Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki szeretne barátkozni? fórum

Ki szeretne barátkozni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
140. Csibe78 (válaszként erre: 137. - Jázmin7)
2007. dec. 14. 14:58

Szia!

Tudom mit érzel! Nagyon aranyosak a manók, de azért kell a felnőtt társaság :)

139. rika
2007. dec. 13. 18:51

sziasztok!

Én is szívesen barátkoznék. Jövőre férjhez megyek, ha minden igaz. Most a párommal és az anyukámmal élek. Nagyon sokat dolgozom, nagyon kevés pénzért. Sokat vagyok a gép előtt. Imádom a filmeket. Az új kedvencem a Férjhez mész, mert azt mondtam című vígjáték. Láttátok? Érdemes megnézni. Szórakoztató.

2007. dec. 13. 18:38
Én is szivesen barátkoznék!!!!!!!!!!
2007. dec. 13. 16:42

Sziasztok!

Én is barátkoznék. Van egy majdnem 5 hónapos kislányom és kicsit unatkozom felnőtt társaság nélkül.

136. Csibe78 (válaszként erre: 135. - 22d5615669)
2007. dec. 13. 15:55

Szia!

Tudom min mentek keresztül. Mi is anyuéknál laktunk 3 hónapot, mikor ezt a lakást vettük, de már kezdtek kiütközni a másságok. Mi szerettünk lustizni, elvonulni, csavarogni, és sajnos anyukám néha elfelejtette, hogy nem a 14-15 éves kislánya vagyok már :)

Most ha végre sikerül eladnunk a lakást, már nem kell senkihez költözni, hála az égnek. Szeretem ha minden a megszokott kerékvágásban megy, és nem kell alkalmazkodni másokhoz. De senki ne értse félre nagyon szeretem a szüleimet. Csak együtt ne kelljen lakni :))))

2007. dec. 13. 12:10
Sziasztok!Nekünk sem fényes mostanában az életünk!Nem látom a végét a dolgoknak.Van egy 6 hónapos kisfiam.Volt egy 2 szobás lakásunk,amit eladtunk,hogy be tudjunk szállni egy most épülő lakópark lakásába,ami 1+3as.Már két hete itt lakunk szüleimnél,panaszra nincs okom,de nagyon rossz újra alkalmazkodni úgy,hogy előtte 1,5évig külön vezettem egy háztartást.Jövő augusztusba költözünk be,addig ez van.
134. Csibe78 (válaszként erre: 133. - F7bc159e64)
2007. dec. 3. 22:30

Szia Anita!


Lia vagyok, és ha kicsit visszább olvastál tudod, hogy egy kisfiam van, aki már 2,5 éves. Mi dorogon lakunk, egyenlőre még a 4. emelti 2 szobás lakásunkban. De ha minden jól megy, akkor januárban költözünk családiba. El sem hiszem! Már nyár óta húzódik a hercehurca. Nem egyszerű, de kívánom, hogy minnél hamarabb sikerüljön nektek is a saját lakás, vagy ház, mert sajnos egy albérlet gyerekekkel nem egy életbiztosítás.

133. f7bc159e64 (válaszként erre: 132. - Csibe78)
2007. nov. 21. 21:29
Szia,Anita vagyok 4 gyermek boldog édes anyja,a legkisebb most 5 hónapos, és van egy csodálatos férjem akit imádok! Keszthelyen lakunk egy 1,5 szobás albérletben (SAJNOS) de szeretnénk minnél elöbb lakást venni,persze ez nem olyan egyszerü.Nem olyan régota vagyok itt a Hoxán de nagyon megkedveltem sok érdekes dolgot megtud az ember,és sok szomorut is.
132. Csibe78
2007. nov. 21. 21:22
Már nagyon sokan írtátok, hogy szívesen barátkoznátok! Egy kicsit többet elárulnátok magatokról? Honnan írtok, család, stb.? Persze, csak ha akartok! :)
2007. nov. 21. 21:19
Sziasztok,én is nagyon szívesen barátkoznék.
130. Csibe78
2007. nov. 21. 21:12
Üdv Minden Barátkozónak!
129. Csibe78 (válaszként erre: 124. - Anyamaci)
2007. nov. 21. 21:11

Szia Ancsi!


Nagyon szorítok, hogy renben legyen a fütyi dolog, mert a barátnőm kisfia járt ebben a cipőben, és neki is minden érzéstelenítés nélkül rántotta hátra az orvos, és utánna nagyon bizalmatlan volt, és nem akart pisilni sem, inkább visszatartotta, ameddig bírta. Nagyon nehéz időszak volt mind a gyereknek, mind a barátnőmnek. Ha van megoldás inkább próbálgassa, hátha neki sikerül. Esetleg pancsizás közben lehet még megpróbálkozni, mi is ott szoktuk, de a Gergő sem hagyja magát olyan egyszerűen.

Múlt héten fodrásznál voltuk vele, és ketten a Szilárddal alig bírtuk lefogni, hogy a fodrász levágja a haját. Nagy meccs volt! Olyan erő van ebben a kis manóban, hogy az ember nem is gondolná. A Gergő most kezd beszélni, sajnos elég lusta, mind a beszéd, mind a szobatisztaság terén. Remélem azért míg eljutunk az oviba addigra megoldjuk a helyzetet. :) Bár most már fürdés előtt rendszeresen levesszük a pelust, és kisbugyit kap. És láss csodát, volt már, hogy el tudtuk csípni, hogy a WC-be ment a pisi, meg egyszer már a nagy dolog is. CSak az a baj, hogy nem ül bilire, és a szűkítőt sem csípi nagyon, viszont fél, hogy beleesik a WC-be. Szóval nem egyszerű eset az én kicsi fiam!

A bölcsibe nagyon nehéz volt bejutni, nagy szerencsénk volt. Várólistások voltunk, és egy anyuka visszamondta a bölcsit, mert terhes lett, és akkor már nem veszik be a gyereket, ha az anya otthon van, és így sikerült a Gergőnek bejutni. De nagyon nehéz. Épp tegnap volt szülő, és mondta a vezetőnő, hogy 150%-os leterheltséggel megy a bölcsi. Hát nem irigylem a dadusokat, kötél idegeik vannak,az biztos.


Na most már egy kisregényt írtam, ezért lassan befejezem.


Puszi Nektek!

2007. nov. 21. 19:19

Sziasztok!

Kellemes estét minden barátkozni vágyónak.

127. hdsb
2007. nov. 19. 17:10
Én is szívesen barátkoznék!
2007. nov. 19. 17:09
Én is szeretnék!
2007. nov. 19. 15:53

Üdvözlöm az újjakat!!

Mindenkinek kellemes,nyugis hetet kívánok!

124. anyamaci (válaszként erre: 116. - Csibe78)
2007. nov. 19. 15:51

Szia Lia!


Húhh,jó régen voltam itt!

Nem tudom,hogy végleges -e és ,hogy műtét egyáltalán,mert Mikesy akarja megcsinálni május környékén. Nem tudom nála a "megcsinálás,helyrehozás" mit is jelent.

Sajnos a húgom a kisfiánál tapasztalta 4x a gyerek háziorvosánál,hogy minden érzéstelenítés nélkül hátratépte a fitymát a kisfiának. Most mondta az útolsó feltépésnél,hogy ha nem marad úgy ,akkor sebészetre beutalja. Nos,nem hiszem,hogy én ezt képes lennék végig nézni,úgyhogy nagyon reménykedem abban,hogy nekünk is hátramegy mire vissza kéne menni.

Mostanában néha látom ,hogy Tomika is próbálja huzogatni,így hagyom neki,nem is zavarom csak messziről lesem,nehogy baj legyen. Ő jobban tudja mennyire bírja a fájdalmat,már ha fáj neki,mert nekünk nem engedi,még az apjának se.

Amúgy jól vagyunk,a bilizés is megy,csak nem hajlandó felöltözni. Polóban és zokniban szaladgál a lakásban.Viszont éjjelre sem engedi már feltenni a pelust,csak ha sétálni megyünk. Viszont rég óta folyékonyan beszél és olyan aranyos.írtad jó múltkorában ,hogy állandóan a nemó megy,mármint a mese. Nálunk van most ez a helyzet,csak állandóan a Thomas a gőzmozdony,meg a Dumbó. Ma végre megnéztük a lecsót,de utánna rögtön akarta a Thomast.Tényleg örjítő tud lenni,már az egész család kivülről tudja,Tomika meg már elkezdte énekelni,annyiszor nézte.

Hogy tudtatok beiratkozni a bölcsibe,állítólag nagyon nehéz bekerülni?

Ti is vigyázzatok magatokra!

Üdv:Ancsi

2007. nov. 16. 13:10

Sziasztok! Az utobi idoszakban en is nagyon beguboztam de most szeretnek nyitni a vilag fele es uj baratokat szerezni. Szuksegunk van az uj elmenyekre, a pozitiv hatasokra, egy kis feltoltodesre.

Ti hol es hogyan szoktatok feltoltodni ha erzitek hogy lemerul az elem? :)

122. Csibe78
2007. nov. 13. 20:19
az ország melyik részéről barátkoztok?
2007. nov. 13. 12:58
Én is sokra becsülöm a jo barátságot,és nyitott vagyok
2007. nov. 13. 12:30
Miért nincs itt senki??
119. Donyta
2007. nov. 12. 13:29
Szabad? Én is szeretnék....
2007. nov. 12. 10:59
sziasztokénis nagyo szeretnék egy igazi barátot a kiba bizhatok de lehet megtaláltam de igyis jolene beszélgetni valakivel aki szeretne velem beszélni csak irjanak jolene uj barátokat szerezni amugy andreának fivnak
117. Csibe78 (válaszként erre: 115. - Macska1201)
2007. nov. 5. 20:13

Szia!


Akkor jó helyen jársz :D

116. Csibe78 (válaszként erre: 114. - Anyamaci)
2007. nov. 5. 20:10

Szia Ancsi!


Ez már a végső megoldás, hogy műteni kell? A Gergőnek is sokáig nem mozdult meg a bőr a fütyijén, de most nemrég egy egész nagy darabon szakadt fel, és magától. Most megint szünet. Ő sem hagyja nagyon, hogy meghúzogassuk, csak éppen annyira, hogy alatta ki lehessen tisztogatni. Ilyenkor szoktam trükközni egy kicsit, néha nem jön be :)

A szigor nem mindig a legjobb megoldás, hogy tiszteletet "erőszakoljon" ki a tanár. De sajnos ezt sokan elfelejtik. Sajnálom, hogy rontott, biztos megviseli őt. Igen, most én is együtt érzek velük, mert a Gergővel itthon voltam betegállományban, és ma mentem először dolgozni, és korán kellett kellnem, de nagyon nehezen ment a dolog.

Hát szó-szó, hogy muszáj volt-e? Nem akartam teljesen a Szilárdra hagyatkozni, hogy még vállaljon valami másodállást is, és még kevesebbet legyen itthon. Meg nekem sem ártott már egy kicsit kizökkeni, mert nagyon "eleven" ez a kis manó, és teljesen lefáraszt néha. Most a bölcsiben egy kicsit lefárasztják, és így könnyebb itthon.

Az első hét egy kicsit sírós volt, de most már szeret bölcsibe járni. Van barátnője is, csak azzal a kislánnyal az a gond, hogy szeret harapni, és a Gergőt szeretgetésből harapja. A kis mafla meg hagyja magát. Amúgy nem féltem, szereti a gyerekeket, és így talán könnyebb lesz az oviba való beilleszkedés is. A dadusok is nagyon aranyosak. Lassan már kezd tanulni is a többiektől. "sokat" próbál már beszélgetni, próbálkozik a WC-vel, stb. mert ott látja a többieket, és ő is akarja. Nem is árt egy kis önnállóságot tanulnia. Talán mi rontottuk el, mert első gyerek, és egy kicsit lehet, hogy elkényeztettük. Minden rögtön meg lett csinálva amit akart, ha nem volt jó a kaja, akkor kitaláltunk valami mást, stb. na ez itt most nem működik.


Húúúú jó hosszúra nyúltam, lassan befejezem!


Legyetek jók, és vigyázzatok magatokra!


Üdv: Lia

2007. nov. 5. 08:31
Én!
114. anyamaci (válaszként erre: 113. - Csibe78)
2007. nov. 5. 08:19

Szia Lia!


Hát azt mondták,hogy május környékén "meg kell csinálni" a kis fütyijét.

Még mindig nagyon rá van nőve a bőr.

Hiába csinálok bár mit,ráadásul már nem engedi azt sem ,hogy megnézzem,mintha fájna neki.

A nagyok jól vannak. A nagyfiam kapott egy igen szigorú tanárnőt,de sokat rontott magyarból.

Nem tudom ,hogy azért ,mert nem várja meg,hogy leírja a szabályokat,vagy más oka van. Én még mindig tartok attól,hogy beskatulyázták.

Legnagyobb sajnálatukra vége az őszi szünetnek,alig bírtak felkelni.

Muszáj volt dolgozni menned,vagy csak jött a lehetőség?

Nem félted Gergőt?

Ő ,hogy viseli,szereti?


ÜDV:Ancsi

113. Csibe78 (válaszként erre: 112. - Anyamaci)
2007. nov. 3. 12:55

Szia Ancsi!


Nagyon eltűntél mostanság!

Mit mondtak a tanácsadáson amitől megijedtél?


Köszi szépen jól vagyunk, a Gergő bölcsibe jár, mert visszamentem dolgozni. Bár most 1 hetet itthon voltunk, mert nagyon meg volt fázva, és nem akartam, hogy mindenkit megfertőzzön, bár vannak szülők akiket ez nem érdekel túlzottan.

Mi még pelusozunk, bár néha fürdés előtt amikor kicsit melegebb van a lakásban leveszem a pelust, és akkor szól, ha pisilni kell, de a bilire nem ül rá, csak a "nagy WC"-be hajlandó pisilni.

Már lassan kezdi megértetni magát, több szót ismétel már.

Veletek minden rendben? A gyerkőcök hogy viselik a sulit?


Üdv: Lia

2007. nov. 2. 19:53

Szia Lia!


Mi újság veletek?

Mi jól vagyunk.Szerdán voltunk tanácsadáson,kicsit megijedtem.

Képzeld,már több mint egy hónapja bilizünk!

Csak éjszakára,meg az utcára kell a pelus.

Remélem ti is jól vagytok.

Üdv:Ancsi

111. Csibe78
2007. okt. 1. 20:40

Szia!


Én is hasonló helyzetben vagyok! Nem igazán van kivel beszélgetnem. De itt azért lehet találni barátokat :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook