Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kaptam karácsonyra Dove szappant. Megkezdtem, de szinte... fórum

Kaptam karácsonyra Dove szappant. Megkezdtem, de szinte... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
67. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 65. - Sütikee)
2023. jan. 6. 14:44
Rendben,de akkor sem adok egy használt szappant kollègának....
66. pencil
2023. jan. 6. 13:56
Szerintem is büdös. Legalább is egyik fajtája. Én sem használtam el.
65. Sütikee (válaszként erre: 64. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 6. 13:22
Másnak meg nem büdös! Ízlések és pofonok, ugyebár... 🤷‍♀️
64. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 63. - Globus)
2023. jan. 6. 12:18

Okè,de ez büdös!

Amitől nekem felfordult a gyomrom,azt másnak biztos nem adom oda.

63. globus (válaszként erre: 57. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 6. 12:16
Én beviszem a munkahelyemre (ügyfelezős hely). Kiteszem az asztalra ráírva, hogy elvihető. Perceken belül MINDENT elvisznek, ruhákat is, parfümöket, könyveket. Egy táska használt férfiruhát, ráírtam, hogy L-es.
62. PöttyösPanka (válaszként erre: 56. - Tulipán***)
2023. jan. 6. 12:15
Én simán megkérdezem a családban, hogy esetleg valaki hasznát tudná-e venni, mert nekem nem jön be. De hát ez undorító. A Föld cs.ssze meg. A klímaváltozás pedig hoax 🤷‍♀️
61. PöttyösPanka (válaszként erre: 12. - Vigyefene)
2023. jan. 6. 12:12
Gondolom az eszéért nem divat valakit szeretni...
60. Sütikee (válaszként erre: 59. - Timycat)
2023. jan. 6. 12:01
Azt nem tudom mennyi, de köszi az ötletet. Én Garnier gélt szoktam használni az arcomra, igaz nem minden nap. Meg annak az arctisztítóját, az is jó. A lányomnak vettem, de nem használja, így rám maradt.
59. timycat (válaszként erre: 58. - Sütikee)
2023. jan. 6. 11:48
Gondolom, a ph érték számít.
58. Sütikee (válaszként erre: 41. - Timycat)
2023. jan. 6. 11:34
Nekem beliema van itthon, az is jó lehet? Nekem is száraz a bőröm.
57. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 56. - Tulipán***)
2023. jan. 6. 11:31

Bocsi,de nem fogom odaadni senkinek sem ezt se semmi mást amit már használtam!!

Ez undorító lenne!

Fordìtott esetben nekem sem kellene más használt cucca!

Főleg higiéniai cucc!

56. tulipán*** (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 6. 11:20
Értelmes/haladó szellemiségű emberek érteni fogják, hogy mi a lényege ennek ha megkérdezed tőlük, hogy tudnák-e használni mert nem akarod kidobni.
55. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 54. - Tulipán***)
2023. jan. 6. 10:25

Szerinted lenne pofám egy használt szappant adni valakinek??

😂😂

54. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 6. 10:21
Inkább oda adhattad volna valakinek. Nem is értem, hogy miért dobnak ki az emberek olyan dolgokat, amiknek semmi bajuk és más vidáman használhatná.
53. tien (válaszként erre: 44. - Channa*)
2023. jan. 6. 10:19

Bevallom,én is szoktam néha használni a Níveát.

Vacak az incije,de néha csak ez a krém segít ha elcseszem a hámlasztást.( kémiai hámlasztás).

Vannak profi cuccaim azért 😉

52. globus (válaszként erre: 44. - Channa*)
2023. jan. 6. 09:46
Néha reggel, ébredéskor száraz, húzó érzés, ilyenkor gondolok rá, hogy mégis be kellene kenni este valamivel. De miután megmostam vízzel, már el is múlik.
51. globus (válaszként erre: 47. - Timycat)
2023. jan. 6. 09:43

Reggel csinálok egy teát a munkahelyen, magam mellé teszem, délután érintetlenül, megbarnulva kiöntöm.

Érdekes, kávéval nincs probléma.

50. globus (válaszként erre: 48. - Timycat)
2023. jan. 6. 09:41
Ifjú koromban tornaóra után használtam kézre, bírtam. De már nagyon zsíros, szó szerint "vastag" a kék dobozos.
49. Channa* (válaszként erre: 48. - Timycat)
2023. jan. 6. 09:38

Van amikor nekem is;)

De mástól még inkább. Nekem tetszik az illata, de sajnos vagy szerencsére? szinte semmit nem tudok magamra kenni az allergiáim miatt, ez a nivea is olyan, hogy nagyon ritkán...


Viszont, sikerült találnom egy fényvédős krémet, amit bírok, de csak nyáron, ennek az illatát én se nagyon szeretem...

48. timycat (válaszként erre: 44. - Channa*)
2023. jan. 6. 09:31
A kék niveatól nekem bepusztulna a bőröm. A szagáért se vagyok oda.
47. timycat (válaszként erre: 43. - Globus)
2023. jan. 6. 09:29

Én is nagyon keveset ittam, de voltak vesekő problémáim és rászoktattam magam az ivásra, most már igényem van rá.

Fél literes bögréim vannak, literes kulaccsal járok mindenhova, így nézem a víz fogyasztásom mennyiségét és mindig ott van szem előtt kéznél, nem felejtem el, nem kell felkelni elmenni vízért.

2023. jan. 6. 09:25

Majd ha megyek ilyen helyre megszagolom már ezt a bizonyos szappant...


Tényleg büdös?

Olyan nehéz elhinni egy szappanról. Az, hogy valakinek nem tetszik valaminek az illata, az egy más kérdés de, hogy büdös, az szerintem enyhe túlzás sokak részéről.


Tudom, én is szoktam túlzásokba esni;)

Na de egy szappanról beszélünk és nem egy kupac kakiról:DDDD

2023. jan. 6. 09:06
Én alapvetően nem vagyok érzékeny a szagokra, de a Dove szappan szaga szinte fojtogat. Képtelen vagyok elviselni.
44. Channa* (válaszként erre: 41. - Timycat)
2023. jan. 6. 08:56

Azt hiszem Globusnak is hasonlóan száraz a bőre, ahogy nekem.;)


Nem kell rá semmi. Én reggel hideg vízzel megmosom, ha eszembe jut, akkor kék níveával bekenem, de mással nem.

Az, hogy száraz a bőröm nem látszik rajta. Ráncmentes az arcom nekem is, és én se sminkelek, csak néha a szememet kicsit, főleg a szempillámat, mert az olyan fakó lett...

43. globus (válaszként erre: 41. - Timycat)
2023. jan. 6. 08:54

Ezek közül a vizet képtelen vagyok megvalósítani. Erőltetve max. 1 liter, de ha nem figyelek, fél liter sem. Egyszerűen nem megy le, nem vagyok szomjas. Szinte hányok, ha mégis próbálom lenyomni.

Citrommal ízesítve picit jobb, de tudom, nem ideális.

42. timycat (válaszként erre: 39. - Tien)
2023. jan. 6. 08:53

Nálunk férjem a szappanos, neki kézmosásra csak ezek a "tömbszappanok" lehetnek. Így volt szerencsém dove, baba és hasonló carokba belefutni. Undorítóak, büdösek, tele kemikáliával, bevonatot hagynak a bőrön, felületen.

Egy ismerős készít kecsketejes szappant, annak se vagyok oda a szagáért, de azokat megtűröm a fürdőben.


Na tusfürdőre már férjem is kényes, ott már nála sem jöhet szóba semmi drogériai kemikália.

41. timycat (válaszként erre: 38. - Globus)
2023. jan. 6. 08:50
Nekem is vékony, érzékeny, száraz bőröm van. Kozmetikus javaslatára Lactacyddal mosom az arcom. Pihe puha hibamentes a bőröm. Múltkor egy fotómon meg is gyanúsítottak, hogy filter meg photoshop. Pedig én az életben is úgy nézek ki ahogy ott. Persze krémezem is, nem drogériában kapható "carokkal", napi 3 liter víz vagy nem filteres hulladék tea és az is tuti sokat jelent, hogy sminket egyáltalán nem használok, télen-nyáron pedig tolom a fényvédőt.
40. Channa* (válaszként erre: 39. - Tien)
2023. jan. 6. 08:49
Nálunk is baba szappant használnak a fiúk;)
39. tien
2023. jan. 6. 08:45

Ha már szappan, kizárólag kézműves terméket használok.

A férjem meg ragaszkodik a baba szappanjához.

38. globus (válaszként erre: 31. - Channa*)
2023. jan. 6. 07:59
Én sem. Arcomat semmilyen szappan nem érte 40 éve, még így is száraz bőrűnek mondhatom...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook