Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kezdi vki velem a 90 napos diétát jún.22-től? fórum

Kezdi vki velem a 90 napos diétát jún.22-től? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
161. Hanata (válaszként erre: 160. - Trixi....)
2009. jún. 24. 13:08
Én is rendes tejszínnel csináltam a gombaszószt! Majd most állok neki enni, most nyugi van! Kitartás!
2009. jún. 24. 12:55

még csak most eszek eddig suliba volta.


oszt végül is nem tortellíni lett hanem gombás tészta mert olyan jól nézett ki a tasakban igaz tejszínnel van csinálva de ezt bevállalom nem hiszem hogy ettől lesz sikertelen.

De vettem a torrtellínihez hasonlót úgy néz ki mint a barátfüle tele zöldséggel csinálok hozzá barnaszószt majd azzal eszem de nem ma majd a köv. ilyen napon.estére meg vettem szilás pitét :-))


amúgy rengeteg jó kaját találtam fagyasztottba erre a napra

2009. jún. 24. 12:49
meg tanítok is a gyerekeimet illemre :-DD
158. trixi.... (válaszként erre: 154. - C2f8e79cdf)
2009. jún. 24. 12:49
tanulok
157. Gabicsa (válaszként erre: 151. - Trixi....)
2009. jún. 24. 11:37
A tortellini szerintem tökéletes, de gondolom, már túl is vagy rajta. Egészségedre. Most, hogy említetted, eszembe jutott, hogy én is mennyire szerettem mindig. Talán majd a következő szénhidrátnapon.
156. Gabicsa
2009. jún. 24. 11:35

Sziasztok, reggelire lenyomtam egy natúr ananászturmixot, plusz mászkáltam kicsit a málnabokraink között, de ez az esős idő nem tesz éppen jót az érésüknek. Bár egy másfél decis csészényi azért összejött. Most meg készülök nekiesni a hagymás-paprikás-cukkinis-paradicsomos-spenótos, jó erősre befűszerezett pizzámnak. Olyan kéttenyényi nagyságú, szintén ekkorát hagytam otthon vacsorára. De szerintem most csak a fele fog lemenni, mert hoztam egy szelet meggyes pitét, a legkisebb fiam sütötte tegnap. Még jó, hogy van, aki szívesen csinál ilyesmit a családnak most, hogy a lányom nincs itthon, mert én csak akkor állok neki sütni, ha már habzó szájjal követelőznek. Vagy akkor se :-)

Ti hogy boldogultok? Ugye egy tizenhat szeletes torta még senkinél sem csúszott le? Tudjátok, hogy ez a legveszélyesebb nap, úgyhogy csak szépen finoman: egy darab süti, pár kocka csoki, néhány pogácsa, szóval ügyesen, hölgyeim!

És persze válogassátok össze holnapra a lehető legfinomabb gyümölcsöket! Én már alig várom, elég nehezen viselem, hogy a többi napon csak délelőtt lehet enni ilyesmit.

155. Hanata
2009. jún. 24. 11:31
Helló! A délelőtt egész jól ment, és az ebéddel sem lesz baj, a manók krumplistésztáznak, és meg majd ha a kicsi alszik, a nagy meg gyakorol, nyugodtan eszem. Velük egy rohanás!
154. c2f8e79cdf (válaszként erre: 153. - Trixi....)
2009. jún. 24. 08:12
Tanulsz vagy tanítasz?
2009. jún. 24. 07:58
no megyek suliba du.majd benézek
2009. jún. 24. 07:46
Sziasztok!Nálunk ma valószínűleg szintén tészta lesz.Nekem üresen, többieknek meg ki hogy szereti.
151. trixi.... (válaszként erre: 149. - Gabicsa)
2009. jún. 24. 07:41

:-(( meg se néztem :-( nem én csinálom hanem kész van és nem zéztem. de ma kkor megnézem hátha van a boltba olyan ami nem Kartoffeln-ből van mert erre kimondtottan rá van írva: aus kartoffeln :-(((

és zöldséggel töltött tortellini????? na ?? az se rossz nem?? abba nincs krumpli

150. Hanata (válaszként erre: 148. - Gabicsa)
2009. jún. 24. 07:41
Már világgá kürtöltem, hogy mindenki hagyjon békén a finomabbnál finomabb ételekkel, ma krumplis tésztát kell csinálnom a családnak, és vágottbab-levest, a levest nem szeretem, a tésztát meg kihagyom, a gombaszószt jobban szeretem!
149. Gabicsa (válaszként erre: 146. - Trixi....)
2009. jún. 23. 21:04
A gnocchi tésztája 2/3 részt nem krumpli? Viszont ha van más fajta recepted, átküldhetnéd, ha van rá egy kis időd. Köszi.
148. Gabicsa
2009. jún. 23. 21:02

Nálam még két variáció van versenyben holnapra. Vagy csinálok magamnak egy kis (a fiaimnak meg annál több...) házi pizzát szigorúan sajt nélkül, vagy tojásos nokedli lesz - nem voltam biztos benne, hogy a tojás rendben van-e a szénhidrátnapon, de úgy vagyok vele, hogy eleve erre a napra ír sütit, pogácsát, ilyesmit, abban meg szintén van tojás, szóval talán belefér. Egy nagy tányér fejes salátával! Jaj, itt helyben megenném. De most inkább iszom helyette egy zöld teát - mennyivel jobban jártam :-S

Eddig szuperjól megy mindenkinek! Hanata, csak kitartás, végső esetben aknázd alá az ajtóhoz vezető utat, ha valami rokon közeledne fazékkal a kezében :-)

147. trixi.... (válaszként erre: 146. - Trixi....)
2009. jún. 23. 20:59
szósszal ezt akartam írni.
2009. jún. 23. 20:58

én holnap gnoccit eszek.

valamilyen szüssza azt most keresem.



ma én is rizs helyett krumplit ettem vacsira.

145. c2f8e79cdf (válaszként erre: 144. - Hanata)
2009. jún. 23. 20:14
Sziasztok.Ez ám a kínálat,nem is kell recepteket keresgélnem,olyan arik vagytok,köszi.
144. Hanata (válaszként erre: 142. - Gabicsa)
2009. jún. 23. 19:57
Holnap főzök ki spagetti tésztát, és egy kis gombaszószt fogok hozzá csinálni, elvileg sok sajttal szoktam enni, de most anélkül, legalább nem nyomja fel a savamat a sajt! Nem tudom mi jön még, az anyósom olyan fincsi rizses húst csinált, egy kis rízst csipegettem, holnaptól komolyan kell vennem a diétát, mert ez így csak önámítás. Az egészben az a lagfurcsább, hogy tudom, a gyüminapot játszva kibírom!
2009. jún. 23. 17:41
Én vacsira sült krumplit fogok enni. A holnaptól én is félek még ne mtudom, gondoltam arra hogy főzzök tésztát és teszek hozzá paradicsomot meg kukoricát, meg lehet nasinak enni fogok egy kis fornettit. Holnap tornázni is fogok.
142. Gabicsa
2009. jún. 23. 17:38

Hát a lányka citromtortája helyett hörpölöm a citromos vizet :-( De persze hogy ez a sokkal finomabb és gusztusosabb! Muszáj így hozzáállni, ha már diéta van :-)

De alig várom már az esti pattogatott kukoricámat. Előtte talán elmegyek futni egyet, hogy gyorsabban teljen az idő.

Holnapra mit terveztek? Előre félek, hogy szénhidrátnap ürügyén elszalad majd velem a ló...

141. trixi.... (válaszként erre: 140. - Hanata)
2009. jún. 23. 17:30

én a rizst imádom ennyire de most hogy ettem délbe most kéne megint de nem kívánom :-((((


Én is szeretem nagyon benne a tésztát ,vagy daragaluskát ó azt imádom meg a vajgaluskát is óóó :-)

140. Hanata (válaszként erre: 134. - Trixi....)
2009. jún. 23. 15:19
Én pedig azt gondoltam, hogy ha nekilátrok igazi fincsi levesnek, az tele van minden jóval, és az igazi kísértés, mert én sok tésztával szeretem, az üres tésztát is megeszem. :)
139. Hanata (válaszként erre: 135. - Trixi....)
2009. jún. 23. 15:17
Talán fehérje napon, nem? A túró és a tejföl is oda tartozik, az a kis búzadara talán nem olyan nagy bűn, nem? Most paradicsomot eszem, még jó, hogy nagyon szeretem! MA már csak ez lesz!
138. c2f8e79cdf (válaszként erre: 137. - Trixi....)
2009. jún. 23. 13:32

Megjöttem.

Ebéd:Cukkinis lecsós rizs ottó.Csináltam egy kádnyi zöldsalátát:káposzta,hagyma,cukkini,sárgarépa.Majd eszegetem,ha már minden kötél szakad...

2009. jún. 23. 13:18

hétfőn mérlegelünk ok?

nem tudom mennyinak kéne lemennie da addigra csak megmozdul a mérleg.

2009. jún. 23. 12:57

jaaaaj de fini ez a rizs hmmmmmmmmm

már majd nem éhen haltam

135. trixi.... (válaszként erre: 133. - Hanata)
2009. jún. 23. 12:48
tényleg az vaslamilyen napon lehet enni?
134. trixi.... (válaszként erre: 132. - Hanata)
2009. jún. 23. 12:47

úgy gondoltasm hogy akockásba főzök egy kis zöldséget



no a mai rizs és csináltam:megpirítottam hagymát tettem bele:paradicsom,alma,fél banán,barack és egy kis holland mártást is tettem hozzá.szerintem erre a napra lehet nem jó de csak tényleg kicsi és dobozos nem én csináltam abba nem tesznek annyi jó mindent talán :-))))

133. Hanata
2009. jún. 23. 12:27
Csajok, bűnöztem. 11-ig minden jól ment, de akkor a sógornőm beállított egy ahtalmas adag túrógombóccal. Imádom, muszály volt ennem belőle, ma már nem lesz más, cak víz, meg kell mutatnom magamnak, hogy kibírom. Ja, és szegény sógornőm teljesen oda volt, mert nem tudta, hogy most már diéta van.
132. Hanata
2009. jún. 23. 12:25
Szerintem még mindíg jobb a kockás leves, mint az igazi, mert ha egy normál levesnek nekilátsz, mi értelme van sok-sok tészta nélkül, szerintem semmi!
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook