Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! fórum

Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 ... ❯❯
43434. 44a64b262f (válaszként erre: 43433. - Drkb)
2020. nov. 14. 08:23
Visszatértél?
43433. drkb (válaszként erre: 43431. - Reményke győr)
2020. nov. 14. 07:52
Van rá lehetőség. Több klinika is foglalkozott vele. Névtelen adományozás keretében van rá mód, ha jól olvastam. De elég körülményes a dolog. Sajnos az "állami" klinikák nem igen foglalkoznak vele. Magànklinikákat érdemes keresni. Bpen a Versys. :)
43432. TAndi86 (válaszként erre: 43431. - Reményke győr)
2020. nov. 14. 06:52
Sajnos Magyarországon nincs erre lehetőség, csak rokon esetében, de arról közjegyző előtt kell nyilatkozni, nem tudom, hogy bármennyire “kijátszható-e” a rendszer.
2020. nov. 13. 18:18

Sziasztok, nem találtam erre való topicot, de szeretnék petesejtet adni.

26 éves vagyok, 1 fiú anyukája, győrhöz közel lakom. 170 cm és 75 kg vagyok. Zöld szemem van.

Kinek segíthetek?

43430. Kiscica19 (válaszként erre: 43428. - Hantosska)
2020. nov. 13. 16:05

Szia,

Decemberben költözködünk, és utána rögtön tervezzük a következő ciklusommal. 🤗 Egyetlen esélyünk. Van egy kis izgalom emiatt...

43429. bargab (válaszként erre: 43426. - Baba2019)
2020. nov. 13. 14:58

Gyere baba!❤️❤️❤️Amiket megtettem az elmúlt kb.5-6 évben úgy, hogy előtte is nagyon fontos volt számomra az egészséges táplálkozás, vitaminok (bár így utólag nem mind volt jó formátumú... akkor még nem tudtam), mindezek mellett sosem cigiztem, sosem ittam, sosem drogoztam és fogamzásgátlót is csak egy hónapig szedtem, mert nem bírtam.

Amiket “elkövettem” hosszú távon :-)

- laparoszkópiás hastükrözés (voltak összenövések, plusz a nem nagyon működő petevezető)

- jóga

- Aviva torna

- léböjt tisztítókúra (érzelmileg is nagyon tisztít)

- csend elvonulás

- bemérettük a fekhelyünket (természetesen átment pont derék-alhas táján egy vízér)

- akupunktúra egész testen

- pszichológus de nem csak beszélgetés hanem feladatok is, hipnotikus állapotban tudatalattiból gyönyörűen jöttek elő a problémák és a megoldások is, képi formában, a hölgy, aki egy csodálatos teremtés is egyben, természetgyógyász is, így megtanította a ciklus figyelést, hőmérséklet ellenőrzéssel, kezelte a fülemben az akupunktúrás pontokat, moxa rúddal is a megfelelő helyeket, méhpakolást és méhmasszázst csináltam, ahogy ő tanította, plusz táplálkozás alap irányelvek, ő mondta az ubiquinolt is nekem... 2016 óta járok hozzá, de volt, hogy egy évben csak 3-4x voltam, az elején intenzívebb volt, aztán amikor rászántam magam a lombikra akkor is

- melegítő palackkal a lábamnál aludtam (hideg láb-hideg méh)

- női jóga, az oktató segítségével májtisztítás 3x (hihetetlen mi jött ki, minden előírást, étrendet betartva, könyvet is elolvastam, megértettem, elfogadtam bár egy fél évig hezitáltam... a könyv: A csodálatos máj- és epehólyag tisztítás)

- biorezonanciás bemérések, Voll-teszt pl.magas volt a nehézfém terhelésünk mindkettőnknek a férjemmel (amikor Ázsiában élt és röviden én is, akkor nagyon sokat repültünk és erre gyanakodtunk, hogy ezért volt magasabb ez az érték) én erre spirulina algát szedtem, és huminiqumot

- táplálkozás-beállítás csapatának előadásai, carmenta program

- sok egyéb előadás, belső formálódás, “megértések”, pl.inzulinrezisztenciás tanfolyam

- jó vitaminok

- tisztított víz


Egy évvel a sikeres beültetés előtt:

- talpmasszázs heti 3x

- nagyon jó minőségű olajat használtam a hasamra plusz ahova kellett, ami a méhemet tisztította, szakember ajánlotta (márkát nem írok, de ha kell valakinek, írjon nekem)

- női jóga hetente plusz itthon a beültetés előtt minden nap egy óra gyakorlás, ami a belső elválasztású mirigyekre hatott

- nagyon sok séta és kirándulás, főleg a hegyekben -mármint magas dombokon :-), mert itthon túráztunk- így a sok izzadás és friss levegő is tisztított

- séta közben mindig beszéltem a kisbabához, és mondtam neki, hogy vele is sokat fogunk kirándulni és minden jó dolgot csinálni (tudom, hogy nem ezen múlik, de nekem jól esett)

- jó alvás 22.00 max. 23.00-ig fent, utána alvás

- nagyon kevés munka (tudom, tudom... én húsz évig voltam munkamániás)

- body wakesnél voltam, nekem bejött az összeállított étrend, kiderült, hogy szénhidrát anyagcsere típusom van, tehát nem jó nekem a túl sok hús és zsír, ellenben a jó minőségű szénhidrát... fogytam is, és úgy tűnik a beültetésnél is kedvező volt (számomra kedvező szénhidrátok mellett sokkal jobb lett a vércukor és inzulinom, mint a 160-180ch-s diéta mellett, nekem nem jó a hús-saláta kombó...)

Ezt azért tartom fontosnak, mert ha nem jó üzemanyaggal látjuk el a szervezetet, akkor nem lesz energia a sejtekben sem. Nem vagyunk egyformák, jó lehet a személyre szabott táplálkozás ha valaki tud erre szánni időt, pénzt

- rátaláltam egy előadás-sorozatra, egy-kettőn már részt is vettem, illetve ugyanitt egyéni munkán is, főleg a számomra nem kedvező belső meggyőződéseimen, félelmeimen dolgoztunk, nagyon sokszor úgy jöttem el, mint akinek a lelkét-gondolatait kimosták, fájdalmas is volt, hiszen rájöttem sok dologra... sok munkát tettem bele, nagyon hasznos volt, ezáltal közelebb is kerültem magamhoz, és meg is szerettem magamat

- jó klinika (nekem jó) - méhtükrözés egyben polip eltávolítás, dupla stimu, pgt-a, Era teszt, elhittem amit az orvos mond, megbíztam bennük, szeretettel jártam oda

- kiírni magunkból a történetet, ezért is jó ez a csoport itt!


Mindezek az én utamhoz tartoztak, nem akar ez a felsorolás senkire nyomást gyakorolni, csak esetleg egy-egy ötlet talán segíthet, ezért szedtem össze. Szeretettel, hogy minél könnyebb legyen anyává válni... ❤️❤️❤️

43428. hantosska (válaszként erre: 43414. - Kiscica19)
2020. nov. 13. 14:41
Kiscica, ti hol tartotok? Nem most mentek valamikor?
43427. Dorneo (válaszként erre: 43425. - Baba2019)
2020. nov. 13. 06:35
Igen, én is pont tegnap egy 5G reklámplakát mellett gondolkodtam el újra ezen.
43426. baba2019 (válaszként erre: 43424. - Bargab)
2020. nov. 12. 23:06
♥️ Várjuk nagyon, minden szalmaszalba belekapaszkodunk!😉
43425. baba2019 (válaszként erre: 43423. - Dorneo)
2020. nov. 12. 23:04
Az biztos, nekem ott figyel a munkahelyemen a mobiltorony, 10 évig egy csodas trafó felett éltem, ki tudja mik érték a sejtjeim... De ezt már a meddőségis orvosok is kezdik pedzegetni, hogy a férfi termékenység hanyatlásának a fő oka az elektroszmog, csak mivel az egy nagyon nagy biznisz, nem kezdik el bolygatni, kutatni az osszefuggeseket túlságosan.. Most meg jön majd a mindent behálózó 5G, hát nem tudom mi lesz így az emberiséggel...
43424. bargab (válaszként erre: 43412. - Baba2019)
2020. nov. 12. 22:40

Az első gondolatom, hogy a JóIsten dönti el, igazából... (Ezért sem értem az egyház elítélő hozzáállását.)


Második gondolatom, hogy csak azt tudom leírni, amiket én megtettem, de nem most, mert most gyorsan aludnom kell. ;-) Folyt.köv, szavakban összeszedem majd és leírom, hátha egy-egy dolog segíthet. Elég hosszú a lista, amiket kipróbáltam...

43423. Dorneo (válaszként erre: 43420. - Baba2019)
2020. nov. 12. 22:19
Egyébként szerintem az összes tényező közül legnyomósabb a nyamvadt elektroszmog, amiben élünk. A mobilhálózatok, a wifi, laptop sugárzás, mindenféle kütyük. És elkerülni is csak kismértékben lehet őket. Ez tutira egyik fő oka a drámaian sok termékenységi problémának,fiataloknál is. Szóval gyorsan megyek most offlájnba, jó éjt mindenkinek ❤️
43422. Dorneo (válaszként erre: 43421. - Panni_80)
2020. nov. 12. 22:15
Astaxhantint a férjem is S szedni, és Q 10-ből mi is a jobbfélézt szedjük. De egyre inkább arra törekszünk, hogy amit csak lehet, azt a növényekből vigyük be. Szóval én tényleg indulok a zöldségeshez 😊
43421. Panni_80 (válaszként erre: 43415. - Dorneo)
2020. nov. 12. 21:59

Én a Q10-et egy nagyon okos ex fórumtárs javaslatára Ubiquniolra, aktív Q10re cseréltem. Valamint szedtem mellé Astaxanthint is. Csak egy ötlet az erős antioxidáns hatás miatt. A franc se tudja, hogy mi számít igazán. Ha valaki azt mondta volna, hogy ha fejen állva citromot nyalogatok és ettől összejön, indultam volna a zöldségeshez.


Nagyon drukkolok Mindenkinek.

43420. baba2019 (válaszként erre: 43419. - Dorneo)
2020. nov. 12. 21:50

Alapvetően én is, de sajnos vannak sötét pillanataim🙄

De ezért jó, hogy itt vagy te is es huzod a csapatot a töretlen optimizmusoddal♥️

43419. Dorneo (válaszként erre: 43417. - Baba2019)
2020. nov. 12. 21:27
Kriszti, én a csodákban is hiszek ám ❤️
43418. boniko (válaszként erre: 43387. - SSSzilvi)
2020. nov. 12. 20:41
Sszilvi nagyon sajnálom ami veled történt, főleg, mikor olvastam, hogy ikrek...szívszorító. Ne add fel, kitartást kívánok.
43417. baba2019 (válaszként erre: 43415. - Dorneo)
2020. nov. 12. 20:30
Igen Dóri, ez a könyv a Bibliam, eszerint élek már évek óta... Mindent kerülök, ami ott van, mindent kiiktattam, ami hátrányos lehet, sportolok, minden bio és organikus, amit eszünk, többé kevésbé szedem a csodaszereket, a lelki dolgokkal is elkezdtem intenzíven foglalkozni! Nem tudom, meg mit tehetnek... Én azt is olvaszam, hogy hosszú idő alatt kromoszomatoresek keletkeznek a petesejtben és ezen eletmoddal már nem nagyon lehet javitani...de azt meg nem akarom elhinni, hogy minden sejt defektes😔
43416. baba2019 (válaszként erre: 43414. - Kiscica19)
2020. nov. 12. 20:11

De ha élettani, akkor ott van a válasz, csak meg maximum nem tudják, nem? Bár az meg most rajtunk nem segít!😟

Mindannyian meggyotortek vagyunk és körülöttem is sok a hip hopp első próbálkozásra vagy első lombikra összejött baba 40 felett...ezen ismerőseim között van, aki évekig gyógyszert szedett, más evekig fustolgott, mint a gyarkemeny..Az a döbbenet, hogy én meg világ életemben odafigyeltem mit eszem, mit iszom, mennyit mozgok és itt tartok🙄 értetlenül állok az előtt, hogy nincs egy épkézláb sejtem..???🥴 de tudom, ezzel nem vagyok egyedül ☹️

Kitartást mindannyiunknak!🌺

43415. Dorneo (válaszként erre: 43412. - Baba2019)
2020. nov. 12. 19:56
Olvastam az It starts with the egg könyvet, ott is erről a sejtenergiáról és a kromoszómák összefüggéseiről írnak. Persze elsősorban a könyv is a Q 10-et ajánlja, de még pár életmódbeli dolgot, műanyagok, ftalát tartalmú kozmetikumok kerülése, inzulin rendezése, gyulladáscsökkentő étrend, sok antioxidáns tartalmú étel stb. Meg szerintem a lelkiállapot is baromi fontos ehhez, csak sajnos pont ezt ássa alá a sok kudarc.
43414. Kiscica19 (válaszként erre: 43412. - Baba2019)
2020. nov. 12. 19:34

Szia,

Szerintem nagyon semmit nem lehet tenni. Persze szedjük a vitaminokat, ki ilyet ki olyat, próbálunk egészségesen étkezni, mozogni vagy sportolni. Sokan azt mondják a természetet nem lehet megerőszakolni, és ez élettani dolog 40 felett. Persze vannak csodák és sikertörténetek is, körülöttem is. És pont ez a baj a csodákkal, mindig másokkal történnek meg. Nem panaszkodom, félre ne értsetek. Csak a realitás beszél belőlem.

Vigyázzatok magatokra! 😘

43413. baba2019 (válaszként erre: 43402. - Arcencil)
2020. nov. 12. 19:33
Előfordul azért ám ilyen, nálunk a mennyiségnél volt ilyen hatalmas zuhanás! Nagyon sok minden hat a férfi ivarsejtekre lehet, hogy sokat stresszelt mostanában, melegfurdo, szauna vagy bizonyos gyógyszerek is okozhatnak ilyen romlást! Az biztos, hogy ez nem végleges és próbálkozzatok ettől függetlenül, mi utána néztünk még kétszer spermaképet és mindkétszer ugyanolyan jó volt mint előtte! A lényeg, ha nekifuttok a lombiknak, mindenképp a friss spermakép alapján lőjjék be a megtermékenyítés formáját!
43412. baba2019 (válaszként erre: 43393. - Bargab)
2020. nov. 12. 19:21
Gabi érdekes, amit irsz...én is olvastam, de vajon mit lehet azért tenni, hogy elősegítsuk a kromoszóma állomány felezodeset!? Egy csomó cikk és tanulmány van róla, de arról egy szó nincs, hogy mit lehet tenni, hogy kello energia legyen ehhez a sejtekben, úgy tűnik, hogy még nem tudni mitől lassul be ez a folyamat 40 felett..
43411. baba2019 (válaszként erre: 43387. - SSSzilvi)
2020. nov. 12. 19:16

Nagyon sajnálom én is ♥️

Ötletem sajnos nincs, hiszen biztos már agyon vissza vizsgáltak az évek alatt.. De az biztos, hogy te semmit nem csináltál rosszul, ne vádold magad! Szuperjo anyuka leszel! Sok erőt és kitartást kívánok neked is!

43410. tutu79 (válaszként erre: 43407. - Arcencil)
2020. nov. 12. 18:18
Köszönöm
43409. tutu79 (válaszként erre: 43406. - Bius86)
2020. nov. 12. 18:17
Szia, köszi a választ. Normál ciklus csak FET lesz és csak Ovitrellt meg cyclogestet írt fel az orvos. Kaáliba járunk szegedre. Eddig egy leállított lombikom és egy IVF ET em volt, most jön a FET.
43408. tutu79 (válaszként erre: 43405. - Iko)
2020. nov. 12. 18:14
Szia, köszönöm igen szedem a yiya e vitamint meg a ligetszépe olajat.
43407. arcencil (válaszként erre: 43404. - Tutu79)
2020. nov. 12. 17:26
Ez tökéletes érték. Jöv hét péntekre ez simán lesz 12-13 mmm is
43406. Bius86 (válaszként erre: 43404. - Tutu79)
2020. nov. 12. 16:31

Szia!


Szerintek tok jo az ertek. Nekem tegnap volt a beultetes ahol 9,1 mm volt. Es amig nem ertem el a 8-at szoba se johetett a beultetes.

Hova jartok? Epitett ciklusban lesz vagy normalban?

43405. Iko (válaszként erre: 43404. - Tutu79)
2020. nov. 12. 15:40
Szia! én úgy tudom 8 fetetti jó, 10 körül. Állítólag E vitamin segít.
❮❮ ... 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook