Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lakásbiztosítást szeretnék kötni ott, ahol a kötelező biztosításom is van. Kapok erre kedvezményt? fórum

Lakásbiztosítást szeretnék kötni ott, ahol a kötelező biztosításom is van. Kapok erre kedvezményt? (tudásbázis kérdés)


9. Sirga (válaszként erre: 7. - Fincsi5)
2023. máj. 15. 13:53

Én is a Genertelt akartam dicsérni lakásbiztosítás terén. :)

Ellenpélda a Groupama. Ők akkor sem fizettek nekünk biztosítási eseményre, amikor a kárszakértő azt jogosnak ítélte. :/

2023. máj. 14. 23:18
Általában van együttkötési kedvezmény.
7. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 14. 15:05

Szoktak adni kedvezményt, ha már van náluk biztosításod. Egyébként a Genertel lakásbiztosításban nagyon jó.:))


www. biztosítás.hu www netrisk.hu ott rákattintasz a lakásbiztosításra, és kihozza az összes biztosítót, akik ezzel foglalkoznak. (elég sok adat kell, készülj fel az igazolványokkal.)

6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 14. 12:09
Csinálj egy általános kalkulációt. Sajnos nem tudjuk ezt elvégezni helyetted.
2023. máj. 14. 12:05
Az Aegonnak elég jó biztosításai vannak. Bár a magyar állam megvette egy részét, hamarosan valamelyik saját lábon álló tulajdona lesz, úgyhogy annak is reszeltek szerintem. 🙄
4. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 14. 11:05
Attól hogy kapsz kedvezményt annál a biztosítónál, nem biztos hogy másiknál nem kapnál kedvezőbb ajánlatot, vagy ugyanannyiért jobb feltételeket...
2023. máj. 14. 10:39
Miért nem azt a Biztosítót kérdezed meg, akinél kötötted anno a kötelezőt?
2. TamThor (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 14. 07:50
Általában adnak. A netriskre menj fel ott elég jól ki tudod kalkulálni és azt is meg tudod adni, hogy hol van a köteleződ és beleszámítja a kedvezményt (ha van).
2023. máj. 14. 07:48
Lakásbiztosítást szeretnék kötni ott, ahol a kötelező biztosításom is van. Kapok erre kedvezményt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook