Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen porszívót érdemes venni? fórum

Milyen porszívót érdemes venni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
2021. okt. 11. 15:57

Könnyűt :-D

Én elkövettem azt a hibát, hogy vettem egy szűrős bazi nehéz elektrolux monstrumot, gyűlölöm :-D

2021. jan. 8. 17:31
Ha keresel egy porszívót (és van háziállatod), ajánlom a Thomas Cycloon Hybrid Pet & Friends készüléket - nem túl drága, és a porszívók újabb generációinak egyike. Ez egy hibrid porszívó, és nekem megfelel, mert nem mindig akarok vizet önteni a tartályba a porszívózáshoz, néha inkább ciklonszűrővel szeretnék gyorsan túllenni a takarításon. Az a tény, hogy jól porszívózik és érdekes funkciókkal rendelkezik, nyilvánvaló, de elsősorban azért szeretem, mert megválaszthatom, hogy vízszűrővel porszívózzak vagy portartállyal.
2020. dec. 1. 20:29
Ajánlom a Thomas Twin Aquawasht, mert egy sokoldalú takarítógép, és ezen felül van egy vízszűrője is. Nagyon jól tisztítja a szőnyeget és a kemény padlót is, felszívja a kiömlött folyadékokat, használható kárpitok (pl. kanapé) tisztítására. Az ár elfogadható és a porszívó megfelelő minőségű (Németországban gyártott)
119. júliusi (válaszként erre: 118. - Júliusi)
2018. febr. 4. 10:47

Lemaradtak a kérdőjelek..:) !!

Tehát

??

2018. febr. 4. 10:46

[link]


Ez milyen nagyon gyenge a szívóereje, és a teljesítménye.Az ára nagyon olcsó, de ha jó is vona, nem volna hátrány...:))

117. eandi78 (válaszként erre: 116. - Lapbarna)
2017. jún. 28. 17:53
Viszonylag nagy méretű zsák és erős anyaga van. Van súlya mikor megtelik. Elvileg jelzi mikor kell cserélni, de nekem elég érdekesen mutatja. Még soha nem jelezte, hogy kell, de ha kezd csökkeni a szívóteljesítmény csere. Szőnyeg egyre kevesebb van allergia miatt, de én seprűnek is használom konyhában, fürdőben.
116. lapbarna (válaszként erre: 113. - Eandi78)
2017. jún. 27. 11:59

Elég olyan ritkán cserélni? De ugye ki kell szedni belőle időközben a cuccot?

Nekünk porzsák nélküli van, és nekem is herótom van a tisztítástól (1-2 naponta porszívózok).

115. eandi78 (válaszként erre: 114. - Júliusi)
2017. jún. 26. 18:33
40e és 50e között volt, ha jól emlékszem. Talán csak 1 alapabb modell volt ennél. De ez is teljesen jó.
114. júliusi (válaszként erre: 113. - Eandi78)
2017. jún. 22. 10:54
Mennyibe kerult,nagyon draga volt?
113. eandi78 (válaszként erre: 112. - Júliusi)
2017. jún. 22. 06:55

Sokkal jobb. Azóta vettem porzsákost. Miele-t vettem kb. 2-3 havonta kell cserélni a porzsákot. A porzsákok 4db-os kivitelben kaphatók és egy hepa szűrő is van benne.

Soha többet porzsák nélküli és alkatrész mosás.

112. júliusi (válaszként erre: 106. - Eandi78)
2017. jún. 21. 18:20
En is most gondolkodom,de meg sose volt porzsak nelkuli porszivom..ill.egyszer regen,de tonkrement,mar nem emlekszem...akkor jobb a hagyomanyos??
2017. febr. 16. 15:40

Sziasztok!


Régóta nézegetek porszívókat és kettő alternatíva maradt. Szerintetek melyik a jobb: Miele vagy SEBO porszívó?

2015. nov. 1. 12:57
Sziasztok. Electrolux ultra silence porszívója van valakinek? Véleményeket várnék, mielőtt megveszem, mert nem olcsó, hogy csak úgy megvegyem ;-)
2015. okt. 15. 13:50
2,5 éves Samsung SC74A5 porszívónk motorja leégett. Ilyet ne vegyetek! Szép, de egy hulladék! Az első évben jóformán nem is használtuk, mert albérletben laktunk, és ott volt egy másik. Most milyet vegyek, ami nem eddig bírja és nagy a szívóereje? A lakásban sok a szőnyeg, perketta is, Siemensünk is van, de azt utálom, 1 szoba kiporszívózása után fél órát kell takarítani a szűrőt, hogy újra szívjon.
108. hamyka
2012. okt. 13. 16:20

sziasztok újra :D


szóvaal:


Az egyik újságban ilyen porszívok vannak ti melyiket vennétek? Íme:


1./ Zanussi ZAN1800 porzsák nélküli porszívó, Mosható, H10 Hepa szűrő, 85%-os finomporral szembeni szűrési hatékonyság, ára: 11990 ft, szép piros a teteje és fekete, 1400 watt// portartálya vajon mekkora lehet?? hmm


2./Elektrolux ZTF 7610 porzsáknélküli porszívó, 1,9 l portartály, Mosható H12 HEPA szűrő 99,5%-os finom porral szembeni szűrési hatékonyság, teleszkopos fém szívócső, 1800 wattos, ára: 18999ft// szép szürke :D


3./ Samsung SC4780 Porszák nélküli porszívó 2 l portartály, Mosható H11 HEPA szűrő, 95%-os finomporral szembeni hatékonyság, kétkamrás rendszer, 2000 watt, ára: 19.999 ft/ szép piros és szürke színű :D


Nah melyiket vennétek??


gondolom tudjátok hogy melyik boltról is van szó :D


esetleg nem tudjátok hogy van-e náluk porszívó beszámítás?


Én elöször az Electroluxxal szemeztem, utánna pedig a Zanussival, vagy ezeket felejtsem el és vegyek másikat? :D

107. hamyka (válaszként erre: 106. - Eandi78)
2012. okt. 13. 02:37
há ki kell takarítani :D erre nem gondoltál? :D
106. eandi78
2012. okt. 12. 07:13

Nekem most porzsák nélküli van, de soha többet. Még tökéletesen működik, de terezem újabb vásárlását. Nálunk sok a szőnyeg és hetente takarítani kell a tartályt, van benne egy szivacs, amit szintén hetente mosni kell. A benne lévő szűrőre tátapad a por és onnantól alig szív. Hiába a 4 literes tartály, ha a benne lévő por mindenre rátapad, így minden porszívózás után ki kell önteni.Allergiával remek tisztítani hetente az egészet:( Ez 30e Ft-os porszívó.

Nagyobb cégek már nem is gyártanak ilyet. Porzsákosból olcsóbbak között van textilporzsákos, olyat keress.

Sajnos nekem nem jó olcsó, mert alig szívnak, ami allergiám miatt nem túl szerencsés:(

105. hamyka
2012. okt. 11. 19:40

ja és a hepa filterekből láttam több fajtát, melyik a jobb?


egyik 700 ft másik meg vagy 8 ezer ft szal uuhh...

104. hamyka (válaszként erre: 103. - D6fd5940b1)
2012. okt. 11. 18:39

huu köszy hogy írtál :D


és mennyiért vetted??


és könnyű takarítani? én úgy értem hogy a tartályán kívűl lehet-e takarítani, mert ha nem lehet akkor szerelőt kell hívni hozzá :(


privibe írdmeg hol és mennyiért vetted ok? ill esetleg 1 képet róla? :)

2012. okt. 11. 18:07

Nekünk Zanussi ZAN1215 van...

1600 W-os, porzsák nélküli...

most lesz 3 éves, eddig szuperül működik :)

102. hamyka
2012. okt. 11. 18:00

Van valakinek ilyen porszívója?:


Ariete Jetforce porszívó


gondolom tudjátok ki árulja, állítólag nem valami jók a termékeik,


akinek van ilyen porszívója ajálja vagy inkább többet érek egy Samsung porszívóval? :D

101. hamyka
2012. okt. 11. 17:16

sziasztok :)


Nah csak szóba került nálam ismét a porszívó :(


Nah igen....


szőnyegezve nincs ugyan a szobában de darab szőnyegek vannak :D illetve az ágyakat néha ki porszívozni jó lenne :D


sajnos sok lovém nincs rá, gondolkoztam:


porzsákosban de macerás lehet rá tenni a porzsákot,

porzsák nélküliben is gondolkoztam,


vagy esetleg vízes de úgy tudom ez a legdrágább kategoria szal uhh...


pénzem nem sok lenne rá mondjuk olyan 10-20 ezer ft :D


Majd az euronicsban akarok venni, ezt a boltot ismerem, igaz itt Szegváron nincs boltjuk de Szentesen van :D szal ez van :(


Jelenleg van itthon ugyan porszívó de 1x-rűen nem bírom rendesen beletenni a porzsákot elegem lett belőle, és lehet majd el passzolom kereszt anyámnak :D a porszívó nem sokat volt használva :D


szal szerintem 6 ezret minimimum megér, az újak úgy is drágábbak :D


szal ajálhatnáatok valamit de a feltételezett árban az az: 10-20 ezer ft körűl ill között, ill esetleg melyiket érdemes venni, ja és lehetőleg olyat ajánjatok amit darabokra lehet szedni, ( nah nem legozni akarok én vele :D xddd) azért ajáljatok ilyet hogy könnyedén tudjam héba-hóba takarítani, de ha nincs ilyen porszívó akkor majd valakivel ki takarítattom és szenvedjen vele ő :D


írjatok :)

2012. szept. 3. 10:46
Raketat...ma ha hozzajutsz az legalabb dolgozik es az autod is lefenyezheted a segitsegevel,ha ugy tartja kedved
2012. szept. 3. 09:10
Én ETA porzsákos porszívót vettem nagy szívóerejűt. Volt már nekem mindenféle, de nagyon megutáltam őket, főleg a vizeset. Se nem szívott jól, és tisztítani is rémálom volt. Most ami van eldobható zsákos, de semmi port nem enged ki. 7x-es védelemmel van ellátva a zsák. Ja és úgy szív hogy felére kell állítanom a teljesítményt és még akkor is felemeli a szőnyeget. :-) Harmincegynehányezer volt, már nem emlékszem. Szívóerő 500 W körüli.
2012. szept. 3. 09:00

A porszívónál az a lényeg, hogy milyen erős a szívóteljesítménye. Az olcsó húsnak gyakran híg a leve szokták mondani, de ez itt nagyon igaz.

Az sem mindegy hol veszed. A "mediamárkt" elég drága.

Mi a T.cóban vettünk nemrég közepes áron.

1600W teljesítményű és a szívóereje 340W Samsung, porzsák nélküli. Sőt hepa szűrő sincs, ami miatt rendkívül könnyű az ürítése.

De nagyon sokféle van. Ha ki tudod használni, érdemes takarítógépet venni, az porszívó és nedvesen kárpitot is tud tisztítani, de azok ára már húzósabb. :)

97. pbeba
2012. szept. 3. 08:49
Én olyat tudok ami kicsit drága, de hosszútávon nagyon megéri. Nekem Vorwerk porszívóm van, nagyon elégedett vagyok vele.
2012. szept. 3. 08:34
Milyen porszívót vegyek, mi olcsó is és jó is???
95. cornflower (válaszként erre: 94. - Pillango2004)
2012. jún. 24. 11:53

Szia!


Igen már olvastam közben :)

Mi az a kis műanyag tartály a porszívó csövön?

94. pillango2004 (válaszként erre: 93. - Cornflower)
2012. jún. 16. 17:14

De mi ezt vettük meg ha vissza olvasol!

Nagyon jó csak ajánlani tudom!

2400 w és tényleg minden portól megszabadít!

2012. jún. 16. 16:06

és ezt a Samsung VCC74A5V3W típust senki nem ismeri?


Addig nem merem megvenni?

Nekem a vizes nem vált be sajnos :(

Zepter....

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook