Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Központi porszívó fórum

Központi porszívó (beszélgetős fórum)


1 2 3
5. 3c0814215c (válaszként erre: 3. - 7aab4d3657)
2009. nov. 27. 13:35
Ha minden szobába veszel egy kis porszívót azt sem kell a lépcsőn cipelni, valamint elég őket évente egyszer üríteni. És van tartalék, ha egyik elromlik.
4. 3c0814215c (válaszként erre: 1. - Kis Cidri)
2009. nov. 27. 13:31

Előnyei: csendes, nem fúj vissza port


Hátránya: drága beruházás, drága üzemeltetés


Szobánkét két jó kisméretű porszívót lehet venni az árán, illetve évente még kettőt az üzemeltetés karbantartás javítás költségeiből


Magánvéleményem: lakásban felesleges luxuscikk.

2009. nov. 27. 13:26

Nekem van. Nagyon szeretem. A legjobban szeretem a konyhaszekrény aljában lévő beépített részét: csak eléje húzom a partvissal a morzsát, kutyaszőrt, apró, főzés közben leesett dolgokat ami minden nap többször van a padlón, lábammal megpöccintek egy kapcsolót, és már be is szippant mindent.


De az is jó, hogy nem kell a lépcsőn cipelni a porszívót, és nem kell üríteni a porzsákot, legfeljebb évente egyszer. Nem zajos a lakásban, mert a garázsban van a központi része (ott viszont zajos). A csövéhez (mert az elég hosszú) lehet kapni falra szerelhető tartót, arra felakasztom, amikor nem használom, szintén a garázsban.


Igaz, hogy amikor építkeztünk, sokkal nehezebb porszívók voltak, mint manapság. És az is igaz, hogy nagyon kell vigyázni, nehogy gyerek vagy bárki felszippantson olyat, ami eltömi a csövet, mert az nagyon-nagyon gáz: be van falazva a cső...

2009. nov. 27. 13:26

Szia!

Pár hsz. már van itt is.Nézd meg:))

Tudásbázis - Központi porszívó: érdemes áldozni rá a pénzt? Segítsetek a döntésben! Köszi.

2009. nov. 27. 13:12

Sziasztok!


Kinek van már otthon központi porszívója? Mi a véleményetek róla?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook