Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kinek mi a véleménye a Pepcoról? fórum

Kinek mi a véleménye a Pepcoról? (beszélgetős fórum)


1 2
febr. 27. 23:16
Én kedvelem ,lakàsdekot mindig ott veszem!!!
febr. 26. 17:15
Néha ki lehet fogni olcsón jó dolgokat, de a minőségük nem a legjobb.
39. bozsu55 (válaszként erre: 35. - Gyöngy:))
febr. 25. 07:04
Bocsánat, igen, túlgondoltam.
38. Anyagi
febr. 24. 19:41

Nagyon néha bemegyek... szétnézni.

Olcsó, de rossz minőségű.

Szóval, ha ezt vesszük, mégiscsak drága és felesleges termékek sokasága.

37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Bozsu55)
febr. 24. 18:11
Hát azt nem tudom,de az biztos,hogy tömött sorok állnak a pénztárnál.Nekem maximálisan megfelel főleg ilyen árban
febr. 24. 18:02
Jók bizony! És fél literest is vettem már ott.Mindenféle színben.formában.Én imádom :)
35. gyöngy:) (válaszként erre: 32. - Bozsu55)
febr. 24. 17:04
Ja, a szalagcímekben az van, hogy kivonul az országból, de ha valaki olvassa tovább, kiderül, hogy Ausztriából.
34. globus (válaszként erre: 32. - Bozsu55)
febr. 24. 17:03

[link]


Nem Magyarországról.

33. timycat (válaszként erre: 25. - Andi6020)
febr. 24. 16:59
Faca, milyen egészséges lehet mikor egy ilyen vagy hasonló bevonat belesül, beleoldódik az ételbe 😕
32. bozsu55 (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 24. 16:54

Nincs avval semmi gond.

Végül leltároztam, van cicás (vékony pamut) szerintem pizsama alsó volt, nadrágom. Turiból,de itthon hordom.

Kutyatalp mintás mellényem.


Visszatérve a fórum címre, én azt olvastam hogy a Pepco kivonul Magyarországról.

febr. 24. 15:18
Jók a bögrék? Egy gombostűt nem vásároltam ott!
30. Channa* (válaszként erre: 25. - Andi6020)
febr. 24. 15:07

Sütőformákkal én is így jártam, illetve a palacsinta sütő sem bírt ki túl sok sütést. Egyszerűen lemoshatatlanul megégett kívülről.


Nem tudom, hogy milyen márkája van ezeknek az edényeknek, mert nincs rájuk írva semmi, de pont ilyenek: [link]

kb. 4-5 éve használom ezt a 3 db edényt, de ezek jók.

Berlinger edényeim vannak egyébként és nem rosszabb az a 3 db edény sem ezeknél.

29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Channa*)
febr. 24. 14:57

Aranyos vagy,igen tudom neked a banki szférába nem férne bele,de ahol én dolgozok,ott igen :)

Nekem ilyen az igényem,nem vagyunk egyformák hála Istennek :)

28. Channa* (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 24. 14:51

Ez nem kor függő, hanem igény kérdése.

Melegítőbe is ritkán megyek ki az utcára, nemhogy pizsibe.

A munkahelyemen igen csak meglepődnének, ha bevonulnék a kedvenc pizsimben;)


Pizsamát viszont hordok ilyen fazonút: [link]

Több féle mintával, hosszú ujjú pólóval, nyáron pedig rövid nadrágot ilyesmiket: [link]

27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Andi6020)
febr. 24. 14:50
Tepsit még nem vettem onnan Andika,de poharakat,bögréket igen,pár száz forintért,azok nagyon jók
febr. 24. 14:47
Nagyon szép rózsaszínű zsenília szőnyeget néztem ki magamnak,3000 FT azt hétfőn juszt is megveszem magamnak a fürdőmbe :-)
25. andi6020 (válaszként erre: 11. - Channa*)
febr. 24. 14:35
Vettem egy tepsit. A sima mosogatószivacs lerántotta róla a bevonatot.
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Bozsu55)
febr. 24. 14:20

:-)

Hát..én ilyen érdekes nőszemély vagyok,imádom a gyerekes dolgokat.

Ha hiszed-ha nem ezen tulajdonságom miatt imádnak a kollégáim,mindig nevetést hozok számukra :)

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Channa*)
febr. 24. 14:15
Én felveszem,pedig Nagymama korban vagyok :D
febr. 24. 14:14

Nagyon jól megfogalmaztad,igen én is olyan szettet vettem,ami kötött jellegű gyönyörű baba kék színben,olyan mint egy szabadidő szett :)

Én simán hordani fogom,tudom hogy vicces,viszont senki meg nem mondja felvéve,hogy pizsik :-)

21. globus (válaszként erre: 20. - Bozsu55)
febr. 24. 12:36
Én sem emlékszem, hogy valami felnőtt holmit láttam volna, inkább olyan baba-bazár, bár lehet, hogy keverem a Kik-kel?
20. bozsu55 (válaszként erre: 17. - Smaragdzöld 🐉)
febr. 24. 12:31

Az jó,végre valami jó.


Én nem tudok magamra ott vásárolni.


Konyhai eszközöket, kiegészítőket,mütyüröket nem veszek.

febr. 24. 11:04
Csalódtam. Még el sem múlt Valentin, már előtte húsvéti szemetekkel rakták tele a boltot.
febr. 24. 11:00
A gyerek zoknik nálunk meglepően sokáig bírták, pedig százszor kimostam őket 😊 De más pepcos ruhák is aránylag jó minőségűek. Nekem a legnagyobb csalódás a pepcos színes ceruza volt, csak karcolta a papírt, a hideg rázott tőle (szó szerint)
17. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 14. - Bozsu55)
febr. 24. 10:11

A gyerek pizsamák némelyikéről meg nem mondanád, hogy azokat alvásra szánták. Ezt én is tapasztaltam.


Tavaly nyáron vettem rövid ujjas, rövidnadrágos gyerekpizsit. Állítom, szinte ugyanaz, mintha vettem volna egy kétrészes utcai gyerekruhát. Vagy egy rövidnadrágot egy pólóval.


Az én tapasztalatom gyerekruhák terén nem rossz.

Vannak kifejezetten jó minőségű biopamut pólójuk. Csak ki kell fogni.

Amikor a gyerek még kúszik-mászik, felesleges drága, márkás ruhadarabokat venni többszörös árért.

Oviba is pont megfelelőek a pepcos ruhák. Sőt, most, hogy még tinik is előszeretettel bújnak sportos cuccokban, a tréningnadrág-szerű gatyeszok is menőnek számítanak. A márkás cuccokhoz képest potom áron.


A konyhai dolgokról nem tudok nyilatkozni. Azokat nem ott vásárolom.


Viszont vettem húsvétra kütyüket. Árakat nem tudok viszonyítani, mert beléjük estem, mint Micimackó a mézes bödönbe - annyira aranyos dolgokat vettem, nem gondoltam arra, hogy mennyibe kerül. Szerintem ezekkel is jól jártam.

febr. 24. 10:03

A ruhák valóban bolyhosodnak néhány mosással, így csak akkor érdemes megvenni, ha nagyon olcsó és nem akarjuk sokáig hordani. Gondolok itt pulcsikra.


Néhány pizsi valóban olyan, mint egy szabadidő ruha, de utcára azért nem venném fel. Itthon elmegy, ha nem jön senki;)


Dekorációs cuccokat szoktam venni, illetve néhány konyhai cuccot (fakanál, tálak, műa edények, lábtörlő és hasonlók).

15. Bichi
febr. 24. 08:57
Konyha cuccokat szoktam csak venni, vagy dekort, azokkal semmi baj...
14. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 23. 23:13
Pizsamát utcára? Êrdekes.
febr. 23. 21:47

Pizsama nadrágok, alvós pólók, leggingsek, bögrék, termosz, kulacs-ez mind jó. Szeretem őket.


Viszont már több fajta alsóneműt vettem, és 2-3 mosás után elszakadnak. Rossz minőségűek.

12. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 23. 21:43
Car
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook