Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Klimax, változókor fórum

Klimax, változókor (beszélgetős fórum)


14. H MAYA
2007. jún. 30. 22:38

Szia!

Ez a kapszula a klimaxos bántalmakra való, vagy csak a gyomorsav ellen. Bocsi de nem értettem.Majd ird meg milyen tapasztalataid lesznek.Meg azt is hogy hány darabos kiszerelésben van a bogyó.

13. Kalmár Edit (válaszként erre: 11. - H MAYA)
2007. jún. 29. 11:59

Szia!

Na megjöttem. Mondtam, hogy sok a savam a teától, mire a gyógynövényes ezt a "Szójavit MINERAL" kapszulát ajánlotta, sokan ezt veszik ez is természetes kivonatokat tartalmaz. Semmi hormon gyógyszer!!! 2 ezer forint napi 2x1 kapszula, majd meglátom. Így a teával sem kell küszködnöm.

12. Kalmár Edit (válaszként erre: 11. - H MAYA)
2007. jún. 29. 09:46

Helló!

Látod, ezt nem is irtam, nekem is marja a torkomat. Olvastam, ilyen házi praktikákat ezzel kapcsolatban. Szóval lábújhegyre kell állni és sarokra lehuppanni. Kb. 20-30 szor. Nevetséges, de nekem bevált. Próbáld ki. Ennek mellékhatása nincs:)))

11. H MAYA (válaszként erre: 10. - Kalmár Edit)
2007. jún. 28. 22:43

Szia!

Nekem a tea már teszi a hatását,a gyomorsavamat felszaporitotta, nagyon marja a torkomat.A fenébe is, mire valami használna (ma hogy nem volt olyan meleg, nem volt egy hőhullámom sem)a gyomrom meg nem birja.Most erre kell valami,hát jól ki vagyunk.

üdv.

10. Kalmár Edit (válaszként erre: 9. - H MAYA)
2007. jún. 28. 10:11

Szia!

Szóval a klimax teát iszom, mive én sem akarok semmi gyógyszert. Úgy vettem észre, hogy a felére csökkent a melegség+izzadás. Megyek veszek valami erősebb vagy hatásosabb gyógynövényt. Vagy ez a tea később fejti ki hatását? Egy dobozzal már elfogyott.

9. H MAYA (válaszként erre: 8. - Kalmár Edit)
2007. jún. 27. 17:23

Igen , a klimax "általános tüneteit érezzük a saját bőrűnkön,Nem semmi,nekem már egy éve jönneka hőhullámok, a menopauza pedig elkezdődött.

Voltam orvosnál, azt mondta a természet szépen teszi a dolgát.Azt ajánlotta ha eltudom viselni,ne használjak semmi gyógyszert.Csak hogy a nyár + a melegség,nagyon kikészitett,éreztem egyre idegesebb vagyok,tehát beszereztem növényi összetevőkből készitett bogyókat,nap ix kell bevenni,3 hónapig, 1 hete kezdtem,még nem tudok sokat mondani.Egy másik fórumon ajánlották a citromfű teát, azt tegnap ittam elősször,ma még csak 2-3 hőhullám jött a 2o-25 helyett ami naponta szokott lenni.Tovább fogom inni a teát majd leirom ,mik a tapasztalataim

8. Kalmár Edit (válaszként erre: 7. - Rika1)
2007. jún. 27. 16:58

Szia!

Elkezdtem inni ezt a klimax teát, úgy vettem észre, hogy használ. A tüneteim ugyan az mint Neked. Kitartás!!!

7. Rika1 (válaszként erre: 3. - Kalmár Edit)
2007. jún. 27. 15:20
Nekem tavaly volt először,hogy kimaradt Februárba egyszer.Aztán ebben az évben szintén február-március volt olyan,hogy nem jött meg.Helyette jelentkezett a hőhullám.Na ez nem semmi volt,mert kb.óránként jött.Ez úgy zajlott le,hogy a lábtól elindult felfelé egészen a fejemig.Elöntött egy melegség egy pici izzadással,és utána elkezdtem fázni.Ez tartott 2 napig,utána már csak hébe-hóba.És mostanában,hogy megint kimaradt két hónapot egyszer éreztem.Aztán most megint megjött,és most itt tartok.És közben megy a teszt ezerrel:))D
6. daroki (válaszként erre: 5. - Kalmár Edit)
2007. jún. 26. 17:37
Nincs mit!:)
5. Kalmár Edit (válaszként erre: 4. - Daroki)
2007. jún. 26. 17:32

Szia!

Köszönöm szépen. Biztos választ fogok találni a hozzászólásokból az én nyavajámra. Köszi mégegyszer.

4. daroki (válaszként erre: 3. - Kalmár Edit)
2007. jún. 26. 17:14

Szia!


Most jövök a tudásbázisról.Ott is van ilyen fórum.Sztem nézz,nézzetek körül,már jó sok hsz van!

Sok sikert!

3. Kalmár Edit (válaszként erre: 2. - Rika1)
2007. jún. 26. 15:46

Szia!


Szóval nekem nem volt spirál, gyógyszert sem szedtem soha. Remélem nem fog szórakozni velem, hogy egyszer megjön, egyszer nem. Ezt a teát ajánlotta a gyógynövényes, ha még sem vállik be, akkor van még más. De ilyen gyógyszereket nem szeretnék szedni. Neked mikor jelentkezett előszőr? Tehát Neked össze vissza jön meg?

2007. jún. 26. 15:36
Szia! Kezetfoghatunk.Ugyanis én is ebben a cípőben járok.Én 47 éves vagyok, és nekem is így jelentkezett.Aztán kimaradt 2 hónapot a mensim,e közben levetettem a spirált,utána megjött.Aztán megint kimaradt 2 hónapot,és megint megjött.A verejtékezés közben meg elmaradt.Ha jelentkezik is csak 1 hónapban 1x van.Ha akarsz még tudni valamit írjál:)
2007. jún. 26. 15:27

Sziasztok!

45 éves vagyok egy hónapja kimaradt a menstruációm, azóta minden nap rám jön egy olyan melegség, ami verejtékezéssel jár. Mi a véleményetek és akit érint az hogy vészeli át? Meddig tart ez az állapot? Jelenleg klimax teát iszom, remélem lesz hatása.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook