Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Létezik, hogy elmúlik a szexuális vágy? fórum

Létezik, hogy elmúlik a szexuális vágy? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. júl. 22. 13:10
biztosan létezik elvileg szülés után alább hagy...remélem nem...
274. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 272. - 7a1c4d35f1)
2013. júl. 22. 12:57

Egyébként a lényegi változáshoz nagyon sok idő kell szerintem, nekem egy évbe tellett, hogy elmondhassam, kezdem(!) olyan jól érezni magam a kapcsolatunkban, mint a legelején.



Szóval segítség nélkül is meg lehet sokmindent oldani, de nem megy egyik napról a másikra, nem minden kapcsolatban van annyi tartalék, hogy kibírjon ennyi időt!


Nem tudom, a tiétek mennyit bír ki, de lehet, hogy keresned kéne egy másik dokit, mert ezelőtt nem értem hogyan tudnál megnyílni?

2013. júl. 22. 12:39
Nem akarok véleményt mondani az orvosodról, mert nem ismerem, meg nem tudom hogyan zajlik egy ilyen kezelés, de amiket írtál, az alapján.....(ezt most nem merem leírni)...szóval nem bizos, hogy türelmesen végighalgattam volna:)
272. 7a1c4d35f1 (válaszként erre: 271. - 65f7d7b2dd)
2013. júl. 22. 11:58
NEm tudom, ez volt az első, és valahol azt érzem az utolsó. Lehet rossz orvost választottam, nem tudom, én nagyon megijedtem, hogy akkor most rossz helyre jöttem? Nem orgiára jöttem hanem terápiára:))) Szóval bőgtem egy sort, és azt gondoltam nekem ez túl sok, nem tudom megtenni ezeket. Az a baj, hogy nem nagyon találok a dokirol semmilyen véleményt a neten sem...Sem jot se rosszat. Szóval a párom azt mondta hogy ő rám bizza de azt nem akarja hog én ebben sérüljek, mert amilyen gátlásos meg görcsös szoktam lenni, lehet hogy több kárt okozna nekem mint hasznot..Örülök, hogy sikerült előrébb jutnotok:)))
2013. júl. 22. 11:37

Szia.


Mi sokat beszélgettünk, és nagyon jót tett három nap kikapcsolódás:)


Már nem gondolom, hogy szükségünk lenne bármilyen terápiára, nagyon sokat jelent, ha őszintén meg tudjuk beszélni a dolgainkat, bár ezen a téren még éveket kell bepótolnunk.


Én úgy érzem, hogy segítséggel gyorsabban menne, de nekem meg ebben van kihívás, hogy magunk oldjuk meg a feladatot, és nem is akarom siettettni..


Jól van ez így, örülök minden apró előrelépésnek.


Amugy olvastam a naplód, ez egy szokásos eljárás egy ilyen kezelésnél, nem durva ez egy kissé?

2013. júl. 22. 11:13
Akit érint, van valakinél valami pozitiv változás? Beszéltetek a párotokkal?
269. 388b941089 (válaszként erre: 268. - E735ca597c)
2013. júl. 16. 13:36
Hülye :D
2013. júl. 16. 13:30
remélem
267. 7a1c4d35f1 (válaszként erre: 266. - Nbandus)
2013. júl. 16. 11:03

Sajnos a lakás anyukámékkal egy udvarban van, dettó ugyanaz a helyzet, szóval haza nem mennék:(((


Ezért nehéz ezt igy megoldani...Mind a kettőnkek változtatnia kell doglokon.

266. nbandus
2013. júl. 16. 10:48

És miért éltek anyóssal? Ha jól vettem ki, van egy lakásod, miért nem költöztök el? Ott lehetne tiszta lappal indulni, és 1 zavaró tényező azonnal kizárásra kerülne... :)


Van egy másik fórum itt, ami arról szól, hgy a családapa túl sokat kocsmázik asszonyka mellett. Az én véleményem, hogy mivel a párodnak az anyuja is iszogat, így a párod nagy eséllyel lehet alkoholfüggő. Most nem azt mondom, hogy alkoholista, de ha baj van, és a pohárhoz nyúl, az rossz jel,pláne hogy téged ez zavar is. Neki is jót fog tenni a terápia, de ismétlem, szerintem Neked is fontos lenne, és nem szégyen.

265. 7a1c4d35f1 (válaszként erre: 264. - Nbandus)
2013. júl. 16. 10:43

Köszönöm:)


Anyuka iszogat: van, hogy 1 hét alatt bevedel 1 tálca (24 db) sört, emellett néha pálinka. De ez időszakos, tehát van hgoy 1-4 hétig részegecske aztán nem. De ezalatt mindenért b..gat minket, belénk köt, hisztizik. Párom ezt nem tudja elviselni, és más egyéb problémák miatt nyúl a sör után. Lehet, hogy 1 hétig semmit nem iszik, van hogy 2-3 naponta 2-3 dobozzal, de an, hogy egyegy napel száll vele a ló (sajnos ott a bibi hogy nem tudja mennyi az elég és hol a határ és uóilyenkor mondhatok bármit, nincs eredménye) és megiszik 6-8 dobozzal is.

Én ha iszok, megiszok (1-2 hetente vagy még ritkábban, ha kívánom, nem azért mert bajom van)2-3 pohár (3 decis poihár) boros colát. Ennyi. Én tudom hol az elég, ő sajnos nem....

Baba téma forró talaj, én sokáig akartam ő nem, most megfordult, de ha jönne nem tudom mi lenne:(((

264. nbandus
2013. júl. 16. 10:36

Olvasgattam egy kicsit, és nem értek pár dolgot :)


Azt az elején leszögezném, hogy szerintem egy csinos, széparcú lány vagy, felesleges azon aggódnod, hogy hány kiló vagy, de ezt gondolom sokan mondják....:)


Az anyósoddal laktok, akinek alkoholproblémái vannak? Illetve a párod iszik- ez mit jelent? Meg 1-1 sorból azt vettem le, hogy te is iszogatsz. Ez hogy néz ki?


Egyébként a bejegyzésekből azt vettem le, hogy Neked valami olyan önképzavarod, és önbizalomhiányod van, amit mindenképpen kezelni kéne a saját érdekedben, vagy rájönni ennek okára, amiről lehet nem is tudsz. Hihetetlen miket meg nem tud az ember egy jó pszichiátertől...


Ja, és a naptármódszeres védekezést nem ajánlom (csak ha nem baj, ha jön a baba), mert én úgy estem teherbe :)

263. 7a1c4d35f1 (válaszként erre: 262. - Nbandus)
2013. júl. 16. 10:23
nyugodtan:)
262. nbandus
2013. júl. 16. 10:13
Szabad kérdezni a naplóddal kapcsolatban? :)
2013. júl. 16. 08:38
Leírtam a naplómban, hogy mi volt tegnap. Csak olvassátok el, nem kell itt jelölgetni hogy kedvenc vagyok stb, csak nem akarom még egyszer leírni :)))
2013. júl. 15. 21:59
Az mind szép és jó és megfontolt sőt megmagyarázó saját magadnak amit irtál.Csak azt nem vetted észre hogy a nő az egy teljesen más nem mint a férfi és vannak érzelmei és teljesen másak lelki beállítottságai.Ezért nem az interneten és egyéb helyeken kell keresni a megoldást hanem magadban.Nagyon egyszerű a jelenlegi helyzet.Körülbelől leirom nagy vonalakban.A házasságod elfáradt egy kicsit. Minden sablonossá vált a feleséged számára.Nincs semmi új ami lázba hozná minden mozzanatodat tudja a szexben és minden másban ezért unalmas vagy már.Ha belemenne egy hirtelen kapcsolatba egyből boldog lenne.Ezért neked kell tenned valami ujat.Fogadom valami számítógépes tudor vagy leszakad az arcod a monitornál aztán gondolsz egyett beáll a műszered a lábadközött aztán várod a csodát de nem jön na ez a csúf igazság.Tegyél olyat ami nem szokványos vidd el valahová csinálj egy görbe napot.Legyen benne vacsora romantika.Hazaérve probáld akkor puszilni a nyakát azt akkor már észre is vesziszerintem.A szexuális szokásodon változtass csinálj olyat amit addig nem keféld meg ugy hogy leszakadjon a feje.Aztán még ötször hogy nekívánja többször.Na ez majd meghozza a változást .Aztán sosem hagyd ki a reggeli levezetést nyomatékosan keféld meg nehogy elfelejtse az éjszakát kb ennyi kezdésnek.Aztán változtass a ruha állományodon szedd össze magad borotva dezodor lépj le egyszer kétszer járj egyett figyeljen fel hogy nem vagy ott körülötte a sablonos állapotodban okoz egy kis féltékenységet .Aztán este tegyél rá megint de irányits egyfolytában érezze hogy bika vagy vagy mi.Aztán majd rájössz hogy minden megy magától.Az emberek nemtudják ezt megoldani helyetted.A nő lelke kiégett .Gondolj bele gyerekszülés sok év gondjai sablonos férj, nehéz stresszes élet minden lámpája világít.Annyi időt kell rászánnod amennyit rátudsz szánni ezt csak te tudod irányitani .Figyelj oda rá ne ábrándozz.Tedd érdekelté!!Ne legyél droid.szia
259. 7a1c4d35f1 (válaszként erre: 249. - Bowie)
2013. júl. 12. 23:24
Koszike ari vagy:))) Remélem segiteni fog bár néha peszimista vagyok, és aztgondolm, ha ez nem segit, akkor tovább kell lépnem, és nem lehetek önző, a páromnak meg kella dnom azesélyt hogy mással boldog legyen.
258. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 249. - Bowie)
2013. júl. 12. 15:42
:)
257. bowie (válaszként erre: 252. - Ranna)
2013. júl. 12. 14:57

Volt régebben itt egy felhasználó csaj, akivel jóban voltunk, és levelezgettünk. És hát persze beszéltünk a kapcsolatokról is, stbstb...és a fórumindító első, fórumnyitó hozzászólása alapján kísértetiesen hasonlít annak a csajnak a férjére.

Azóta figyelem, és azért..mármint ezt a fórumot.

Merthogy ott azért volt egy-két olyan gond, ami miatt ez a reakció nem csodálnivaló.

Igaz, ők pestiek, nem somogyiak...

A csajt azóta törölték hoxáról, új névvel nem tudom fent van e, mióta szültem nem sok új fórumba írok be..na mindegy, az a csaj egy nagyon jó manikűrös egyébként, mondjuk náluk tudom mi jelentené a megoldást, vagyis csak azt, amit ő mondott, hogy mire vágyik.

De most, hogy gondolkodom, nem hiszem, hogy ugyanaz, mert ide hiába írtam olyasmit, vagy meg se hallota a fórumindító, vagy már próbálta, vagy haszontalannak találta..:)

Úgyhogy nem is érdekes. Mondjuk annyiból jó lenne, ha ő lenne, mert akkor hátha jelentkezne..jövő hónapban megyek Pestre és beülnék hozzá egy körmözésre..:))))

256. bowie
2013. júl. 12. 14:42
Szóval én csak azért ragadok ki egy egy félmondatot, hogy hátha észreveszed, hogy te is épp azt csinálod mások hozzászólásaival....azzal meg lássuk be, tényleg nem jutsz előrébb.
255. bowie
2013. júl. 12. 14:41
És ha már itt tartunk, akkor a 233 és 234es hozzászólásod simán értelmezési probléma volt...:)
254. bowie
2013. júl. 12. 14:39
ÉS hát abból mégis mire következtethetne..
253. bowie (válaszként erre: 250. - 3fb1a41656)
2013. júl. 12. 14:39
Nem én képzeltem bele, te írtad, hogy ahogy hozzáérsz máris harcra kész állapotban vagy.
252. ranna (válaszként erre: 251. - 3fb1a41656)
2013. júl. 12. 14:23

Sajnos akkor már nem tudom megkérdezni, illetve nem fogsz már válaszolni, hogy a feleséged nem netezik és ismer itt esetleg magára?

Egyébként sok más mellett az a benyomásom, hogy intelligens tanult ffi lehetsz, ritka, hogy ennyire jó egy pasi helyesírása, a vesszők is pontosan ott vannak, ahol lenniük kell, először arra gondoltam, megint egy nő szivatja a témára ugrani hajlandó nőtársait, vagy pszichológia szakdolit ír valaki. :)

251. 3fb1a41656 (válaszként erre: 243. - Ranna)
2013. júl. 12. 14:08

Köszönöm a jókívánsáégot, bízom benne.


Igen, végszó volt részemről a téma megvitatásával kapcsolatban, mert kezdett elmenni a beszélgetés olyanba, mint amikor egy harangnak rossz a hangja ezért a probléma gyökerét a harangöntés technológiai részletei vagy a felszerelés hibái helyett abban keresik, hogy biztosan nem bal kézzel húzta-e a kötelet a harangozó és nem-e zöld bokazokni volt rajta.

Amitől legjobban féltem a fórum indítása kapcsán, a spirituális és ezotériai tanácsok szerencsére kimaradtak, bár privátban kaptam ezo tanácsokat :)

250. 3fb1a41656 (válaszként erre: 245. - Bowie)
2013. júl. 12. 14:03

"Feleslegesen forgatod a szavakat..azt írtam, ha ő is akarná, akkor sem venné jó néven, ha mindig csak azért közelednél"


Viszont én sehol nem írtam, hogy csak azért közeledek hozzá. Az, hogy Te mit képzelsz bele az általad olvasottakba, nem az Én problémám.

Azt viszont többször írtam, (sajnos nem nagyon érted amit olvasol) hogy nem csak emiatt, sőt szinte csak azt írtam, hogy emiatt nagyon régóta nem is.


"Mondtad, hogy vidéken vagy, két gyerek mellett, így nem tudod izgalmasabbá tenni..."

Ismét egy értelmezési probléma, nem ezt írtam, ez csupán egyetlen félmondat volt belőle :)

249. bowie (válaszként erre: 244. - 7a1c4d35f1)
2013. júl. 12. 13:54
Én meg olvasom a naplódat, szóval már onnan is tudtam mi a helyzet...:))
248. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 244. - 7a1c4d35f1)
2013. júl. 12. 13:35

Feltétlenül értesíts minket!


Köszi!

247. ranna (válaszként erre: 244. - 7a1c4d35f1)
2013. júl. 12. 13:31
Én kíváncsi vagyok, hogy alakul nálatok és kösz, ha ezt megosztod. :)
246. bowie
2013. júl. 12. 12:14
Jah, még mielőtt azzal jönnél, hogy odáig el sem juttok..ha a napjait izgalmassá teszed, már jó úton haladsz.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook