Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Létezik, hogy elmúlik a szexuális vágy? fórum

Létezik, hogy elmúlik a szexuális vágy? (beszélgetős fórum)


65. 55416fb8e2 (válaszként erre: 60. - 84c6df2a20)
2013. júl. 7. 17:31
az nehez melo, megeri? :)
64. 55416fb8e2 (válaszként erre: 55. - 65f7d7b2dd)
2013. júl. 7. 17:30
nem arra gondoltam, hogy mikor szexre lehetoseget latsz, akkor ugy fuzogesd, mint annak idejen :) hanem altalaban is banj vele ugy a mindennapokban, mint a kapcsolat elején, ismerkedéskor. ha megjegyezte, hogy olyan voltal, mint huszeves korodban, annak biztos orult, es ha nemcsak alkalmankent lennel ilyen, hanem megeroltetned magad, es beletennel idot, energiat a valtozasba, akkor talan o is visszavaltozna, es visszaszoknatok a rendszeres nemi eletre :)
63. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 59. - Miss Sárika)
2013. júl. 7. 17:15
Ténymegállapításnak megfelelő hozzászólás :)
62. 9b68993820 (válaszként erre: 1. - 3fb1a41656)
2013. júl. 7. 16:58
3 évvel ezelőtt nem történt semmi, ami visszavezethető lenne erre? Stresszes munkahely, egészségügyi probléma? Ami csökkentette a feleségedben a szexuális vágyat. Lehet, hogy történt valami, mert ha jól számolom, több mint 10 évig minden rendben volt?
61. Miss Sárika (válaszként erre: 60. - 84c6df2a20)
2013. júl. 7. 16:46
Nyem jó!..:o)
60. 84c6df2a20 (válaszként erre: 56. - Miss Sárika)
2013. júl. 7. 16:43
Az úgy jó lehet,ha kéthetente átfestem a mennyezet szegleteit más színűre?:)
59. Miss Sárika (válaszként erre: 58. - 65f7d7b2dd)
2013. júl. 7. 16:34

Az idő előrehaladtával változtak az igényeitek!

Ezek szerint, neki csak a minőség számít, nem a mennyiség.

A te szlogened pedig változatlan maradt: "A minőség és mennyiség nem számit, csak sok legyen és jó!"..:o)

58. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 56. - Miss Sárika)
2013. júl. 7. 16:26

Nem eltűnt,ideiglenesen elfogyott:)


Amúgy szerinted ha annyira megunt akkor mi a fenéért nem lép le?

És akkor az a néhány alkalom miért, és hogyan tud olyan jó lenni?

mert ő azt mondja, hogy igaz hogy ritkán kívánja, de olyankor nagyságrendekkel jobb, mintha minden napos lenne!

57. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 41. - Patapucs)
2013. júl. 7. 16:18

"Szerintem nem elcsábítanod kellene, hanem elérni, hogy ő érezze magát kívánatosnak. Lehet, hogy itt van a kutya elásva és ez az oka az egésznek."


Igen én is gondoltam erre.

Szerinted hogy lehetne elérni?

Van amit még nem próbáltam?



"Hányszor voltatok kettesben vhol? A gyerekek nélkül."


Sajnos ritkán mozdulunk ki kettesben de ez nem csak az én hibám!!

De tudom, többet kéne menni.

2013. júl. 7. 16:10

Az eltűnt szex nyomában?..:o)

A monotonitás is megölheti a kapcsolatot...mert ugyebár senki sem szeretne "guminővé" válni.. :o) .. s ha a nő már kívülről ismeri a mennyezet összes szögletét, az sem motiváló..


Legyen mindenki kreatív! :o)

55. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 49. - 55416fb8e2)
2013. júl. 7. 16:05

Nahát, udvarolni azt szoktam, mondjuk nem úgy mint az elején, annál picit rámenősebb vagyok, de észre kell venni, hogy mikor van rá esélyem csak olyankor érdemes.


Igazából nem értem mert rajongásig szeretem és ezt sokszor elmondtam neki,de azt mondja, nem tudja elhinni, ez nem hülyeség szerinted?


Akkor ha nem így volna nem kuncsorognék évi tíz alkalmas szexuális együttlétért nem?

Akkor egyszerűen lelépnék a fenébe, egyszerűbb lenne nemigaz?


Amugy a multkorában (miközben megpróbáltam elcsábítani) megjegyezte, miszerint olyan voltam mint húszéves koromban :)

Fene se érti a nőket:)

54. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 53. - Bowie)
2013. júl. 7. 15:47

Tudod az a gond, hogy mégha úgy is volna,ahogy a fórum indító is írta a odáig el sem lehet jutni, mert a legelső érintésnél már lekoptat, ilyenkor

még úgy sem lehet ránézni, mert rögtön tudja mit akarok :)

53. bowie (válaszként erre: 51. - 65f7d7b2dd)
2013. júl. 7. 15:35

Nem tudom, mert nálunk nincs ilyen jellegű gond. Csak tippelgetek, hogy én mit várnék...igen, lehet tudnám, de ha mondjuk van vagy 5 ilyen alkalom, és egyik után sem próbálkozol, akkor lehet gondolkodóba esne..hogy mégiscsak rendességből csináltad.


Nem csináltatok mindig mindent ugyanúgy? Az is gyilkos tud lenni...

52. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 47. - Patapucs)
2013. júl. 7. 15:35

De, előfordul.


Csakhogy a nyári távollétek egyszeri alkalmak,nem oldják meg a problémát, azután visszazökken a munka világába, azt hiszem kicsit munkamániás is.

Azért kel négyórakor, hogy legyen ideje mindenre,

rám meg nem marad energiája, érthető valahol ha lekoptat.


Nálunk senki sem kritizálta a "nemlétező" súlyfelesleg miatt, erre mindíg odafigyeltem nem is szeretném megtudni, hogy valaki ilyet tesz!

51. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 46. - Bowie)
2013. júl. 7. 15:22

De hát úgyis tudod, nem?


Egyébként szerintem ezt meglehet csinálni, de ehhez azért egy-két hónap nem elég, nem tudom kiben van még ennyi kitartás...

Mondjuk egy idő után lehet úgy megszoknám, hogy már nem csak a külső körletet kéne rendben tartanom :)

50. patapucs (válaszként erre: 48. - Bowie)
2013. júl. 7. 14:55

:-))

Rám meg egyedül ő tud hatni. Ha anyám pld azt akarta hogy egyek rendesen, megbízta a gyereket (pedig akkor csak 5 év körüli volt - max) hogy ha nem akarok enni "szúrjon le miatta". Nálam bevált. :-)

49. 55416fb8e2 (válaszként erre: 45. - 65f7d7b2dd)
2013. júl. 7. 14:44
talan udvarolhatnal neki ugy, mint az elejen, a megismerkedesetekkor, figyelmesseg, meglepetes stb. attol, hogy tobb hazimunkat vallalsz, en nem hiszem, hogy egy no, akinel valoszinuleg a megszokas mar nem ferfikent lattat, egyszercsak szenvedelyesebbe valik :) de lehet, hogy a regi rajongas, figyelmesseg visszahozza a regi erzeseket is
48. bowie (válaszként erre: 47. - Patapucs)
2013. júl. 7. 14:25
Jaja, én se veszem fel azt a nadrágot, amire a fiam azt mondja, hogy béna..:D Pedig még csak 7 éves..:)))
47. patapucs (válaszként erre: 43. - 65f7d7b2dd)
2013. júl. 7. 14:21

Nekem is jól esik, ha esetleg csend és nyugalom van.

Nagyszülőknél nem nyaralnak a gyerekek??

Szeritem ki van merülve a feleséged. Senki sem duracell nyuszi, gondolom ezért élvezi a pihenést ő is.

Engem a fiam dagadtozott le és közölte, hogy "Ugyan anya! Te már sosem leszel vékony." Engem mindig a fiam billentett ki a holtpontról.

Nálatok nincs olyan, hogy esetleg vmelyik gyerekre jobban hallgat?

Az a baj, hogy nehéz jó tanácsot adni, mivel mindenkinél más válik be.

46. bowie (válaszként erre: 45. - 65f7d7b2dd)
2013. júl. 7. 14:13

Mondjuk az én párom se tud úgy takarítani, ahogy én szeretném...ő úgy szokta, hogy kimegy a gyerekekkel az udvarra, ha végeztem bejön, meggyőződik róla, hogy tényleg semmi dolgom már, iszunk egy kávét és ők mennek én meg csicsi..


És igen, ha tudnám, hogy azért csinálja, hogy legyen szex, akkor az nem olyan..ne a szexért csináld, hanem érte...és ne akarj érte semmit, még csak be se próbálkozz...hogy elhihesse nem azért csinálod...

45. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 42. - Bowie)
2013. júl. 7. 14:04

Igazad van, próbáltam is ilyeneket, de ez tudod milyen átlátszó? :)


Főzésben meg takarítésban nem lehet segíteni,mert mindent "fordítva" csinálok, tudod?


Amugy igaz többet kéne kettesben lennünk.

Hát nem könnyű egy nőt megtartani.....

2013. júl. 7. 14:00
létezik
43. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 41. - Patapucs)
2013. júl. 7. 13:53

Lehet, hogy hihetetlen de a gyerekek is sportolnak, én is csak akkor megyek mikor őket viszem, a kedves meg azt mondja olyan jó, hogy addíg csend van míg odavagyunk...semmi pénzért nem adná azt a kis pihenést...na? evvel mihez kezdjek?

Amugy hat és tizenegy évesek:)

42. bowie (válaszként erre: 39. - 65f7d7b2dd)
2013. júl. 7. 13:39
Akkor ha este fél 9kor hullafáradt mondjuk egy hétvégi napot kitűzni, délelőtt segíteni neki, hogy a lakás és kaja rendben legyen, délután meg otthon hagyni egyedül, gyereket elvinni, hogy tudjon pihenni..alszik egy nagyot vagy tv-zik..a lényeg, hogy ne legyen akkor már feladata otthon. Frissebben jobb a kedve, a hangulata, minden..ezt hetente, kéthetente megkaphatja sztem..hálás lesz.
41. patapucs (válaszként erre: 37. - 65f7d7b2dd)
2013. júl. 7. 13:36

Ismerős a súly dolog amit írtál. Rajtam a 2-3 évvel ezelőtti formámhoz képest kb + 15kg van és nem szültem az utóbbi időben, "a stressz" váltotta ki.

Ha önértékelési gondja van -ami a nők nagy többségének szintén van-, de súlyfelesleg is, akkor kellene vmi ami kibillenti a holtpontról....a gyerekek mekkorák? Őket nem lehet még bevonni egy kis sportolásba? Négyesben sokkal vidámabb lenne. Egyedül unalmas.

Szerintem nem elcsábítanod kellene, hanem elérni, hogy ő érezze magát kívánatosnak. Lehet, hogy itt van a kutya elásva és ez az oka az egésznek.

Hányszor voltatok kettesben vhol? A gyerekek nélkül.

40. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 38. - Bowie)
2013. júl. 7. 13:34

Á, ne gondolj nagy dolgokra!


Mindössze pár hónapja járok, mondjuk nem voltam ellustulva, de emiatt nem hiszem, hogy rosszul érzi magát.

De majd megkérdezem tőle!

Meg azt is hogy mit lehetne együtt csinálni(sajnos amire én gondoltam azt nem:) )

Amúgy rajtam is vannak plussz kilók!

39. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 36. - Bowie)
2013. júl. 7. 13:28

Na most szívemből beszéltél!


Szó szerint így volt:)

Dehát NEM kövér!!!! De hiába beszélek neki!!


Kb tíz kiló lehet a gondja, szerintem az semmi...egy váláshoz képest. Nem?

Mindegy nem tudtam rávenni a sportra,(többször felhoztam a témát mert szerintem is jó közös időtöltés) úgyhogy most magam járok.


Amúgy nem csodálom, olyan fáradt estére fél kilenckor már alszik a Tv-előtt...

38. bowie (válaszként erre: 37. - 65f7d7b2dd)
2013. júl. 7. 13:28

Hát már nem azért, de ha rajta plusz kilók vannak, te meg konditerembe jársz még jobban a földbe döngölöd..csak még szarabbnak érzi magát melletted.

Olyat csinálj, amit vele tudsz..együtt..tölts le vagy zumba edzéseket, vagy valami táncot, salsa vagy ilyesmi..az bejön a nőknek, tudjátok együtt csinálni, formálódik vele és lassan visszanyeri az önbizalmát és a beléd vetett hitét is..ezt kell felfogni, hogy csak te tudsz rajta segíteni..vagyis tud más is, de akkor neked régen rossz.:))

37. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 30. - Bowie)
2013. júl. 7. 13:20

Amúgy ilyen helyzetben nem könnyű meghódítani, vagy elcsábítani.....száz másikat egyszerűbb lenne!


Pedig már konditerembe is járok, hátha ettől vonzóbb leszek.


És igen a házimunkában jóval nagyobb része van mint nekem, szerintem sok háztartásban így van,a nők többet teljesítenek ilyen szempontból de én meg rengeteget vagyok a gyerekekkel, szóval próbálom tehermentesíteni, de nehezen olvad a jég.

36. bowie
2013. júl. 7. 13:10
Na meg ez a napok végén ki is ránt minket a taposómalomból, és legalább olyankor csak egymásra figyelünk...talán ilyesmi nálatok is jól jöhet..mondjuk hülye dolog, mert ha te veted fel a sportot, lehet azt mondja: na tudtam, hogy kövérnek tartassz..:)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook