Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Közös fogyi 2011.04.01-től fórum

Közös fogyi 2011.04.01-től (beszélgetős fórum)


182. Kálbá (válaszként erre: 181. - Csingiling82)
2011. márc. 30. 08:08

szia


még lehet csatlakozni, küld el a kért paramétereket a fogyjukegyutt@gmail.com ra és már is beneveztél:) ha tudsz egész alakos képet is várunk:)

2011. márc. 30. 07:25
Sziasztok! Én is szívesen csatlakoznék hozzátok!
180. Kálbá (válaszként erre: 177. - Lizoka)
2011. márc. 30. 06:00
hát kiváncsian várom hogy mennyire volt hatásos, aztán lehet én is kiprobálom majd ha lesz egy sazabad hétvégém:)
2011. márc. 29. 21:11
nincs valaki a jelentkezők közül Debrecenből?
2011. márc. 29. 21:09

sziasztok.

én is most estem haza. nem vagyok túl jól, és még szakdogát is írnom kéne.látom nagyon aktívak voltatok. :-)

177. lizoka
2011. márc. 29. 20:47

akkor pötyögöm!

célja:a máj állományában lévő epeutakban lévő apró kövek eltávolítása melyekben hemzsegnek a baktériumok gombák vírusok protozonok.

a májtisztító kúra 14 órától másnap 11 óráig tart.

a kúra napján 14 óráig ehetünk bármit ami nem zsíros olajos és nem tejtermék.ne vegyünk be gyógyszert vitaminokat.

kúra:14órától már ne együnk semmit.készítsük el a keserűsós oldatot.4evőkanál keserűsó+8dlvízben feloldani.

18óra:igyunk meg 2dl keserűsós oldatot/hűtőben tároljuk úgy iható/

készítsük el a köv.oldatkombinációt:1,5dl olivaolaj+1.5dlgrapefruitlé.rázzuk jól össze,és hűtőbe vele.

20óra:ismét igyunk 2dlkeserüsós oldatot.nem lesz éhségérzete,

22óra:igyuk meg az olivás lötyit kortyonként 5-15 perc alatt.közben vegyünk be citromfű készítményt hogy nyugodtan aludjunk.lehetőleg a hátunkra feküdjünk és a fejünket több párnával emeljük magasra.

6óra:keljünk fel és igyuk meg a harmadik 2dl keserűsós lötyit.

8óra:4.2dl lötyit meginni.

10.óra:először igyunk 2dl gyümölcslevet majd félóra múlva már ehetünk gyümölcsöt.

11kor ehetünk nem túl nehéz ételt.vacsorára már teljesen rendben leszünk.

a sikeres kúrát követően hasmenés várható .a székletben megtalálhatók a kicsi epekövek.ne lepődjünk meg 200-2000db.közötti kőtöl szabadulhatunk meg.

az eredmény:drámai hatású emésztésünk javul.a közérzetünk jelentősen javul.megszünik az allergiánk váll felkar hátfájdalmunk.

csökkent a vérnyomásunk javult a látásunk.nyugodtabb lett az alvásunk.tehát kiürültek a méreganyagok.



remélem van aki hasznát veszi.én hétvégén megpróbálom megcsinálni.

jó éjszakát mindenkinek aludjatok jól!álmodjátok magatokat soványra.

176. Kálbá (válaszként erre: 173. - Lizoka)
2011. márc. 29. 19:46

nem tudom hogy ki fogom e probálni, de valószínű jót tenne, bepötyögöd ha megkérlek rá?


köszi

175. Vadmalna (válaszként erre: 173. - Lizoka)
2011. márc. 29. 16:55

Köszönjük, hogy leírtad!


Hááát...nekem a keserűsó nem jön be, egyszerűen nem hat (csak hányingerem lesz tőle). Az olívaolajas-grapefruitos cucc ellenben biztos megtenné hatását...


Jelenleg 90 naposozom (egy kis csavarral...), de lehet, hogy kipróbálnám!

174. lizoka (válaszként erre: 173. - Lizoka)
2011. márc. 29. 16:41
nem salaganyagot hanem salakanyagot!
173. lizoka (válaszként erre: 162. - Vadmalna)
2011. márc. 29. 16:39

itt vagyok megint!

tehát a 24 órás méregtelenítő!

szombaton 14 órakor kell kezdeni.8dl keserüsós lötyit kell keverni és megvan mikor mennyit kell inni belőle.aztán kell egy olivaolajas grepfruitos lötyit is keverni és azt is a megadottak szerint meginni.

állítólag nagyon kipucol de kemény.kimossa az epeköveket baktériumokat salaganyagot mindent.

hétvégén kipróbálom.

ha érdekel valakit bepötyögöm ha jobban ráérek.

172. Kálbá (válaszként erre: 169. - Xiandrah)
2011. márc. 29. 16:12

szia


hát külön módszere nincs senkinek itt se, mindenki magátol kitalált valamit vagy valami ismertebb fogyit átalakított magára. Ha visszaolvasod, akkor láthatod ki mit csinál.


üdv

171. Rozinante (válaszként erre: 170. - Kálbá)
2011. márc. 29. 16:11
Köszönöm szépen a lehetőséget így is! Ha mást nem, akkor kívülről drukkolok Nektek, és figyelemmel követem az eseményeket :)
170. Kálbá
2011. márc. 29. 16:10
oké szerintem így is oké
2011. márc. 29. 16:10
Sziasztok! Én is most kezdeknék el fogyizni. Tudtak ajánlani valami olyan módszert, amiben elég heti három torna, és nem kell túl különleges étrend? Kolis vagyok, így csak hétvégén tudok tornázni ( péntek, szombat, vasárnap), és így főzni sem tudok ilyen-olyan kajákat. Jelenleg a Norbi Kickbox és Kardio-ra szoktam tornázni, amik szerintem elég hatásosak, mert nem ettem túl keveset mégis formásodtam. Étrend kiegészítőként szűzteát iszok, sajnos elég rendszertelenül :S Max tíz kilót fogynék, minimum ötöt. :)
2011. márc. 29. 16:09
Képet csinálok, és magamnak felírom az adatokat(csak azért, ha esetleg sikerülne a cél, akkor visszanézem és jó érzés lesz majd akkor :P), de nem osztanám meg a "nyilvánossággal", még ha mindegyikőtök ilyen bátor is volt (gátlásos vagyok,válljuk beˇˇ).
167. Kálbá
2011. márc. 29. 16:05

szia


részemről nem gond, de pont azért nem lenne ország-világ előtt nyilvános az adat csak a csapat elött hogy senki ne báthasson, mi tuti nem fogunk, ha gondolod ird meg privibe, de ha nem írod szerintem ugy is beszállhatsz.


puszi

Kátya

2011. márc. 29. 16:02

Halihó!


Igazság szerint, nagyon jó lenne látványos fogyást elérni a nyárig, nem akarok hipp-hopp rögtön 65 v. 70 kiló lenni, de azért annyi jó lenne, hogy meglátszódna.

Beszállhatok, de méretet ha nem gond nem adok meg, nagyon cikinek érzem magam (tudom hülyeség, de annyit bántottak már miatta, hogy teljesen kislányos a reakcióm erre, és ilyenkor befordulok magamba). Csak akkor szállok be, ha nem bánjátok, hogy így csatlakoznék! Köszönöm a megértéseteket előre is.

Puszi :)

165. Kálbá (válaszként erre: 162. - Vadmalna)
2011. márc. 29. 15:45
én is most akartam megkérni hogy írja le bővebben:))))))))))
164. Vadmalna (válaszként erre: 161. - Kálbá)
2011. márc. 29. 15:44
Nem rossz ötlet, hehe:)))
163. Kálbá (válaszként erre: 157. - Rozinante)
2011. márc. 29. 15:44

szia Rozinante


te is beszálsz a csapatunkba?

162. Vadmalna (válaszként erre: 158. - Lizoka)
2011. márc. 29. 15:44

Szia!


Ügyes vagy, hogy a kísértés ellenére is kitartottál!

24 órás méregtelenítő kúra? Engem is érdekelne. Írnál róla bővebben?

Köszi

161. Kálbá (válaszként erre: 160. - Vadmalna)
2011. márc. 29. 15:43
rágási kényszer nálam is megvan és rágóval elég jól karban tudom tartani probáljátok ki hátha nálatok is működik:)
160. Vadmalna (válaszként erre: 157. - Rozinante)
2011. márc. 29. 15:43

Szia!


Drukkolok Neked! Ha lassan is, de menni fognak lefelé azok a fránya kilók! A sok folyadék pedig csak jót tesz (legalább tisztulsz:)

A rágási kényszer rám is jellemző, úgyhogy megértelek!

Sok sikert!!

159. Kálbá (válaszként erre: 158. - Lizoka)
2011. márc. 29. 15:42
persze mindenki benne van aki küldte az adatokat és aki még elküldi péntek éjfélig.
158. lizoka
2011. márc. 29. 15:20

sziasztok!jelentem megjöttem a munkából/KONYHÁN DOLGOZOM/és nem kotnyeleskedtem bele minden kajába.a pénteki gyümi napban benne vagyok.most kaptam a kolléganőmtől egy 24 órás méregtelenítő kúrát nagyon kemény de állítólag nagyon kipucol.

Kátya!ide írtam tegnap az adataimat bevettél a csapatba?Mail címet küldöm privibe.

2011. márc. 29. 14:52

Sziasztok!


Kátya mondta, hogy olvassam el ezt a topikot. Hát lányok, én nagyon drukkolok Nektek! Ha ez számít, akkor elmondom, hogy én is ugyanebben a cipőben járok. Annyi különbséggel, hogy én 65-68 kilóról híztam meg 95-re 1 év alatt kb. Fogamzásgátló...szerintem elég, ha ennyit mondok. Nekem így nehezebb leadnom, hiszen nem a zsírszövetekkel van a gond, hanem hormonális szinten. Mit ne mondjak...eléggé szíven ütött a dolog. A súly az egyik érzékeny pontom. Most kezdtem el szedni egy ún. Szűztea +cla max kapszulát, mondván, hátha segít...érzem is, hogy nem vagyok éhes tőle, viszont iszonyatosan szomjasnak érzem magam...mintha ki akarnék száradni, mint a sivatag :D Ez egyfelől jó, hiszen eddig kb. fél litert ittam naponta, míg most simán megvan a 2 liter, másfelől meg rossz (rendszeres látogatója vagyok a klotyómanónak xD). Mindenesetre én nagyon nagyon drukkolok Nektek!

Jah, még annyit hadd tegyek hozzá, hogy én is összeállítottam a saját étrendem, semmi extra dolgot nem írtam bele (pl. ilyen liszttel,meg olyan liszttel csinálom a kaját, meg szűz oliva olaj, meg mittudoménmi, túl drágák sztem), csak annyit, hogy mi az,amit szeretek, és mi az amit nem. A mennyiséget változtattam és az időt, hogy mikor eszem meg. Napi 5x étkezést írtam, 3-mal ki sem bírnám. Van egyfajta rágási kényszerem...valamit mindig rágnom kell:D Reggel egy kis süti, heti 2x, és azzal elvagyok egész jól (a sütiről és csokiról nem mondok le, se a kenyérről :D)

Szóval: HAJRÁ!!!

156. Kálbá (válaszként erre: 148. - 55cf864a30)
2011. márc. 29. 13:56

szia


neked megvannak az adataid, az álom súly hiányzik, de nem a fogyjukegyutt@gmail.com ra kaptam

2011. márc. 29. 13:19

:))) Örülök Nektek!!

Az biztos, hogy a méregtelenítés mindenkinek jót tesz!

154. Kálbá
2011. márc. 29. 13:02
hát ja:) akkor pénteken gyülölcsre fel:)
2011. márc. 29. 13:00
És persze pont az induló napunkon van. Nem is tudnánk ennél méltóbban megünnepelni az elhatározásunkat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook