Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Magzatmozgás, magzatvíz fórum

Magzatmozgás, magzatvíz (beszélgetős fórum)


6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Ágio8405)
2023. aug. 4. 14:28
Sajnos nem tudják mitől lehet. De az is lehet hogy sokat voltam napon. Farfekvésű és mintha ma kaparászott volna nagyon lent🙏🏻 azt mondta folyamatos ultrahang és ha már nagyobb a 37 hét körül beindítják a szülést
5. Ágio8405 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 4. 13:57
Uh akkor drukkolok hogy minden ok legyen. Ilyen korán ez mitől lehet? Mit mondd az orvos helyre fog ez állni? Barátnőmnek a végén volt, na de akkor ez már nem akkora gond annyi hogy 38. Héten sürgősségi császár lett és tényleg nem volt már víz.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Ágio8405)
2023. aug. 4. 11:02
De használok. Naponta többször. 2 hete voltam dokinál akkor nagyon kevés volt. 1 hete általános mennyiségű. Aztán már 4 napig nem éreztem és elmentem a dokihoz a héten is,szinte csak a gyerek van ezt mondta a doki. Azt mondta igyak mint a kiskacsa. Azóta sem érzem. Legközelebb Jövőhéten csütörtökön megyek.
2023. aug. 4. 00:01
Szivhang figyelőt nem használsz? Nekem megspórolt plusz dokihoz menést. Volt amikor 1-2 napig nem éreztem és akkor rohantam volna de rá hallgattam. Meg volt a szivhang így megnyugodtam. Mióta nem érzed? A kevesebb víz miatt nem kéne eleve gyakoribb ellenőrzés?
2023. aug. 2. 18:35
Azt elfelejtettem írni hogy 26 hetes vagyok
2023. aug. 2. 18:25

Voltatok marvugy hogy napokig nem éreztétek a babát mozogni és ellentétek ultrahangra jól volt a baba?


Igazából nagyon vizesedik mindenem köztük a hasam is és vastag a hasfalam is plusz nagyon kevés volt a magzatvíz. Azt mondta a doki ez miatt is lehet hogy nem érzem a babát. Bízok benne hogy a magzatvíz helyre jön mert már napi 6 litert megiszok plusz gyümölcs stb.... dongaláb és kényszertartásba lehet majd a baba. Rudtok valami bíztatót írni? Olyan rossz hogy nem értem mozogni .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook