaszként erre: 82. - Macilány)
2011. máj. 16. 13:20
Már nincs is olyan sok, a fél napot kipipálhatod...:)) Nekem itt tesznek róla, hogy ne legyen időm még ebédelni se..de ha lesz végre 10 percem, futok a mikróhoz...:)
82. Macilány (válaszként erre: 81. - 65ee7f8f80)
2011. máj. 16. 13:03
Este már lehet úgy fogom enni... de most még bírom így :) és közben sóvárgok a holnapi sajt után, de amikor ott leszek akkor már inkább párizsit fogok kívánni :)
81. 65ee7f8f80 (válaszként erre: 79. - Macilány)
2011. máj. 16. 12:50
Tényleg nem túl változatos reggeltől estig. Esetleg próbáld ki, hogy lereszeled és dobsz bele egy pici édesítőt, fahéjat. Úgy nagyon fini szerintem.:)
2011. máj. 16. 12:08

Szép napot nektek!

Remélem még mindig nagy a kitarás! :)

Én reggelire maradtam a jól bevált zabpehelynél egy kis tejjel, most meg fő a leves :)

2011. máj. 16. 11:58
A mai napon nem túl vidám, de egész jól megy... reggeli kimaradt, alma hiány miatt... tízórai 1 db alma, ebéd 1 db alma... nem mondom, hogy éhes vagyok, inkább csak úgy ennék valami mást... de ez van...
78. gubaj05 (válaszként erre: 76. - Skittles)
2011. máj. 16. 11:55
Azok a napok mindig nehezek mikor a családnak vmi finomat főzök:( ma krumplifőzelék fasírt de kedvezek magamnak is egy kis lájtos francia salátával:) reggelizni sose szoktam nem is tudodm rávenni magam majd dél körül vmi aztán 3kor és utána semmi max este 6ig egy natúr joghurt vagy alma
77. 65ee7f8f80 (válaszként erre: 76. - Skittles)
2011. máj. 16. 10:20
Eddig jól telik a napom. A reggelit fél 8 körül letudtam. Egy kis zabkorpa és -pehely proteinporral és vízzel. Nagyon fincsi, és laktat is. Azóta citromos vizet iszogatok, és dolgozgatok. Látom közben a többiek elmentek mérlegelni, reggelizni, stb...:)
2011. máj. 16. 09:46

Köszönöm a bíztató szavakat. Mai nap nehezebben indul, mint a tegnapi, de sebaj. arra gondoltam főzök teát, és azt iszok, kis fahéjat szrok bele, és akkor az édességvágyam csillapítom.


Ti hogy bírjátok?


Linkelek egy videót nektek:


[link]

2011. máj. 16. 09:33

Sziasztok Jó reggelt!

Én is catlakoznék, bár én már jan óta sikeresen megszabadultam 13 kgtól mozgás nélkül, múlt héttől heti 3-4-5 alkalom zumba van beiktatva ettől várom a csodát:) 168cm és 70kg vagyok most uh még minuszt 6-8 jól esne:) nekem a legnehezebb elindulni zumbázni pedig itt van a számban kb 100 mre!!!

Mindenkinek sok sikert és kitartást kívánok!!!

74. R-é-k-a (válaszként erre: 67. - Skittles)
2011. máj. 16. 09:21
Köszi, pont ezt olvastam nemrég, nekem elég húzósnak tűnik. Nem hiszem, hogy meg tudnám csinálni. De neked sok sikert kívánok hozzá! :)
73. 65ee7f8f80 (válaszként erre: 68. - Skittles)
2011. máj. 16. 09:13
Ezt én is ismerem, még régebben anyum csinálta. Nagyon szigorúan betartott mindent és ő is fogyott vele 7-8 kilót két hét alatt. Sokáig tartotta is. Tényleg működik, de én nem tudnék marhát enni salival majdnem minden nap, ha ez nem okozna gondot szerintem már én is elkezdtem volna:)
72. Macilány (válaszként erre: 68. - Skittles)
2011. máj. 16. 09:12
Soha nem felejtem amikor első alkalommal csináltam a 10 napos diétát... úgy vártam a sajt napot... imádom a sajtot... meg is vettem a fél kg-ot, aztán eljött az én időm... 10-15 dkg után azt mondtam, csak sajtot ne lássak soha többet az életben!!!! :) Ebből okulva mindenből jóval kevesebbet vettem, mondván ha nem elég még mindig tudok venni 10-15 dkg párizsit, vagy bármi egyebet, de nem bírtam megenni semmiből a megengedett mennyiséget, természetesen a tojásból sem... azt hiszem 5-6 db elég volt :)
2011. máj. 16. 09:11
tud linkelni vki 10-5naposat? ami már bevált vkinek? köszi!
70. e6e5405fd3 (válaszként erre: 67. - Skittles)
2011. máj. 16. 09:10
én is a 13napossal fogytam 2 és fél 3 évvel ezelőtt 65kgról előszőr 55-re aztán tovább diétáztam, figyeltem, hogy mikor mit, és mennyit eszek, és 50kgos lettem:)...ezt a minusz 15kg úgy 4-5 hónap alatt értem el...kb. az utóbbi fél évben szedtem fel megint 3-4 kg-ot.
69. Macilány (válaszként erre: 67. - Skittles)
2011. máj. 16. 09:09
Ezt már én is próbáltam... hehehe egyszerűbb lenne azt leírnom, hogy mit nem :) Szóval anno ez nekem is sikeres volt, úgyhogy legyél ügyes! :)
68. Skittles (válaszként erre: 66. - Macilány)
2011. máj. 16. 09:05
ez egy kicsit olyan, mint a szétválasztó, csak rövid ideig? nem? tegnap alig bírtam leküldeni a 2 főtt tojásom, a 10 tojástól megpustulnék, de amúgy jól hangzik:)
67. Skittles (válaszként erre: 65. - R-é-k-a)
2011. máj. 16. 09:03

Szio!


Bemásolom a linket: [link]


megoszlanak róla a vélemények, mint minden másról is. Én anno végigcsináltam, akkor sikeresen. És úgy gondolom, hogy utána áttérni egészséges kajákra, lassan sikerül elérni a célom:)

66. Macilány (válaszként erre: 65. - R-é-k-a)
2011. máj. 16. 09:01

Szia!


Nagyon sok villámdiéta van... 3 napos, 5 napos, 10 napos, 13 napos, 14 napos és gondolom még sok más... A neten nagyon sok féle megtalálható!


A 10 napos során minden nap mást lehet enni... pl. első nap 1,5 kg alma, második nap 0,5 kg párizsi, harmadik nap 0,5 kg sajt, negyedik nap 1,5 kg héjában főtt burgonya, ötödik nap 0,5 kg főtt marhahús, hatodik nap 1,5 l tej és 5 db kétszersült (ezt én el szoktam hagyni a tej mellől), hetedik nap 10 db keménytojás, nyolcadik nap 1,5 liter tej és 5 db kétszersült (a régi leírásom szerint 3 nagy dobozos kefír szerepelt itt), kilencedik nap 0,5 kg virsli és az utolsó napon 0,75 kg túró!

Mindenhez lehet retket, salátát vagy savanyúságot enni. 10 nap alatt 3-5 kg fogyást ígér!

2011. máj. 16. 08:54
Jó reggelt mindenkinek! Üdvözlöm az "újakat" :) Én még fogalmam sincs, hogy mit reggelizek, az a baj, hogy nem is vagyok éhes...vagyis ez nem baj! :D De sztem piritós lesz zöldséggel. Milyen ez a villámdiéta?Még sohasem csináltam.
2011. máj. 16. 08:48
Nem tudom mit tegyek... vacilálok a 10 napos villámdiéta és a megkezdett "életmódváltás" folytatása között... azt hiszem leszaladok a zöldségeshez, veszek 2 kg almát és majd meglátom ma-holnap hogyan tovább. Azaz, vagy gyümölcsnapom lesz ma, vagy a 10 napos diéta első napja... holnap kiderül! :)
63. Skittles (válaszként erre: 54. - Macilány)
2011. máj. 16. 08:42

Szio!

én most a 13 napos mellett voksolok. anno nagyon bejött. Ma tartok a második napnál. Ez keményebb lesz, mint a tegnapi, de mosolyogva végigcsinálom, úgy döntöttem.....csak olyan nehéz, mert most besegítek anyunak a panziónál, és finomabbnál finomabb kaják vannak....ilyenkor arra gondolok, hogy kiviszem mosolyogva a vendégnek, hadd hízzon ő, ne én:D

2011. máj. 16. 08:41

Én nem tartom kevésnek, jól érzem magam, mivel tízóraizni is fogok (majd valamikor) így ki fogom bírni.


Ti mit terveztek mára?

2011. máj. 16. 08:38

sziasztok!

Éni s szeretnék csatlakozni. Mai mérlegelésem eredménye 67kg, a célom 62-63kg, június 17-re (akkor megyek ballagásra).

2011. máj. 16. 08:36

Jó reggelt Mindenkinek!


Chelsis, a reggelid nem is hangzik rosszul, jó étvágyat!:)

Én ma reggel mértem magam, és eddig összesen 2,6 kg másfél hét alatt. Sokkal jobb, mint amire számítottam, pedig igazából még éhes sem voltam. Na jó, mem élem bele magam, hogy ez így is marad a következő hetekben:) Sok-sok kitartást, mínusz kilót és centit azoknak akik ma indulnak, és persze azoknak is akik már elkezdték pár napja! :)

2011. máj. 16. 08:36
rántottát csinálhattok úgy is, hogy kihagyjátok belőle a sárgáját, és csak a feérjéjét sütitek meg, vagy össze zöldségekkel, finom, tápláló és alig van benne kalória:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook