Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kevés az akaraterőm, de nagyon szeretnék lefogyni! Ha Te is segítsük egymást! fórum

Kevés az akaraterőm, de nagyon szeretnék lefogyni! Ha Te is segítsük egymást! (beszélgetős fórum)


1 2 3
21. 782fb70168 (válaszként erre: 19. - Acuko)
2013. febr. 7. 22:34
:)
20. 782fb70168 (válaszként erre: 17. - Bársony)
2013. febr. 7. 22:34
Én is azt mondom, de sok embernek ez lelki eredetű is lehet..
19. acuko (válaszként erre: 15. - 782fb70168)
2013. febr. 7. 22:34
Hello Csajszi! :)
2013. febr. 7. 22:34

Sajnos sokkal könnyebb megmondani a tuti, hogy mozogj, meg egyél kevesebbet, mint végig csinálni.

Én, ha arra gondoltam, hogy fogyni kellene, mindig éhes lettem. Valami kell, hogy motiváljon és erőt adjon, hogy életmódot válts. Másfél évvel ezelőtt mikor megnéztem a tengerparti fürdőruhás képeket, akkor tudatosodott bennem, hogy fogynom kell. Mostanra már sikerült 10 kg-tól megszabadulnom, visszafogottabb étkezéssel és otthoni norbi és réka dvd-re tornával. A kalóriákat nem számolom, mert arra nincs időm és türelmem, inkább minden este tornázok. 160 cm magasságomhoz 79 kg voltam, mostanra 69 kg vagyok, de még kellene egy kicsit fogynom. Nagyon nehéz elkezdeni, de rá lehet szokni a mozgásra. Tanúsíthatom, mert inkább tv-t néztem régebben kajával a kezemben. Sok sikert neked! Sikerülni fog, ha kitartó vagy!

17. Bársony (válaszként erre: 14. - F1e23b97ee)
2013. febr. 7. 22:33

Azért egy fiatal nő ne legyen már 100 kg basszuskulcs!


Nem olyan alkat, írta hogy sokat eszik!

16. Bársony (válaszként erre: 12. - Acuko)
2013. febr. 7. 22:32
Próbálok többféle verziót, nem tudom rá melyik hat segítőleg. :)
15. 782fb70168 (válaszként erre: 11. - Acuko)
2013. febr. 7. 22:31
Na szia barátnőm !:)
14. f1e23b97ee (válaszként erre: 1. - 4eea4e8001)
2013. febr. 7. 22:31

Pedig ehhez akaraterő kell. El kell határoznod magad és kicsit vissza kellene venni a kajából, főleg az esti nassolásból. Azon kívül, szerintem valamit elkezdhetnél sportolni.


Viszont ha ilyen alkat vagy akkor ha megszakadsz sem leszel soha vékony.


Én is ebben a cipőben járok. Világ életemben szerettem sportolni, mégis a súlyom a 90 és 100 kg között mozog.


Én ezt elfogadtam, próbáld meg te is ezt tenni.

13. Bársony (válaszként erre: 11. - Acuko)
2013. febr. 7. 22:31
Valakinek az segít, ha a "szemébe" mondjuk, hátha észbekap.
12. acuko (válaszként erre: 8. - Bársony)
2013. febr. 7. 22:30
Na igen. Ezzel kellett volna kezdeni.. :)
11. acuko (válaszként erre: 6. - Bársony)
2013. febr. 7. 22:29

Ez azért elég bántó volt! . Nem nyavalyog, épp próbál valamit tenni és ez az első lépés neki.

Az már fél siker, hogy felismerte, nagy a baj.

Inkább bátorítani kellene, mint leszólni.

10. kisj
2013. febr. 7. 22:29

Ez egy borzasztó ördögi kör:(

Muszáj kitörnöd belőle!!!!!

Kell, hogy legyen akaraterőd, mert enélkül nem fog sikerülni, hiába találsz itt bármilyen fogyis társat.

9. 4eea4e8001 (válaszként erre: 8. - Bársony)
2013. febr. 7. 22:29
Bizony! jön a nyár is :) Remélem így sikerülni fog! legábbis azt h. elindulok egy jó út felé.
8. Bársony (válaszként erre: 7. - 4eea4e8001)
2013. febr. 7. 22:27

Az tényleg nagyon jó ötlet, hogy kezdetnek leírod egy füzetbe, mit-mennyit eszel, mondjuk 1 hétig.


De minden kis adagot is. Úgy jobban átláthatod.


Utána kezdd el enni ezeknek kb. a felét.


Majd nézegess olyan diétát, ami neked tetszik.


De legalább valahol kezdd el.


Gondolj a csini ruhákra, az nagy motiváló erő szokott lenni. :)

7. 4eea4e8001 (válaszként erre: 6. - Bársony)
2013. febr. 7. 22:23
Tudom! ebben teljesen igazad van. ezért gondoltam, hogy hátha találnék társakat ehez, mert igaz,h. a párom teljesen velem van, de az mégis más.
6. Bársony (válaszként erre: 4. - 4eea4e8001)
2013. febr. 7. 22:22

Nem azért, de más nem fog helyetted lefogyni!


Ahelyett, hogy nyavajogsz, tegyél lépésket a fogyás érdekében!

5. martini64 (válaszként erre: 3. - Martini64)
2013. febr. 7. 22:21

Nekem a felezős diétával sikerült 16 kilót leadni.

A lényeg: kenyér és cukor nem. Ezzel kizárod az olyan kajákat, amit csak kenyérrel lehet élvezni pl. szalonna... A cukor megvonáshoz hozzátartozik a csokoládé megvonás is :)

Amikor kiszeded az ételt, előtte gondold végig, mennyit szednél és vedd a felét. Lassan egyél, alaposan rágd meg az ételt.

Ha megteheted, akkor egyél, ha éhes vagy és ne akkor, mikor itt az ideje.

2013. febr. 7. 22:19

Lehet,hogy ez is benne van. egyszerűen borzasztó, hogy érzem magamon,hogy nehezebben veszek levegőt, hogy látom a viszereket és nem teszek semmit!

anyával beszélek telón fekszek az ágyon és anya,hogy gyermekem mit csinálsz olyan mintha sietnél valahova anniyra lihegsz. ilyenkor a sírás kap el és még sem!

Most is csak arra gondolok,hogy holnap kínait kéne enni m. annyira kívánom a tésztát.

2013. febr. 7. 22:18

Szia. Keress társaságokat, fogyókúrás naplókat. Ne higgy a világmegváltó recepteknek. Kezdj el mozogni és felezd meg a kaja mennyiségét.

Írd le naponta, hogy mit eszel. Nagyon gáz szembesülni vele, ez erőt ad.

2. Bársony (válaszként erre: 1. - 4eea4e8001)
2013. febr. 7. 22:16
Nem lehet, hogy azért eszel többet, mert stresszelsz, hogy igazából nem kellene olyan sokat enned? Tudod, hogy fogyóznod kellene, de ezt nem akarod, és inkább eszel és eszel...
2013. febr. 7. 22:13

Sziasztok!


22 éves vagyok 113 kg 160cm, és nagyon szeretnék fogyni, de egyszerűen nincs elég erőm megállni, hogy ne egyek este sőt az utóbbi egy hétben annyit eszek, már érzem , hogy fáj a lábam, egyre több a viszer és a levegőt is nehezebben veszem, de egyszerűen nem megy. A párom támogat benne, de ha bűnözök, mindig őt bántom, hogy elfog hagyni meg tudom,hogy nem fog így szeretni, pedig tudom,hogy nem igaz csak magamra haragszom és rajta vezetem le. szeretnék lefogyni, nagyon, de nagyon viszont gyógyszerek nélkül. Talán együtt könnyebb lenne! Ha te is ilyen cipőben vagy segítsünk egymáson, vagy ha van bármi ötleted kérlek osztd meg velem. Előre is köszönöm a segítségeteket! Niki

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook