Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Köldökpiercing fórum

Köldökpiercing (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
739. cf0bd8c1ee (válaszként erre: 738. - Fedo94)
2009. okt. 22. 20:30
Hyperol tablettát kell vízbe áztatni és azzal ecsetelni sokszor.
738. fedo94
2009. okt. 22. 20:28

sziasztok!

én is ma csinálattam piercinget, nem rég írtam is ide, és gyorsan megvt, nem fájt, mondjuk épp most kezd el mert megy ki belőlle az érzéstelenítő, de nekem is ezüst van benne, még nem láttam, mert levan ragasztva...egyéb kezelési útmutatót esetleg?? mit kell vele csinálni, h ne gyulladjon be???

737. Crimson (válaszként erre: 736. - Bloka)
2009. okt. 22. 11:12

Esetleg ilyesmi?

[link]

736. bloka (válaszként erre: 734. - Videkisrac)
2009. okt. 22. 09:59
Nem sajnos, nem. Egyéb ötik?Vki?
735. Catrin89 (válaszként erre: 732. - Ében11)
2009. okt. 21. 17:35
Szia!Köszönöm a gyors választ és, hogy megnyugtattál!:) Vigyázok rá és kezelem, ahogy kell. Remélem minden rendben lesz! Szia!
2009. okt. 21. 17:27

Esetleg ilyenre gondolsz?

[link]

733. bloka
2009. okt. 21. 15:38

Sziasztok!

Barátnőmnek a kedvenc köldökpiercinge tönkrement, és ahol vette ott már nem lehet, és meg se csinálják. Az lenne a kérdésem h nem tud e vki olyan helyet ahol lehet venni olyan piercinget, ami olyan mint 1 sárkány. Asszem fordított piercing, vagyis alul van a feje a sárkánynak és a köldökben pedig a teste. Az egész piercing 1 sárkányt alkot, tehát nem ilyen kis golyóról lóg le egy sárkányos medál vagy hasonló, hanem olyan a piercing mint 1 sárkány.

Remélem nem voltam túl érthetetlen, és h vki tud segíteni, mert szívesen meglepném vele bnőm.Örülne neki!

Előre is Kössz a segítséget annak aki tud!

732. ében11 (válaszként erre: 730. - Catrin89)
2009. okt. 21. 13:47

szia! persze ugyanúgy tusolni lehet-az nem baj.de ha lehet ott minél kevesebb tusfürdő érje-az nem baj ha átfolyik rajta de ott nem kend rá töményen.

hát lehet kissé nagyobbat szúrtak-de szerintem nem lesz gond.annyiszor kell megmozgatni-ahányszor kezeled.előtte mindig alapos kézmosás!az ékszerhez és a körülötte lévő bőrhöz is csak akkor érj-ha előtte kezet mosol-és ezt hetekig be kell tartani!

a legtöbb gyulladás azért van-mert a kézről beleviszik a piszkot.

pl. ha jönnek be a stúdióba hogy kicsit gyulladt a piercingem-e közben már húzza is föl a pólóját és jól megfogdossa az ékszert-ez az esetek 90% megtörténik-közbe meg nem érti mitől piros.szóval erre figyelj oda.hát remélem az ezüsttel is szépen gyógyul-mi nem igazán teszünk be ezüst arany ékszert-első piercingnek.egy vendégünk volt aki rögtön aranyat kért-mert neki az első piercing is azzal gyógyult gyorsabban.de az orvosival szoktak a leghamarabb mindenféle gondok nélkül gyógyulni.

de szerintem ha vigyázol rá, minden ok lesz!:D

2009. okt. 20. 21:55

ez lemaradt:

Zuhanyozni ugyan úgy lehet az első napokban is mint előtte?

2009. okt. 20. 21:52

Sziasztok!

Én ma csináltattam köldökpiercinget és most vettem észre, hogy nem igazán tudom majd mozgatni fel és le, mert olyan távolságra van egymástól a 2 lyuk, mint a pc szára. (szóval nem lód ki a pc szára, nincs hely, h mozdítani tudjam) Ha forgatni próbálom az is elég? Járt már így valamelyikőtők és ha igen, megúsztátok gyulladás nélkül? :) Nekem ezüst van benne nem orvosi fém, de remélem, h szépen gyógyul majd:)

Előre is köszönöm a válaszokat!

729. fedo94
2009. okt. 19. 13:04

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :D

tesóm nagyon fémérzékeny és mindentől begyullad a füle, nekem is ki van szúratva a fülem, de nem mindig van benne fülbevaló, így most 4. napja van benne az ő bizsu fülbevalója és semmi bajom. ettől megnyugodtam, és a heggel kapcsolatban is, de sztem nem fogom kivenni ha már egyzser megcsináltattam...köszönöm h írtatok =)

728. ében11 (válaszként erre: 726. - Fedo94)
2009. okt. 18. 15:01

ha fémérzékeny lennél arról tudnál-minden ami a bőrhöz ér és fém irritálna.öv,csatt,fém gomb,cipzár bizsuk stb.

ezeken a helyeken kipirosodna a bőr viszketés ilyesmi.

az orvosi fém általában nem okoz gondot-ezt használják a doki mondjuk egy törött csontnál, vagy ebből vannak a műgyökerek vagy drótok stb amit a testbe műtenek.

bőrpróbát nem tudok erre-de ha nem voltak panaszaid akkor ettől sem lesz.

viszont nagyon komolyan kell venni a higiéniát!

a piercinget naponta többször kezelni kell,óvni a strandolástól szoláriumtól,mindenféle kozmetikumtól(testápoló,parfüm stb.)illetve attól hogy a nadrág derékrésze elnyomja, vagy beleakadjon ruhába törölközéskor.és a leges legfontosabb amit szinte senki nem tart be-akkor szabad az ékszerhez nyúlni, mozgatni nézegetni stb. ha előtte alaposan kezet mosol!mert a legtöbb gyulladás,vadhús emiatt történik!és ez nem csak azért rossz mert esetleg ki kell venni az ékszert, hanem azért is mert csúnyán megmaradhat a piercing helye-gyulladás után nem biztos szépen beforr!a gyógyulás hetekig tart-tehát hetekig kell kezelni és vigyázni rá!viszont így nem lesz vele probléma és ha később kiveszed szépen összehúzódik a lyuk(esetleg bepanthen kenőccsel lehet rásegíteni,hogy szebben összeforrjon)és csak pici nyoma marad.

727. Crimson
2009. okt. 17. 22:47

Én csak a második kérdésedre tudok választ:mikor én kivettem szépen begyógyult és csak egy pici pötty volt látható utána, nem volt sebes, csak egy pici kör alakú heg maradt utána.

Arra, hogy fémérzékeny vagy-e...szerintem ha vannak bizsu ékszereid, és bírta eddig őket a bőröd akkor nem vagy.

726. fedo94
2009. okt. 17. 20:22

Lenne pár kérdésem. Elég bizonytalan vagyok, szeretnék tisztázni pár felmerülő problémát.

Nem tudom, h fémérzékeny vagyok-e és orvosi fém köldökpiercingem lesz csütörtökön. Hogyan lehetne addig kideríteni h nem vok rá érzékeny?

A másik az, h ha kiveszem a piercingem akkor ott marad majd a helye, és csúnya lesz nagyon?

Várom a válaszokat.Előre is köszönöm.

725. ében11 (válaszként erre: 724. - Wera16)
2009. okt. 9. 21:14

persze szárít, de lehet használni az alkoholt-de kevés kell belőle és naponta 2-3 alkalom elég.

amúgy ezért szoktam ajánlani az octenisept spray-t vagy a betadine oldatot+tengeri só oldat.

724. Wera16
2009. okt. 9. 15:14
U.I.: Tehát az alkohol szárítja.
723. Wera16
2009. okt. 9. 15:13

Sziasztok!Szeretném felhívni mindenki figyelmét,hogy a köldökpiercing fertőtlenítésére ne alkoholt használjon!!!!!!!!!!!

Az én pc-met áprilisban szúrattam,semmi baja nem volt, a pc-s csaj azt mondta,h alkohollal fertőtlenítsem. Én hittem neki,csináltam.


A bőröm elvékonyodott, a kb. 1 cm-es bőrből alig 2-3 mm maradt meg. Vesztett a vastagságából,nagyságából.Decemberben megyek újra átszúratni.

722. Crimson (válaszként erre: 718. - 62cc0f78ae)
2009. okt. 4. 17:15
Nos, ezt szerintem piercingje válogatja. Az első piercingemnél a felső bogyót lehet letekerni csak, a másikat nem. A másodiknál meg már mindkettőt le tudtam tekerni. Én inkább a felső golyóval próbálkoznék. Sok sikert:)
721. russodebby (válaszként erre: 720. - Ében11)
2009. okt. 2. 16:00
Köszi a válaszodat. Soha nem volt begyulladva szerencsére. Mondjuk annyira nem vészes a kinézete,csak engem zavar egy kicsit. :-)
720. ében11 (válaszként erre: 719. - Russodebby)
2009. okt. 2. 13:32

nem nem a fogyás hízás miatt van.és nem normális.

általában gyulladás után lökődik ki.

ritkán van hogy valakinek annyira erős a szervezete hogy kilöki az ékszert.

ha nem volt egyszer sem gyulladt akkor valószínű a te tested nem viseli és mint idegen anyagot kilöki.

illetve akkor összesen 5* volt szúrva.ez nagyon megviselhette ott a bőrödet...én többször nem próbálkoznék a köldök piercinggel.

2009. okt. 2. 11:07
Sziasztok! Nekem is van köldök piercingem már 10 éve,pár hónap kihagyásával a terhességem alatt. És a kb. 9 hónap alatt,amíg nem volt bent nem forrt össze,simán vissza tudtam rakni. :-) 3* házilag lett szúrva és 2* szalonba csináltattam. Mindig elvékonyodik a bőr a piercingemnél. Ez lehet a fogyás-hízástól,vagy ez normális "jelenség"?
718. 62cc0f78ae (válaszként erre: 717. - Crimson)
2009. okt. 2. 10:58
Az alsót, a nagy bogyót, igaz? És merre, jobbra vagy balra? Mondjuk most egyik irányba se mozdul...:) Csak nehogy még jobban rászorítsam!
717. Crimson
2009. okt. 2. 09:55
Csavarni kell. Anno nekem is úgy rátekerte a piercer, hogy csípőfogóval tudtam csak letekerni a bogyót:D
2009. okt. 1. 20:14
Köldögpiercinget (Hagyományos bogyós, köves) hogy a manóba lehet kivenni?:) Csavarni kell, vagy lehúzni a bogyót? A piercer úgy összerakta, hogy nem mozdul:(
715. ében11 (válaszként erre: 714. - Lora Baba)
2009. szept. 15. 15:20

szia!

kezelgesd hogy szépen begyógyuljon-bepanthen kenőcs ilyenkor nagyon jó.

legalább pár hónapot érdemes várni,de ezt már meg kell mutatni egy piercingesnek...és ha látja akkor fog tudni mondani valami konkrétat.

714. Lora Baba (válaszként erre: 686. - Ében11)
2009. szept. 15. 13:28

Szia!

Köszönöm szépen, hogy válaszoltál.

Hát többen is mondták, hogy nem nagyon fog változni a görbeség (többek között te is), ezért kivettem, sőt már be is forrt.

Amúgy szerinted mikor lehet újra próbálkozni a szúratással?

Előre is köszi.

713. tavaszilány (válaszként erre: 712. - Ében11)
2009. szept. 14. 10:09
köszi...a köldökébe akarja..
712. ében11
2009. szept. 13. 12:44
7-8 ezer vagy több,mert helyenként változó...meg az sem mindegy mit tettet bele és hová.
2009. szept. 13. 09:54

Sziasztok!


Írjatok nekem lécci árakat Bp-en, hogy mennyiért teszik be a pc-t..a lányom szeretne, felmérném az anyagi oldalát..köszi

710. ében11 (válaszként erre: 709. - Cicanilla)
2009. szept. 10. 09:18
azt amúgy is úgy kell-de amikor odaméri a piercinget és bejelöli a helyét akkor mindenképp állni kell-utána már le kell feküdni.szóval ezzel nem rontotta el.kérdés bejelölte-e neked?
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook