Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Magzatvízvétel fórum

Magzatvízvétel (beszélgetős fórum)


2023. aug. 5. 14:58
Értesienek ha baj van.
2023. aug. 5. 14:32
Köszönöm az eddigi válaszodat!
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 5. 14:06
Ismerősnek jelezték 1 héten belül telefonon, hogy gond van, majd ők elmentek megerősítésért Dr. Hajdúhoz, amit a másik fórumon írtam, és kiderült semmi baj, megszületett az egészséges babájuk, pedig azt mondták nekik a mintavételekkel, hogy beteg a baba.
2023. aug. 5. 13:46

Igen,úgy mondtak,hogy 1 hét es telefonalnak,ha baj van.De ma olvastam hogy 1-2 hétig tenyésztik a mintát.Ez zavart be engem. A

Honvédba,ahol voltam.

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 5. 13:34

Azt írtad, ha baj van értesítenek telefonon, ha nincs akkor majd levélben x hét múlva.

Akkor most nem értelek, nem értesítettek telefonon, tehát akkor az előzőleg kiírt kérdésedben leírtak alapján nincs gond.

Ilyenkor már , ha gond van nem elveszik a babát, hanem meg kell szülni, megindítják a szülést. Kívánom még mindig, hogy egészséges babád szülessen, ne aggódj feleslegesen! Tudom fél az ember, de ahogy írtad nem értesítettek, hogy baj van, akkor nyugodj meg végre!

2023. aug. 5. 13:23

Magzatvíz vételnél,ha kiderül,hogy valami baj van,mennyi idő múlva értesítenek?21 hetesen csinálták.

Kevés magzatvíz és a baba 2 héttel le van maradva,ezért került rá sor.

Illetve,ha valami nagy baj derül ki a babával meddig veszik el?Nem szeretném,hogy baj legyen,nagyon nem!!!22 hetes vagyok,jövő héten 23 leszek.Lassan 2 hete hogy voltam a mintavételen.Félek!Ha a 24 héten derül ki,hogy valami nincs rendben?Mi lesz?Nagyon magam alatt vagyok.😪😭

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook