Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Létezik, hogy elmúlik a szexuális vágy? fórum

Létezik, hogy elmúlik a szexuális vágy? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
245. bowie (válaszként erre: 234. - 3fb1a41656)
2013. júl. 12. 12:09

Feleslegesen forgatod a szavakat..azt írtam, ha ő is akarná, akkor sem venné jó néven, ha mindig csak azért közelednél....


De egyébként lehet az az igaz, amit sokan írtak, hogy egész egyszerűen egysíkúnak találja a dolgot, és elment a kedve az egész szex témától. Mondtad, hogy vidéken vagy, két gyerek mellett, így nem tudod izgalmasabbá tenni...te tudod...sokan élnek vidéken, két gyerekkel, segítség nélkül...biztos senkinek sincs egy kis izgalom a dologban.

Nekem úgy tűnik te csak feloldozásért és megértésért jöttél.

2013. júl. 12. 11:38
Azért ha nem baj, én majd megosztom veletek, nekünk hogy alakul a terápia:)
243. ranna (válaszként erre: 242. - 3fb1a41656)
2013. júl. 12. 11:33
Végszónak tünik, ezért ha ez búcsú, azt kívánom, hogy alakuljon számodra is és a nejed számára is újra mindenben széppé a házasságotok.
2013. júl. 12. 11:26
Köszönöm mindenkinek a beszélgetést, sok nézőpontból megvilágításba kerültek a fórumban a dolgok, és köszönöm a privát üzenetekben lévő tanácsokat, kaptam jó és hasznos tapasztalati tanácsot, felvilágosítást, és két szakember elérhetőségét is, akik segítettek ugyanilyen illetve nagyon hasonló problémák megoldásában.
241. 3fb1a41656 (válaszként erre: 235. - 39dbe380da)
2013. júl. 12. 11:24

Igazad van, több mint három éve tart a dolog, eddig nem volt időm elgondolkodni a dolgokon és soha nem merültek fel bennem ugyanezek a tanácsok, lehetőségek, amiket itt kaptam, hiszen nem néztem utána a dolgoknak, nem agyaltam ezeken, így tényleg nem tudhatom, hogy okos-e a felvetett ötlet.

Bár ezzel kezdetem az első hozzászólásban a dolgot, fde hazudtam, és valójában kötözködni, kifogásokat gyártani jöttem ide, nem pedig tapasztalati tanácsokért, ezt csak poénból írtam bele.

240. Kicsi0 (válaszként erre: 234. - 3fb1a41656)
2013. júl. 12. 11:15
Bocsi nem olvastam végig. Hány évesek vagytok?
239. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 238. - 7a1c4d35f1)
2013. júl. 12. 11:15

De!


Pont ezért!


Figyelj, ha sikerül akkor már többet nem követed el ugyanazokat a hibákat nem?


És akkor sokkal jobban jársz, mintha esetleg 10 év múlva történik ugyanez, és már nincs kedved vele foglalkozni, és esetleg válás lesz a vége, de már az sem fog érdekelni mert beletörődsz!


Szerintem sokkal jobb ezen hamarabb túlesni és utána minden rendben lesz:)

238. 7a1c4d35f1 (válaszként erre: 237. - 65f7d7b2dd)
2013. júl. 12. 10:57
Ne irigyelj:), nincs miért. Ez bármikor gond, nem jó dolog. Én azt tudom, hogy érte változtatni akarok, és magam miatt is, mert ő az egyetlen, aki tudja hogy mi a jó nekem. Mondhatnám, hogy ő a kulcs a záramhoz:))) És egy ilyen embert nem akarok veszni hagyni azért, mert nekem valami baj van a fejemben és ami orvosolható:)))) De a lényeg, hogy a párod is akarja a változást és keresse a megoldást. Nálunk én voltam az, aki azt mondta elég a sima pszichológusbol ,semmit nem ér, nekem szakember kell!!
237. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 236. - 7a1c4d35f1)
2013. júl. 12. 10:44

Hát most mit csináljak?


Hülye voltam, elszabtam az időt!


Nem cserélném el veled a gondjaimat, de picit azért írigyellek:)

236. 7a1c4d35f1 (válaszként erre: 232. - 65f7d7b2dd)
2013. júl. 12. 10:38
5 éve???!!! Neked aztán van türelmed, nem mondom. Nálunk ez kb. 1,5 éve van, és konkrétan 1 éve tudom, hogy gáz van, addig én sem foglalkoztam vele. De mondom, nekem is rossz volt az hogy nem kívánom, pedig tényleg jó vele a szex,stb.
235. 39dbe380da (válaszként erre: 225. - 3fb1a41656)
2013. júl. 12. 10:09
Hát már ennyiből is rém idegesítő pali vagy. Egy csomóan itt agonizálnak a problémádon, de te mindenre tökéletesen tudod a választ, okoskodsz, kifogást gyártadsz .... inkább menj, aztán csináld, de előtte kicsit szedd össze magad, mert ami sugárzik belőled a szövegen keresztül, az nagyon nem férfias. Lehet, hogy ez az asszony baja is.
234. 3fb1a41656 (válaszként erre: 228. - Bowie)
2013. júl. 12. 10:08
Értem, tehát ha ő is akarná, akkor zavarná. rendben.
233. 3fb1a41656 (válaszként erre: 229. - Bowie)
2013. júl. 12. 10:07
Nem. Azóta egy szót sem szóltunk egymáshoz.
232. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 231. - 7a1c4d35f1)
2013. júl. 12. 10:02

Ugyan ezt gondoltam én is:)


A kapcsolatot nemrég kezdtük, úgy tizennyolc éve :)

'99- ben házasodtunk össze, augusztusban 14 éve lesz ha jól számolom:)


Kb öt éve kezdtem rosszul érezni magam ezek miatt, azt sajnos nem tudom, hogy nála mikor kezdődött :(

231. 7a1c4d35f1 (válaszként erre: 230. - 65f7d7b2dd)
2013. júl. 12. 09:45
Mióta vagytok együtt és ez mióta probléma? Nekem is nagyon sok idő volt, mire felfogtam, hgoy ez nem jó, hiszen úgy voltam vele, ha minden más területen jól összepasszolunk, ez a dolog nem állhat közénk. Pedig De, sajnos:(((
230. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 227. - 7a1c4d35f1)
2013. júl. 12. 09:40

Jó nektek, hogy meg tudtátok ezt beszélni.



Tudod nekem is könnyebb lenne elfogadni az elutasítást, ha hasonlóképp el tudná nekem mondani, mert ezt most így, hogy leírtad elég jól felfogtam:)


Ezt kellene nekem is megbeszélni vele, mert ha végre meg tudnám érteni őt, én is jobban érezném magam!

229. bowie
2013. júl. 12. 09:09
Amióta itt írkálunk, azóta próbáltál vele beszélni vagy akármi?
228. bowie (válaszként erre: 225. - 3fb1a41656)
2013. júl. 12. 09:08

Ok, de te azt írtad a 210-esben, hogy ha ő is akarná, akkor nem zavarná, hogyha te azért közelednél mindig...erre írtam, hogy de igen, zavarná.

Meg én nem tudom most hol tartotok..lehet nem hiszi el, hogy van olyan, hogy nem azért közeledsz mindig.

227. 7a1c4d35f1 (válaszként erre: 224. - 65f7d7b2dd)
2013. júl. 12. 09:07
Nálunka a párom ha szeretne valamit, akkor a "sima" csók, nem sima csók, hanem érzem rajta hogy többet szeretne, vagy már tudom a simogatásából hogy mikor csak őgy, mert szeretlek és megsimogatlak, vagy úgy fogja mega fenekemet vagy más, hgoy tudom, hoppá, itt lehet valami:) Ilyenkor van két esély, vagy belemegyek vagy egyből megállítom, hogy ne. Azért állítom le az elején, mert azt megbezéltuk, hogy ha kozben meglátja rajtam hogy nekem nem jo, akkor egyből fél 6, és sokkal rosszabb menet közben kiszállni, minthogy bele sem kezdunk. Mint a csoki, eszed, aztán egyszer csak elveszik előled. Persze hogy rossz, és a testnek is ,hiszen a vágy ott marad, az izgalom ott van, de a kielégülés bent maradt:) Eredmény: frusztráció, ingerlékenység,stb.
226. 3fb1a41656 (válaszként erre: 224. - 65f7d7b2dd)
2013. júl. 12. 09:04
:) Ismerős :)
2013. júl. 12. 09:03

ranna, bowie:


Igne, egy párszor már leírtam: szoktam hozzábújni, megölelni, szoktunk együtt, egymás mellett fekve tévét nézni, szoktunk beszélgetni, hátsó gondolat nélkül.

224. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 207. - 7a1c4d35f1)
2013. júl. 11. 22:35

Üdv!


Délután megkérdeztem, hogy ugye nem hiszed, hogy csak akkor ölelgetlek meg puszilgatlak, mikor szexuális kapcsolatot akarok létesíteni?


Erre azt válaszolta, hogy nem, nem gondol mindíg erre.

Ennek nagyon megörültem és rögtön megkérdeztem, hogy akkor időnként miért koptat le,mért nem lehet hozzáérni sem? Mire Ő: -Csak!!!! Haaagyál máár!!! :)


Ezen jót nevettünk, én meg nem értem ,hogy most miiivaaan???


Az gyanús ami nem gyanús?

223. ranna (válaszként erre: 222. - Bowie)
2013. júl. 11. 21:26
De jó, hogy ezt írod, mert éppen ezt akartam én is írni. Illetve megkérdezni elkeseredettet, szokak-e csak úgy simán összebújni, kéz a kézben feküdve az ágyon beszélgetni, stb. (ha írta bocs, hogy elkerülte a figyelmem) Nekem jól esik a karjában feküdni pl. csak úgy, akár beszélgetve akár hallgatva és tévézni, minden "hátsó" gondolat nélkül.
222. bowie (válaszként erre: 210. - 3fb1a41656)
2013. júl. 11. 21:01
Nem jól gondolod..ha a nő akarja is, akár minden nap, akkor sem örül annak, ha a párja csak azért közeledik. Pl én megölelem csak úgy is, ha nem készülök semmire...csak mert szeretem.
221. ranna (válaszként erre: 216. - 3fb1a41656)
2013. júl. 11. 20:58

Én minden egyes szavadat értem, te nem érted amit én írtam, így pl. dühöt írtam nem dühkitörést, a kettő közt óriási a különbség! Nyilván nem tányérokat a fejévez vágva és zeng a ház ordítva utasítanám el, ha lenne ilyen lehet állba vágna a férjem, feltételezem ha leírtad, te megtennéd.

Én arról írtam, ha ilyen érzés lenne bennem, mint a feleségedben, hogy nem kívánja a szexet talán fel lehetne kelteni a figyelmem NEM azzal, hogy minden nap hatszáz formában másképpen rakják elém a paprikás krumplit. Attól az még paprikás krumpli marad.

Sajnálom, hogy félreértettél.

Az alapkérdésre válaszolva: igen létezik. A kérdés csak az, hogy: miért?

220. 55416fb8e2 (válaszként erre: 216. - 3fb1a41656)
2013. júl. 11. 20:46
ha tapasztalat kell, nekem volt olyan kapcsolatom, ahol kiszerettem a ferfibol, nem tudom, mikor es hogyan, nem volt konkret oka, de a szex egyre ritkult, vegul mar kellemetlen volt az is, ha hozzam ert. pedig emberkent szerettem, becsultem, sok minden osszekotott minket. el tudom kepzelni, ha egy not mar a ferjevel csalad, evtizedes egyuttlet kot ossze, nem akar kiszallni a csaladi egysegbol es el sem tudja kepzelni egyedul, pedig mindket felnek jobb lenne, es uj esely egy normalis hazassagra. mert az nem normalis, ahol a no undorodik a ferje erintesetol is es csak muszajbol szexel vele elvetve :(
219. 55416fb8e2 (válaszként erre: 218. - 3fb1a41656)
2013. júl. 11. 20:42
valoszinuleg azert nem kaphatsz itt hasznalhato tanacsot, mert no es ferfi tobbnyire maskent kezeli az ilyen helyzetet. en biztosan addig hisztiznek, balheznek, mig normalis valaszt kapok, es nem birnam sokaig ezt a frusztraciot, ha kellene, a valast is kibalheznam :) mig egy ferfi inkabb hallgat, egy ideig probalkozik, aztan leszokik errol is, es keres egy szeretot, akivel megoldja a vagyait, de emellett megtartja a csaladi idillt is
218. 3fb1a41656 (válaszként erre: 214. - 55416fb8e2)
2013. júl. 11. 20:37

Lehet. Csak Ő nem érzi gondnak, hogy nem kívánja a szexet. Nem furcsállja, hogy Én meg igen, csak azt mondja, nem igaz, hogy nem lehet megállni.

Amikor megkérdem, hogy mikor szexeltünk utoljára szerinte, akkor azt mondja, nemrég, egy hete, maximum kettő.

Aztán megrökönyödik amikor mondom, hogy: márciusban cica.

De már nem mondom. Úgy döntöttem, vagy magától észreveszi, vagy ha nem, akkor bizony jönnie kell annak a döntésnek, aminek meghozatalához terveztem szükségesnek a fórum indítását, tapasztalati tanácsokért.

217. 3fb1a41656 (válaszként erre: 212. - 55416fb8e2)
2013. júl. 11. 20:33

"persze nekunk noknek ebben a dologban konnyebb, mert szeles a fegyvertarunk az ujitasra, csabitasra mar a ruhakban is :)"


Igen. Sokkal könnyebb.

Egy férfi egy nőnek akkor tudja felkelteni az érdeklődését szexuálisan is, ha érdekes, ha új, ha fizikailag vonzó, illetve olyat ad neki valami téren, amire szüksége van.


Nomost, egy tizenéves házasságban az érdekességet egy férfi már nem nagyoon tudja nyújtani, vagy, ha igen, akkor addig nem nagyon ismerték meg egymást mint ember, kívül-belül.

Az új személyiségről ne is ejtsünk szót :)

A fizikai vonzalom egy jó ötlet lehet, de igazából, nem tudom, mi az ami tetszene neki, mint írtam, nincs gond a kondíciómra, évekig sportoltam és mostanában is eljárunk együtt futni a gyerekekkel, Ő rendszeresen jár jógázni, Én pedig focizni.

216. 3fb1a41656 (válaszként erre: 213. - Ranna)
2013. júl. 11. 20:24

Ugye értelmezted amit eddig írtam:

Egy évben 365 nap van ebből 8-10 alkalommal van szex, évek óta.

Én szeretem a feleségem és kívánom is. Ha hozzáérek az ilyen gyakoriság mellett bizony azzal jár, hogy a szerszám működésbe hozza önmagát.

Egy ágyban alszunk. Ha este csak úgy hozzá akarok bújni, vagy csak meg akarom ölelni, annélkül, hogy az akciókész szerszámot akár használni szeretném, az sem lehetséges.


Én gyanítom, hogy egy nálam kevéssé nyugodt férfi, attól, ha hozzádbújik mert szeret/kívánja az érintésed és közben a szerszám akciókész állapotban van, te pedig ettől fréászt kapnál, sőtdühkitörésed lenne, olyat verne az álladra, hogy szikrát hányna a szemed :)


A háttér ismeretében, hirtelen nekem is az jutott az eszembe, hogy nem valószínű, hogy veled élve egy kapcsolatban, megpróbálkoznék ezen kívül más megoldást keresni az adott szituációra :)


Ezekkel a tanácsokkal, hogy csábítsd el, VALHOGYAN, próbáld meg felkelteni a vágyát VALAHOGYAN, nem túl sokat lehet kezdeni, főként annak fényében, hogy példaként szexi pózokat hozol fel, hogy felkeltsd a párod érdeklődfését irántad, akinek nincsenek olyan problémái, hogy nem kíván nemhogy téged, hanem a szexet egyáltalán.

Ugye érzed, hogy a tanács nem túl sokat érő, nemhogy sántít, hanem egyszerűen irreleváns a problémával.


Biztosan van gyenge pontja a feleségemnek, az egyik sokáig Én voltam az.

Tudod, - általában, és te is erre gondoltál - a gyenge pont egy olyan helyet enged felfedni, ami létezik, azaz esetünkben a szexuális vágyat.


Még egyszer leírom, lassan és nagy betűkkel:

A feleségem, állítása szerint:

NEM ÉREZ SZEXUÁLIS VÁGYAT, NEM KÍVÁNJA A SZEXET. SENKIVEL.


Érted, a problémát?

NINCS olyan állapot amit a gyenge ponton keresztül el lehetne érni. Értelemszerűen nincs gyenge pont.


Ha van, az azt jelenti, a feleségem hazudik nekem. (ennek részletesebb kifejtését lásd a 209. hozzászólásomban)

Ha ez a helyzet, akkor az eddigi miért gondolsz válásra, próbáld visszahódítani vezérvonalú tanácsok a hátsófelem kitörlésén kívül, szerinted mire használhatóak részemről?


És mielőtt ismét felteszi valaki a kérdfést, hogy miért nyitottam fórumot a témáról, ha semmi tanácsot nem fogadok el, akkor ismételten felhívom a figyelmet arra, amit a nyitó hozzászólásban írtam:


"Hölgyeim, van Önök közt, vagy ismerősei közt olyan, aki hasonló cipőben jár mint a feleségem?


Létezik, hogy a nemi vágy ennyire eltűnjön egy kapcsolatból úgy, hogy közben szereti a másikat az ember, vagy inkább arról van szó, hogy valahol máshol elégíti ki ezen vágyait?

Mit tegyek?

Maradjak és a saját vágyaimat igazítsam valami módon a feleségem igényéhez, vagy bármennyire is fáj a szívem és szeretem őt, lépjek ki a kapcsolatból?"


Ebből egyértelmű, hogy miért indítottam a fórumot;

Mert tapasztalattal rendelkező nőket kerestem, az alpkérdés megválaszolására, egyáltalán lézető probléma-e, és valós-e a feleségem állítása.

Mivelhogy, ha ezeket tudom, akkor tudok megfelelő lépéseket tenni, anélkül, hogy lukra futnék a felesleges szervezéssel, tervezgetéssel, és valóban a megfelelő megoldás irányába tudok elindulni.

Értelemszerűen a probléma alapjait a kérdést magát nem értők tanácsait nem nagyon veszem figyelembe döntésem meghozatalakor, s ide tartoznak a 'szerintem ilyen nincs is, és elképzelni sem tudom, nem is értem, de azért adok tanácsot' hozzászólások, mind itt, mind privátban, de természetesen mindenkinek válaszolok, megpróbálom megvilágítania dolgot, hogy egészében látható és érthető legyen.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook