Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kutyasétás sztori fórum

Kutyasétás sztori (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 20. 12:42
Nem nevezett annak csak megkérdezte akkor mit tennél???az idióta pedig nem neked szól,ha jobban átolvasod akkor egyedül is rájössz.
86. sundance (válaszként erre: 85. - Cb82b220ce)
2009. ápr. 20. 12:39
Nem kezdett el parasztmódon viselkedni??? Állítólag már óvodásgyilkos is vagyok! Idiótának meg milyen alapon nevez? Amilyen az agggyonisten olyan a fogagggyisten!
2009. ápr. 20. 12:31
Hűha sundance!Ennyire agresszív lettél,át ne vedd a "tacskók" szokását!Mindenkinak van joga véleménynyilvánításra.Amikor írtál erre a fórumra számíthattál volna arra hogy lesz olyan akinek nem fog tetszeni amit írtál,nem lesz veled 1véleményen...ha nem tetszik le lehet lépni.A másik meg az,hogy ő csak leírta mit gondolt,nem kezdett el parasztmódon sértegetni!
84. sundance (válaszként erre: 81. - H.Ancsi)
2009. ápr. 20. 12:23
Annyira gáz vagy itt a szakértelemeddel együtt! Nem veszed észre, hogy saját magadat égeted? Te szerencsétlen!
83. sundance (válaszként erre: 77. - H.Ancsi)
2009. ápr. 20. 12:20
Az való neked + javaslom szerezz be egy plüssnyulat is!
82. sundance (válaszként erre: 75. - H.Ancsi)
2009. ápr. 20. 12:18

Ennyi ökörséget, amit összeírtál, régen olvastam!

Te kb. annyit értesz a kutyákhoz, mint tyúk az ábc-hez! Minek szólsz bele olyanba, amiről fingod sincs?

Szerintem te még ott tartasz, hogy a szájkosarak kizárólag fémből készülnek. Láttál már bőrből készült szájkosarat??? A cevlart már meg sem említem, még azt hiszed kínaiúl beszélek. Annyira bírom, hogy hozzád hasonló marhák jártatják a szájukat, de fogalmuk sincs miről beszélnek.

2009. ápr. 20. 12:13

egy kis idézet neked - hátha ezt még nem olvasták fel neked -:


"ne állj le idiótákkal vitatkozni,

mert lesüllyedsz a szintjükre

s ott a rutinjukkal legyőznek.."


Küldöm a plüsskutyát....

80. d6b5d42050 (válaszként erre: 79. - H.Ancsi)
2009. ápr. 20. 11:48

Nem tudok olvasni...anyukám hívom ide mindig.

Ha tökéletes társa volt, akkor jól megsiratja, és legközelebb nem fogja póráz nélkül sétáltatni a leendő méregzsákját...

Én sem értem mit vitatkozol, nekem nincsenek ilyen szándékaim!:)

79. H.Ancsi (válaszként erre: 78. - D6b5d42050)
2009. ápr. 20. 10:20

Te miről beszélsz?? Tudsz egyáltalán olvasni? Igen az a véleményem, hogy vannak emberek, akiknek nem való kutya, és sok tragédiát el lehetne kerülni, ha néhány hozzá nem értő, izomagyú és egyéb igen jó ember nem venne kutyát.

Lehet, hogy a tacsi idióta volt, de az is lehet, hogy a gazdájának egyébként tökéletes társa volt.

De miért vitatkozom én veled...?

78. d6b5d42050 (válaszként erre: 77. - H.Ancsi)
2009. ápr. 20. 09:52
Én nem érveket sorakoztatok, csak úgy simán nem viszem a kutyám altatni, helyébe plüsskutyát, mert valaki azt mondja...
77. H.Ancsi (válaszként erre: 76. - D6b5d42050)
2009. ápr. 20. 09:41
Komoly érvek, gratula! Ja és van plüsskutyám is!
2009. ápr. 20. 09:27
Tarts te plüsskutyát a hozzáértéseddel együtt.
75. H.Ancsi (válaszként erre: 5. - Sundance)
2009. ápr. 20. 09:07

Igazad van, ha majd a gyereked megpofozza egy másik gyerek az oviban azt is öld meg, elvégre neveletlen.

Nem értek azokkal egyet, akik azt mondják, hogy neveléssel pld. a tacsit meg lehet arra tanítani, hogy ne támadjon más kutyákra. Ez hülyeség, van amelyiket meg lehet, és van amelyiket nem.


Sundance, miért vetted le róla a szájkosarat, ha a pórázt elengeded a csupa izom kutyád szerinted szájkosárral nem tudta volna megvédeni magát? Dehogynem. Azért vetted le róla, mert azt akartad, hogy megölje és ez undorító. Igen hibás volt a tacsigazdi mert elengedte, vagy elszakadt a póráz, akár fel is jelenthetted volna, vagy ki is fizettethetted volna vele az állatorvost. Némi hozzáértésem van a kutyákhoz és próbáltam elképzelni ahogy a vérszomjas tacsi tépi a kutyádat az meg áll mert szegényen póráz és szájkosár van? Ezt te se gondolod komolyan. Te miért nem tanítod meg a kutyádat, hogy ne öljön, egy normális kutya nem öli meg a másikat, beleveri a földbe, ráfekszik stb. Éppen ugy nem tudod ezt neki megtanítani, mint a tacsinak sem lehet, azt , hogy nagykutyára támadjon.

Ha híváncsi vagy , hogyan kell egy kutyának viselkednie egy másikkal szemben, olvasd el egy hozzászólásomat a babakocsira támadó kutyák fórumán.

Aki gratulál neked a hőstettedhez, az veled együtt plüsskutyát kéne , hogy tartson.

74. ad04b33206 (válaszként erre: 71. - Binky)
2009. ápr. 19. 23:35

ha ez nekem szol, nem, nem harapott meg meg. De nem harapott meg meg "harcikutya sem". De egyszerüen genetikailag össze sem hasonlithato a ket fajta.

En nem USA-rol beszek, hanem pl Nemetorszagrol. nem tudom ott vagy mashol mi van, csak arrol beszelhetek amit itt tudok.

73. Binky (válaszként erre: 72. - Sundance)
2009. ápr. 19. 22:53

A bullterrier pl. kifejezetten családcentrikus kutya és én imádom őket:) Kis buta képűek:))

Sajnos tényleg rossz a harci kutyák sajtója...

72. sundance (válaszként erre: 71. - Binky)
2009. ápr. 19. 22:41

Itt is rendeznek undorító kutyaviadalokat, ezek addig tartanak, amíg az egyik kutyus el nem pusztul. Aki képes ilyennek kitenni a kutyáját, szerintem nem normális, szadista elmebeteg.

Az Amstaffokról, Pit Bull-okról érdekes módon soha nem írják, hogy depressziós betegek gyógyítására használják, sem azt, hogy idősek otthonában alkalmazzák őket, hogy visszaadják az életkedvet idős és beteg embereknek. Csak véres kutyatámadásokról szokott írni a sajtó, mert az jó szaftos sztori... Pedig érdemes megismerni, mennyire meleg szívű, odaadó, értelmes lények ők valójában.

71. Binky
2009. ápr. 19. 22:32

Harapott meg már téged tacskó?

Idézem:

" Állkapcsa erős, fogai ollósharapásúak. "

nem csoda, hogy a vizsla mellet/helyett vadászkutyusnak is használták


azért kell többet fizetni a harcikutyáért, mert gyakoriak a viadalok sajnos az USA-ban...

70. ittik86 (válaszként erre: 68. - Humor Helga)
2009. ápr. 19. 20:29

Rágcsált botot ő is, de már jó pár nappal ezelőtt! Nem tudom, hogy lehetett-e a bot az oka.

De köszi a tippet!!!

69. Humor Helga (válaszként erre: 48. - Sundance)
2009. ápr. 19. 20:18
Bocsánat akkor én voltam figyelmetlen, ezt nem olvastam!
68. Humor Helga (válaszként erre: 55. - Ittik86)
2009. ápr. 19. 20:17

Szia, nálunk olyan volt h botot evett és az megsértett odabent dolgokat! Aztán "elmúlt" pár napon belül!

Szép estét

67. ittik86 (válaszként erre: 66. - Bcicus)
2009. ápr. 19. 18:17
Remélem hamar rendbe jön!!!
66. Bcicus (válaszként erre: 65. - Ittik86)
2009. ápr. 19. 18:13
Nincs mit. Jobbulást neki.
65. ittik86 (válaszként erre: 64. - Bcicus)
2009. ápr. 19. 17:55
Köszönöm szépen a tanácsot, ki fogjuk próbálni!!
64. Bcicus (válaszként erre: 63. - Ittik86)
2009. ápr. 19. 17:53
Felszívja a felesleges vízet és méeganyagokat a székletből így nem lesz hasmenése.
63. ittik86 (válaszként erre: 61. - Bcicus)
2009. ápr. 19. 16:55
Mi az a bolusastringes? Mire jó?
62. ittik86 (válaszként erre: 59. - Bcicus)
2009. ápr. 19. 16:55
Tényleg, igazad van, véres vizeletet olvastam. Remélem igazad van és nem lesz semmi baja!!!
61. Bcicus (válaszként erre: 58. - Ittik86)
2009. ápr. 19. 16:49
Ja bolusastringest adjál neki ha van otthon vagy szaladj el az ügyelet patikába venni, ez hamar rendbe hozza.
60. Bcicus (válaszként erre: 57. - D6b5d42050)
2009. ápr. 19. 16:49
Nem hülye, teljesen jól mondta. EWz így normális hasmneésnél. Jó pár évet lehúztam állatorvosi rendelőben és jó pár kutyám volt már hidd el, hogy így van.
59. Bcicus (válaszként erre: 58. - Ittik86)
2009. ápr. 19. 16:48
Attól véres pisi lehet. Nyugi. Ha nálunk hasmenés van néha, abból mindig jön szinte egy kis vér is elöbb utóbb. Azért erőködik, emrt úgy érzi, hogy még kelnek ki, pedig már kifolyt. Nyugi ez teljsen normális hasmenésnél hidd el.
58. ittik86 (válaszként erre: 56. - Bcicus)
2009. ápr. 19. 16:33

Az orvos is diétát javasolt és ő is mondta, hogy az erőlködéstől lehet. De nem értem, hogy a hasmenésnél mit erőlködik? A szorulásnál el hiszem, de hasmenésnél?? És minden alkalommal elpattan egy ér???

Azt valahol olvastam, hogy lehet a kullancs csípéstől ilyen tünet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook