Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! fórum

Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! (beszélgetős fórum)


41184. turodudi (válaszként erre: 41183. - Turodudi)
2020. júl. 14. 19:43
Vagyis az a Fodor utca 😂
41183. turodudi (válaszként erre: 41180. - Zizike79)
2020. júl. 14. 19:43
Öregszik a kutyuli, nem bírja a nagyobb sétákat. Mártonhegyi úton a zöldségeshez nem jársz? 😁 A buszmegállóba.
41182. Titkos
2020. júl. 14. 19:28
Nekünk három kutyánk és két cicánk van. Rengeteg szeretetet adnak, és felvidítják az embert. (Kertesházban élünk.)
41181. Dorneo (válaszként erre: 41175. - Hantosska)
2020. júl. 14. 19:26
Akkor jó 😊
41180. Zizike79 (válaszként erre: 41178. - Turodudi)
2020. júl. 14. 19:25
Köszönöm! ❤ Nagyon szeretnék kutyát, de a mostani lakásba még nem lehet. De hosszú távon tervben van 😀 és még mindig nem láttalak kutyasétáltatás közben!
41179. turodudi (válaszként erre: 41161. - Dorneo)
2020. júl. 14. 19:22
Dorneo, ez olyan megnyugtató, lágy, szeretettel teli!
41178. turodudi (válaszként erre: 41166. - Zizike79)
2020. júl. 14. 19:20
Zizike, csodálatos vagy és kemény, szerintem jól tetted, hogy nekikezdtél szanálni, mész előre. Meg fogod találni azt, ami teljessé fogja tenni az életedet, ha esetleg most nem érzed annak. Egy kutya? 😀🐾
41177. Zizike79 (válaszként erre: 41176. - Deduka)
2020. júl. 14. 19:19
Deduka, ez gyönyörű!
41176. Deduka (válaszként erre: 41161. - Dorneo)
2020. júl. 14. 19:15

Annó én is a versírásba menekültem az ikerbabáink elvesztése után. Régebben közzé is tettem itt néhányat. Ezt a stimuláció alatt írtam, amelyből végül megszületett a kislányom:


Hozzád szólunk ezúton, Gyermekünk!

Te vagy az, akit már most szeretünk!

Rád várunk napjaink minden percében.

Bár még csak itt élsz: szüleid szívében.

Várunk Téged, bár már nem könnyű...

Nélküled már egyetlen nap is olyan szörnyű...

Bízunk Benned, hogy Te tudod, hogy lesz jó.

De reméljük, hogy eljut Hozzád ez a hívószó!

Évek óta szüntelen csak Téged keresünk.

Hogy érkezésedhez kész legyünk, mi mindent megteszünk.

Hiányzol, mintha az erdőben nem lenne madárcsicsergés,

Mintha nyáron nem lenne felmelegedés,

Mintha az ételből hiányozna az íz,

Mintha a folyóban nem lenne víz...

Hiányzol, hisz a részünk vagy, mégsem találunk.

Mindig itt vagy, mégsem látunk.

Olyan csodálatos lenne megölelni végre!

Veled együtt beérni a révbe.

Nem lesz senki, és semmi fontosabb Nálad!

Minden szeretetünk a Tiéd, érkezésed igazi csodálat!

Nem kell nekünk semmi Rajtad kívül.

Csak Te vagy a fontos, feltételek nélkül!

Csak arra vágyunk, hogy foghasd kezünk.

Apa, Anya csak Rád vár; gyere, mert nagyon szeretünk!!!

41175. hantosska (válaszként erre: 41174. - Dorneo)
2020. júl. 14. 18:51
Nem hülyeség! ❤️
41174. Dorneo (válaszként erre: 41168. - Hantosska)
2020. júl. 14. 18:17
Azt hiszem, mégha sokan hülyeségnek tartanák is ezt, hogy egy irtó nehéz és kemény világban élünk és a babák nagyon-nagyon meggondolják, hogy merjenek-e ide jönni. Mi a férjemmel próbáljuk megmutatni nekik, hogy azért van szerethető része is a világnak, és, hogy jó buli lenne megérkezniük két ilyen szülőhöz 😊
41173. Dorneo (válaszként erre: 41166. - Zizike79)
2020. júl. 14. 18:07
Zizike ❤️❤️❤️
41172. Dorneo (válaszként erre: 41170. - Hantosska)
2020. júl. 14. 18:05
Köszönöm, Hantosska ❤️
41171. Zizike79 (válaszként erre: 41168. - Hantosska)
2020. júl. 14. 17:56
Hantosska, én is ezt gondolom, az az "X faktor", amiről fogalmunk nincs. Most már azt sem értem, hogy hogy sikerülhetett az első lombik. Az orvosok egy kis esélyt sem adtak, mert az embriók töredezettek és nem jó minőségűek voltak és lett egy egészséges, okos és szép kisfiunk. Azóta 6 beültetés csodálatos embriókkal és méhnyálkahártyával és össz egy vetélésig jutottunk. Szóval én feladtam bárminek a megérteni akarását.
41170. hantosska (válaszként erre: 41161. - Dorneo)
2020. júl. 14. 17:54
Nagyon szép! 🙏🏻Köszönöm, hogy megosztottad.
41169. hantosska (válaszként erre: 41166. - Zizike79)
2020. júl. 14. 17:53
Hát én most majdnem elbőgtem magam Zizike! ❤️
41168. hantosska (válaszként erre: 41158. - Titkos)
2020. júl. 14. 17:48

Titkos együttérzek nagyon.

Én egyébként egyre kevésbé hiszem hogy intézménytől vagy dokitòl függ bármi is. Egy nagy ismeretlen tényező mindig van ebben amit senki nem tud hogy mi. Nálunk is az van, hogy a korunkon kívül nincs semmi ami indokolná a sikertelenséget. Én 39 voltam amikor elkezdtük, akkor találkoztam azzal akivel igazán szerettem volna gyereket vállalni. Tavaly szeptemberben és decemberben megkerestük a Krizsa dokit mert nagyon jókat hallottunk róla és mindig tök szimpi volt a Kaaliban is, de ott nekünk más volt a dokink. És hát Krizsaval sem sikerült, sőt a stimulaciok eredményei rosszabbak lettek. Szóval én azt hiszem feladtam azt hogy értsem, hogy mi történik. Szerintem nem lehet, csak szeretnénk tudni. Mivel a pénzünk elfogyott, ezért visszamentünk a Kaaliba, és most először lett fagyasztott preembrink is. Amikor kiderült tök boldog voltam, most meg szinte úgy érzem, hogy képtelen vagyok még egyszer végig csinálni ezt a két hetet. :(

41167. Szisz3 (válaszként erre: 41147. - Arcencil)
2020. júl. 14. 17:46

Szia!

Köszönöm, hogy kérdezed, minden a legnagyobb rendben van velünk! Szombaton töltjük a 20. hetet, azaz félidőt, te jó ég, el sem hiszem.... Pocak nagy, kisfiú benne pont megfelelő méretű, egészséges és nagyon mozog 🥰😎. De nem akarom senkinek fájdítani a szívét, tudom milyen ez, én nemrég még ölni tudtam volna, amikor meghallottam, hogy valaki terhes... és ez teljesen normális reakció. Ugyanilyen reményvesztett, tanácstalan és elkeseredett voltam, mint itt sokan, de ez egy szempillantás alatt bárkinél megváltozhat!


Valaki kérdezte, hogy 5 lombik után hova menjen, hát én azt tanácsolom, hogy ha a pénz nem akadály, akkor a Versys-t válassza. Persze, lehet, hogy nem azért sikerült most, mert átmentünk oda, lehet, hogy egyszerűen a nagy számok törvénye alapján valamikor sikerült volna így is, úgy is bárhol, ezt nem tudom, végül is a 8. beültetett embrió mocorog a hasamban az összesen 41 leszívott petesejt után. Hozom a statisztikát 😉. Na, szóval, ha valaki fel akarja adni, de még egy utolsót bevállal, sztem az a Versysben legyen!


Te hogy vagy, mik a tervek?

41166. Zizike79 (válaszként erre: 41161. - Dorneo)
2020. júl. 14. 17:41
Dorneo, de szép, olvasgatni fogom többször! :) Titkos, sajnálom! :( Én dühömben 2 napja szanálom itthon a dolgokat, amiket 5 éve gyűjtögetünk a leendő tesónak, már sok-sok szatyornyi cucctól megszabadultam, elajándékoztam és eladtam. Ma az orvosi leleteket kezdtem szanálni, képzeljétek, még 2012-es leleteim is megvoltak, na azok mennek a kukába... Őszintén mondom, olyan megkönnyebbülést érzek, hogy soha többet nem kell ezen végigmennünk, hogy el se tudom mondani. Persze ezzel párhuzamosan elfacsarodott a szívem, amikor ma indultam el itthonról és pont hozták haza a szomszédba a kórházból a most született ikreket. Szóval tudom, hogy nehéz lesz még és lesznek mélypontok, de muszáj ezt a végigcsinálnom és túltennem magam ezen most. Nagyon drukkolok Nektek, akik még várnak! A férjem kérdezte, hogy törlöm-e magam innen... na de azt azért még egy ideig biztos nem, nagyon szeretném tudni, mi történik Veletek!
41165. Deduka (válaszként erre: 41158. - Titkos)
2020. júl. 14. 17:10

Én hiszek a harkányi kúrában. Kétszer csináltam eddig végig. Ha lesz új stimuláció, akkor előtte mindenképp meg fogom csinálni harmadjára is.

Szóval, ha ezt még nem próbáltad; én jószívvel ajánlom.

41164. Mancs75 (válaszként erre: 41161. - Dorneo)
2020. júl. 14. 16:53
Milyen gyönyörű. :)
41163. Dorneo (válaszként erre: 41162. - Titkos)
2020. júl. 14. 16:36
Köszönöm ❤️
41162. Titkos (válaszként erre: 41161. - Dorneo)
2020. júl. 14. 16:35
Ez nagyon szép, Dorneo! <3
41161. Dorneo (válaszként erre: 41160. - Titkos)
2020. júl. 14. 16:21

Igen, az idő miatti szorongást átérzem. De próbálom lazítani. Volt egy feladat a Csillagkuckóban ahová járok, verset írni az Időhöz (mert mondtam, hogy félek tőle.) Ezt írtam és kicsit megkönnyebbültem:


Ölelj át és vigyél

Ne kérdezd, hol vagyok

Belőled születnek

A legszebb hajnalok

Vigyél hegyen, vízen

Vigyél mezőkön át

Vigyél amíg szemem

Horizontot lát!

Ölelj át és vigyél

A tiéd vagyok

Belőled születnek

A legszebb csillagok

Vigyél szélviharban

Hisz van rajtam kabát

Hagyd, hogy szeresselek

Életeken át!

Ölelj át és vigyél

Ne kérdezd, hol vagyok

Bársony fénnyel takarsz

Veled olvadok

Vigyél ébren, vigyél

Álomszárnyon át

Vigyél, lágyan omlik

Körénk a világ!

41160. Titkos (válaszként erre: 41159. - Dorneo)
2020. júl. 14. 16:12
Annyit gondoltam rád, Dorneo! Néha azzal viccelek, hogy engem csak itthon lehet teherbe ejteni. De viccen kívül, az elmúlt 2 évben kétszer estem teherbe spontán, miközben volt 3 inszemem és 5 beültetésem, amiből SEMMI. Néha azt gondolom, hogy a szervezetemnek egy trauma a sok hormon. (Ami nem kizárt.) Csak nyilván azért vállalom/vállaljuk, mert félünk, hogy kifutunk az időből. mondjuk, mi voltunk a "hülyék", 9 éve vagyunk együtt, de külföldön dolgozott a férjem, és 38 évesen kezdtünk el "élesben" próbálkozni. Aztán kiderült, hogy nincs is semmi akadálya, csak épp eddig még nem jött össze. Legszívesebben a sorsra, vagy a szerencsére bíznám, csak úgy érzem, az én koromban ez már luxus.
41159. Dorneo (válaszként erre: 41158. - Titkos)
2020. júl. 14. 16:06
Lehet, hogy nem a lombik lesz a ti sikeretek titka. Ha tényleg nincs különösebb kizáró ok a spontánra, akkor talán már nem sok hiányzik hozzá, hogy beköszönjön "csak úgy" az a baba. Egyre inkább úgy érzem, egyszerűen nem mindenkinek a szervezete, sejtjei tolerálják jól a lombikot (magunkat is beleértve). Mi most még jobban rámegyünk a sejtek javítására, testi-lelki szinten is.
41158. Titkos
2020. júl. 14. 15:58
Köszönöm szépen, lányok! Hát, kár is mondani, tudjátok, mit érzek. Most azt hiszem, tartok egy kis szünetet, egy-két spontán ciklust, hogy kitisztuljon a szervezetem a sok hormontól és rendezni tudjam a gondolataimat. Alapvetően úgy gondoltam, hogy 41 évesen már ez lesz az utolsó asszisztált próbálkozásom, de persze nem szeretném feladni. Eddig a Kaáliba jártunk, és ott soha, egy beültetés sem sikerült. A két terhességem spontán jött össze. Tudtok olyan helyet ajánlani, ahová tényleg érdemes elmenni, és futni még egy kört? A férjemmel az égvilágon semmi bajunk, minden létező vizsgálatot elvégeztettünk. hol foglalkoznak még ilyenekkel, mint mi? :) Létezik még megbízható doki és hely, ahová érdemes elmenni? Vagy tényleg csak a szerencse műve lenne, hogy melyik hónapban tapad meg egy embrió? Kicsit tanácstalan vagyok.
41157. Solinca (válaszként erre: 41149. - Titkos)
2020. júl. 14. 15:34
Nagyon sajnálom Titkos! 😓😓😓
41156. turodudi (válaszként erre: 41149. - Titkos)
2020. júl. 14. 14:07
😢😢😢
41155. Dorneo (válaszként erre: 41149. - Titkos)
2020. júl. 14. 13:38
Jaj nagyon sajnálom... Kívánom, hogy legyen még folytatás és happy end!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook