Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kecskeméti vizsgálat - terhesség fórum

Kecskeméti vizsgálat - terhesség (beszélgetős fórum)


2020. jan. 2. 00:27
Nekem sajnos vetélés lett a vége :/
10. Epresturmix (válaszként erre: 9. - Aletta19)
2019. dec. 17. 18:36
Januárban megyek ismét. Alapos? Sajnos én is mindig tele vagyok cisztákkal. :(
2019. dec. 17. 16:51
Szia. Lehet hogy már késő. Én Dr. Kosztelny Ivánhoz járok. Nemrég derült ki nálam is hogy kismama vagyok. Ajánlani tudom neked. Nekem voltak próbalámáim ciszta stb.. De lelkiismeretes és bármikor hívható. Egy alkalom vizsgálattal 13 ezer Ft.
8. Epresturmix (válaszként erre: 7. - Anett095)
2019. okt. 29. 11:02
Nincs mit.
7. anett095 (válaszként erre: 6. - Epresturmix)
2019. okt. 29. 10:18
Köszönöm, majd utánanézek.
2019. okt. 28. 17:01
Dr.Altorjay Balázshoz járok nőgyógyászhoz Kecskeméten. Esetleg ő?
5. anett095 (válaszként erre: 3. - Vandancsi)
2019. okt. 28. 12:28
Szabó Gábornak még épp vannak időpontjai (meg a Hortinak is, csak a másik két doktor úr van betelve). Azt esetleg meg tudnád mondani, akár privátban, hogy milyen árakra számíthatok?
2019. okt. 28. 01:06
Nagyon szépen köszönöm :) Néztem őket én is, de az a baj, hogy kb idénre be van telve az összes időpont. Nekem pedig 2 hét múlva lenne jó.
3. vandancsi (válaszként erre: 1. - Anett095)
2019. okt. 27. 21:53
Szia. Én is kecskeméti vagyok és oda járok a Rákóczi útra Dr.Szabó Gáborhoz. Nála szültem a harmadikat lassan három éve, maximálisan ajánlom. Az első kettőt pedig Hortinál, aki szintén ott rendel. De sokan járnak a Seregélyhez, meg kis Tankóhoz is, akik még ott rendelnek. Olyan doki nincs sztem, akire valaki ne tudna rosszat mondani. Dr. Szabó Gábor is és Horti Tamás is nagyon óvatosan vizsgál, ez nálam nagy pirospont volt mindig. 😉 Ajánlom Neked a facebookon a kecskeméti bababörzés csoportokat, ott sok véleményt lehet olvasni egy_egy dokiról.
2019. okt. 27. 19:30
Találtam a kórház honlapján, hogy előjegyzéssel lehet menni a terhesgondozóba, de ez első vizsgálatra jó nekem? Az nincs is ott, hogy ki az orvos.
2019. okt. 27. 15:47

Sziasztok!

Pár kérdésem lenne azokhoz, aki Kecskeméten szült, vagy ott fog. Én nemrég költöztem ide, nem ismerek nagyon senkit. Még nagyon korai a dolog, a + teszt utáni első vizsgálat lenne esedékes. Néztem a Rákóczi úti magánrendelést, ahol 4 orvos van, de kb mindegyiknek be vannak telve a novemberi időpontjai, van akinek az egész év. Gondoltam az sztk rendelésre is, de nem tudok arról semmit. Kell időpont? Hogyan? Azt se találtam elsőre, melyik orvos mikor rendel. Illetve melyiket ajánlanátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook