Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lassú szex, hosszú élvezet! fórum

Lassú szex, hosszú élvezet! (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4 5 6 7
94. Vica30
2007. júl. 26. 22:42
Ez a lassú szex, hosszú élvezet nem mindig nyerő nálunk sem. Ehhez hangulat kell. Jó hangulat. 11 év ismeretség után olyan ritkán adatik ez meg...
93. 0c97fbb607 (válaszként erre: 91. - Szenyó)
2007. júl. 26. 22:35
Most megfogtál!:DDDDBravó!:)
92. szenyó (válaszként erre: 86. - 8d784868d0)
2007. júl. 26. 21:23
Valószínű a dolgozó nők nagy része már az első harmadban elaludna. Ugyanis ha valaki végigdolgozza a napot akár otthon, akár a munkahelyén, akár mindkét helyen, az jobban megbecsüli a kicsit rövidebb próbálkozásokat.
91. szenyó (válaszként erre: 90. - 0c97fbb607)
2007. júl. 26. 21:19
A férjek csak akkor az a műfaj, ha a saját. De ha a másé.... Akkor az egy megint másik műfaj. Nem(?), kedves Myly?
90. 0c97fbb607 (válaszként erre: 88. - Vincent)
2007. júl. 26. 18:43

A férjek az egy másik faj,mint a férfiak!Azok kicsit ellustúltak ilyen téren...általában(tisztelet a kivételnek).

Ha egy új pasi van a képben,biztos lehetsz benne,hogy mindent megtesz,hogy elkápráztasson!:)

89. 8d784868d0 (válaszként erre: 87. - Vincent)
2007. júl. 26. 17:39
már hogy mi a szánalmas?
88. Vincent (válaszként erre: 75. - 7cbb46020c)
2007. júl. 26. 13:50

Szia! És te csak elvárod, hogy a nő be legyen gerjedve, vagy teszel is érte valamit?

Én elég jól nézek ki,ezért rám szoktak gerjedni,de ez nekem kevés!A férfiak eleve egy izgatottabb állapotról indulnak és sokszor elfelejtik,hogy a nőt el kell kicsit csábítani.

A férjemnek nehéz ezt elmagyarázni.

2007. júl. 26. 13:47

Miért van az,hogy a nők többet olvasnak ahhoz, hogy jobb szeretők legyenek, a pasik meg meg vannak győződve arról, hogy a legjobbak az ágyban?

Mert a kis butusok elhiteti velük az egyéjszakás kalandok alatt?Miért kell őket mindig tanítgatni?

Ez olyan szánalmas!

2007. júl. 26. 09:27

a lssu szexet tanulni kell.

és ráérezni!

aki a 3 perces ráfordulásra van beálítva, az nem ogja tudni azt, hogy milyen amikor 1 óra csak a hátmaszírozás!

aztán további egy óra kölcsönös simi....

aztán további 1 óra nyelvel, kézzel történő izgatás,, aztán a befejező valkűrök " lovaglása":))

2007. júl. 26. 07:09

Nem mindenki szereti ugyanúgy.

Ráadásul lassan, sokáig egy ügyetlen partnerrel, nem biztos hogy nagy élmény.

2007. júl. 18. 00:29
Na de kerem... szerencse,hogy felkialto jel van a mondat vegen... ;-)
2007. júl. 16. 11:59
ez így igaz!
2007. júl. 10. 15:05
Ez így van!
81. tengericsillag (válaszként erre: 18. - Ancika)
2007. júl. 10. 14:57
Báránykaszámolós!:P Akkor inkább lepjen meg 5percre.
2007. jún. 25. 14:25
én jelenleg a tantra szexet tanulmányozom....egyenlőre még csak fejben.. :)
2007. jún. 25. 11:38
Szerintem aki ebből akar tanulni mert erre magától még nem jött rá az ne is erőltesse! Ráadásúl a nők nagyrésze nem képes feloldani a gátlásait úgy hogy egy ilyen szerepjátékot irányitani tudjon. Nem tudom miért kell szégyelni a vágyaikat ha az örömet okozhat?
78. sbrn
2007. máj. 9. 20:22
Nem azért mondom, de ez a cikk azért csalóka... Nekem eddig csak olyan tapasztalatom volt, hogy a nők nem bírták elég ideig. Elismerem, hogy van olyan, hogy egy pasi elmegy akár 2 perc alatt is, de akkor mi van? Eltelik 1-2 perc és másodjára már tutira hosszabb lesz. Ráadásul, ha ügyes a pasi, akkor a partnerét ez alatt "le tudja kötni" úgy, hogy annak nem csökken az izgalmi állapota egy cseppet sem. És (igaz, elég kevés kapcsolatom volt, de) eddig még nem találkoztam olyan nővel, aki bírta volna "tovább"... Mire én a 3.-ig eljutnék, addigra ő már a 8.-on is túl van és kifáradt. Röviden: Szerintem nem az a lényeg, hogy az első meddig tart, hanem az, hogy hogy állnak hozzá a résztvevők. Ha képesek annak is örülni, hogy akár csak a másiknak szereztek örömöt, akkor nem lehet nagy gond.
77. janita
2007. ápr. 20. 18:04
Mi a párommal 8 éve vagyunk együtt. És még most is meg tudjuk egymást bolondítani. Nagyon szeretem őt letámadni, húzni, nem engedni,hogy hozzám érjen, ettől teljesen beindul. Fel tudna falni egy perc alatt ha engedném, de szeretek irányítani, ilyen póz, olyan póz és azt vesszük észre, hogy eltelt 1,5-2 óra.És a legjobb,hogy 90 %-ban együtt megyünk el.Ez talán azért van mert, már ismerjük egymás minden porcikáját.
2007. márc. 18. 22:48
Én büszke vagyok a házasságunkra. Mi a férjemmel nagyon jól megérjük egymást az ágyban. Fergeteges szexet tudunk még most is produkálni. Van amikor pár percig tart,de van amikor órákig. Akár többször is.
2007. febr. 18. 04:59

Érdekel Benneteket pasi véleménye?

Íme a sajátom. Én nagyon izgatónak találom, ha érzem a Nő vágyát a szex iránt, irántam. Legyen kezdeményező, mert azzal ezt bizonyítottnak is látom! Ne fogja vissza magát, ez teljesen felhúz engem. És, hogy ez meddig tart, azt a helyzet adja. én például szívesen adok franciás élvezetet is előjátékként. De befejezésül a hagyományos szeretkezést kedvelem.

Sok szép élményt Nektek!

74. Shally
2007. febr. 17. 18:54

Nekem is volt egy király pasim, de sajnos ő nem gondolta komolyan a dolgot. Az az igazi nőzős fajta volt, de ennek ellenére nem bántam meg, szenvedtem miatt a sokáig, de olyan élményt nyújtott az ágyban mint soha senki. Nagyon tudta mit hogy csináljon, határozott volt,fantáziadús, és tudott irányítani. Képesek voltunk egész éjjel szeretkezni, minden érzékszervemet megmozgatta....áááá nagyon jó volt!!!

Azóta sincs komoly kapcsolata a pasinak, mint mondjak irigyelni fogom a nőt, aki mellett egyszer megállapodik, mert nem fog unatkozni az tuti!! (legalábbis az ágyban tuti nem)

:)))

2007. febr. 17. 14:00

Sziasztok csajok!


Dia vagyok még nem iortam ebbe a topicba de van egy élményem amit nem nirok ki hogy nem osszam meg veletek ;)

Jujj egyszer eggyütt voltam egy sráccal akinek piercingje volt ott lent. Amúgy totál bele is voltam zúgva sajnos végül nem működöt a dolog mert elb*tam :'(

Na mind1 a lényeg a lényeg hogy el se mentem de még vagy 2 napig akkor a vigyorral járkáltam h az hihetetlen még napokig bizsergett oda lenn :O

a mostani pasimat is próbáltam rá venni h csináltasson 1-et és akkor ki semozdulunk az ágyból :$

De sajna nem akarja... Mondjuk an vele para az tuti Pl. gumit nem lehet használni és ha nem szedsz fogamzásgátlót akkor csak a pasin múlik hogy mennyire ügyes és kitudja-e húzni időben :O

De az érzués felejthetetlen. Csak kevesen válalkoznak mert át baromira fájhat.a srác akivel voltam ráadásul saját magának csinálta :O

pussz dia

2007. febr. 8. 14:59
Nem feltétlenül a lassúságon múllik.Nekem az a fő,hogy érezzem,mennyire kiván és ki is mutassa azt.De órákig azért ne tartson!
71. Rika1
2007. febr. 7. 23:16
Ahogy a cím mondja az az igazi,legyen érzéki,vad,és borzasztó szenvedélyes:)ezt imádom még 25 év házasság után:))
2007. febr. 7. 16:06
???
2007. febr. 6. 10:17
Senki sem taknyol???
2007. jan. 31. 22:46

Sokkal jobb a lassú érzéki szex mint egy 7 perces adok valamit és rágyújtok dolog.

Habár embere válogatja kinek mi a jó! :))

2007. jan. 26. 11:38
Senki sem taknyol???
66. m_marcsa (válaszként erre: 65. - Suelen)
2007. jan. 25. 07:47
De, de. Mi is lassan tíz éve vagyunk együtt, udvarlás plusz házassággal, és annak ellenére jó taknyolni:)))
65. suelen
2007. jan. 24. 16:38
Takonypócok:)))Szerintem 10 év házasság után már ne taknyoljon az ember...De mikor szerelmes..húúú,akkor mintha az UFO-k vinnének el..repül az idő..:))
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook