Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Káposztaleves diéta fórum

Káposztaleves diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Káposztaleves diéta

❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯
799. Xoxoxo
2009. jún. 23. 00:53

Sziasztok!

Én jövő hétfőn kezdem a kúrát.

Az az egy dolog nem tiszta, hogy a 7. napon már konkrétan egy egyhetes levest kell megenni??? Nem romlik meg???

798. 0be34f3780 (válaszként erre: 796. - Vagyok1)
2009. jún. 21. 14:26

Sziasztok!

Sajna csak most jutottam a gép elé, de legalább itt vagyok. A tegnapi napom kárba ment egy szabadtéri program miatt, így kimaradt a leves. De holnap újra kezdem! Eddig tornázni nem tornáztam, csak futottam.A mai nap viszont lehet, hogy torna lesz mert nálunk egész éjjel esett és minden csupa víz.

Kitartást kívánok mindenkinek!

2009. jún. 19. 12:50
Sziasztok! Egy kis bíztatásként én is csináltam a káposztaleves diétát én 3 hétig csak azt ettem mellete egyik nap vagy zöldség vagy gyümölcs nekem ez nagyon bevált.(5 kg-ot fogytam) Sok sikert!:)
796. vagyok1
2009. jún. 19. 09:31
Nagyon ügyi vagy liszi98! Tornázol is?
2009. jún. 19. 08:12

Sziasztok!

Már senki nincs itt?! Azért szeretném megosztani veletek az eredményeimet. Úgy tűnik ez tényleg zsírégető diéta. Három nap után -1.5kg, és -0.3%zsír ment le .Lehet,hogy ez nem sok, de kezdésnek nem rossz.Kíváncsian várom a végső mérlegelést.

794. 0be34f3780 (válaszként erre: 790. - Picur33)
2009. jún. 17. 08:39

Sziasztok!

Sajnálom Picur, hogy neked nem jött be a diéta, de fő az egészség. Én tegnap kezdtem. A leves nem nagy szám, de meg lehet enni.Eddig jól bírom, futással nagyon jól el lehet terelni a gondolatokat az éhségről. Nekem bevált. Sok sikert kívánok mindenkinek.

2009. jún. 15. 09:52
Köszi hogy válaszoltál,igy lehet nekiállok én is. Ma akartam de nem tudtam rávenni magam,de hogy ilyen jókat írtál igy holnap szerintem megcsinálom én is.Majd írj hogy hogy állsz ha megint elkezded ma.Mégegyszer köszi!!!
792. mezofi
2009. jún. 15. 09:27

Sziasztok!


Én 1 hete fejeztem be ezt a káposztaleveses diétát. Mától újra kezdem. Nekem nagyon jól bevált. Ez szervezettől függ. Nővéremmel kezdtük el egyszerre, nála nem hatott semmi, ráadásul ő nagyon rosszul érezte magát már a második napon. Ő 4 napot csinálta, max lejött róla 1 kiló. Az én szervezetem ennél kitartóbb volt, nekem csak az utolsó napon voltak problémáim. Úgy vélem, meglehet ezt csinálni, ha valakinek van kitartása, illetve erős szervezete. Összesen a 7 nap alatt 8 kilót sikerült lefogynom. Azóta eltelt egy hét, és mindent eszek. MINDENT! És a súlyom nem változott. Én 68 kilóról mentem le 60 kilóra. Annyira figyelek így a diéta után, hogy este 5-6 után már nem eszek, max gyümölcsöt. De egyébként ebédre simán nyomatom a pörköltet jó vastag kenyérrel :) Sokan úgy gondolják, ha befejezik ezt a diétát, a hirtelen fogyás miatt, visszahízzak mind azt amit leadtak. De egy kis odafigyeléssel megoldható. Ráadásul én nem is sportolok semmit. Néha futok, vagy esténként felülés, de intenzíven nem. Összefoglalva. én végig csináltam, nálam a 7. napon volt rosszullét, mikor egy kanállal ettem a levesből, azonnal megfájdult a gyomrom. De mivel utolsó nap volt, végig "küzdöttem". Végeredmény tartósan minusz 8 kiló. Persze ha valaki már a második napon rosszul érzi magát, hagyjon fel ezzel a módszerrel. Nővérem egyszer már végig csinálta a 90 naposat, lejött róla kb 20 kiló. Neki az bevált. Sajnos ez ilyen, ki kell tapasztalni kinek mi a jó.

Még annyi, bár ez elég hosszúra sikerült, hogy eleinte nehezen megy. Kenyér nélkül, meg finom jó kis ebédet eszik a család, én meg belepusztulok a látványba :) De ez csak az első egy két nap. Utána meglehet ezt szokni. Minimum két tányérral ettem egy nap. És rengeteg gyümölcsöt, vagy zöldséget. Banánt kivéve. Szóval aki bírja, végig tudja csinálni. Én ma újrakezdem, hogy még 5 kiló lemenjen, de most ráfogok segíteni hasizom tornával is. Ez max fél órás laza torna. Egyébként meg nem undorodtam el a káposztától. Szóval aki kiprobálja, annak kitartás! De ha a szervezetének nem jön be, akkor hagyjon fel vele.


Sziasztok!

2009. jún. 14. 13:03
Sziasztok.Én holnaptól szeretném kezdeni a diétát,csak tartok tőlle hogy nehezen fog menni,ezért szeretnék tőletek egy kis segitséget kérni.Látom sokan 90 napos diétát csinálnak,de az 1 hetesről tudnátok mondani valamit,kinek hogy válik be?Előrre is köszi
790. picur33 (válaszként erre: 789. - 0be34f3780)
2009. jún. 14. 06:21

Sziasztok!

A kitartással nem lenne gond. Az első nap végeredménye:

1. migrénes fejfájás

2. kezdődő gyomorfájás

3. laza hányinger a kedvenc gyümölcsöm láttán

Szóval a vacsorám 1 algopirin, 1 quamatel, 1 kifli kefirrel. Nekem ebből a sok "jóból" ennyi elég is. A jövő héttől inkább a 90 napossal probálkozom. Sajna az én szervezetem nem bírja az ilyen drasztikus kaja megvonást. Remélem, neked több szerencséd lesz és sok sikert hozzá.

789. 0be34f3780 (válaszként erre: 788. - Picur33)
2009. jún. 13. 18:58

Szia Picur!

Jó neked, hogy te már el is kezdted. Én még csak az alapanyagok beszerzésénél tartok, de hétfőtől követlek téged. Addig is kitartás!

788. picur33
2009. jún. 13. 12:28

Sziasztok!


Nem nagy dolog, de túlvagyok az első nap felén :-D

Nagytakarítok, hogy ne gondoljak a diétára. Megdézsmáltam a meggyfát a kutyámmal közösen és kéznél az ásványvízes flakon is. Remélem, hogy a 3. naptól már könnyebb lesz.

787. 0be34f3780 (válaszként erre: 786. - Burkuska)
2009. jún. 12. 17:37

Szia Burkuska!

Először 13kg-t, másodjára 9kg-t fogytam.Másodjára már kevesebb súllyal kezdtem. Csak az adott napnak megfelelően ettem, de általában nem egyformát az ebédre és a vacsorára. Én szabadabban vettem a szabályokat, és inkább saját magamhoz igazítottam őket. Ha már csak egyfajta ételtípust ehetünk akkor legalább az legyen változatos. Szerintem.

786. Burkuska (válaszként erre: 785. - 0be34f3780)
2009. jún. 12. 17:03

Szia!


Megkérdezhetem,hogy mennyit fogytál a 90 napossal?

És ugyanazt vacsizod amit délben ettél,vagy más is lehet(persze,az adott napnak megfelelően:)

Köszönöm válaszod!

Üdv!

785. 0be34f3780 (válaszként erre: 784. - Picur33)
2009. jún. 12. 16:41

Szia megint!

Nem gond, legalább előre fogom tudni, hogy mit is várjak. Én 10kg szeretnék leadni de már régóta. Hátha most sikerül. A másik diétát hamar meg lehet szokni, de egy idő után elég monoton (legalábbis nekem az volt). Az is igaz, hogy csak 80 napig bírtam. Nekem hiányoztak a megszokott ízkombinációk. Ennek ellenére bármikor újra kezdeném, mert hatásos.

784. picur33 (válaszként erre: 783. - 0be34f3780)
2009. jún. 12. 15:44

Szia!


Oké, bár az enyém már fő :-)

2 nappal korábban kezdem a szenvedés hetét. Az első napokon szeretnék itthon átesni.

Te mennyit szeretnél leadni? Milyen volt a 90 napos? Könnyű megszokni?

783. 0be34f3780 (válaszként erre: 782. - Picur33)
2009. jún. 12. 15:26

Szia picur!

Hétfőtől én is kezdeném a diétát.Ha benne vagy tarthatnánk egymásban a lelket, hátha együtt könnyebben menne. Amúgy én kétszer csináltam már a 90 naposat, ez ahhoz képest ez egyszerűbbnek tűnik.

782. picur33
2009. jún. 12. 12:22

Sziasztok!


2 napba telt, de visszaolvastam az egész fórumot.

Ez a diéta kap hideget is, meleget is. Mivel megvettem minden hozzávalót, így én is neki állok :-)

Utánna talán könnyebb lesz elkezdeni a 90 naposat. 25 kg-tól szeretnék megszabadulni és ha az elején pozítiv eredmény ér (1 hét alatt 3kg minusz) akkor könnyebb lesz talán egy hosszabb diétát végigcsinálni.

781. 0be34f3780 (válaszként erre: 780. - Ludmilla30)
2009. jún. 12. 09:34
Szuper! Meddig csináltad, és hogy sikerült? Azért kérdezek ennyit mert én még csak most gondolkozok rajta, hogy elkezdjem-e.
780. Ludmilla30 (válaszként erre: 779. - 0be34f3780)
2009. jún. 12. 09:18
Melyik az újkáposzta? Ami egy kicsit fejessalátának néz ki? Mert ha igen, akkor szerintem simán, az első hetemen én azt ettem. Van, aki kelkáposztából csinálja. Szerintem bármilyen káposzta ok.
2009. jún. 12. 08:54
Sziasztok! Valaki meg tudja nakem mondani, hogy újkáposztából lehet-e a levest készíteni? Ugyanolyan hatékony? Köszi előre is.
778. xleax (válaszként erre: 777. - Ludmilla30)
2009. jún. 12. 07:12
Az én dolgaim is kb. így állnak. Nem érzem, hogy fogytam volna, bár lehet, hogy azért mert puffaszt a káposzta (engem legalábbis). 4. napnál tartok, és nem adom fel azért. Remélem, hogy a végére lesz eredmény. Ha bírom, akkor még egy hét. Utána gyümölcs, és saláták párolt csirkével, vagy mozarellával. Ludmilla azért hős vagy ezzel a két héttel.
2009. jún. 11. 20:02

Sziasztok! Holnap jár le a második hetem. Kedd reggel 69.1 voltam már, azóta nem mérem, legközelebb szerintem szombaton állok majd mérlegre. Szóval 3.3 kg ment le keddig, kíváncsi vagyok a végeredményre. De nem hinném, hogy 4,5 kg-nál több lesz, sőőőt. És mindez 2 hét alatt, ami még mindig ugye nagyon jónak számít, de ha azt vesszük, hogy egy hétre mondanak 3-5 kg-ot, hát nem is tudom. A leves nekem még mindig ízlik, de nem mondanám, hogy nem unom... Viszont fog maradni egy csomó, így szerintem a hétvégén még eszem belőle, de már elkezdek mellé más kaját is beiktatni, mint csak zöldség és gyümölcs. Nagyon szeretnék 62 kg lenni július végére, szerintem maradok majd az alacsony szénhidrátvetielnél, és este 4-5 után no kaja! És természetesen a sport! Bár az most is megvan heti minimum 2-3 alkalommal. Szóval majd hétvégén tájékoztatom a közönséget a végső eredményről. :)

Mindent bele, csajok! :)

776. xleax
2009. jún. 11. 07:59
3. nap. Zöldség és gyümi lehet a leves mellé. Még mindig nem unom. Sárgadinnye, karfiol és cseresznye a kaja. Nem állok mérlegre a végéig.
775. 0b409e1a00 (válaszként erre: 774. - Xleax)
2009. jún. 10. 18:19

Köszi, neked is kitartást!

Igazság szerint egy gyümölcsös napon és egy zöldségesen túl vagyok, de tegnap este visszautasíthatatlan vacsorameghívásom volt, ahol lecsúszott egy kis tészta is.

Szóval, ma újra gyümölcsös.

774. xleax
2009. jún. 10. 12:19
Második nap. Egyenlőre még nagyon ízlik a leves. Ma pároltam cukkinit, gombát és karfiolt petrezselyemmel. Az is nagyon fini. Este lehet egy krumpli, de nem kívánom. Dalmaedi, sok sikert neked !
2009. jún. 10. 07:09
Sziasztok! Én is kezdem ma. Kezdi most valaki?
772. xleax
2009. jún. 9. 17:41
Meg van végre az első nap. Cseresznye, leves, eper. 2x ettem levest. Nagyon hiányzott már egy kis leves, ezért nagyon jól esik. Remelém, még legalább 6 napig így lesz. Ludmilla, mi újság?
771. xleax (válaszként erre: 769. - Nikbar)
2009. jún. 8. 07:11
Ne haragudj, de még csak ma főzök, mert akkorát kirándultunk, hogy fürödni alig volt erőm. Dobogókő és környéke. Remélem, azért még csinljuk együtt.
2009. jún. 7. 12:45

Én ráhúzok még egy hetet! Az első 7 nap alatt 72.4-ről 70.3-ra ment le, ma vagyok a 9. napomban, és ma reggel 69.6 kg voltam. De mellette járok sportolni, és tényleg elég keveset eszem. Remélem a 2 hét végére max 68 leszek, utána valószínűleg a csökkentett szénhidrát bevitellel folytatom...

A levest folyamatosan csak turmixolva eszem, és répát reszelek bele, én még mindig nem unom. A titok meg az, hogy akkor egyél levest, amikor már annyira éhes vagy, hogy bármit megennél. :) Kitartást mindenkinek!

❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook