Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kinek mi a véleménye a Pepcoról? fórum

Kinek mi a véleménye a Pepcoról? (beszélgetős fórum)


1 2
11. Channa* (válaszként erre: 3. - Andi6020)
febr. 23. 21:42
Valakitől kaptam 3 db lábost, amit ott vett. 4 éve használom őket és szuperek. Nem ég le bennük semmi, így nem kell sikálni. Van olyan jó, mint a Berlinger edények.
10. Léna123 (válaszként erre: 9. - Pasionella)
febr. 23. 21:24
A gyerekpólók dettó. Ekkor utáltam meg. Széltében, hosszában egy lett már mosás után. A szárításnál meg 2 méretet ment össze.
febr. 23. 21:21
Max lakás dekort veszek ott, egyszer vettem egy pólót, hosszban osszement, szélességében meg kinyúlt 😂
febr. 23. 21:12
Felnőtt ruhát soha nem vettem ott. A babaruhákat nagyon szerettem, bírta a mosást, szárítást is. A gyerekruha már nem. Rossz anyagú, összemegy,a szárítógépet egyàltalán nem bírja, ezért ruhát már nem vásárolok ott, vagy csak nagyon ritkán. A gyerek fehérneműből és pizsamából a disneysek egész jók, azt megveszem, és van egy fajta gyertya, amit nagyon szeretek onnan.
febr. 23. 20:08

Ruhat nem sokszor veszek; par mosas utan szerintem remes. Gyerek is, felnott is. Sinsay ugyanez.


Kepkereteket szoktam, ajandekszatyrot, hajgumit.


Bögrét ajandekba, meg nèha szezonalis dekort, foleg karacsony elott.

febr. 23. 20:05
Poharat, üvegtálat vettem. Szerintem jók.
febr. 23. 19:52
Nagyon jól kinéző cuccaik vannak, de ez inkább gagyi és silány minőség. A fehérneműik olyanok mintha nejlon szatyrot húznál magadra. Ami jó minőségű textil terén az ritka.
febr. 23. 19:28
Made in vedd meg dobd el...
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 23. 19:14
A ruhák aránylag jók. A konyhai cucc gagyi hulladék.
febr. 23. 19:10
Én szeretném szeretni, mert néha nagyon klasszul kinéző dolgaik vannak. Vettem már onnan pizsit meg melegítő szettet, néhány mosás után annyira telibe kibolyhosodott az összes, hogy már itthonra sem szívesen hordtuk. :( Úgyhogy én igyekszem minimalizálni, a Sinsay-vel is pl. ez a bajom hogy nagyon cuki dolgaik vannak, csinos ruhák, de erre tényleg igaz, hogy ennyi pénzért csak szemetet kapsz, iszonyú gyorsan elhasználódik és megy a kukába... Mondjuk a sinsay-ben ki lehet fogni tartós dolgokat is, nekem a pepcoban még nem sikerült.
febr. 23. 18:59

Imádom a Pepcót,bevallom,hogy a méreteim miatt a gyerekosztályon édes és cuki ruhákat szoktam venni 158-as méretben :) Ma olyan kis táskát vettem,ami plüss kutyus formájú és imádom :)

A női osztályon pedig 2 pizsama szettet,amit hordani fogok utcán is,nagyon szépek!

A koromat nem merem bevallani :-)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook