Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kontaktlencsések beszélgessünk fórum

Kontaktlencsések beszélgessünk (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. júl. 4. 23:27
az kimaradt hogy szia:)
3. Nikike1988 (válaszként erre: 2. - Maneki neko)
2012. júl. 4. 23:27

Én amikor beteszem nem bök meg semmi de a dioptria teljesen más mint a szemüvegemé..

pl a cilinder minuszos holott plusszos volt és kezdem azthinni nem jól vizsgálták meg a szemem.

Maga a viselete kényelmes csak épp nem úgy látok ahogy kéne:S

Te milyen hamar tanultad meg a kivételt? én simán beteszem a szemembe de kivenni alig bírom..

2012. júl. 4. 23:20

szia,


nekem kb 1 éve van kontaktlencsém, nekem az első alkalommal valamilyen gyártási hibás jutott, nagyon szenvedetem vele, folyt a könnyem nem láttam stb, visszamentem h valami nem ok. utánna derült ki h nem jó a lencse... a végleges lencse már jó volt, sőt megmerem kockáztatni, hogy jobban látok lencsében mint szemüvegben. én kb 2 hónap alatt jöttem bele a használatba :) szeritem lehet érdemes lenne visszamenned az optikushoz, mert ha a lencse a hibás akkor az ki kell cseréltetniük díjmentesen ( legalábbis én így tudom, illetve velem ez történt).

2012. júl. 4. 23:10

sziasztok.


Tegnap óta van kontaktlencsém de sajnos nem látok vele rendesen..Tegnap 2órát ma pedig majdnem 4órát volt a szemeben de távolra furán látok..Ma kb 1óra szenvedés után tudtam kivenni a bal szememből és azóta fáj és vörös a szemem..

Kicsit elbizonytalanodtam hogy akarom e ezt.

Másoknál is döcögősen ment az elején??

Van köztetek olyan akinek elsőre nem lett jó és újat kellett rendelni?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook