Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lányok ti megtennétek? fórum

Lányok ti megtennétek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
77. Krisz42 (válaszként erre: 76. - Cippora)
2013. dec. 19. 12:45
Èn is szerelmes voltam,de nem szerelemből vagy legalább vágyból szerelmeskedni egyébként is ultragáz:),teljesen mindegy,h az első-e.Viszont a lány szerelmes,de egy nem szerelmes pasi is lehet figyelmes,gyengéd.Én voltam együtt olyan fiúval,aki szerelmes volt belém fülig,de csak egy szenvedés volt a szex,utána menekültem is.Akkor jobb lett volna egy èrzékibb,szenvedélyesebb,aki nem szeret,de azok a fèfiak is tudnak szuperek lenni az ágyban.
76. Cippora (válaszként erre: 75. - Krisz42)
2013. dec. 19. 12:39

A szüzesség igen is érték.

Nem azzal van a gond,hogy nem a házastársának adja az ember,de igen is olyannal szeretkezzen elsőnek akit szeret,és viszont.Most mondok egy példát,egy barátnőm egy osztálykiránduláson vesztette el egy másik sulibeli ott kiránduló fiúval,mert hogy ciki az első,meg béna lesz,fájni fog,és legalább ezzel a fiúval többet nem találkozik.Én nem vagyok prűd,de mondjuk ez szerintem ultragáz.Én szerelemből vesztettem el,és nagyon jó volt,hogy olyannal aki viszont is szeret nem csak "áthajt" rajtam,hanem gyengéd volt,és odafigyelt.Az már csak bónusz,hogy az a fiú már sok-sok lánnyal együtt volt,de szűzzel még soha,és neki is különleges volt,hogy egy "tiszta" lánnyal volt.Na ha ez nem érték,akkor micsoda?Mert ő pasi létére nem kicsit értékelte ezt :) mellékesen nekem rettentő fájdalmas volt a dolog,nem is csak az első hanem még utána vagy 5-6 alkalom is,de mégis nagyon szívesen emlékszem vissza.A szerelem miatt!

75. Krisz42 (válaszként erre: 74. - Loch ness)
2013. dec. 19. 12:15
Nekem mindentől függetlenül nagyon visszatetsző,h valaki ebből értéket akar kovacsolni.Már csak azért is,mert az ember nem tévedhetetlen,nem tudja,h pl.aztal marad-e élete végéig,akivel elveszti a szüzességét és ezaz egész felesleges leki traumákat szül.Vegyük azt,h nem is jó-nekem nagyon fájt az egész,holott pettinggel nagyon jól elvoltunk-,esetleg nem is lesz belőle csak egy pár hónapos kapcsolat,esetleg tényleg összejön egy olyan eset,amikor pl.ittasan nem is igazán akarja,de megtörténik egy alkalmival.Ezek után bárki tovább tud lépni lelki sebek nélkül,csak az nem,akinek annyira felértékelődött a szuzessege.Holott érzelmileg semmit nem jelent.Nem lesz befolyásal rád lelkileg,h nem az lesz a párod,akivel olyan jól elbeszélgettél,ahogy soha,senkivel.És nagyon sok mindenben van első és megismételhetetlen,mégsem tartjuk számon,nem várunk ettől valami fontosat.Ráadásul a szűzesség miatt miért több valaki?Emberileg,èzelmileg legyen fontos,h milyen.Nekem volt pár kapcsolatom,mielőtt megismerkedtem a mostani párommal.Vele jópár éve tökéletes a szex,de soha nem gondoltam arra,h milyen jó lett volna,ha ő az első,mert volt időm megismerni a saját szexualitáom,arra is rájöhettem,h egy idő utân más lehet,de a lényeg ugyanaz marad és nekem nem az az utam,h külsőségekben vâgyom egyre extrémebb helyzetekre,h ne legyen unalmas a szex,esetleg mindig más partnerre,hanem èrzelmi,érzéki téren lehet új szintekre lépni,újkapukat kinyitni.És ehhez tapasztalat kellett,a szüzesség pedig lényegtelenné törpült,sőt...nálam azon kivül h fájdalmas volt,van egy negatív vonatkozása:meghalt az,akivel megtörtént.Igenn,itt egy következő probléma:mi van,ha nem maradnak együtt,viszont utána is egy helyen êlnek vagy sokáig nem találkoznak és a viszontlátás a lánynak a jelentőség miatt,túl fontos lesz,ha nem is lennének együtt boldogok,esetleg csak emiatt hamis illúziókba ringatja magát.
74. loch ness (válaszként erre: 66. - Elátkozott68)
2013. dec. 19. 10:08
Csatlakozom. Sokkal többen vannak, mint gondolná az ember, akiknek érték a szüzesség, és annak az egy embernek akarják odaadni, aki a házastársuk lesz. Fiúk is, lányok is vannak ilyenek. Csak róluk ritkábban hallani, mert ezt nem kürtölik, hanem élni próbálják, a média meg nem feltétlenül közli, ha van ilyen irányú nepszerűsítő megmozdulás. Azt olvassuk/nézzük, amit feltálalnak nekünk.
73. loch ness (válaszként erre: 1. - Bdddc98679)
2013. dec. 19. 09:45
Nem tenném. Utólag magadat is utálni fogod, meg őt is, és fájni fog, hogy nem annak adtad oda magad először, akivel kölcsönösen szeretitek és tisztelite egymást. Becsüld magad annyira, hogy megvárod ezt! Érdemes ellentmondani az ösztönöknek, amik most benned tombolnak és egészen mást mondanak.
72. trapiti (válaszként erre: 68. - Bdddc98679)
2013. dec. 19. 00:27
Attól, hogy te szereted, még nem lesz jó... Ha már itt tartunk, sokkal fontosabb hogy ő szeret-e, akar-e adni is valamit vagy csak elvenni. Fordított esetben könnyebben hinnék benne, hogy jó lesz (ő szeret, részedről meg mondjuk nem több vonzalomnál...) Ebben a felállásban szinte biztosan csalódás lesz, amit magadnak köszönhetsz. Ez akkor is így lenne, ha nem az elsőről lenne szó, nem érdemes ilyenbe belemenni.
71. elátkozott68 (válaszként erre: 68. - Bdddc98679)
2013. dec. 19. 00:12

Hát nem biztos, hogy mindenképpen jó lesz.

Elsőre mindíg túl nagy a "betolakodó" :D

Azt hallottam ez nem nagy öröm....csak később rutinosabb korodban :D:D:D

70. elátkozott68 (válaszként erre: 68. - Bdddc98679)
2013. dec. 19. 00:09

Csak meg ne bánd, mert ha ő nem szeret és nem lesz jó neki....kerülni fog és abba belerokkansz egy darabig.

Fájni fog, hogy így bánik veled.

Tudod az jobb ha viszont szeret a "szűzoltó", mert ha nem jön be elsőre a sex, a szeretet miatt igyekszik jót adni később is.

Ettől a sráctól ilyet nem várhatsz...

Gondold azért meg.

69. trapiti (válaszként erre: 68. - Bdddc98679)
2013. dec. 19. 00:09
Hát akkor ez eldöntötted szerintem mások véleménye nélkül is...
68. bdddc98679 (válaszként erre: 67. - Elátkozott68)
2013. dec. 19. 00:00
Igazából én is úgy vagyok vele, hogy én szeretem nekem ezért mindenképp jó lesz, remélem.
2013. dec. 18. 23:57

Általában a férfiak többsége nem azzal él boldogan hosszútávon, aki a szüzességét adta neki :)

Bizton állíthatom nem is fogja érdekelni kinek adtad oda.

Ez csak egy "nekedfontosemlék", amit sosem fogsz tudni kitörölni az agytekervényeidből.

Soha senkit nem fog érdekelni kinek, és mennyiért, hogyan....


Ha sokat jelent neked a srác, nyugodtan feküdj le vele.

Sztem a lényeg, hogy te most szereted , éppen ezért sokkal jobb lesz, mint hullarészegen egy vadidegennel a parkolóban.(bár ez az opció meglehetősen szélsőséges gondolat :D)....de hát minden relatív :)

66. elátkozott68 (válaszként erre: 37. - Kriszti0327)
2013. dec. 18. 23:39

Bocsi, de kénytelen vagyok lehurrogni a hsz-edet.


Ha valaki saját magában értéknek tekinti a szüzességét...az nem prűd!

Nem értem miért kell negatív jelzőkkel illetni más értékrenddel élő embereket.

Igen...sajnos olyan világot élünk amit leírtál....de csak a gondolkodásra képtelen élőlények állnak be "valaki/kik" mögé.

Nem hiszem, hogy ez lenne a követendő példa.

Tudod a 21. században is születnek és élnek olyan emberek, akiknek még van saját gondolata és tartása.


+ elárulom a hűséget nagyobb számban értékelik mint azt gondolod.

65. bdddc98679 (válaszként erre: 63. - Cucicsillag)
2013. dec. 18. 23:36

Konkrétan ő többször is mondta, hogy feküdjek már le vele regetegszer aztmondam neki, hogy nem viszont most hogy elkezdte ezt a csókos dolgot is így már annyira sem tudok rá barátként teknteni mint eddig.

Most legutoljára mikor mondta, mondtam neki hogy oké benne vagyok nehezn akarta elhinni mivel annyiszor nmer modtam neki de mostmár ígyis elrontotta a csókal a barátságot.

64. Krisz42 (válaszként erre: 48. - Bdddc98679)
2013. dec. 18. 22:56
Egyébként mindegy mit mond,mert az már jelent vmit,h ennyit együtt vagytok.Ez elég sok idő,valahol eléggé szüksége van rád,ha ennyit van veled.Ez szerintem több,mint barátság.
63. Cucicsillag (válaszként erre: 48. - Bdddc98679)
2013. dec. 18. 22:51
De akkor ebbol hgy jonne, hgy lefekudne veled? :) Te megkerned, hgy legyel mar az elso vagy nemtom elkepzelni a szitut? Csaja sincs?
62. Cippora (válaszként erre: 61. - Bcicus)
2013. dec. 18. 22:21
Hát azért az első szexet nem egy jött menttel szokta megejteni az ember ...
61. Bcicus (válaszként erre: 1. - Bdddc98679)
2013. dec. 18. 22:03
Persze, miért ne. Kicsit túl van értékelve ez a szüzesség dolog.
60. Cippora (válaszként erre: 1. - Bdddc98679)
2013. dec. 18. 21:51
Én nem tettem meg,pedig nagyon szerettem a fiút,de nem éreztem helyesnek és féltem,mert ezt szimpla kihasználásnak éreztem volna.Később megtettem azzal akit szerettem és viszont.Sokkal jobb érzés volt.
2013. dec. 18. 21:41
Nem.
2013. dec. 18. 21:28

Nem tenném. És nem amiatt, hogy a szüzesség megmaradjon. Lehet szerelemből szeretkezni, és lehet a kölcsönös tisztelet megadása mellett egybevágó igényeket kielégítve szexelni. Ez egyik sem, úgyhogy nem tenném, mert csak ártanék vele magamnak. Én a magam részéről jobban szeretem a tiszta helyzeteket és az egyenrangú játszmákat.

Az elsőre meg különösen méltatlan helyzet...

57. Krisz42 (válaszként erre: 56. - C6560fb39d)
2013. dec. 18. 21:10

Tudod nekem ez egyáltalán nem lett fontos.Nem kell mártírkodni,h kinek adta magát oda először.Kérdezrem,akkor a fiúknál miért nem fontos?

Én most-lassan 9éve-élek olyan párkapcsolatban,ahol a szerelmeskedés tökéletes.Ezen kívül is volt jó és nem mindig volt szerelem.Amikor elvesztettem szerelmes voltam,de nem volt jó.Viszont ez semmilyen terhet nem rakott rám,nem bántam meg,stb.Az a fontos,h most menyire teljes,boldog ezen a tèren a párkapcsolatom,h eljutottam egy olyan szintre,amikor tényleg az tesz boldoggá,h adunk,önzetlenül és akkor nem csak az orgazmus jó,hanem a hozzá vezető út is,amikor a másik reakciói izgatnak,visznek feljebb és adok,anélkül,h viszonzàst várnék és pont ezért kapok....de nem írom azt,h nem volt jó szerelmeskedni olyannal,akibe nem voltam fülig szerelmes.Lehet,h ha nem szereti,akkor is képes gyönyört adni neki,mig aki szereti,azzal lehet,h nem lesz jó.

56. c6560fb39d (válaszként erre: 54. - Krisz42)
2013. dec. 18. 20:53
Igen,arra jó volt,hogy tudjam a szintet,milyen sz@r is volt a következőhöz képest,de legalább olyannal tegye már meg aki szereti is,nem az érték miatt írtam,az érzés miatt,nagyon nem mindegy,persze majd utólag jön rá....
55. gombszem (válaszként erre: 35. - 8c40921157)
2013. dec. 18. 20:52
:-) 
2013. dec. 18. 20:50
Most öszintén:mi lenne,ha minden fèrfi is így gondolkozna?Az ő szüzességük nem érték,sőt...az a jó nèha,ha nem mi vunk az elsők,tehát van tapasztalat,mert néha ezt is tanulni kell.Akkor a nőnek miért értèk a szüzesség?Ez egy állapot,nem értem miért van túlmisztifikálva?Mièrt gondolja bàrki is,h húú,én adok neki valami plussz azzal,h még szűz vagyok.Ugyanúgy mindketten élvezhetik a szexet,ugyanúgy mindketten adnak a másiknak.Nem ennek kellene értéknek lennie,hiszen ez egy állapot.
53. c6560fb39d (válaszként erre: 24. - Bdddc98679)
2013. dec. 18. 20:43

Ne tedd,én anno megtettem,(a szitu ugyanez volt)hiba volt,nem tudta értékelni,léptem is le sebesen hiába a rózsaszín köd,ne CSAK használjon.....

Most lehet azt gondolod nem lesz erre érdemes egyén,de igen lesz és bánni fogod,ha most lépsz.

52. bdddc98679 (válaszként erre: 50. - Nbandus)
2013. dec. 18. 20:39
Én vagyok neki az egyetlen barátja, nincsenek neki.
2013. dec. 18. 20:38
nem
2013. dec. 18. 20:31
Es nincsenek baratai? Merz szerintem az hogy egy lannyal tolti a napjai nagy reszet, nem normalis... marmint vagy sracokkal logna vagy megiscsak lehet valami vonzalom feled. Csak vagy nem meri bevallani maganak se, vagy nem akar kapcsolatot, vagy tenyleg hianyzik egy kereke!?:)
2013. dec. 18. 20:31

Úgysem a mi hsz-eink alapján fogsz dönteni, hanem az érzéseidre vagy az eszedre fogsz hallgatni.

De amúgy igen, sztem megtenném.

48. bdddc98679 (válaszként erre: 46. - Valakivagyok1984)
2013. dec. 18. 20:27
Igazából 4 hónapja, hogy jóformán 7napból 5 együttvagyunk. Mielőtt megismert minden héten más csaja volt, viszont úgymond nem reménykedem mert elmondta, hogy nem szeret és hogy csak barátként tekint rám.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook