Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kutyasétás sztori fórum

Kutyasétás sztori (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
507. pemete
2009. máj. 11. 14:10
Biztos, de nem is érdekelnek. Éppen párom adóbevallásával küzdök, egylőre nem én állok nyerésre... Sőt, én inkább az agyvérzés küszöbén állok!
506. H.Ancsi
2009. máj. 11. 12:44
Köszi, azt teszem... Szerinted itt vannak még a megfigyelőink? Na-ná,hogy itt vannak :))
505. pemete
2009. máj. 11. 12:43
Ja, a másik naplómból a képek közül? Nyugodtan szemezgess csak:)
504. H.Ancsi
2009. máj. 11. 12:28
átloptam a naplómba a labis képedet:)
503. pemete
2009. máj. 11. 12:18

Tőlem? Milyen képet?

Már összeszedtem ám magam, és a boltban is voltunk! Ez már teljesítmény a javából!!!

502. H.Ancsi
2009. máj. 11. 11:28
Az jó, én is a f..ba kívántam reggel az órát, loptam tőled képet :D
501. pemete
2009. máj. 11. 11:09
Legalábbis én:p Későn feküdtem le este, és ilyenkor még csak próbálok magamhoz térni. LEgalább a gyerek meg a kutya jól elvannak együtt, nekem meg csak ülni kell, és nyitogatni a csipáimat.
500. H.Ancsi
2009. máj. 11. 10:30
???? éledeztek?
499. pemete
2009. máj. 11. 10:15

Szió!

Mi épp éledezünk:p

498. H.Ancsi
2009. máj. 11. 09:46
Jó reggelt, hol vagytok?
497. H.Ancsi (válaszként erre: 496. - Pemete)
2009. máj. 8. 14:59

hát sajna, ezen nem tudok segíteni.

na megyek haza, hétfőn jövök.


jó hétvégét minden kettő és négylábúnak, sziasztok

496. pemete
2009. máj. 8. 13:38
PEdig nekünk valami jó kis dögös pittilány kéne, vagy lehet bulli is, vagy a kettő keveréke lenne a legjobb! Csak ilyenből kevés van, akinek meg fajtatiszta a kutyája, az nem fogja bepároztatni egy keverékkel:( Viszont ha tudtok hasonló keverék lányt, tőklem amerikai bulldog és pit is lehet, vagy hasonló, aki esetleg kiskuttyot szeretne, akkor mi lelkesen vállalkozunk a feladatra...
495. H.Ancsi (válaszként erre: 494. - Pemete)
2009. máj. 8. 13:24
Körülnézünk, fiú van a közelünkben több is, de lányt most igy hirtelen nem tudok.
494. pemete
2009. máj. 8. 13:18
A Sefonak nem tudtok valami csajt, ha már itt járunk?
493. H.Ancsi (válaszként erre: 491. - Drnéni)
2009. máj. 8. 13:12

Igen tényleg imádom, fel áll a szőr a hátamon ha Pestre kell mennem, pedig csak 15. km. Imádok itt lakni, olyan mintha mindig nyaralnánk.

Ne búslakodj, tetszik a négylábud /is/ -ugye fiú?-, kb 1 év mulva szükségünk lesz egy jóképű, igényes, megfelelő egzisztenciával rendelkező bulldog fiúra nem merem leírni milyen célból, majd megsúgom.

492. pemete (válaszként erre: 491. - Drnéni)
2009. máj. 8. 13:08
Igen én is úgy szerrnék családiházat. De egyelőre azzal is megelégszem, ha vissza tudunk költözni Fehérvárra:)
491. drnéni (válaszként erre: 489. - H.Ancsi)
2009. máj. 8. 13:02
De jó nektek, bárcsak már mi is ott tartanánk... Szegény kis bulldogunknak nem a legjobb napi négyszer lépcsőzni.
490. drnéni (válaszként erre: 485. - Pemete)
2009. máj. 8. 13:00
Sajnos a mi környékünkön sem ritka az efféle "állattartás". És ha ezek a kutyák elszabdulnak, nagyon veszélyesek, hisz egyeltalán nincsenek szocializálva, nem tisztelnek se embert, se állatot. Én a sétáltatott, lakásban tartott kutyáktól, bárhogy viselkednek is, sose félek úgy, mint az ilyen félvad szerencsétlenektől.
489. H.Ancsi
2009. máj. 8. 12:46

Na látod, ezért irtam a másikon, hogy nem nagyon járunk sétálni. Ott a hatalmas kert, ketten vannak.Ma reggel is egy órát rohangáltak kint. Mire elindultunk már mindkettő ki volt mint a liba. Ilyenkor délig alvás, aztán hazaér a Bencus ugy hogy lehet ujra kimenni.Egyébként sem érnek rá, sok a dolguk a kertben, gödröt kell ásni, vakondot keresni, a pillangók is elszemtelenedettek felénk, azokat is meg kell kergetni, és természetesen házat is kell őrizni.:)

Az mind az ő dolguk, másodállásban pedig hátha kiesik az a fióka megint, arra is nagyon kell ám figyelni.:))

488. pemete
2009. máj. 8. 12:25
Ja, egy bazinagy roti volt, azt nem írtam.
487. pemete
2009. máj. 8. 12:24
Ufó:DDD Ez jó! Illetve az, hogy néztek rátok bután , az nem jó. Sajna ilyenek az emberek. Egyébként nagyon sok "kóbor" kutya van felénk, főleg télen, mert olyankor megszöknek a "farmokról" és bejönnek a telepre kaját keresni, meg meleg helyet. Egyi lyen kutya harapta szét a miénknek a fejét a télen, akit aztán elvitt a sintér, de két hét múlva megint itt volt a kutya. Kihozta a kedves gazdi, és ismét elengedte. Ez persze nem gáz, csak azért tud ugatni a közterületis, mert az én kutyámon nincs szájkosár...
486. H.Ancsi (válaszként erre: 485. - Pemete)
2009. máj. 8. 12:20

Megyek veled, szólj ha indulsz agyoncsapkodni..

Egyébként ha nagyon gáz a helyzet, érdemes valamilyen állatvédő szervezetnek szólni, most nemrég a Noésok Pécelen számoltak fel egy ilyen telepet. Abban sajnos tényleg igazad van, hogy a fiatalok azt látják a szüleiktől akkor ez lesz a természetes. Nálunk ez ritka, mert itt a lakosság nagyon megfiatalodott, nagyon sokan költöztek ki a fővárosból magukkal hozva a kulturált kutyatartást. Amikor 15 évvel ezelőtt ideköltöztünk és elmentünk kutyát sétáltatni, pórázon és a vizslának még pöttyös kendője is volt kiálltak a kapuba és mutogattak ránk mint az ufókra. Szerencsére ez rég volt.

485. pemete
2009. máj. 8. 12:12
Az a baj, hogy nagyon sok korombelin látom itt parasztiában pl, ahol mi lakunk, hogy ők is ugyanúgy tartják a kutyáikat, mint ahogy azt a szüleiktől látták. Igaz, hogy ez egy lakótelep, de a kiserdő mögött mindenféle ólak, meg "tanyák" vannak, igazából ilyen putrik, és ott mindegyiknél van egy-két láncravert kutya, néhány tyúk, ilyesmik, és heti 2-3szor mennek etetni őket. Szívemszerint agyoncsapnám ezeket a szemétládákat akik ezt csinálják!
484. H.Ancsi (válaszként erre: 483. - Pemete)
2009. máj. 8. 12:09

Talán majd egyszer lesz egy jó állatvédelmi törvény.... én azt figyeltem meg, hogy a láncraverés főleg az idősebbek körében dívik még, bízunk benne, hogy idővel abbamarad..

Nem nagyon értem, a lényegét de te lettél a Mesterem:)

483. pemete
2009. máj. 8. 12:05
Az én mamámnál is van kutya, az egyiknél egy, a másiknál kettő, de azok jó magyar szokás szerint láncraverve tengetik nyomorult életüket...
482. H.Ancsi
2009. máj. 8. 11:59

Mi a Mamához nem mehetünk kutyival, neki is van kettő, akik egymástól is el vannak különítve és van még 7 macska vagy 8 vagy 6. nem tudom követni.

Igazából nekem nincs bajom a macskákkal, de én nem tudnám elviselni, hogy állandóan kóborol, vagy elütik vagy nem. Meg azt sem nagyon csípem, hogy az asztaltól kezdve mindenhova felmennek. Igaz nekem meg ágyba alszanak a kutyák..))

481. pemete
2009. máj. 8. 11:53

Hú a nagymamámnak i volt egy ilyen óriás vörös macsekja. Igazi whiskas macska volt! Lehetett vagy 8 kiló, és egy igazi ribi volt, annak ellenére hogy az is kandúr volt.

Egyébként mi visszük a kutyát általában a mamákhoz is, ott aztán szaladnak ám a cicók ezerfelé:DDD

480. H.Ancsi (válaszként erre: 479. - Pemete)
2009. máj. 8. 11:51

Na, mostmár megmondhatod, hol vannak a környék macskái? :))

Nálunk most az a baj, hogy a szomszéd macskái átjárkálnak a kertünkbe, félelmetes és hatalmas máltaim meg megtámadja őket - megjegyzem majdnem mindegyik nagyobb nála -. Félek is,hogy nehogy szembe forduljon vele. Van egy -egyébként gyönyörű - vörös kandúr. Szerintem kétszer akkora mint Péterem.

479. pemete
2009. máj. 8. 11:44
A miénk is megölt már egyet. De az is olyan gyorsan történt, hogy nem tudtunk volna mit csinálni. Szagolgatott, aztán egyszercsak ott volt a szájában a macska, és rázta. Aztán láttuk, hogy ha kivesszük a szájából akkor is mindegy lenne már, úgyhogy hagytuk hogy befejezze. 1 perc sem telt el és lerakta elénk a dögöt:( Tök rossz volt, majdnem meg is sirattam a cicát! Aztán eltüntettük, mert a körnéken úgyis mindig ránkfogják, hogy mi öldököljük a macskákat, pedig ez volt az első, és ez is tök véletlen volt.
478. H.Ancsi (válaszként erre: 477. - Pemete)
2009. máj. 8. 10:30
Macska, hát én sem rajongok értük. Mig a nagyok megvoltak, soha nem volt a kertünkben. Pontosan 10 év alatt háromszor jöttek be, ki már nem mentek. Mindig arra fáztak rá, hogy a nagy fehérek imádtak a hóban feküdni és a macsek nem vette őket észre. Egyszer sajnos végig néztem, szerintem egy fél másodpercig sem tartott, szegény cica azt sem tudta mi történt vele, olyan gyors volt. Nagyon sajnáltam, de ezek azok a dolgok ami abba a kategóriába tartozik, amiről nem tudod neveléssel leszoktatni. Na most én leszek a macskagyilok:D
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook