Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kétoldali petefészek ciszta + húgyúti fertőzés fórum

Kétoldali petefészek ciszta + húgyúti fertőzés (beszélgetős fórum)


1 2
15. moonlight13 (válaszként erre: 13. - 9ec83ec2fd)
2013. okt. 7. 21:37
Van olyan! Igazából "felfázás" nincs, csak bakteriális fertőzések vannak. Csináltak Neked vizelet tenyésztést? Mert ha még nem, előtte ne szedjél össze-vissza mindent, mert módosíthatja az eredményt. A sok langyos folyadék jó ilyenkor, mert hamar átmegy a szervezeten és átmos.
14. moonlight13 (válaszként erre: 12. - Szandi9006)
2013. okt. 7. 21:35
Ha folyamatosan kiújul a betegséged, akkor nem kezeltek ki rendesen! Nekem 5 évig volt krónikus vesemedence gyulladásom, vissza-visszatérő felfázásos tünetekkel. 5 év után találták meg, hogy mitől görcsölök időnként. Akkor egy doki végre kikezelt rendesen (hosszabb gyógyszeres kúra), és elmúltak a felfázásos tüneteim is!
13. 9ec83ec2fd (válaszként erre: 12. - Szandi9006)
2013. okt. 7. 21:30
Van olyan, hogy felfázol és nem véres a pisid? Neked is van olyankor hányingered?
12. szandi9006 (válaszként erre: 4. - 9ec83ec2fd)
2013. okt. 7. 21:24

Kamilla gyulladás csökkentő. A medveszőlőt hidegen kell inni szerintem nagyon pocsék az íze. Van még a cickafarkfű tea. Tőzegáfonya tea, de van kapszula is. A gyógyszertárba pedig lehet kapni vény nélküli folyadékot, azt hiszem Uroginnak hívják.

De anno nekem ajánlottak még CRAN-C,Walurinált és Ezüst kollóidot.

De folyadékot tényleg sokat, mert nekem egy idő után kevésbe fájt amikor sokat ittam. Volt olyan, hogy keveset ittam felfázásnál és egy idő után már véres lett a vizeletem ez még az első felfázásomnál volt. Nekem sajnos úgy tűnik, hogy krónikus lett, mert 3 éve folyamatosan kiújul.

11. zebracsikó (válaszként erre: 8. - 9ec83ec2fd)
2013. okt. 7. 21:20
kamillából ihatsz többet
10. zebracsikó (válaszként erre: 8. - 9ec83ec2fd)
2013. okt. 7. 21:20

lehet,hogy frissebb a fertőzés, lehet, hogy nem az a kórokozó okozza, mint legutóbb

Majd a nőorvos megnéz jobban

2013. okt. 7. 21:19

így van:

tőzegáfonya pl. kapszulában is van, a medveszőlőlevél teát meg ihatod kúraszerűen

2013. okt. 7. 21:19

Nagyon köszönöm nektek, hogy válaszoltatok. Kamilla az van itthon. Abból lehet egy nap több pohárral is inni, nem tudjátok véletlenül?

Ha a felfázástól van ilyen fájdalmam, miért nem pisilek vért? Mikor volt felfázásom, véres volt a pisim. Most nem.

A ciszta miatt meg semmi folyás. Valaminek csak kellene lennie...

2013. okt. 7. 21:17

Szegénykém :(

Tőzegáfonya is nagyon jó a húgyutakra! Meg a medveszőlő levél, amit Zcsikó is javasolt.


Jobbulást!

6. zebracsikó (válaszként erre: 4. - 9ec83ec2fd)
2013. okt. 7. 21:14
kamillát, de leginkább medveszőlő teát
2013. okt. 7. 21:14
fájdalmad meg leginkább a felfázás miatt van
2013. okt. 7. 21:13
Nagyon köszönöm, hogy válaszoltál. Igaz, többet a hüvelyi UH fog mutatni. Csak olyan rossz várni és szenvedni. A sok folyadék segíti a bacikat eltávolítania szervezetből? Teát nem tudsz javasolni, melyiket érdemes inni?
2013. okt. 7. 21:13

Javaslom, menj el inzulinrezisztencia-vizsgálatra!

A petefészek fokozottan inzulinérzékeny szerv, ha ott kiderül valami, akkor diétával karbantartható

2013. okt. 7. 21:08

Szia!

Nekem gyakran van felfázásom arra az urológus azt mondta, hogy ülő fürdőt nem szabad venni, mert ha baci van az csak beljebb vagy feljebb jut. Anno még amikor a vesémre is átterjedt akkor jegelnem kellett a vesémet azt nem tudom, hogy petefészek cisztánál lehet-e. Igyál nagyon sokat, hogy a húgyhólyagod átmosódjon és ha baci van ürüljön ki.

2013. okt. 7. 20:59
Sziasztok! Két napja kezdtem el erős szúrós fájdalmat érezni a petefészkeim környékén. Elsőre nem tulajdonítottam neki túl nagy jelentőséget, mert mindig szokott - így böködni -, ha pár nappal a mensi előtt vagyok.Egy ideig szúrkál és abbamarad. Aztán éjszaka jól aludtam, de mikor tegnap reggel felébredtem, olyan fájdalmam volt, hogy alig bírtam mozogni. Az egész "al" hasam fájt, szúrt, 2 fájdalomcsillapító sem segített semmit. Estére már hasmenésem volt, fájt a gyomrom környékén is, de egyértelműen éreztem, hogy lentről sugárzik oda. Ha nyugalmi állapotban vagyok, akkor nem érzem annyira, vagyis nem szúr, de ha mozgok, rögtön. Hiába vagyok éhes, nem esik jól a kaja, hányingerem van. Ma elmentem hasi UH-ra, az orvos azt mondta valószínű felfázásom is van, az egész kismedencém be van gyulladva és mind a két petefészkemben min. 3 cm átmérőjű cisztám van. A bal oldalon meg azt mondta megnagyobbodott a petevezetékem a ciszta miatt. Holnap reggel kell mennem vérvizsgálatra, vizeletvizsgálatra, de eredmény csak szerdán lesz és csak szerdán tudok nőgyógyászhoz is menni. A radiológus azt mondta, hogy ez biztos gyulladás, de többet a nőgyógyász tud mondani. Volt már valaki hasonló helyzetben, hogy ennyire fájt a hasa? Mit tehetek szerdáig, hogy ne szenvedjek ennyire? Melegvizes fürdő hatásos? Engem igazság szerint az zavar, hogyha petefészekcisztám van, miért nincs valamilyen folyásom (fehér vagy barna)? 2009-ben volt már cisztám és akkor nem fájt ennyire, a barna folyás volt az, ami aggasztott és mentem el hasi UH-ra. Most viszont csak az erős, szúró fájdalom van, főleg pisiléskor és ha mozgok.:-( El vagyok keseredve. Mostanában minden nyavalya elér. :-((
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook