Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Közigazgatási szakvizsga - ktv. jogviszony miatt (nem jogi) fórum

Közigazgatási szakvizsga - ktv. jogviszony miatt (nem jogi) (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
2010. márc. 3. 16:56

a "két hét rásem tudtam volna jobban megtanulni" valójában két hét alatt sem tudtam volna megtanulni


:)

2010. márc. 3. 16:55

5 nap a kötelezőre, a válaszhatóra is kell kb. 2. Nem vagyok profi, bár sok mindent tanultam belőle.

Szerencse is kell, és bátorság is (vagy pofátlanság? :)

Viszont úgy vagyok vele, hogy két hét rásem tudtam volna jobban megtanulni, mert képtelenség. Sz*r az anyag, egy normális vázlatot nem tudtam belőle írni, csak mondja, mondja a körmondatokat. Így olvastam, legalább 3-4x végigmentem az anyagon, ami ragad, ragad alapon (persze volt, amit memorizáltam is).

De hogy erre még több szabit kivegyek... egy frászt.

6. Titánia83 (válaszként erre: 3. - 00dd2f3d94)
2010. márc. 2. 21:44
5 nap? Akkor te profi vagy! :D
5. Titánia83 (válaszként erre: 2. - E05330cfda)
2010. márc. 2. 21:43

Próbáltam azt is 3 éve.:(

Láttam, kb. 4 egyetemi tantárgy ömlesztve.

2010. márc. 2. 21:18

Szia! Attól függ, mennyire vagy jártas az anyagban. :) Lehet, hogy van, akinek öt nap is elég felkészüléshez, de hidd el, a többség tuti nem ezen a véleményen van.

Persze, ha központi szervnél vagy és esetleg a kidolgozott tételek netán a vizsgakérdések is rendelkezésre állnak, talán menni fog, de egyébként tuti nem elég ilyen rövid idő. :)

A kollégáim azt mondják, hogy a kszk honlapján lévő próbateszteket érdemes megcsinálni, mert néha szinte ugyanazok vannak vizsgán.

2010. márc. 2. 21:08
én két éve szakvizsgáztam, de 2 hetet felesleges rászánni, max. 5 napot.
2. e05330cfda (válaszként erre: 1. - Titánia83)
2010. márc. 2. 21:06
Két hét minimum, napi tíz órában.Rosszabb mint egy államvizsga esküszöm.
2010. márc. 2. 21:04

Valaki szakvizsgázott már, vagy készül mostanában szakvizsgázni, mint köztisztviselő?

Érdekelne, hogy milyen a vizsga, mik a tapasztalatok, felkészülési idő mennyi kell rá?


Előre is köszönöm!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook